>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherzy budują mi kolejny dom w Zakopanem

G 20

goldeverest

Użytkownik
Witam, w temacie będę prezentował kupony niektóre będą poparte analizą. Jak gram ? Głównie interesują mnie wysokie kursy, kursy poniżej 1,6 są według mnie nie opłacalne ale sporadycznie będą się pojawiać na kuponach. Na zakład nie przeznaczam więcej niż 1-2% kapitału. Staram się wyszukać błędów w ofertach bukmacherów i je brutalnie wykorzystać.

Mam pewne cele w grze, zbieram na kolejny dom w Zakopanem oraz jeden w Międzyzdrojach każda złotówka się liczy.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
1 kupon

Mecz:
Nijmegen - Mallorca
Typ:2
Kurs 2,5 (fortuna)
Stawka 100zł
Wygrana 220zł
Wynik 0:2



Wygraną dziele na dwie części 110zł zostaje do dalszej gry, a resztę odkładam na działkę budowlaną.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
2 kupon

Dyscyplina:Piłka nożna Brazylia Srerie B
Spotkanie: Sport Recife- Avai Fc
Typ: 1
Kurs: 1,7
Stawka: 100 zł
Buk: Fortuna
Analiza:
Jutro o godzinie 2:00 czasu polskiego w 9 kolejce brazylijskiej Serie B zagrają między sobą drużyna Sport Recife oraz Avai Fc. Faworytem spotkania jest drużyna Sport Recife z dorobkiem 15 pkt co daje 5 miejsce w ligowej tabeli. Ostatnie 8 meczy drużyny Sport Recife pokazuje że grają piłkę na dość przyzwoitym poziomie, wygrali 5 meczy oraz 3 razy przegrali. W 8 meczach zdobyli 16 bramek oraz 12 stracili. Natomiast 14 drużyna tabeli ligowej Avai Fc z dorobkiem 9 pkt prezentuje się dość słabo w ostatnich ośmiu meczach wygrali 2 razy, zremisowali 3 razy oraz przegrali 3 razy. Zdobyli 11 goli stracili 13. Nie ma informacji o kontuzjach czy chorobach.

wynik spotkania 2:0
Wygrana 160 zł

60 zł odkładam na działkę budowlaną a 100 zł wraca do gry :grin:
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME U-20
Spotkanie: Litwa- Chorwacja
Typ: Pierwszą kwartę wygra Chorwacja.
Kurs: 2,75
Buk: Totomix
Stawka: 100zł

Analiza:
Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego rozegrane zostanie spotkanie Litwa- Chorwacja. Gospodarze aktualnie zajmują 3 miejsce w grupie E i teoretycznie mają jeszcze szanse na awans do tej pory wygrali dwa razy i 2 razy przegrali. Goście zajmują ostatnie 6 miejsce w grupie z 1 zwycięstwem i 3 porażkami. Przeanalizowałem ostatnie 5 meczów każdej drużyny i zauważyłem że Litwini zazwyczaj odpuszczają sobie pierwsze kwarty, punkty zdobyte w pierwszych kwartach z ostatnich 5 meczy: 10,5,9,33( z Gruzją nie należy brać pod uwagę) oraz 16. Litwini na początku grają dość słabo nawet ze słabymi drużynami dopiero po przerwie odpalają i wygrywają spotkania. Chorwaci natomiast od 1 kwarty grają dość agresywnie do przerwy a po przerwie zapominają jak się gra i w rezultacie przegrywają spotkania. Ich punkty zdobyte w pierwszej kwarcie w ciągu ostatnich 5 meczy to 18,16,22,23 oraz 16. Dodam że zdobywali tyle punktów grając z silniejszymi przeciwnikami.
Dlatego stawiam na to że Chorwacja wygra pierwszą kwartę i kurs 2,75 jest bardzo zachęcający.

Niestety 1 kwarta zakończyła się wynikiem 14:14 więc oznacza to zwrot postawionej stawki a szkoda bo tak nie wiele brakowało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Karabakh-Piast Gliwice
Typ: Pierwsza połowa/ koniec meczu X/1
Kurs:3,80
Buk: Totomix
Stawka: 100zł

Przeczytałem analizy innych użytkowników tego forum większość typuje zwycięstwo piasta ja się z tym nie zgadzam. Według mnie do przerwy będzie remis w drugiej połowie padnie jedna bramka dla Karabakhu stąd typ X/1.

Szkoda chłopaków z Piastu spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Karabakhu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 w drugiej połowie pilkarze Karabakhu pokazali kto jest lepszy strzelając bramkę.

Wygrana 355 zł
Tradycyjnie dziele na pół, połowa wraca do gry połowę odkładam na działkę budowlaną.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Cork - Dundalk
Typ: X/2
Kurs: 5.40
Buk: Fortuna
Stawka: 100

Analiza:
Przy analizie wziołem pod uwagę styl gry obu zespołów oraz obecną formę. Szczerze mówiąc piłkarze Cork&#39;a grają ostatnio beznadziejnie przegrali nawet ze Shelbournem 2:1 i napewno nie są w tym spotkaniu faworytami ale nie można ich lekceważyć ponieważ grają przed swoją publicznością przez co mają podwyższoną motywacje. Piłkarze Dundalku grają można śmiało powiedzieć dosyć przyzwoicie napewno są w formie i będą kontrolować sytuacje na boisku. W meczu w pierwszej połowie spodziewam się remisu, nie sądzę by Dundalk atakował od pierwszych minut raczej będą chcieli zmęczyć gospodarzy i w drugiej połowie na spokojnie pokazać kto rządzi na boisku. Kurs w Fortunie 5.40 jest bardzo zachęcajacy.

