>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherologia

Status
Zamknięty.
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dzien dobry.

Wlasciwie caly puchar ligi angielskiej rozpracowany wczoraj. Wolves wyslali taki skład, ze brakowało tylko Krzysztofa Piatka do kompletu, ze nie mieli prawa niczego osiagnac.
Chelsea w końcu przegrywa a my cieszymy się. W sobote tez przegrają, aczkolwiek teraz jest to nieco mniej pewne.
Ciekawa historia w meczu Liverpoolu z Arsenalem. Na początku Liverpool ogłasza, ze nie interesuje go ten puchar, odpuszczają, ale robi to na dwa dni przed meczem. To rodzi podejrzenia, ze jest nagonka, aby ludize grali na Arsenal a bukamcherzy się cieszyli. My jednak nie jesteśmy tacy glupi i nie dajemy się zrobić a bambuko. Gramy na Liverpool. I co się dzieje? Liverpool od stanu 2-4 wywalczyl ,niespodziewanie' awans. Co prawda po remisie, ale ci którzy byli pewni ,ze Arsenal ich rozjedzie, stracili. 
Ciekawi mnie jaki argument przekonal Arsenal do zaciagniecia hamulca i oddania meczu, bo przecież gdyby się nie rozłożyli na tacy awans mieliby w kieszeni!!! Ale nie. Wychodzi ze musieli ustapic.
Ogladajac Thiema wczoraj widziałem człowieka, który mowil 'ja chce do domu' niestety Raonic rozrzucal pilki jak sparaliżowany, ale dziś już oczywiście zyczeniu Dominika stało się zadość i jedzie do domu.

Za chwile zakład na 20 jednostek jak tylko dodatkowo przeanalizuje. zakłady powyżej 10 jednostek chyba zawsze były trafione
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
105. Euroliga kosz
Panathinaikos - Efes, Panathinaikos 1,75 pin 10j 
      

jednak zwykly zakład

Ale znalazłem ciekawy mecz. Na pewno goście nie będą mieli latwo tak jak niektórzy sadza

Hiszpania Tercera 

106. UP Plasencia - Villanovense, Plasencia 5,9 pin 10j      
107. Do przerwy/caly mecz Plasencia/Plasencia 8,50 b365 10j      

I smiejemy się jeśli wygrają gospodarze. Łamak? zawsze pojawia się pytanie przy moich meczach, sa podwyższonego ryzyka. Można tez probowac, kursy 23 i 40, ale wystarczy mi wygrana gospodarzy. Nie będzie 0-1, 0-2 0-3 i goście z pelna pula odjada do domu. Będzie inaczej

 
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
108. Milan - SPAL SPAL 6,5 bwin      
109. Milan - SPAL łamak SPAL/Milan  23 bwin      
109. Tercera Hiszpania Valverdano - Olivenza Olivenza 2,57 pin 10j      

Prawdziwa rewelacja, typ dnia za 15 minut
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Getafe - Granada
110. Getafe 1,83 betfair 20j
            

No i teraz zastanawiam się, łamak czy under? Wszystko wskazuje na under, ale jak łamak będzie to nie bijcie. Getafe wygra
Wiec

111. Dokladny wynik 1-0 5,1 betfair 10j
      
112. Dokladny wynik 2-0 8 betfair 10j      

 
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Hm no i wiedzac, ze Getafe wygralo mecz zanim się zaczal, trzeba było kombinować? Mam za swoje. Ale oczywiście wygrali. Dzis nie ma takich mocnych 'argumentow' ale również będzie ciekawie.

Az dwóch kandydatow do łamaka, co najmniej jeden będzie blisko. 

Bardzo sprytnie do tego podejdziemy. Ciezko będzie czegos nie trafic, druzyny będą musiały się bardzo postarać.

