>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacherzy budują mi kolejny dom w Zakopanem

G 20

goldeverest

Użytkownik
Witam, w temacie będę prezentował kupony niektóre będą poparte analizą. Jak gram ? Głównie interesują mnie wysokie kursy, kursy poniżej 1,6 są według mnie nie opłacalne ale sporadycznie będą się pojawiać na kuponach. Na zakład nie przeznaczam więcej niż 1-2% kapitału. Staram się wyszukać błędów w ofertach bukmacherów i je brutalnie wykorzystać.

Mam pewne cele w grze, zbieram na kolejny dom w Zakopanem oraz jeden w Międzyzdrojach każda złotówka się liczy.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
1 kupon

Mecz:
Nijmegen - Mallorca
Typ:2
Kurs 2,5 (fortuna)
Stawka 100zł
Wygrana 220zł
Wynik 0:2



Wygraną dziele na dwie części 110zł zostaje do dalszej gry, a resztę odkładam na działkę budowlaną.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
2 kupon

Dyscyplina:Piłka nożna Brazylia Srerie B
Spotkanie: Sport Recife- Avai Fc
Typ: 1
Kurs: 1,7
Stawka: 100 zł
Buk: Fortuna
Analiza:
Jutro o godzinie 2:00 czasu polskiego w 9 kolejce brazylijskiej Serie B zagrają między sobą drużyna Sport Recife oraz Avai Fc. Faworytem spotkania jest drużyna Sport Recife z dorobkiem 15 pkt co daje 5 miejsce w ligowej tabeli. Ostatnie 8 meczy drużyny Sport Recife pokazuje że grają piłkę na dość przyzwoitym poziomie, wygrali 5 meczy oraz 3 razy przegrali. W 8 meczach zdobyli 16 bramek oraz 12 stracili. Natomiast 14 drużyna tabeli ligowej Avai Fc z dorobkiem 9 pkt prezentuje się dość słabo w ostatnich ośmiu meczach wygrali 2 razy, zremisowali 3 razy oraz przegrali 3 razy. Zdobyli 11 goli stracili 13. Nie ma informacji o kontuzjach czy chorobach.

wynik spotkania 2:0
Wygrana 160 zł

60 zł odkładam na działkę budowlaną a 100 zł wraca do gry :grin:
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME U-20
Spotkanie: Litwa- Chorwacja
Typ: Pierwszą kwartę wygra Chorwacja.
Kurs: 2,75
Buk: Totomix
Stawka: 100zł

Analiza:
Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego rozegrane zostanie spotkanie Litwa- Chorwacja. Gospodarze aktualnie zajmują 3 miejsce w grupie E i teoretycznie mają jeszcze szanse na awans do tej pory wygrali dwa razy i 2 razy przegrali. Goście zajmują ostatnie 6 miejsce w grupie z 1 zwycięstwem i 3 porażkami. Przeanalizowałem ostatnie 5 meczów każdej drużyny i zauważyłem że Litwini zazwyczaj odpuszczają sobie pierwsze kwarty, punkty zdobyte w pierwszych kwartach z ostatnich 5 meczy: 10,5,9,33( z Gruzją nie należy brać pod uwagę) oraz 16. Litwini na początku grają dość słabo nawet ze słabymi drużynami dopiero po przerwie odpalają i wygrywają spotkania. Chorwaci natomiast od 1 kwarty grają dość agresywnie do przerwy a po przerwie zapominają jak się gra i w rezultacie przegrywają spotkania. Ich punkty zdobyte w pierwszej kwarcie w ciągu ostatnich 5 meczy to 18,16,22,23 oraz 16. Dodam że zdobywali tyle punktów grając z silniejszymi przeciwnikami.
Dlatego stawiam na to że Chorwacja wygra pierwszą kwartę i kurs 2,75 jest bardzo zachęcający.

Niestety 1 kwarta zakończyła się wynikiem 14:14 więc oznacza to zwrot postawionej stawki a szkoda bo tak nie wiele brakowało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Karabakh-Piast Gliwice
Typ: Pierwsza połowa/ koniec meczu X/1
Kurs:3,80
Buk: Totomix
Stawka: 100zł

Przeczytałem analizy innych użytkowników tego forum większość typuje zwycięstwo piasta ja się z tym nie zgadzam. Według mnie do przerwy będzie remis w drugiej połowie padnie jedna bramka dla Karabakhu stąd typ X/1.

Szkoda chłopaków z Piastu spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Karabakhu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 w drugiej połowie pilkarze Karabakhu pokazali kto jest lepszy strzelając bramkę.

Wygrana 355 zł
Tradycyjnie dziele na pół, połowa wraca do gry połowę odkładam na działkę budowlaną.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Cork - Dundalk
Typ: X/2
Kurs: 5.40
Buk: Fortuna
Stawka: 100

Analiza:
Przy analizie wziołem pod uwagę styl gry obu zespołów oraz obecną formę. Szczerze mówiąc piłkarze Cork&#39;a grają ostatnio beznadziejnie przegrali nawet ze Shelbournem 2:1 i napewno nie są w tym spotkaniu faworytami ale nie można ich lekceważyć ponieważ grają przed swoją publicznością przez co mają podwyższoną motywacje. Piłkarze Dundalku grają można śmiało powiedzieć dosyć przyzwoicie napewno są w formie i będą kontrolować sytuacje na boisku. W meczu w pierwszej połowie spodziewam się remisu, nie sądzę by Dundalk atakował od pierwszych minut raczej będą chcieli zmęczyć gospodarzy i w drugiej połowie na spokojnie pokazać kto rządzi na boisku. Kurs w Fortunie 5.40 jest bardzo zachęcajacy.