No cóż na każdego przyjdzie pora nie ma czegoś takiego jak 100% skuteczności. Piłkarze Cork City miło mnie zaskoczyli spodziewałem się remisu w pierwszej połowie no ale druga połowa nie była już po mojej myśli. Jednak mimo to gratuluję piłkarzą Cork City że pokazali klasę i umieli powalczyć u siebie z o wiele silniejszą drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 20

goldeverest

Użytkownik
Witam, zrobiłem sobie ostatnio długą przerwę od typowania co nie oznacza że wcale nie obstawiałem zakładów, grałem głównie surebety na live i mój portfel dzięki temu sposobowi gry znacznie pogrubiał od ilości pieniędzy. Dziś zagram jednego singla.

Connecticut-Washington
typ 2
kurs 1,75
stawka: 1000zł

Zwykle nie gram takich niskich kursów ale ten typ uważam za okazje.
Co tu dużo mówić koszykarki Connecticut wyraźnie nie są w formie ostatnie siedem spotkań przegrały i tyle wystarczy w tej analizie. Łapcie kursy bo to okazja dnia.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka WNBA
Spotkanie: Connecticut-Washington
Typ: 1 kwarte wygra Washington
Kurs: 1,95
Stawka: 250 zł
Analiza:
Tak się stęskinełem za typowaniem że zagram jeszcze jeden kupon.

Przeanalizowałem ostatnie siedem spotkań obu drużyn i zauważyłem że koszykarki Connecticut zawsze przegrywają pierwszą kwartę ich średnia ilość punktów zdobytych w pierwszych kwartach to 14 natomiast koszykarek Washingtonu aż 22 punkty.
Warto zaryzykować.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Na dziś mam kupon AKO z najpewniejszymi spotkaniami gdzie jest wysoki kurs:

Piłka nożna:
FC Emmen- FC Oss typ X kurs 3,2

Preston - Oldham Athletic typ 2/0 kurs 13

Ako 41,6
Stawka: 250zł

Poprzednie kupony rozliczę jutro rano gdyż teraz piszę z telefonu.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Jeszcze jeden kupon na dzisiaj
Piłka nożna:

Eindhoven - Jong Twente typ X kurs 3,2
Jeśli dzisiaj wszystko ładnie wejdzie jadę na miesiąc na kanary i będę popijał drinki z tandetnymi parasolkami ????

Kolego wierzę w remis ????
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Wierzę że typy wejdą jak to mówi Darek Szpakowski przy meczach naszej reprezentacji ,,Ale poczekajmy dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć&quot;
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było ale już wracam do typowania czas ograć bukmacherów.

Na dziś znalazłem bardzo ciekawe spotkanie w słoweńskiej lidze:

Dyscyplina: Piłka nożna Słowenia
Spotkanie: Celje-Domzale

Typ: 2
Kurs:2,30Buk: Bet365
Stawka: 100zł

Analiza:
Z tego co wyczytałem na stronie klubowej oraz na forach słoweńskich wynika że w Celje mamy bardzo poważną epidemie. Mecz był przełożony z soboty na dzisiaj, chłopaki mieli się wykurować ale wygląda na to że nic z tego, nie trenują nadal są chorzy i raczej nie będą zdolni do gry. Nie ma dokładnych informacji kto nie zagra ale na pewno na boisko nie wyjdzie Bajde z powodu zawieszenia. Jeśli chodzi o Domzale to nie poważnych kontuzji zespół zagra w najsilniejszym składzie i z tego co czytałem chcą wykorzystać strategie z meczu z Mariborem czyli zamurować bramkę i atakować kontrami. Może póżniej dopisze dokładny skład Celje po 15 będzie wiadomo kto jest zdolny do gry.

 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ukraina
Spotkanie: Odessa-Sz.Donieck
Typ:1DNB
Kurs:6
Stawka: 100zł
Analiza:
Nie rozumiem bukmacherów. Jak można wystawić taki kurs na czwartą drużynę w lidze ? Zacznijmy od Odessy, po pierwsze ich stadion jest w katastrofalnym stanie mam na myśli murawę i raczej tylko oni potrafią na nim grać wiedzą gdzie są dziury itp. Po drugie wpływ na wynik meczu będą mieć warunki pogodowe, chłopaki z Odessy to w większości ukraińcy którzy urodzili się w takim klimacie, w Doniecku mamy Brazylijczyków owszem grają w ukraińskiej lidze ale jak sami przyznają mróz i silny zimny wiatr znacząco im utrudnia grę a pogoda na mecz nie jest za bardzo optymistyczna. Należy też wspomnieć że chłopaki z Doniecka mają mecz z Menchesterem United i to wyjazdowy trener będzie chciał oszczędzić piłkarzy. Co do składów to oficjalnych informacji jeszcze nie ma. Jak tylko się pojawią to wrzucę.
 
Do góry Bottom