Ligue 2

113. Troyes - Valenciennes Troyes 1,58 pin 10j      
114. łamak Valenciennes do przerwy Troyes caly mecz 29 betfair 10j      
115. Ajaccio - Rodez Rodez 4,73 pin 10j      
116. lamak Rodez do przwerwy/Ajaccio caly mecz 42 betfair 10j      

Powodzenia panie bukmacherze. 

A my marsz do lozka
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Przepraszam ja bardzo, ale się tak bawic nie można. City robi lamaka i przegrywa do przerwy , proszę zobaczyć co ja typowałem w ich ostatnim meczu, na dodatek Liverpool tez łamak.

I o ile Liverpool strzeli dwa gole dopiero jak City odwrocil losy meczu (Aston Villa nie lubi City?) to na Manchester jak najbardziej chciałem powtórzyć typy. Tymczasem forum nie działa w najlepsze? Co zostaje ochlonac kilka dni i odpuscic bo teraz bylyby same przegrane, podczas gdy łamak City i porazka do przerwy były przeze mnie tak oczekiwane (z Aston Villa gralem dokładnie tak samo)

Pozostaje jak mowie porazka Chelsea, ale odpuszczam  i ide na spacer,  Konswekwencja to klucz do sukcesu, tutaj nie można być konsekwentnym.
No chyba ze awaria forum przez kilka godzin do niedawna była tylko u mnie
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
jako ze wywalila mi się wczoraj koncepcja zmienie nieco podejście na najbliższe dni i pogram w konkursie typ dnia, wiec wkleje tutaj analizę najfajniejszego moim zdaniem typu dnia z angielskiej pilki, plus czasem co innego.  Każdy typ będzie po 30 jednostek (pewniejsze 50), jako ze mecz będzie dość solidnie przeanalizowany, a grający mogą być zadowoleni ze będzie max jeden i to dość fajny typ dziennie, zamiast gaszczu

117. Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Spotkanie: Everton-Tottenham
Typ: Everton 
      
Kurs: 2,55
Godz: 17:30
Bukmacher: STS

ANALIZA:


 Dzis cala Anglia gra na Tottenham z tego co widzialem, tymczasem delikatnie mowiac nie jest to druzyna, ktorej mozna zaufac na wyjazdach (a i u siebie tez nie). Jesli potrafili przegrac prawie wszystkie wyjazdy, w tym z Brightonem i to wyraznie widac, ze w tej druzynie cos jest nie tak. A nawet wiadomo. Harry Kane wyeksploatowany, Eriksen tylko marzy by wyrwac sie do Realu, kilku graczy jak Trippier zostalo potraktowanych z buta (Trippier) przed sezonem i widac, ze druzyna sie buntuje. Nie wszyscy zawodnicy graja dla trenera, druzyny i fanow. Dodatkowo dochodza kontuzje (Lloris) , bramkarz rezerwowy Gazzaniga jest beznadziejny, gorszy od niego jest chyba tylko zastepca Fabianskiego w West Hamie. Dodatkowo dochodzi Liga Mistrzow, kluczowy mecz w kontekscie awansu w Belgradzie. Dzis wiec nie zagra Harry Kane (to nawet nie jest oslabienie), a jego rywal blysnal w jednym meczu w zeszlym sezonie i tyle (w LM z Ajaxem)

Zupelnie nie rozumiem jak mozna dzis grac na Tottenham

Everton cieniuje, prawda, ale u siebie zanotowali moze jedna albo dwie wpadki (z Sheffield), tak to druzyna seryjnie wygrywajaca u siebie. Na dodatek Everton jest druzyna, ktora mobilizuje sie na mecze z topowymi druzynami, zawodnikom nie trzeba tego dwa razy powtarzac. Dzis z pewnoscie beda podwojnie zmobilizowani, bynajmniej nie stojac murem za trenerem, ale dla swoich karier, ktore moga nabrac rozpedu, czesto po jednym dobrym meczu. Kilku zawodnikow ma dzis ochote zaprezentowac sie przeciwko wydmuszce z nazwy czyli Tottenhamowi. Oni tylko czekaja na takie okazje. Everton to ciagle pelno klasowych zawodnikow, przyczajony tygrys, drogich zakupow, utalentowanych graczy, kadrowicz w bramce, wystarczy byc moze tylko zmiana trenera zeby to byla druzyna top 6-8. Sam Richarlison bedzie dzis fruwal.