No cóż na każdego przyjdzie pora nie ma czegoś takiego jak 100% skuteczności. Piłkarze Cork City miło mnie zaskoczyli spodziewałem się remisu w pierwszej połowie no ale druga połowa nie była już po mojej myśli. Jednak mimo to gratuluję piłkarzą Cork City że pokazali klasę i umieli powalczyć u siebie z o wiele silniejszą drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 20

goldeverest

Użytkownik
Witam, zrobiłem sobie ostatnio długą przerwę od typowania co nie oznacza że wcale nie obstawiałem zakładów, grałem głównie surebety na live i mój portfel dzięki temu sposobowi gry znacznie pogrubiał od ilości pieniędzy. Dziś zagram jednego singla.

Connecticut-Washington
typ 2
kurs 1,75
stawka: 1000zł

Zwykle nie gram takich niskich kursów ale ten typ uważam za okazje.
Co tu dużo mówić koszykarki Connecticut wyraźnie nie są w formie ostatnie siedem spotkań przegrały i tyle wystarczy w tej analizie. Łapcie kursy bo to okazja dnia.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka WNBA
Spotkanie: Connecticut-Washington
Typ: 1 kwarte wygra Washington
Kurs: 1,95
Stawka: 250 zł
Analiza:
Tak się stęskinełem za typowaniem że zagram jeszcze jeden kupon.

Przeanalizowałem ostatnie siedem spotkań obu drużyn i zauważyłem że koszykarki Connecticut zawsze przegrywają pierwszą kwartę ich średnia ilość punktów zdobytych w pierwszych kwartach to 14 natomiast koszykarek Washingtonu aż 22 punkty.
Warto zaryzykować.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Na dziś mam kupon AKO z najpewniejszymi spotkaniami gdzie jest wysoki kurs:

Piłka nożna:
FC Emmen- FC Oss typ X kurs 3,2

Preston - Oldham Athletic typ 2/0 kurs 13

Ako 41,6
Stawka: 250zł

Poprzednie kupony rozliczę jutro rano gdyż teraz piszę z telefonu.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Jeszcze jeden kupon na dzisiaj
Piłka nożna:

Eindhoven - Jong Twente typ X kurs 3,2
Jeśli dzisiaj wszystko ładnie wejdzie jadę na miesiąc na kanary i będę popijał drinki z tandetnymi parasolkami ????

Kolego wierzę w remis ????
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Wierzę że typy wejdą jak to mówi Darek Szpakowski przy meczach naszej reprezentacji ,,Ale poczekajmy dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć&quot;
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było ale już wracam do typowania czas ograć bukmacherów.

Na dziś znalazłem bardzo ciekawe spotkanie w słoweńskiej lidze:

Dyscyplina: Piłka nożna Słowenia
Spotkanie: Celje-Domzale

Typ: 2
Kurs:2,30Buk: Bet365
Stawka: 100zł

Analiza:
Z tego co wyczytałem na stronie klubowej oraz na forach słoweńskich wynika że w Celje mamy bardzo poważną epidemie. Mecz był przełożony z soboty na dzisiaj, chłopaki mieli się wykurować ale wygląda na to że nic z tego, nie trenują nadal są chorzy i raczej nie będą zdolni do gry. Nie ma dokładnych informacji kto nie zagra ale na pewno na boisko nie wyjdzie Bajde z powodu zawieszenia. Jeśli chodzi o Domzale to nie poważnych kontuzji zespół zagra w najsilniejszym składzie i z tego co czytałem chcą wykorzystać strategie z meczu z Mariborem czyli zamurować bramkę i atakować kontrami. Może póżniej dopisze dokładny skład Celje po 15 będzie wiadomo kto jest zdolny do gry.

 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ukraina
Spotkanie: Odessa-Sz.Donieck
Typ:1DNB
Kurs:6
Stawka: 100zł
Analiza:
Nie rozumiem bukmacherów. Jak można wystawić taki kurs na czwartą drużynę w lidze ? Zacznijmy od Odessy, po pierwsze ich stadion jest w katastrofalnym stanie mam na myśli murawę i raczej tylko oni potrafią na nim grać wiedzą gdzie są dziury itp. Po drugie wpływ na wynik meczu będą mieć warunki pogodowe, chłopaki z Odessy to w większości ukraińcy którzy urodzili się w takim klimacie, w Doniecku mamy Brazylijczyków owszem grają w ukraińskiej lidze ale jak sami przyznają mróz i silny zimny wiatr znacząco im utrudnia grę a pogoda na mecz nie jest za bardzo optymistyczna. Należy też wspomnieć że chłopaki z Doniecka mają mecz z Menchesterem United i to wyjazdowy trener będzie chciał oszczędzić piłkarzy. Co do składów to oficjalnych informacji jeszcze nie ma. Jak tylko się pojawią to wrzucę.
 
Do góry Bottom