>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher na początek, dla początkującego - wybór bukmachera

M 0

mackoostry

Użytkownik
Chodziło o te że kiedyś używałem innego buka i żeby wypłacić to musiałem skan dowodu dać, i jeszcze coś z konta przefaksować i nie chce już mieć takich problemów ale chyba założone sobie jakieś konto skrill czy tym podobne.
 
P 0

piotruss

Użytkownik
Buk dla początkującego
Siemka
Jakiego buka polecacie dla początkującego ?
Chodzi mi głównie o przejrzysty interfejs i najlepiej jakieś bonusiki na początek. Jednak nie mam zamiaru np jak przy Rivalo robić sobie zdjęcia z dowodem. Skan dowodu mogę wysłać ale moim zdaniem te dodatkowe zdjęcia są zbędne.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Najlepszy live to tylko u Bet365, WH raczej niskie limity, wszystko zależy od tego czy często i dużo wygrywasz. Pinnacle ma wysokie limity na single, ale live jest szczerze mówiąc średni. Można jeszcze szukać wśród anglojęzycznych, ale lepiej zaufać sprawdzonemu bukowi, typu bet365.
 
D 0

dawidnark

Użytkownik
Hej,
a co powiecie o betsson dla poczatkujacych? szczerze to nigdy nie bawilem sie w obstawianie meczy, ale ostatnio przekonal mnie do tego kolega bo wygral wlasnie całkiem ciekawa sume, a jeszcze ma szanse wygrac ps4.
 
A 0

adrer

Użytkownik
Witam serdecznie na forum, jestem tu nowy.
Mam pytanie. Chcę spróbować pewnego systemu gry. Mam zamiar grać długoterminowo (cały sezon lub więcej), grać tylko single, stawki od kilku do kilkunastu złotych. Mam zamiar wpłacić może około 300 zł, oczywiście warto byłoby zgarnąć jakiś bonus (grałem już kiedyś w sportingbet, betclic, betsson i bet-at-home, więc pewnie tam odpada). Jest ktoś w stanie mi polecić jakiegoś bukmachera, u którego bonus jest tak skonstruowany, że mi się on przyda? Przejrzałem temat bonusów, ale dane raczej z okresu mundialowego.
Dziękuję z góry za pomoc
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dokładnie warto wpłacić to 300 zł do bet365, dostaniesz bonus 100% do 200 zł, którego warunki obrotu nie należą do najtrudniejszych.
 
A 0

adrer

Użytkownik
Przeczytałem regulamin, faktycznie, ruszy na dobre sezon to warunki powinienem spełnić. Dzięki wielkie. Wydaje się to najlepsza oferta
 
S 14

subaru

Użytkownik
na live zdecydowanie najlpeszy Bet365, tak u nich jak u Betclick czy BAH nie spotkalem sie z limitami wiec mozna podzialac chyba, z Bwina tez jestem raczej zadowolony, najlepiec miec kilka kont w roznych bukach i wylapywac co lepsze kursy bo na tym naprawde sporo mozna zyskac
 
R 12

roki13

Użytkownik
Który?
Witam mam dylemat i nie wiem jakiego buka wybrać, chce wpłacić 200zl
Ekspekt czy Bet-at-home

Ekspekt oferuje zakład bez ryzyka
czyli pierwszy kupon za 200zl + 3 mecze
do tego zakład za 40zl na telefonie w przypadku przegranej tez jest zwrot
tutaj mamy więcej rynków to na plus+
Bet-at-home oferuje bonus w kwocie 50% od depozytu
czyli będę miał 300zl, które trzeba obrócić 4 razy na łączną kwotę 1200zl po minimalnym kursie 1.70
i tutaj warto w ogolę się zastanowić czy warto brać ten bonus... bo jeśli nie obrócisz kwota 1200zl po kursie 1.7 nie masz prawa wypłacić kasy
z góry wszystkim dziękuje za pomoc
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Bet at home ma mega słabą ofertę. Moim zdaniem powinieneś wypróbować Bet365. Łatwa weryfikacja konta, bezproblemowe wypłaty. Do tego bonus przy 1 wpłacie.
Zero problemów z tym bukmacherem.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wszyscy polscy bukmacherzy czyli sts, totomix, fortuna i milenium. Inni bukmacherzy są zarejestrowani za granicą i w Polsce podatków nie odprowadzają, przez co granie u nich jest oczywiście nielegalne
 
macio106 154,8K

macio106

Znawca - MMA
Ok, jeszcze jedno pytanie, który bukmacher(obojętnie polski czy nie) przy weryfikacji konta chce tylko i wyłączanie skan dowodu nic więcej?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ok, jeszcze jedno pytanie, który bukmacher(obojętnie polski czy nie) przy weryfikacji konta chce tylko i wyłączanie skan dowodu nic więcej?
Żaden. Ale są takie które uwzględniają skan dowodu osobistego + rachunek potwierdzający miejsce zamieszkania. Czyli zwykła faktura ze stacji benzynowej wystarczy.
Do takich zaliczamy: Betsafe, Betsson, Unibet, Expekt i Sportingbet.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mam pytanie czy jest jakiś legalny bukmacher on-line który odprowadza podatek? Wiem ze STS i fortuna odprowadzają 10 % nawet jak stawiamy przez neta, ale czy istnieją inne takie?
Polskie firmy bukmacherskie pobierają z góry, bez względu na wynik typowania, podatek obrotowy w wysokości 12% a nie 10%, tak więc zawierając zakład ze stawką 100zł - w grze uczestniczy tylko 88zł.

W przypadku gry zakładem prostym i osiągnięcia wygranej ponad 2280zł, czyli ponad tę w/w kwotę wolną od podatku od wygranych, pobierany jest 10% podatek od wygranych, liczony od samej podstawy kwoty wygranej, a nie tylko od nadwyżki ponad 2280zł.

.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Cześć wszystkim, mam 3 szybkie pytanka
1. Zakładajac konto na B365 moge pierwszą wplate dokonac przez Skrill by dostać bonus czy musze bezpośrednio z konta bankowego?
2. Stawkowanie: 3/10, 7/10 - to jest odpowiednio 30% i 70% wartości portfela?
2.1 jaki % wartości portfela obieracie na płaską stawkę?
PS. Stawiając 3/10 na Wawrinke nie dajemy 70% szans na wygranie Nishikori&#39;emu?;]
Dzięki za pomoc
 
Do góry Bottom