>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher z zakładami LIVE na czas bramki

dukat 7

dukat

Użytkownik
Grając tak zawsze będziesz na minus. Pomyśl.... jak nie będzie 0-0 to wygrasz powiedzmy 5 euro a stracisz te 4 co dałeś na remis. A jak będzie 0-0 to wygrasz 12 euro, no może 15, a stracisz 40-45. Jaki w tym interes??? Pewnie jest jeszcze możliwość 1-1 2-2 etc wtedy będziesz do przodu całe 20 euro. Ale dla mnie nie ma to większego sensu.
 
A 52

androlo

Użytkownik
Grając tak zawsze będziesz na minus. Pomyśl.... jak nie będzie 0-0 to wygrasz powiedzmy 5 euro a stracisz te 4 co dałeś na remis. A jak będzie 0-0 to wygrasz 12 euro, no może 15, a stracisz 40-45. Jaki w tym interes??? Pewnie jest jeszcze możliwość 1-1 2-2 etc wtedy będziesz do przodu całe 20 euro. Ale dla mnie nie ma to większego sensu.

kursy sa dosc wysokie na czas gola

mozna zagrac za wieksza kase

mimo wszystko sprawdze to dokladniej na live
 
T 0

tenznany

Użytkownik
Mógłby ktoś napisać który bukmacher obecnie oferuje zakłady o których mowa w tym temacie(czy padnie bramka 1-15min? itd). Ostatnie posty pochodzą z 2009 roku, sądzę iż od tamtego czasu mogło się dużo zmienić(np. podany przez jednego użytkownika betfair nie oferuje obecnie takich zakładów).
Z góry dzięki za odpowiedź
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
sportingbet na pewno jeszcze miesiac temu wystawial, nie wiem jak teraz, bo nie gralem jakis czas ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom