>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacherzy Azjatyccy

T 0

treliusz

Użytkownik
Najwiecej live napewno cmdbet ale dosc niskie limity, na takie totalnie gowniane mecze po 222euro per click. Nie limituja, jestem kolo 40k euro na plus i ciagle te same limity.
Drugi pod wzgledem ilosci live jest singbet ( 188bet to klon singa/crowna) tez bez limitow podobnie jak IBC ale wszystkie te buki dostepne tylko przez agenta.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Dzieki chlopaki a powiedzcie mi jeszcze jakimi stawkami trzeba grac zeby mnie wzieli do ibc albo singbetu, domyslam sie ze grajac na live srednio po 300-400zl na mecz nie ma takiej mozliwosci ???? Najbardziej przypadl mi do gustu Dafabet ale niestety oni juz mi potrafia przyjmowac zaklad na live 2 minuty. Mam Sbobet , mam 188bet ale tak jak mowie - polubilem Dafabet ????
 
M 0

multikonto2

Użytkownik
a jak sie skontaktować z takim agentem? osobobiście gram za sporo więcej niż 300-400zł ale co z tego skoro żadnego agenta &quot;nie znam&quot; ,a chciałbym zobaczyć jak wygląda taki ibc czy singbet?
ps. mnie również interesuje głownie live
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
multikonto2, jesli chcesz tylko zobaczyc to niczym sie IBC od innych azjatow nie rozni oprocz tego ze nie daja limitow i przyjmuja wielkie stawki
 
T 86

typoman_

Użytkownik
Dafabet dziala na feedzie IBC tyle ze zwiekszaja marze europejczykom. Kilka lat temu mozna bylo grac max w Dafabet/12bet i kurs w ibc nie zmienial sie. Od okolo roku wszystko jest polaczone i grajac za max jakas mala lige w clonie IBC zmieniamy kurs we wszystkich firmach.
 
Do góry Bottom