Everton, Everton, Everton
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Jak widzisz dobra analiza to - niestety - tylko połowa sukcesu. Gorzej gdy okazuje się po meczu, że prognostyk nie do końca się sprawdził. 
Tak ostatnio - przeglądając forum - przyszło mi do głowy, że mnóstwo osób traci czas na opis wytypowanych przez siebie spotkań. Przedstawiają analizy, własne przemyślenia, dokonują porównań itd. Wszystko po to aby na końcu wytypować określone zdarzenie.
Niestety, po meczu częściej jest czerwono aniżeli zielono.
I tak się zastawnawiam czy zamiast na analizach i de facto błędnych typach nie lepiej skupić się na ocenie tego co podpowiada intuicja i zagrać bez zbędnych historii?
Bo niby czemu mają służyć publiczne analizy skoro nie przekładają się na pozytywny wynik?
Dzisiaj straciłeś sporo czasu nad opisem gry Evertonu, przytaczając takie i inne argumenty, zapewniając i podkreślając trzykrotnie na końcu, że gospodarze zgarną trzy punkty bo goście "to i tamto"...
Tymczasem gdyby nie czerwona kartka dla Sona to prawdopodobnie Everton nie zgarnął by nawet punktu.
Do czego zmierzam. Nie szkoda czasu na pisanie analiz skoro bardzo często niewiele wnoszą i skutek jest odwrotny od zamierzonego?
To takie retoryczne pytanie gdyż rozumiem, że po to jest forum, że jest w tym jakaś pasja, chęć podzielenia się z innymi swoją wiedzą i tak dalej. Ale jak się zastanowić, ma to sens skoro nie przekłada się na pozytywne skutki?
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Co do tego meczu nie powiedziałbym, ze granie przeciwko Tottenhamowi na wyjazdach się nie sprawdza. Wczoraj wyszla karykatura druzyny, zagrali parodie futbolu, choc niestety u gospodarzy jest jeszcze wieksza patologia.
Chyba nie widziałem tak słabego meczu w tym sezonie. Zawodnikom co chwila odwalal czajnik (jak temu czarnoskóremu obroncy Tottenhamu który grzmotnal chyba Silve we własnym polu karnym) - jak to nazwac?
Im w odróżnieniu od nas placa ciężkie pieniądze i mamy prawo oczekiwać jakiegoś tam poziomu. Niestety to co zobaczyliśmy wczoraj, dramat, obie druzyny graja przeciwko trenerowi, zresztą Tottenham wyslal taki skład ze nie miał prawa wygrac, nawet nie chcieli i nie wierzyli w to a byli blisko.
Dzis pewnie poleci trener Evertonu bo trzeba cos zrobić majac taki skład i grając taka kiche, jedyne co może go tymczasowo uratować to ze wszyscy będą mowic o złamanej nodze tego nieszczęśnika więcej niż o zalosnej grze zespołu. Ale nie schowa się poleci prędzej czy później. Takiego meczu nie wygrac kiedy rywal polozyl się na tacy?
Tak wiec raczej trenera Evertonu i zawodnikow należy tylko zapytać: panie co pan odpier...
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Dzis zagrammy tylko jeden typ 'przystawke' i jeden 'typ dnia'
Przystawka

118. Dania Superliga Silkeborg - Brondby powyżej 3,5 2,11 pin  10j      

Tradycyjnie pozno, ale kurs wzrosnie
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
119. lina: Piłka nożna / Anglia Championship
Godzina 21:00
Spotkanie : Stoke- West Bromwich Alnion
Typ : Stoke      
Kurs : 3,07
Bukmacher : Betclic

analiza

I podobna sytuacja do wczorajszej. Wszyscy graja na gości, co rodzi pewne obawy. Stoke to druzyna, która nie gra zle, ale przegrywa niewiarygodna ilość meczow. Obie druzyny spadly z Premiership w zeszłym roku i z miejsca były typowane do awansu. O ile West Brom otarlo się o awans (baraze) to Stoke stacza się w otchlan. Zeszly sezon to jeszcze srodek tabeli, teraz szorują na dnie. West Brom tymczasem po nieudanej walce o awans sprzedali dwóch napastnikow, ale zatrudnili dobrego trenera  jadac częściowo na wypozyczeniach wdaje im się, ze walcza o awans.

Dlaczego Stoke? Raz, ze druzyna nie gra zle, szczególnie ostatnio. Mimo wielu porażek skład nie jest zly, Vokes z Burnley, Clucas ze Swansea, Butland na bramce. Nie jest to skład na ostatnie miejsce, ani nawet na dolne rejony tabeli. Ostatnio już wydawalo się, ze odpalili, dwie wygrane, ale przyszly porażki miedzy innymi z Muilwall pod wodza ich bylego trenera, który jak wiadomo specjalnie się na nich zmobilizowal.
Stoke w piątek zwolnilo trenera po dwóch porażkach z rzedu, ale obok dobrej gry zaczely pojawiać się wyniki, to nie trener był problemem, ani nie druzyna. Po prostu przegrywali mecze grając dobrze.

West Bromwich? Ich problemem jest to, ze choc wydaja się murowanymi faworytami do awansu przychodzi mecz z cieniasami (choc stoke jest takim papierowym słabeuszem) i zaczyna im isc jak po grudzie. Reading u siebie - remis, Barnsley - z wielka bieda wywalczyli remis, opadający Charlton - remis, a powinni przegrać. Jednym słowem im latwiejszy wydaje się mecz na papierze, tym gorzej im idzie. Po czym przychodzi mecz z silnym rywalem i dominują. I tak w kolko.

Probujemy Stoke. Dzis nie ma wyboru meczow, od jutra bogaty wybor i nie będzie wymówek żeby nie trafic.

Aha. W zeszly poniedziałek jak pamiętacie Brentford pokonal QPR i pewne znaki wskazywaly, ze oni to wygrają. Dzis mamy podobny kurs na druzyne wyjazdowa. Nic dwa razy się nie zdarza, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w intuicyjnym przekonaniu, ze gospodarze dziś mogą cos ugrac. Stoke
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 4 listopada 2019 20:53 przez rondanilina: Piłka nożna / Anglia Championship
Godzina 21:00
Spotkanie : Stoke- West Bromwich Alnion
Typ : Stoke

Dlaczego Stoke?
No właśnie, dlaczego? 

Jeśli będziesz miał mnie dość to napisz i nie będę marudzić. Ja po prostu oczekuję Twoich sukcesów. Potraktuj moje wpisy jak dodatkową motywację aby coś babie udowodnić ☺
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
120. Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, FA Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Stamford - Halesowen
Typ: Stamford      
Kurs: 2.39
Bukmacher: sts
Analiza:

