>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

K 2

kubaa

Użytkownik
rejestrując się na forum jesteś narażony na to że ktoś weźmie pralkę lodówkę na Ciebie i będziesz spłacał latami

zycie to nie je bajka
Jak byś miał głowę i umiał czytać to tam jest napisane że nie warto się rejestrować i GRAĆ. A nie chodzi mi o same rejestrowanie się. Tak to jest jak głowy człowiek nie ma. To się nie udzielaj..
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Jak byś miał głowę i umiał czytać to tam jest napisane że nie warto się rejestrować i GRAĆ. A nie chodzi mi o same rejestrowanie się. Tak to jest jak głowy człowiek nie ma. To się nie udzielaj..
Swoje dane podajesz podczas rejestracji a nie grania. Więc główka pracuje widzę ????
 
charlie71 2

charlie71

Użytkownik
Jak się odniesiecie to tego tematu? Proszę o dokładne wytłumaczenie.Ten kto Ci to powiedział jest idiotą.Dokładniej się nie da tego wytłumaczyć.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam. Mam takie pytanko... Gram w zakładach sts i strasznie denerwuje mnie ten podatek od wygranej...
Podatek od wygranych pobierany jest dopiero od kwoty 2280zł - zatem tak reguluj stawki i kursy , aby tej w/w kwoty nie przekraczać , czyli rozdzielaj grę na kilka kuponów.

A może miałeś na myśli nie podatek od wygranych a 12% podatek obrotowy?
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Witam!
Jako iż zaczynam się w to bawić, mam kilka pytań do użytkowników ktorzy juz troche się znają na rzeczy. Jestem uczniem i nie ukrywam ze wiąże nadzieje że przyniesie mi to jakieś zyski rzedu 300-400 zł w skali miesiąca.Nie wiem czy jest to możliwe na początek, bo jak czytam to forum to natykam się na posty że ludzie żyją tylko i wyłącznie z tego. Dobrze teraz moje pytania do was:
1. Jakie porady dla nowicjusza aby nie przegrać już na samym starcie i powoli wchodzić w świat zakładów
2. Jakie dyscypilny obstawiać najlepiej
3. Ja obstawiając dziś kupon weszły mi 2/5 meczy. Głownie patrzyłem po kursie i po tabeli ligowej na Fortunie, a wy skąd bierzecie informacje o drużynie na którą chcecie postawić &quot;grube miliony&quot;
4. Może macie jakieś pewne typy na jutro (05.01.2014), ponieważ chciał bym rozmnożyć trochę kapitał początkowy.
Proszę o wyrozumiałość.
Dziekuje i Pozdrawiam! ????
spróbuj sobie na początek Expekt albo Betclic bo masz tam pierwszy zakład bez ryzyka i to za niemały hajsik bo 222zł lub 200zł. Jak chcesz zrobić 300-400zł złoty zysku to tworzysz kuponik o kursie 2.5-3.0 i jeśli wejdzie to jesteś zarobiony a jak nie to zwrot kasy. Dyscyplina dowolna - na wszystkim można wygrać i przegrać - wszędzie zawodzą pewniaki i wszędzie są niespodzianki (Ja polecam NBA i tenis).
Polecam buki internetowe z wiadomych względów, jak chcesz najpierw obcykać &quot;co i jak&quot; w internecie to możesz sobie za małe stawki pograć nie wiem choćby na bet-at-home.
Pozdrawiam
 
adarq 33

adarq

Użytkownik
Internetowy buk
Witam, mam następujące pytania:
-Czy w każdym internetowym buku od razu wołają o skan dowodu podczas rejestracji?
-Czy jak chcę wypłacić na konto inne niż podane podczas rejestracji to też wołają o jakieś skany dowodów tej osoby, do której należy konto?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
-predzęj czy później zawołaja, więc najlepiej wyslac im od razu
-wyplacac mozna na swoje konto bankowe
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Każdy porządny buk prędzej czy później poprosi o dowód. Znany z tego że nie weryfikuje tożsamości jest między innymi Bet at home
 
adarq 33

adarq

Użytkownik
Ale - jest to dla bahu, że mają kijowe kursy. Ted, napisałeś, że wypłacać można na swoje konto bankowe. Chodzi Ci, że TYLKO na swoje? Czy obojętnie na jakie i ich to już nie interesuje.
 
darecki. 0

darecki.

Użytkownik
Witam! Jestem nowy na tym forum i nie wiem czy to dobre miejsce, ale spróbujmy.

Gram już blisko trzy lata, ale nigdy przez neta. Ostatnio sobie pomyślałem, czy by nie spróbować bawić się w to przez neta, jednak nie wiem, który bukmacher byłby idealny na początek zabawy internetowej. Zatem zwracam się do Was z prośbą o pomoc w jego wyborze.

Szukam takiego, który:
- miałby w miarę bogatą ofertę dla swoich graczy.
- kursy byłyby na całkiem niezłym poziomie.
- poziom wypłacania pieniędzy był stosunkowo nisko ustawiony, słyszałem, że są takie, w których wypłacać można dopiero po przekroczeniu 80zł, dla mnie to troszkę za dużo.
- taki, któremu można w miarę zaufać, a słyszałem, że jest wiele takich buków, które nie wypłacają pieniędzy, choć nie wiem czy to prawda.

Bardzo prosiłbym Was o pomoc i radę doświadczonych graczy. Pozdrawiam! ;)
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Witam, widzę ze promujecie na stronie głównej buka betcklick, jestem początkującym jeśli chodzi o buka internetowego i zastanawiam się gdzie założyć konto. Nie mam kart kredytowych, interesuje mnie w razie czego jedynie przelew bankowy. Najelpei gdyby buk był polski, nie chodzi o sam język ale i siedzibę itd. zawsze łatwiej w razie potrzebu kontaktować się z nimi. Dziękuję za odpowiedź.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Marathonbet ma przelew od 252zl.
Mają live chat 24/7. Fajne kursy, dużo zdarzeń.

Myślę ze ewentualnie bet365. Maja polski live chat, dużo opcji wypłaty i spłaty. Dobra oferta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 14

matall

Użytkownik
Darecki - Sportingbet ma wypłaty od 40 zł,
Expekt - bez ograniczeń (chyba ;] )
Ofertę mają na tyle bogatą, że wystarczy w zupełności.... ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam, widzę ze promujecie na stronie głównej buka betcklick, jestem początkującym jeśli chodzi o buka internetowego i zastanawiam się gdzie założyć konto. Nie mam kart kredytowych, interesuje mnie w razie czego jedynie przelew bankowy. Najelpei gdyby buk był polski, nie chodzi o sam język ale i siedzibę itd. zawsze łatwiej w razie potrzebu kontaktować się z nimi. Dziękuję za odpowiedź.
Polskie firmy bukmacherskie umożliwiające grę w necie to STS, Fortuna, Milenium i Totolotek.
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Czy jest w jakimś buku taka oferta na początek jak w betssonie? Że jak nie wpadnie pierwszy typ, to potem muszę tylko raz obrócić i dostanę to co postawiłem + wygrana, a nie samą wygraną jak w Sportingbet? Betclic mnie nie interesuje
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
MOże się ktoś wypowiedzieć na temat Marathonbeta ? Jak u nich z limitami ?
Dostałem po tygodniu, ale od razu przyznaję się grałem - surebety. To był niestety okres moich &quot;błędów i wypaczeń&quot; i szukania własnej drogi w bukmacherce. Bardzo żałuję bo buk naprawdę dobry, świetne kursy, dużo rynków i moje ulubione handi azjatyckie. Słyszałem jednak, że szybko limitują i osoby nie grające surków, ale tego osobiście nie wiem.
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Polecam ci Marathonbet. Nie ma żadnego problemu z wypłatami, czat również mają po polsku jeśli o to poprosisz. Kursy wiadomo, rewelacyjne. Trudno innemu bukowi się do nich zbliżyć no może jedynie Pinnacle. Bardzo duży rynek i fajna przejrzysta strona. Dla mnie najlepszy buk. Polecam!
 
M 0

mackoostry

Użytkownik
Co radzicie do grania singli lepiej bet365 czy bet at home gdzie robią większe problemy z wypłatami i ograniczenia ?
 
G 27

gumos

Użytkownik
Mack bah i bet365 sa wyplacalni i nie robia zadnych problemow z wyplatami a do grania singli zdecydowanie polecam pinnacle ;-)
 
Do góry Bottom