>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacherzy Azjatyccy

T 0

treliusz

Użytkownik
Najwiecej live napewno cmdbet ale dosc niskie limity, na takie totalnie gowniane mecze po 222euro per click. Nie limituja, jestem kolo 40k euro na plus i ciagle te same limity.
Drugi pod wzgledem ilosci live jest singbet ( 188bet to klon singa/crowna) tez bez limitow podobnie jak IBC ale wszystkie te buki dostepne tylko przez agenta.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Dzieki chlopaki a powiedzcie mi jeszcze jakimi stawkami trzeba grac zeby mnie wzieli do ibc albo singbetu, domyslam sie ze grajac na live srednio po 300-400zl na mecz nie ma takiej mozliwosci ???? Najbardziej przypadl mi do gustu Dafabet ale niestety oni juz mi potrafia przyjmowac zaklad na live 2 minuty. Mam Sbobet , mam 188bet ale tak jak mowie - polubilem Dafabet ????
 
M 0

multikonto2

Użytkownik
a jak sie skontaktować z takim agentem? osobobiście gram za sporo więcej niż 300-400zł ale co z tego skoro żadnego agenta &quot;nie znam&quot; ,a chciałbym zobaczyć jak wygląda taki ibc czy singbet?
ps. mnie również interesuje głownie live
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
multikonto2, jesli chcesz tylko zobaczyc to niczym sie IBC od innych azjatow nie rozni oprocz tego ze nie daja limitow i przyjmuja wielkie stawki
 
T 86

typoman_

Użytkownik
Dafabet dziala na feedzie IBC tyle ze zwiekszaja marze europejczykom. Kilka lat temu mozna bylo grac max w Dafabet/12bet i kurs w ibc nie zmienial sie. Od okolo roku wszystko jest polaczone i grajac za max jakas mala lige w clonie IBC zmieniamy kurs we wszystkich firmach.
 
Do góry Bottom