O Stamford niewiele wiem, ale wystarczajaco znam Halesowen Town i wiem, ze to sa delikatnie mowiac cieniasy. Po kilku latach kiepskiej gry w koncu spadli z Premier Central Division (7 poziom rozgrywek) i nie byli tam bynajmniej, poniewaz nie chcieli i nie mieli mozliwosci awansowac, ale po prostu zbierali ciegi. W miescie nie ma klimatu do pilki, marazm, ciagle ogony w tabeli, zero osiagniec pucharowych. 
Po spadku na osmy poziom cos tam graja (3 miejsce, 4 wygrane z rzedu, ale raczej bez szans na awans bezposredni), ale to druzyny o klase gorsze niz te, z ktorymi sie mierzyli przez kilka ostatnich lat. Ide o zaklad, ze dostosuja sie do poziomu, rownajac w dol, a nie szybko powroca na 7 poziom, gdzie znowu zbieraliby ciegi.
Halesowen to zezpol bezbarwny, nic nie osiagnal, czy to w lidze, czy pucharach, po prostu jest, napewno nikt z was o nim nie slyszal :)
Stamford, choc nazwa ambitna, to nie ma nic wspolnego ze Stamford Bridge, tez 8 poziom rozgrywek, srodek tabeli, nie sa to spadkowicze. Juz w pierwszym meczu typowalem przegrana Halesowen i byli na najlepszej drodze do przegrania, ale jakims cudem wybronili remis i powtorke. Dzis Stamford ma jeszcze wieksze szanse na wygrana niz w pierwszym meczu. Nie sadze, zeby Halesowen umierali za FA Trophy, jesli na powaznie chca wrocic na 7 poziom.
Stamford podbudowanye tym, ze w kolejnej rundzie czeka ich ewentualnie derby z Grantham wiec dzis napewno nie odpuszcza, na poziomie amatorskim to ma znaczenie. Jak rowniez premie finansowe.  Halesowen to jeszcze raz powtarzam druzyna bez wyrazu, motywacji, zbierajaca ciegi, staczajaca sie. Stamford

 
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Co dziś jeszcze warto sprobowac w Anglii? 
Portsmouth - Southend ciekawy mecz. Oczywiście goście to słabeusze, ale wlasnie zatrudnili nowego trenera i może być krótkookresowy impuls. Portsmouth tez się zacieli po powrocie do League One, chyba dwukrotnie grali w barażach i wydawalo się, ze Championship będzie formalnoscia, ale w tym sezonie jest dużo gorzej niż w zeszłym, czy jeszcze poprzednim.
Nie wydaje mi się, żeby macz był formalnoscia dla Portsmouth. Sol Campbell jest legenda Portsmouth, trener gospodarzy Jackett choc to dobry trener, nie potrafi zapanować nad kryzysem druzyny. Bardzo często traca gole w doliczonym czasie, cos tam nie halo

League One
121. Portsmouth - Southend Southend 11 willhill 10j
      
122. Southend wygra do zera, 17 b365 10j      

123. Shrewsbury - Peterborough, Peterborough 2,34 betfair 10j      

124. National League North
Kidderminster - Kings Lynn powyżej 2,5 1,72 bwin
      

Lubie takie dni, jest wybor, a zarazem nie za dużo meczow. Odpukac ;)

 
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Wracamy do polowania na łamaki, po tym sobotnim nieszczęsnym City.

125. Lokomotiv - Juventus łamak do przerwy Lokomotiv/caly mecz Juventus 26 willhill 10j      

126, Bayern - Olympiakos Olympiakos + 2,5 1,83 unibet      

Co do lamaka w Moskwie napisze pozniej, jesli wejdzie
Zapowiada się strzelanina w meczu Bayernu, choc spodziewam się bramek (Lewandowski i kulawa obrona Bayernu), to jednak spodziewam się wyniku w stylu 3-1 3-2 4-2. O ile Bayern to wygra a nie wymeczy.

Ciekawy mecz później. Epidemia, trzęsienie ziemi, siedem plag egipskich w jednej z druzyn w LM. Co ciekawe boskie sily wstapia przed weekendem i wszyscy cudownie ozdrowieją na niedziele. 
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Zobaczymy co dziś pokaze City przed wyjazdem na Anfield. Mam nadzieje, ze dzis poszly odpowiednie instrukcje do pilkarzy, o ile klub jest profesjonalny. 


Atalanta - Manchester City

127. Atalanta wygrana 7 betfair 10j
      
128. Do przerwy/caly mecz Atalanta/Atalanta 14 betfair 10j      
129. Do przerw/ Caly mecz Man City/Atalanta 60 betfair 10j (51 bwin)      

To bedzie inny dzien niz trzy poprzednie. Juz jest

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Co by nie powiedzieć z tym City było bardzo blisko wejścia kursu 60. Powtorze jeszcze raz na ich lamaka poluje w praktycznie każdym meczu (i wszedł w sobote, tylko nie można było podac), a to, ze nie przegrali wczoraj oznacza, ze jest wieksza szansa, ze nie wygrają w niedziele. Nie wiem po co było się tak spinac z heroiczna obrona, w niedziele tez jest mecz

Pisalem, ze Tottehnam odpuscil w niedziele przed wczorajszym meczem i oczywiście wczoraj gladka wygrana w 'jaskini lwa'. Wszystko jest logiczne, trzeba czasem być konsekwentnym i przypilnować. Oczywiście typu na Tottenham nie podalem i wygrywaja.

Przyklady? Łamak BATE z Dnieprem. Gramy łamaka, BATE wygrywa. Nastepny mecz BATE łamak i to taki ordynarny. oddaja wygrany mecz.
Kidderminster, druzyna bez obrony gramy over, przegrywają 0-1, następny mecz już 2-4. Tu na szczęście już gramy.
Tottenham wiadoma historia w niedziele, odpuszczają wyjazd do Evertonu, a i tak o mało nie wygrywają
Za chwile wygra Stoke, przegra Halesowen, obiecuje-przypilnuje.

Przez kilka dni mamy troche fatum z Anglii, ale już jutro znowu mamy ogromna roznice poziomow w FA Cup (podwórko londyńskie kontra w pełni profesjonalny klub, który nie odpuści) wiec znowu spróbujemy ;)

Dzis liga europejska, do której można podejść z przymrużeniem oka, przyjrzymy się tylko drużynom brytyjskim i rosyjskim, które potrafią zmalować ciekawe wyniki. Ale Arsenal już gral.

O ile pamiętam gralem wygrana Partizana z United, niespodziewanie Manchester wygral i byli pierwsi 'do sciecia' z Bournemouth i oczywiście przegrana, przegrana do przerwy. No ale forum nie działa.

Ciekawe co dziś zmajstruje United. Na pewno nie jest to zespol, na którym można polegac na dluzsza mete i jest kwestia czasu kiedy cos odstawia. Pan Solskjaer choc może mlodo wygląda i ladnie się uśmiecha nie ma pomysłu jak ogarnąć ten zespol i dużo im brakuje do czolowki. Spasc nie spadna, ale to druzyna na 8-12 miejsce, srodek tabeli, poziom czołowych druzyn bardzo się podniosl i nikt już się specjalnie nie boi z United.

Ale się rozpisałem,a tu o typy dobre chodzi. I nic więcej? Jednak wiedza, kontekst i esencja sa ważne na dluzsza mete, wczoraj już ocieraliśmy się o miodek w ulu, ale jeszcze nie było dane. To kwestia czasu, nie da się zamowic łamaka i żeby piłkarze go dostarczyli. Nos jednak jest i United wyrasta na mecz warty uwagi, choc prędzej moim zdaniem to przegrają.

Ale nie moje zdanie się liczy

 
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
PS jeśli ktoś ma namiary na dobra strone proxy zapraszam na priv bo od kilku dni nie chce mi się otwierac jedna z ulubionych stron z powodu lokalizacji
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Liga Europy
130. Kopenhaga - Dynamo Kijow, Dynamo 3,47 pin 10j      
131. Rosenborg - Sporting Rosenborg 2,45 bwin 10j      

Trwaja przymiarki do meczu United

dotad zainwestowane 1330 zwrot 1080.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom