>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher z zakładami LIVE na czas bramki

czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Witam

Szukam buka, który ma zakłady live na piłkę nożną, z opcją &quot;Czy padnie bramka między 1 a 15 minutą&quot;, 15 a 30, 30 a 45 itp. Potrzebuję tego, bo chciałbym zagrać progresją na to, że będzie bramka w danym okresie czasowym. Szukałem sporo i z tego co znalazłem to Paddypower ma takie zakłady, ale na bramkę między 10 a 20, 20 a 30 itp. czyli co 10 minut, a mi potrzebne jest co 15 minut. Od razu mówię, ze Bwin odpada, choć czasami sa tam takie zakłady. Z góry dziękuję za pomoc.:-D Tak poza tym, co sądzicie o tym systemie?

POZDRO.

czar3k00
 
D 0

didier-deschamps

Użytkownik
bet365 ma taką opcje, ale nie każdego meczu,i przedział kiedy padnie gol jest co 10 minut (0-10,10-20 itd.) kurs że padnie gol jest powyżej 3.W innych bukach to nie wiem.
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
bet365 ma taką opcje, ale nie każdego meczu,i przedział kiedy padnie gol jest co 10 minut (0-10,10-20 itd.) kurs że padnie gol jest powyżej 3.W innych bukach to nie wiem.
No właśnie ja gadałem na liveczacie na bet365 i powiedzieli że dotychczas niem mieli takich zakładów. Także dzisiaj popatrzyłem kilka meczów na live i nie ma takich zakładów na bet365, a mi zalezy, żeby codziennie był choć jeden taki zakład.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Przede wszystkim Interwetten ma tego typu głupie zakłady, możesz tam uderzać. Czasem też sportingbet da takie cuś. Na bet365 też chyba kiedyś widziałem choć głowy nie dam. Ale daruj sobie taką grę i tak zbankrutujesz prędzej czy później.
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
To w zasadzie progresja na zdarzenie losowe, a więc strata kasy.
Być może źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o progresję wyglądającą następująco.

Bramka padnie od 1 do 15 minuty. Kurs ~ 3, stawka x - PRZEGRANA
Bramka padnie od 15 do 30 minuty. Kurs ~ 3, stawka 2x - PRZEGRANA
Bramka padnie od 30 do 45 minuty. Kurs ~ 3, stawka 4x - PRZEGRANA
Bramka padnie od 45 do 60 minuty. Kurs ~ 3, stawka 8x - WYGRANA!!!

Tak więc należy wybrać mecz, w którym spodziewamy się, że padnie choć 1 bramka. Może być to liga holenderska lub każda inna tzw overowa. Każda progresja trwa 1 mecz. Jak znajadę buka do tego, to trochę pogram i napiszę o rezultatach.:-D
 
forin 450

forin

Użytkownik
to juz lepiej zagrac na bwin over 0,5 po kursie 1,05 za wieksza sume, niz grac taka progresja sie nie oplaca
 
ester 87

ester

Użytkownik
Być może źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o progresję wyglądającą następująco.

Bramka padnie od 1 do 15 minuty. Kurs ~ 3, stawka x - PRZEGRANA
Bramka padnie od 15 do 30 minuty. Kurs ~ 3, stawka 2x - PRZEGRANA
Bramka padnie od 30 do 45 minuty. Kurs ~ 3, stawka 4x - PRZEGRANA
Bramka padnie od 45 do 60 minuty. Kurs ~ 3, stawka 8x - WYGRANA!!!

Tak więc należy wybrać mecz, w którym spodziewamy się, że padnie choć 1 bramka. Może być to liga holenderska lub każda inna tzw overowa. Każda progresja trwa 1 mecz. Jak znajadę buka do tego, to trochę pogram i napiszę o rezultatach.:-D
Już Ci możemy powiedzieć co napiszesz: szło nieźle na początku, tylko raz doszedłem do 5 poziomu, trochę kaski wygrałem, ale potem pech, 2 mecze z rzędu trafiłem bezbramkowe i bankrut ???? jednak do dupy jest progresja

O progresji, szczególnie takiej, pisano już wielokrotnie na forum, nie chce mi się powtarzać, ale to że zbankrutujesz jest PEWNE ????
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
to juz lepiej zagrac na bwin over 0,5 po kursie 1,05 za wieksza sume, niz grac taka progresja sie nie oplaca
Granie tą progresją od stawki 1 zł na 6 poziomów (6*15=90 min), przyniesie minimalny zysk (gdy trafi się za pierwszym razem) 2 zł. Maksymalny 33 zł, gdy trafi się w ostatnim kwadransie. Jezeli zagrać tak jak Ty powiedziałeś, czyli za 63 zł (tyle potrzeba na ową progresję) po kursie 1,05 to zysk wyniesie 3,15 zł. Więc nie wiem czy lepiej... Interwetten owszem, ma taką opcję, lecz tam trzeba zawsze przesyłać skan dowodu, a ja nie mam osiemnastki...:jezora: Poza tym, jeżeli spojrzałem na kursy Interwetten na to czy padnie bramka, to ostudziło trochę mój zapał do tej progresji, bowiem kurs wynosi 2,30- 2,70, a spodziewałem się około 3,00-3,20.
 
bioly36 0

bioly36

Użytkownik
bet at home ma taka opcje ale w porownaniu z innymi bukami jest tam malo zakladow na live...po kazdym strzeleniu bramki zaklady sa na jakis czas zawieszane, wiec co jesli wtedy padnie bramka, czasami gdy zblizamy sie do konca rowniez wieszaja zaklady i nie mozna juz postawic...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Tak więc należy wybrać mecz, w którym spodziewamy się, że padnie choć 1 bramka. Może być to liga holenderska lub każda inna tzw overowa. Każda progresja trwa 1 mecz.
Pięknie, fajnie, tylko, że tak się nie da. Nie da się niczego przewidzieć na 100% - to jest sport.
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Dzięki Wszytskim za odpowiedzi. Przekonaliście mnie do tego, że tym systemem nie warto grać. I chyba jest to racja. Zostanę przy tradycyjnym graniu AKO~2.

POZDRO.

czar3k00
 
P 0

pablos150

Użytkownik
Ja polecam jednak BWIN, nei wiem dlaczego go wykluczas.. Ja tam stosuję taką progresję od jakichś 2 tygodni i gdyby nie moja chciwość to byłbym juz jakies 400% do przodu.. stawkuję od 2 zł wzwyż. Dobra rada na przyszłość: jeżeli padnie już jedna bramka, a meczyk wydaje sie mega overowy to lepiej jednak odpuscic...
 
czar3k00 0

czar3k00

Użytkownik
Ja polecam jednak BWIN, nei wiem dlaczego go wykluczas.. Ja tam stosuję taką progresję od jakichś 2 tygodni i gdyby nie moja chciwość to byłbym juz jakies 400% do przodu.. stawkuję od 2 zł wzwyż. Dobra rada na przyszłość: jeżeli padnie już jedna bramka, a meczyk wydaje sie mega overowy to lepiej jednak odpuscic...
Wykluczam Bwin, bo tak jak napisałem nie mam 18 -nastki.

POZDRO.

czar3k00
 
A 52

androlo

Użytkownik
betclick , ale tu musisz mieć 18 :p chociaz ja wysłałem dowód jak miałem 17 i przyjeli , kwestia dogadania się :p
moze wiesz jakie buki maja live czas gola
czy mozna obstawiac w trakcie nastepne zdarzenia 10-20 minuta w czasie trwania meczu...czy mozna tak obstawiac po kolei
 
A 52

androlo

Użytkownik
Nie lepiej na BF postawić LAY 0:0?? Efekt ten sam a mniej roboty.

myslalem o tym...ale czy nie lepiej by sie wyszlo grajac w ten sposob


a stawiajac na back ze bedzie remis

za 4 euro powiedzmy bedzie okolo 40 euro zobowiazan

nie wiem musze to przetestowasc na konkretnym meczu:-D
 
Do góry Bottom