>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

"BUKMACH Elite"

ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Luis Suarez najlepszy strzelec Urugwaju @ 3,5 Stawka 2/10
Trener go oszczędzał na Anglię i Włochy, bo myślał, że Kostarykę rozjadą.
Dwa najbliższe mecze zapewne zagra w pierwszym składzie. Cavani 1 gol i to tyle jeśli chodzi o strzelców Urugwaju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Argentyna - Iran 1 ✅
Bośnia - Iran 1
AKO @ 1,62 Stawka: 5/10
Iran gra dno. Mieli jedną sytuację tylko z Nigerią, z główki.
Argentyna zagrała średnio, ale Messi się obudził i może być lepiej w najbliższym meczu. Bośnia dłuższymi chwilami przeważała grając z Argentyną i mogą być groźni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Muller najlepszy strzelec Mundialu @ 3,5 Stawka: 2/10
Teoretycznie 6 goli daje mu króla strzelców MŚ. Teoretycznie, bo w poprzednich latach na MŚ, czy ME jeden gracz strzelał nie więcej, niż 5 goli. Muller po jednym meczu ma trzy gole!
Niemiec wg. buków jest faworytem, dalej są : Robben, Messi, Neymar, van Persie, Benzema (następni z kursami powyżej 25...), Aguero, Sturridge, Ronaldo.
Stawiam na Mullera, bo sądzę, że Niemcy zajdą daleko, myślę, że nawet do finału.
W 1/8 finału będą mieć za przeciwnika Belgię, Rosję albo Koreę, czyli do przejścia, potem pewnie Argentyna albo Francja. O ile Francja zagrała dobry mecz (ale ze słabiakiem, w dodatku przeciwko 10 zawodnikom), o tyle Argentyna zagrała słabo z Bośnią i nie wiem czy o finał ta Argentyna powalczy. Mniej meczów dla Messiego i Aguero. Messi ogólnie zagrał słabo w pierwszym meczu, poza tym golem, choć mogło go nie być, bo piłka obtarła jeszcze nogę przeciwnika; trochę szczęścia miał.
Neymar... strzelił te 2 gole, ale w dwóch meczach, do daje mu w porównaniu do Mullera dość niemrawą średnią, że tak powiem. Poza tym Brazylia w 1/8 będzie miała trudniejszego przeciwnika (Chile lub Holandię) (potem zapewne Kolumbia lub Włochy).
Największym przeciwnikiem może być Robben i Persie - dwaj Holendrzy.
Sturridge, Ronaldo... myślę, że odpadają. Ronaldo w najbliższym meczu niepewny, Sturridge z Anglii, a nie wiadomo czy oni w ogóle wyjdą z grupy (ja stawiałem za pieniądze, że tak, ale zobaczymy co wyjdzie).
Muller został oszczędzony jeszcze i na koniec meczu z Portugalią zszedł, co oznacza, że zapewne zagra od 1 minuty z Ghaną.

Korea wyjdzie z grupy @ 2,62 Stawka: 1,5/10
Belgia zdecydowany faworyt, ale moim zdaniem przesadą dać 1,08 kurs. Belgowie zagrali średnio. Widziałem też ich sparing przed Mundialem, szału nie było. Korea moim zdaniem równo z Rosją mniej więcej powinna być, a tymczasem na Rosję kurs 1,66.
Wcale nie będę mega zdziwiony jak Belgia nie wyjdzie z grupy, wtedy Rosja i Korea by miała awans, co by mnie zadowoliło. Jednak bardziej bym liczył na Belgię i Koreę.
Korea zagrała 50-50 z Rosją. Na prawdę fajnie grają podaniami, fajną akcję mogą stworzyć. Niestety nie było ich zbyt dużo, bo grali z drużyną o podobnym stylu gry i tak na prawdę obie drużyny wiedziały na co stać rywala, dlatego było mało &quot;setek&quot;. Gol Korei z 30 metra chyba, albo z jeszcze większej odległości, błąd bramkarza. Gdyby nie ten gol to Rosja by pewnie nie ruszyła tak odważnie i moim zdaniem zostałoby 0-0
Gram jednak ten typ po niskiej stawce.

Australia - Hiszpania 1 (+1,5) @ 1,85 3/10
No to lecimy dalej przeciwko Hiszpanii, bo grają padakę!
Australia zagrała niezły mecz z Holandią, oprócz tych dwóch goli mieli jeszcze 2 bardzo dobre sytuacje. Hiszpania gra nieźle w środku (jak mają piłkę), ale na 30-40 metrze gubią się. Wypalili się moim zdaniem. Australia niesłusznie skazana &quot;na pożarcie&quot;. Z Chile niezły mecz, z Holendrami jeszcze lepszy, szkoda że zabrakło szczęścia do zdobycia choćby punktu.
Casillas znów się kładzie przed przeciwnikiem (ten nawet zwodu, żadnego ruchu nie zrobił!). Jedynym zawodnikiem, który się wyróżniał to Iniesta, no i Silva coś też niby próbował, reszta zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Jeśli chodzi o mecz Hiszpanów z Chile, dla tych, którzy nie oglądali... ten wynik faktycznie odzwierciedla grę.

USA - Portugalia 1x @ 2,25 3/10
No tak... Portugalia nadal przymierzana do wyjścia z grupy. Moim zdaniem z taką grą Ronaldo to są dalecy od wyjścia z grupy. No nie oszukujmy się, ale Portugalia mocno patrzy na zawodnika Realu, to on ma dawać im zwycięstwa. A jak to wygląda to widzieliście. Rzuty wolne, tak... mocna strona Portugalii, ale co z gry? Pod koniec meczu z Niemcami mieli niby coś tam do strzelenia, ale to już chyba szwaby odpuszczali powolutku, mieli pewne zwycięstwo, po co się przemęczać, przecież za kilka dni kolejny mecz.
Przed meczem USA - Ghana komentator powiedział, że Stany są na 13 pozycji w rankingu FIFA. Zdziwiłem się i powiedziałem &quot;Stany Zjednoczone na 13 pozycji?! Przecież to średniak!&quot; Już w pierwszej minucie meczu dali mi powód, żeby zmienił zdanie. Przez 2 minuty miałem kamienną twarz heh.
Ogólnie USA zagrała dość średnio i oddała Ghanie inicjatywę, no ale Ghana MUSIAŁA atakować. Stany mając 1-0 od 1 minuty mogły się bronić. Potrafili jednak zaatakować też. Gdyby było 0-0 przez dłuższy czas, moim zdaniem Stany by częściej atakowały.
Pokazali jednak, że mając średnio korzystny wynik (gdy było 1-1) potrafią powalczyć o swoje i po golu na 1-1, cztery minuty później zdobyli na 2-1.
Myślę, że mogą powalczyć o drugie miejsce w grupie( pierwsze oczywiście zajęte przez niesamowitych Niemców).

Szwajcaria - Francja Benzema gol @ 2,1 3/10
✅
Widzieliście co Benzema zrobił z Hondurasem? Pomyślicie sobie &quot;e tam, Honduras... też mi przeciwnik&quot;. No dobra... ale ktoś jeszcze się wyróżniał z ekipy Francji? Na pewno nie w takim stopniu. Benzema strzelił hat-tricka teoretycznie, jednak ten trzeci gol został zaliczony jako samobój (no i słusznie). Miał też bardzo dobrą szansę, ale z 5 metra strzelił w bramkarza (trudno sytuacja, bo nie mógł nawet zamachu zrobić, nie było miejsca).
Kto jak nie Benzema ma strzelić gola? Tym bardziej, że to on zapewne będzie wykonywał rzuty karne (z Hondurasem to właśnie on wykonywał).

Zakończy najniżej w grupie:
Kamerun @ 1,22
Honduras @ 1,25
Iran 1,7
Algieria @ 1,66
AKO @ 4,3 Stawka: 2/10

A takiego &quot;cudaka&quot; sobie zagramy
Zacznijmy od Kamerunu... Mają w grupie Brazylię, Chorwację i Meksyk. Brazylia faworyt. Meksyk i Chorwacja mają mecz z Brazylią już za sobą. Poradzili sobie dość nieźle.
Kamerun bez punktu i mecz z Brazylią i Chorwacją mają przed sobą. Samuel Eto&#39;o, największa gwiazda Kamerunu nie zagra z Chorwatami.
Myślę, że Kamerun bez punktu w tej grupie.
Honduras... co prawda grali z dziesiątkę przez długi czas w meczu z Francją, ale myślę, że ta ekipa bez perspektyw. Ekwador powinien sobie z nimi poradzić, nawet jak będzie remis to raczej Ekwador zajmie 3 pozycję - bramkami (raczej aż 3 nie stracą z Francją ) Ekwador z mocnymi Szwajcarami miał prawie punkt, ale niestety w 93 minucie strata gola.
Iran... remis z Nigerią. Moim zdaniem można usprawiedliwić Nigeryjczyków, że tylko 1 punkt wynieśli z tego meczu. Nigeria to drużyna składająca się z szybkich zawodników, grając przeciwko drużynie, która w 10 osób stoi na max 30 metrze, nie można się rozpędzić. Myślę, że mogą uciąć punkt Bośni lub nawet Argentynie wykorzystując szybkość.
Natomiast Iran z Bośnią i z Argentyną raczej bez szans...Oni grają inną piłkę i murowanie bramki przez przeciwnika nie będzie dla nich tak wielkim problemem.
Algieria o mały włos nie sprawiła niespodzianki w meczu z Belgią. Patrząc jednak na to co prezentowali... słabo... Algieria gol z karnego. Najgłupszy karny na tych mistrzostwach! Nawet fauli na rzuty wolne nie widziałem głupszych heh.
Korea - Rosja - ciekawy mecz. Moim zdaniem oni mogą nawet o 1 miejsce w grupie się bić, o ile Belgia nie pokaże swojego prawdziwego &quot;ja&quot;, bo z Algierią nie zagrali tego czego potrafią.

Korea - Algieria 1 DNB @ 1,6 5/10
Korea grała ładną piłkę z Rosjanami. Co prawda ten gol to po błędzie bramkarza Rosji, ale i tak moim zdaniem należał im się co najmniej jeden
Algieria z Belgią strzeliła gola, i nawet wygrywali, ale słabo się zaprezentowali. No ale czego po takiej ekipie oczekiwać w sumie...
Moim zdaniem Algieria bez punktu w grupie.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Nigeria - Argentyna 1 (+1,5) @ 1,9 5/10 ✅plus✅
Nigeria zagrała dość słabo z Iranem, bo nie mogli się rozpędzić. Podobnie jak dziś Argentyna. Dopiero Messi w 91 minucie strzelił.
Argentyna i z Bośnią zagrała dość słabo. Argentyna mogła dać sobie trafić gola Iranowi z kontry. Nigeria ma szybkich zawodników i ogólnie lepszą ofensywę, także o gola mogą się pokusić.
Argentynę znów ratuje Messi, które gra ogóle średnio jak na swoje możliwości. W pierwszym meczu gol zza pola karnego, przypadkowy, bo piłka jeszcze otarła obrońcę, ale już z Iranem mu wyszło ładnie.
Niestety Messi sam nie wygra wszystkich meczów.
Nigeryjczycy mogą ugryźć.
Ekwador - Francja
Benzema gol @ 2,0 5/10
Benzema 2 lub więcej @ 6,0 0,5/10

Francja prawie pewny awans (chyba, że przegrają wysoko z Ekwadorem, a Szwajcaria wygra wysoko z Hondurasem... czyli w 99,9% pewny awans Francuzów). Mogą się oszczędzać, ale raczej nie Benzema, który idzie na króla strzelców (3 bramki aktualnie). A może znów jakiś karny i znów Benzema (aby tym razem tego ewentualnego karnego trafił )

Holandia - Chile
1 DNB (bez remisu) @ 1,83 3/10 ✅plus✅
over 2,5 @ 1,75 3/10 ⛔
over 4,5 @ 5,5 0,5/10
⛔
No tak... Chile zagrało fajnie z Hiszpanią, ale Holandia z Hiszpanami efektywniej (5-1). Z Australią Holendrzy grali nieźle, ale Australia nie przebierała w środkach i po prostu atakowała, bo musieli wygrać, jeśli mieliby wyjść z grupy, więc nie było sensu się bronić. Widać jednak jak trudno Chilijczykom będzie zatrzymać Robbena. Gdy się rozpędzi to tylko faulem, można go powstrzymać!
Chile to teoretycznie jedna z gorszych defensyw na tych mistrzostwach. Wyszło natomiast, że to jedna z lepszych pod względem straconych goli aktualnie.
Ze słabymi Hiszpanami mogli stracić coś, ale tamtym zabrakło szczęścia.
Trudno coś więcej powiedzieć o obronie Chilijczyków, bo jak Hiszpania to nie ta drużyna co jeszcze niedawno.
Sądzę, ze ta obrona nie będzie potrafiła zatrzymać Robbena i spółki. Chile ma natomiast na tyle mocną ofensywę, że też coś wpakuje.
Mecz ten nie będzie spacerkiem. Obie ekipy będą starały się wygrać, bo przegrany trafi na 90% na Brazylię w 1/8. (Przy ewentualnym remisie, Holandia zostaje na 1 miejscu i gra z Meksykiem lub Chorwacją)

Honduras - Szwajcaria 1 (+1,5) @ 1,7 stawka: 5/10
Honduras wyjdzie z grupy @ 26,0 0,1/10
Honduras nieźle grał z Ekwadorem(który jest moim zdaniem lepszy od Szwajcarów). Wczoraj niekoniecznie Ekwador musiał wygrać ten mecz, bo Honduranie, nie odpuszczali kroku.
Szwajcaria mogła też przegrać z Ekwadorem, który w 93 minucie miał fajną sytuację, ale Szwajcarzy w 94 minucie kontra i niestety 0 pkt.
Honduras ma jeszcze szanse na awans. Muszą wygrać ze Szwajcarią i liczyć na dość wysoką porażkę Ekwadoru z Francją.
Wiem, że z tym awansem trochę mnie poniosło, ale spróbujmy, leciutko zagrane

Kostaryka - Anglia
1x @ 2,05 3/10✅plus✅
1 @ 4,33 1/10
⛔
Z Włochami na plus, z Urugwajem na plus, wychodzi, że Anglia najsłabsza z całej stawki. Stawiałem, ze Anglia wyjdzie z grupy, ale się mocno pomyliłem co do ich gry, myślałem, że z Urugwajem wygrają i że Kostaryka wygrała fartem, po golach z dośrodkowań. Kostaryka tu wyrasta na czarnego konia. Fajnie teraz grają z Włochami, potrafili nawet Włochów poklepać czasami.

Chorwacja - Meksyk 2 @ 3,0 Stawka: 1,5/10 ✅plus✅
Nie będę się tutaj patyczkował z podpórkami.
Wcale nie będę się wstydził typu jak Meksyk wygra w ostatnich minutach meczu.
Chorwacja wczoraj ładnie rozgromiła Kamerun 4-0... Kamerun grał jednak w dziesiątkę od 40 minuty. Drużyna z Afryki musiała atakować mimo tego, że grali jednego zawodnika mniej. Defensywa została już potem odpuszczona. No bo po co się bronić? 0 punktów na 2 mecze daje odpadnięcie z gry. Więc atakowali...czy też próbowali atakować.
Meksyk zagrał bardzo dobry mecz z Brazylią. Grali prawie jak równy z równym Lepiej niż Chorwaci z Brazylią.
Czemu napisałem, że nie będzie wstydu jak typ wejdzie w końcówce... Jeśli będzie remis powiedzmy do 80 minuty, Chorwacja musi atakować, remis nic im nie da. Jeśli zaatakują, odpuszczą trochę obronę, mogą się zdziwić z kontry. Taką mam nadzieję. Lepszą ekipą moim zdaniem jest Meksyk.
Stawka jednak dość niska.

Portugalia - Ghana x2 @ 2,0 5/10
Nawet nie patrzę na grę Portugalczyków. To co Ghana pokazała z jednym z faworytów tego turnieju - Niemcami... powinni wyjść z grupy. Z USA zagrali nie dużo słabiej. Niestety strata gola w 1 minucie i trochę zmieniło to nastawienie meczowe.
Portugalia może bez CR, to z wolnego byłoby trudniej. Nie znam sytuacji Cristiano, ale wiem, że występ z USA jest zagrożony. Zobaczymy co wyjdzie.
Z Niemcami sobie nie radzili, nawet grając jeszcze w jedenastu. Grając w dziesiatkę... tego już nie będę oceniał nawet.
Skoro Ghana dawała sobie radę z Niemcami, a Portugalia nie bardzo, to mam nadzieję, że Ghana wywalczy co najmniej punkt w tym meczu.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Kostaryka - Grecja 2 @ 3,1 2/10
Mi się podoba Grecja. O ile nie mogli zdobyć gola z Kolumbią, przy czym stracić 3 bramki, o tyle z Japonią i WKS pokazali się z niezłej strony.
Ogólnie dziwna grupa z udziałem Kostaryki.
Włochy po pierwszym meczu były faworytem do wygrania grupy moim zdaniem. Zagrali dobry mecz, a Anglicy wcale mocno nie odstawali.
Urugwaj po pierwszym meczu do odpadnięcia...
Potem z Anglikami potrafili wygrać, a Włosi, którzy mieli być mocni, przegrali z Kostaryką. Na koniec Anglia powinna z Kostaryką wygrać, ale zabrakło szczęścia trochę A Włosi przez głupie zachowanie Marchisio, musieli 1/3 meczu grać w osłabieniu i stracili gola. Mimo gry w 10, to oni byli lepsi na boisku moim zdaniem. Ani Cavani, ani Suarez nie pokazali nic w tym meczu, a to na nich powinna się opierać gra.
Kolumbia - Urugwaj 1 @ 2,05 5/10
Moim zdaniem Urugwaj nie pokazał nic nadzwyczajnego w grupie, a mecz z Włochami na koniec, potwierdził to.
Kolumbia natomiast pokazała się z bardzo dobrej strony, mimo braku ich gwiazdy na tych mistrzostwach.
Potrafią prowadzić grę jak i skontrować (jak z Japonią).
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Brazylia - Kolumbia x2 @ 2,0 4/10
Świetny występ Kolumbii w meczu z Urugwajem. Trochę słabiej wypadła Brazylia w spotkaniu z Chile.
Z występów Brazylii, podobał mi się jedynie mecz na inaugurację Mistrzostw - z Chorwacją. Kolumbijczycy natomiast zaskoczyli mnie na plus, we wszystkich meczach.
Dość prawdopodobny tutaj remis moim zdaniem.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
La Fiorita - Levadia 2 (-1,5; -2) @ 1,78 Stawka: 5/10
Tym razem liga mistrzów - kwalifikacje. Spotyka się ekipa z San Marino, z drużyną Estońską. Levadia ma już doświadczenie w europejskich grach.
Ważnym czynnikiem, przez który stawiam w stronę faworyta, jest fakt, że w Estonii trwa liga od dłuższego czasu i zawodnicy od początku będą mogli grać na 100%. La Fiorita sezonu jeszcze nie zaczęła i po wakacjach i kilku treningach przyjdzie im zmierzyć się z mocną ekipą.
Levadia po 17 meczach straciła uwaga!... 4 gole, zdobywając 50!
San Marino to kraj, gdzie zawodnicy raczej nie wiążą nadziei na zostanie profesjonalnymi piłkarzami (podobnie jak reprezentacji San Marino).
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Wtorek, godz 19:00
St. Gallen - Wolfsburg 2 @ 1,75 4/10 ⛔ 1-0 :/
Gallen rozpoczęło już ligę i jest po trzeciej kolejce.
Ligowy grali w niedzielę, a z Wolfsburgiem idzie im się mierzyć już we wtorek.
Nie ma szans, aby wyszeła podstawowa jedenastka. Tym bardziej, że w sobotę czwarta kolejka ligowa.
Dla St. Gallen to już drugie spotkanie sparingowe podczas, gdy trwa liga.
Wtedy mieli jednak nieco lepiej, bo grali 3 dni po meczu ligowym i 4 dni przed kolejnym.
Zagrali wtedy wcale nie całkowitymi rezerwami. Skład był... niezły. Choć grali głównie zawodnicy, którzy jeszcze nic nie rozegrali w lidze do tego czasu. Mają kilku na ławce niezłych patrząc na to ile grali w swoich zespołach.
Odpada jednak co najmniej 7 podstawowych zawodników (bo zagrali w ligowym po 90 minut, nie liczę tych, którzy nie dokończyli meczu i bramkarza).
Tylko czy trener będzie ryzykował?
Raczej powinien dać szansę tym co nic jeszcze w lidze nie zagrali i zawodnikom z St Gallen II oraz juniorom. Tym bardziej, że mecz chyba nawet nie będzie rozgrywany na boisku w Sankt Gallen, a w Konstanz (teren jeszcze Niemiec, ale na granicy). Zapewne więc będzie mało kibiców i nie będzie po co wystawiać podstawowych graczy.
Towarzyski, wtorek godz 18:00
Aue - Umm Salal 2dnb @ 3,75 1/10
⛔ 2-1 :/
Stawka niska, bo nie wiem jak porównać drużynę Niemiecką do Katarskiej.
Aue grało mecz ligowy w niedzielę, a z katarską drużyną zmierzą się we wtorek.
Zapewne zobaczymy rezerwowy skład Aue. Zagrają ci, którzy nie weszli w meczu ligowym przegranym 0-1 z
Środa, 6 sierpnia, godz 17:00
Śląsk Wrocław - Dortmund 2 @ 1,55 STS 4/10
✅✅✅
Niestety póki co brakuje jeszcze handicapów, a -1ah będzie znajomity do zagrania moim zdaniem, a może nawet mniejszy, jeśli kurs pozwoli.
Śląsk jest w trakcie ligi.
W niedzielę i środę mecz, a kolejny już w piątek.
Coś mi się nie widzi, aby grali na 100%. No i właśnie... Trener, Pawłowski oznajmił, że w jego kadrze jest wielu zawodników, nie tylko ci doświadczeni, ale także młodzi. Na każdą pozycję ma co najmniej dwóch zawodników. Będzie chciał pokazać jak najwięcej z nich.
Co rówa się, że pierwszy skład może i zagra, ale pewnie 45 minut, dla widowiska, bo to coś podobnego jak ten &quot;super mecz&quot; z tamtego roku Lechii i Barcy. Sprzedano dużo biletów, a Polski klub chętnie ten mecz zoorganizował, bo nic nie musiał płacić za organizację, a trochę kasy wpadnie.
Co do Borussi. Borussia wyjdzie prawdopodobnie niezłym składem.
W niedzielę wygrali 10-0 z Rapperswill grając także dobrym składem. Raczej się nie zmęczyli, czemu? Do tego wrócimy za chwilę. Mecz z Rapperswill (na Szwajcarskiej ziemi), a mecz ze Śląskiem dzielić będą 3 dni.
No i teraz wyjaśniam czemu Borussia nie wyjdzie pełnymi rezerwami, mimo, że 3 dni temu grali spotkanie.
Po pierwsze 10-0... no raczej się zawodnicy nie namęczyli. Po wyniku można wywnioskować, że przeciwnik mało wymagający, na 100% moim zdaniem nie zagrali, bo po co? No i lecimy dalej... Borussia wygrywając 10-0 grała na dwa składy. Tzn jeden skład zagrał całe pierwsze 45 minut, a drugi skład zagrał całe drugie 45 minut. Dla sprostowania &quot;pierwszy&quot; i &quot;drugi&quot; z czego ten pierwszy skład nieco lepszy.
Tylko jeden zawodnik zagrał 90 minut - Knystock.
45 minut gry... wystarczą 3 dni, aby się zregenerować, bo to na pewno nie był kolosalny wysiłek, raczej rozbieganie, patrząc na przeciwnika.
Czemu Borussia miałaby wyjść pierwszym składem od początku meczu ze Śląskiem?
Dokładnie tydzień po spotkaniu ze Śląskiem, Borussia rozegra superpuchar Niemiec z Bayernem.
Nie jest to mecz o pietruchę, to jest walka o pierwszy w tym sezonie tytuł!
Dodam, że po meczu z Polską ekipą, Borussia będzie mieć jeszcze za przeciwnika Liverpool. I tu pięknie mi się wszystko układa (choć to nadal tylko przypuszczenia, bo oficjalnego info nie ma) - Podstawowy skład zagra ze Śląskiem, aby tak ostatecznie przygotować się na superpuchar, a rezerwy 4 dni później pykną sobie meczyk z Liverpoolem.

Wtorek, godz 20:45
Chester - Wolwes XI 1- 4 (0-2)
2 @ 1,9 4/10 ✅
2/2 ht/ft @ 2,75 2/10 ✅

Chester za 4 dni ma inaugurację sezonu. Wstąpią więc młodzieżą.
Wolwes początkowo przez Bet365 było nazwane Wolwes u21. Dotarło jednak info, że Wolwes to będzie drużyna mieszana.
Kurs niestety spadł, ale sądzę, że nadal warto pograć.
Wolwes na ten mecz zabiera 15 zawodników, a wśród nich są m.in:
Doyle f12/2 QPR
Doumbia m36/4 Valenciennes
Ward d46/4 Brigton (liga Championship)
Foley d5/0 Blackpool
Mcaliden m7/1
Ebanks m7/2
Davis m18/0 (12 w pierwszym składzie)
McCarey gk5/0
+7 zawodników z juniorów.
Chester to dopiero 5 liga, a Wolwes to Championship (2 liga).
Do tego rezerwy 5 ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Osasuna - Bilbao 1 dnb @ 2,9 1/10 ✅✅✅ 3-1
Kadra Bilbao na ten mecz:
Iago gk6/0
Arrizabalaga gk26/0 dla Bilbao II
Iraola d34/1
de Marcos f35/5 (16 z ławki)
Gurpegi m27/2
Iraola d34/1
Etxeita d3/0 (w Elche rok temu 40 meczów)
Aurtenethe d20/0 dla Celty Vigo
Bustinoza d32/1 dla Bilbao II
Jose d25/5 (6 z ławki)
Benat m23/1 (11 z ławki)
Moran m14/0 (10 z ławki)
Aketxe m38/6 dla Bilbao II
Galarreta m11/1 dla Mirandes
Toquero f20/0 (15 z ławki)
Viguera f32/25 (dla Alaves; to jeden z najlepszych strzlców, ale dopiero 3 ligi!)
Ibai f18/8 (12 z ławki)
Guillermo f9/1 (5 z ławki)
Spora ilość zawodników z Bilbao II, które będzie grać ligę niżej od Osasuny w nadchodzącym sezonie.
Piłkarzy podstawowych więcej niż czterech to nie mogę wymienić.
Oceniam kadrę Bilbao na średniaka Segunda Division, Osasuna też coś w ten deseń. Jednak kurs w okolicy 4,0 jest niezły, tym bardziej, że Osasuna zagra na swoim stadinie.
Bilbao widocznie przygotowuje się do meczu z Gladbach (odbędzie się 3 dni po spotkaniu z Osasuną).
Kadra Basków liczy około 25 zawodników. Na mecz z Gladbach poleci pewnie coś koło 16-18 zawodników.
Na Osasunę nie zabrano wielu kluczowych graczy, także można domyślić się, że spotkanie z Gladbach jest znacznie ważniejsze. Kadra 25 zawodników, odejmujemy 18, którzy jadą do Pampeluny i zostaje tylko 7. W głowie rodzi mi się od razu myśl, że skoro M&#39;gladbach ważniejsze, to w meczu z Osasuną ci lepsi, którzy zostali powołani, będą wraz trochę oszczędzani i zagrają może 45 minut, może 70.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Piątek godz 20:00 1-0 do przerwy i na koniec meczu
Olot - Barca B 1 dnb @ 3,25 ...6/10 ✅
1/1 @ 6,0 ... 1/10 ✅

Olot to drużyna jakby z trzeciej ligi (Segunda Division B), Barca B to natomiast jakby druga liga (Segunda Division). Nie widziałbym tu dobrego zakładu gdyby nie fakt, że trwa okres przygotowawczy Barcelony B i Barcelony głównej. Pierwsza drużyna Barcelony gra w sobotę z Fińskim HJK. Mecz Barcy B z Olot w piatek.
Jak widzieliśmy z Niceą czy z Napoli, Barca zabiera sporo zawodników z drugiej drużyny czy to do gry czy to do &quot;siedzenia&quot;. Rzecz jasna tych wyróżniających się, najlepszych. Traci na tym Barca B (choć raczej nikt do tego pretensji nie ma ???? ). Wracając do samego typu. Barca B będzie radzić sobie prawdopodobnie bez podobnych zawodników, którzy zagrali z Napoli ostatnio, czyli bez Patrica, Ie, Grimaldo, Sampera, Munira, Sandro, Traore i bez Deulofeu, ale nie wiem czy on to do kadry A się załapuje czy B... + Halolović, też nie znam jego przyszłości w drużynie, ale podobno dobry talent.
Wg moich przypuszczeń odpada 8 zawodników, a kadra Barcy B szeroka na pewno nie jest. Trzeba będzie pobrać 17-18 latków z juniorów prawdopodobnie.
edit: Wow! dałem typ i minutę później kurs na dnb 2,75 już tylko!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Sparing, godz 20:00
Betis - Fiorentina 1dnb @ 2,0 5/10 ⛔
Fiorentina grała wczoraj mec sparingowy z Malagą. Wygrali 2-0. W sumie ich gra mnie nie przekonywała. Bardziej podobała mi się Malaga. Drugi gol dla Fiorentiny taki trochę przypadkowy. Malaga miała też kilka niezłych sytuacji i bramka wisiała na włosku!
Skład Fiorentiny był podstawowy w tym meczu. Były oczywiście zmiany, ale dość późno. Byli też zawodnicy, którzy grali całe 90 minut. Na pewno kilku z nich nie zagra, bo niecałe 24 godziny na regenerację to za mało. Poza tym sparingi są po to, aby sprawdzić niektórych zawodników z zaplecza, juniorów, nowych. Wczoraj zagrała podstawa.Grał wreszcie Gomez, który wrócił po kontuzji, był Rossi, Aquilani, Pizarro i cała reszta kluczowych graczy. Dziś zagra słabszy skład.
Betis...mm. Cóż można powiedzieć. Spadek z ligi. Na pierwszy rzut oka nie mieli szans się uchronić, bo sporo punktów mieli w plecy, ale to może być mylne. Betis na prawdę grał niezłą piłkę. Głównym mankamentem w ich grze była defensywa. Głównie przez kontuzje (pamiętamy np Perquis w ciągu sezonu dwa razy wylatywał ze składy; dwóch innych obrońców miało prawie cały sezon przerwy, do tego jeszcze wykluczenia i pomocnicy musieli grać w obronie...). Z Betisu odeszło kilku niezłych graczy, ale żaden z nich nie był kluczowy! Przyszło też kilku i tak mi się zdaje, że Betis wcale nie stracił na sile, a po prostu zrobił remanent. Nie szło z tamtymi to trzeba było coś zmienić! Przyszło trzech niezłych obrońców także myślę, że coś może się z tego &quot;urodzić&quot;.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Francja, puchar ligi; godz 18:30
Valenciennes - Troyes 2 dnb @ 1,8 4/10
✅✅✅
Valenciennes spadło z Ligue 1. Troyes w tamtym roku w połowie tabeli.
To jest jednak puchar ligi. Chciałbym Wam opisać poziom obu drużyn.
Valenciennes po spadku sprzedało aż 10 zawodników podstawowych i tych, którzy coś tam grali. Myślę, że 4 z nich można ocenić jako podstawowych. Kadra się zwężyła. W kadrze jest co prawda 24 zawodników, ale 3 to bramkarze więc zostaje 21 w pole. Z tych 21 aż 8 ma 18, 19 lub 20 lat.
Do drużyny przyszło 3 zawodników, ale myślę, że tylko jednego można uznać za wzmocnienie drużyny, przynajmniej w teorii. Jest to napastnik Holenderskiego NAC, w którym strzelił 9 bramek w 29 meczach.
No dobra, ale jedno wzmocnienie względem 10 osłabień... Nie rokuje to pozytywnie.
Grali w lidze dwa mecze. Zdobyli 1 punkt. Zaliczyli remis na własnym boisku z drużyną, która w tamtym sezonie o mały włos nie spadła do ligi National (4 punkty nad spadkiem; zaliczyli niezłą końcówkę sezonu co dało im utrzymanie o 4 punkty). Przegrali też z GFC Ajaccio, czyli z beniaminkiem. Najsłabszym beniaminkiem w Ligue 2. Zajęli 3 miejsce w National.
Na przeciw stanie drużyna Troyes. Średniak z Ligue 2 w tamtym sezonie, ale do spadku mieli daleko.
W lidze po dwóch kolejkach komplet punktów i jeszcze brak straconej bramki. W sparingach też nie było źle...Do tego drużyna się minimalnie wzmocniła. Podstawowa &#39;11&#39; jednak zostanie bardzo podoba jak była w tamtym sezonie.
Valenciennes grało mecz 3 dni temu, a Troyes 4 dni temu. To kolejny plus dla typu.
Dzisiejsi gospodarze powinni się raczej starać o punkty w lidze, aniżeli walczyć o Puchar ligi. Spadek Valenciennes może ich pogrążyć i odpadną kolejni gracze, a drużyna spadnie na dno!
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Barcelona - Club Leon Wynik:6-0
1 (-2ah) @ 1,8 4/10 ✅
1 (-4,5ah / -4EH) @ 7,0 0,5/10 ✅
Dla Barcelony to ostatni sprawdzian przez rozpoczęciem ligi. Tu może być kolejna strzelanina (jak z HJK) i na to liczę! Barca pierwszy raz w dobrym składzie. Wrócił Messi, Neymar, a to olbrzymie wzmocnienie! Może być, że Bravo, Mathieu, Rafinha, Rakitić i ... ciekawi mnie czy Suarez będzie mógł zagrać w pierwszym składzie. Jednym zdaniem - Barcelona na ten mecz stawi mocną kadrę!
Jest to tak naprawdę mecz pucharowy - puchar Gampera.
JEst to puchar, w którym prawie zawsze występuje drużyna Barcelony.
Katalończycy grali w nim 41 meczów i wygrali 32 spotkania. Jeśli grali u siebie to nie przegrali żadnego! W ostatniej edycji pokonali FC Santos 8-0 !!
Meksykańskie Club Leon grało 3 dni temu mecz ligowy. Podróż na Camp Nou potrwać może ponad 15 godzin. To jednak inne kontynenty, odległe od siebie. Siedzenie 15 godzin na tyłku fajne nie jest
Nie mam pojęcia jakim składem wyjdzie Club Leon, ale w tamtym sezonie Santos wyszło pierwszym, także ten puchar coś tam w sobie ma, że fajnie by było go jednak wygrać
Barcelona od meczu z Napoli wreszcie zaczęła coś grać(mimo, że przegrali), i to nawet z kilkoma zawodnikami z Barcy B. Z HJK był pogrom! 0-6 to nawet niski wymiar kary, mogło być więcej.
Ciekawi mnie jak zagrają po raz pierwszy na Camp Nou w tym &#39;już prawie&#39; nowym sezonie.

POST +6,2j
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Aguilas Doradas - Envigado
2dnb @ 2,2 3/10 ✅
2/2 ht/ft @ 5,0 0,5/10
⛔

Godzina 1:15 Aguilas gra mecz w Copa Sudamerica. Trener zapowiadał, że to ważny turniej dla nich.
Jak zapowiedział tak wystawił skład. Oto pierwsza jedenastka:
22 González; 4 Arboleda, 19 López, 30 EMosquera, 26 Rodríguez; 21 Restrepo, 8 JMosquera, 16 Angulo, 9 Palomino; 10 Alzate, 20 Fano.
Dla sprostowania, te liczby to numery zawodników.
Żebyście nie musieli szukać, napiszę, że to podstawowy skład. Chyba najmocniejszy jaki mogli wystawić.
O godzinie 22:00 Aguilas gra drugi dziś mecz (dlaa nich to będzie trochę inaczej, bo inny czas, ale prześpią się i lada moment kolejny mecz mają. Moim zdaniem jednak nie ci podstawowi, a ci którzy właśnie &#39;oblegają&#39; ławkę.
Będzie to mecz w ramach Copa Postobon. Envigado ma jeszcze szansę na awans z trzeciego miejsca z grupy jeśli będą mieć wystarczającą ilośćpunktów w pośrednich starciu z trzecimi miejscami z innych grup. Aguilas także ma szanse, ale mniejsze. Są 1 punkt za Envigado, a do końca tylko 2 kolejki. Copa Sudamerica jest dla Aguilas ważniejszym pucharem.

Często powtarzam, że Amerykańskie drużyny charakteryzują sie często mocnymi ławkami (często nie widać znaczącej różnicy między pierwszym składem, a składem pomieszanym z mocno rezerwowymi).
Aguilas raczej nie należy do takich drużyn. Mają mało regularnie grających zawodników porównując do wielu Amerykańsko Południowych ekip.
Drużyna gości na sts podana jest jako Itagui Ditaires. Trochę nie rozumiem o co chodzi ????

POST +3,1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Brescia - Shakhtar 1 dnb @ 2,6 1,5/10 ⛔

Szachtar wczoraj zagrał sparing z inną włoską drużyną - Veroną.
Verona o jedną ligę lepsza od Brescii. Kursy dość podobne jak we wczorajszym meczu.
O tyle różnica, że Szachtar zagra rezerwowym składem bardziej.
Na Veronę wyszli dobrą jedenastką. Zrobili zmiany w okolicach 70 minuty. Zawodnicy grający te +/- 70 minut mogą jeszcze dziś końcówkę meczu dograć, ale czy tak będzie... Za 3 dni mecz w pucharze Ukrainy. Prawda... z drużyną z niskiego szczebla, ale mecz ten ważniejsze raczej niż sparing ;)
Zabraknąć w tym meczu może kapitana drużyny - Dario Srny, który wczoraj zszedł w 8 minucie.
W składzie podstawowym, ani wchodzącego z ławki nie było widać podstawowego bramkarza, możliwe, że nie przyjechał do Włoch.

Brescia 3 dni temu rozegrała mecz w pucharze Włoch i to mnie martwi. Na stronie niestety nie znalazłem info o dzisiejszym meczu. Do ligi jeszcze 10 dni, więc myślę, że mogą wyjść pierwszym składem bez problemu, przynajmniej na te 60-70 minut.
Stawka jednak niska


Kolumbia, godz 2:30
Jaguares de Cordoba - Atl. Nacional 1 dnb @ 2,7 3/10
ZWROT
Kursy dopiero się pojawiły a już lecą w dół! Nic dziwnego, bo goście mają dziś dwa mecze mają. Ten o 2:30, a o 3:30 w Copa Sudamerica. Na pewno ważniejsze to drugie, także i skład lepszy. Na stronie Nacional można przeczytać, że będzie spora rotacja składem.
Jaguares ponad 72 godziny temu mecz i po tym meczu też 3 dni przerwy. Rotacje jakieś mogą być, ale niewiele raczej.


Popayan - Dep. Cali
1/1 ht/ft @ 5,0 ...1/10
⛔
A jednak się zdecydwałem mimo spadku kursu. Zająłem się innymi meczami i w tym czasie spadło sporo, ale na połowa/koniec jeszcze niezły kurs
Dep. Cali mecz w Copa Sudamerica w niewielkim odstępie czasu i w tym meczu wyjdą ... młodzi

POST -2,5j
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Puchar Szwecji, godz 19:00
Värmdö - Jonkopings 1 dnb @ 6,5 0,5/10
⛔
Goście w pucharze wychodzą rezerwami. Jest to pierwsza edycja, więc chyba ogólnie na ten puchar mają wyj... ???? Mają szansę na jedno z trzech miejsc w lidze, co dałoby awans do Allsvenskan (najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji). Straty mają 10 punktów i do końca 10 kolejek.
Obie drużyny dzielą dwie klasy rozgrywkowe, ale patrząc, że goście wychodzą tylko 6-7 podstawowymi zawodnikami, a reszta to gracze tylko wchodzący w końcówce lub nie grający jeszcze nic, to Varmdo ma szanse na pozytywny wynik ????
Kadra:
1. Joakim Spörk
3. Tom Siwe
4. Max Watson
5. Fredric Fendrich
7. Ronny Sabo
10. Dijan Vukojevic
11. Simon Dimitrijevic
12. Jesper Svensson
13. Carlos Garcia
14. Oskar Olsson
15. Amer Eriksson Ibragic
16. Viktor Rönneklev
17. Daryl Smylie
18. Jonathan Drott
19. Kirill Laptev
25. Damir Mehic
90. Karl Svensson
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Godz 20:00
Laval - Dijon 1 dnb @ 1,85
✅
Dijon bez kiku podstawowych graczy jak podał trener.
Paulle, Cisse, Philippoteaux, Remy, Verrault, Bera - oto nazwiska nieobecnych. To spore osłabienie, bo są to podstawa Dijonu.
Paulle - 120 minut
Cisse - 360 min
Philippoteaux - 270 min
Remy - 360 min
Verrault - 360 min
Bera - 205 min
(max 360 min; po 4 kolejkach ligowych)
Wychodzi na to, że Dijon raczej nie zależy na pucharze i odpuszczają.
Laval bez większych absencji. Zabraknie dwóch zawodników, ale to wymuszone kontuzjami.
Obie drużyny z Ligue 2. Dijon wydaje się, że będzie chciał awansować do Ligue 1, Laval póki co wygląda, że będą się bronić przed spadkiem, ale nie ma co się obawiać póki co, to dopiero czwarta kolejka. Czym się mogą pochwalić to mała ilość straconych goli, bo tylko 3, gdzie najsłabsze w tym rankingu Clermont ma aż 10.
To 1/32 pucharu. W 1/64 Dijon pokonało 3-2 po karnych Tours. Wtedy grali pierwszym składem, bez większych ubytków. Teraz bez kilku podstawowych może być dużo trudniej.
Laval natomiast w 1/64 wygrało w regulaminowym czasie 2-0 z Sochaux, które spadło z Ligue 1.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Godz 19:00
Villarreal - Barcelona over 2,5 @ 1,8...5/10
⛔ na tyle sytuacji 1 gol... eh
Kurs wzrósł z 1,5 na 1,8!
Villareal w pierwszym meczu dość dobrze w ofensywie. Barcelona bardzo dobrze. Cały czas miała piłkę i nie pozwalała Elche pograć. Mimo, że grali w dziesiątkę to mieli piłkę przy nodze cały mecz.
Z Villarreal piłki przy nodze tak długo nie będą mieć, ale na pewno będą nękać obronę często.
Wraca Neymar po kontuzji. Iniesta kontuzja, ale jest przecież Busquets, Rakitić, Xavi, Rafinha, Roberto.
Zabraknie na pewno Mascherano, który został ukarany czerwoną kartką z Elche. To na pewno plus dla overa.
Zagra Messi, a pokazał w dwóch ostatnich meczach, że jest lepiej niż przed mundialem. Jak wspomniałem, wraca Neymar, który z Club Leon zagrał dobry mecz strzelając 2 bramki.
W Villarreal na pewno trzeba liczyć na Dos Santosa i Uche oraz Caniego.
Sporum plusem jest także fakt, że w LE Villarreal ofensywnie zagrał rezerwowym składem, a defensywnie podstawą troszkę
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
7 września, towarzyski
Boliwia - Ekwador 2 @ 2,0...3/10

Kolejny mecz kilka dni przed.
Boliwia powołała prawie wszystkich graczy z ligi Boliwijskiej. Gdyby ktoś ją oglądał to przyznałbym mi rację, że jest po prostu cienka!
Ekwador z kilkoma zawodnikami z Mistrzostw.
10 spośród 21 zawodników to doświadczenie reprezentacyjnie gracze.Jest m.in Enner Valencia z West Hamu, Ibarra z Vitesse, Noboa z Dynama Moskwa czy Ramirez z Nurnbergu.
Dziś, godz 23:30
Kostaryka - Nikaragua 1 (-1,5ah) @ 1,7...4/10 ✅

Wszyscy słyszeli kiedyś o Nikaragui? Trudno to nawet napisać
A istanieje nawet liga Nikaragui. W tym spotkaniu właśnie tacy zawodnicy wystąpią, właśnie z tej ligi. Oprócz jednego z MLS.
To pewnie ledwo półzawodowi zawodnicy są.
Ostatnio grali mecz 22 stycznia 2013 roku. Skład się zmienił, ale to nie takie ważne, bo zgrania nie będzie przez tak długą przerwę.
Kostaryka z 25 zawodników powołanych ma 8 czy 9 tych z Mundialu. Szkoda, że brakuje Navasa
Mecz odbędzie się w tamach Copa Centroamericana.
Kostaryka w tamtym roku wygrała. Szczerze mówiąc to inaczej być nie mogło, bo nie mają godnych przeciwników w tym pucharze. Mimo, że puchar jest średnio ważny to przydałoby się go wygrać, aby nie robić lipy. Bo dać się ograć Nikaragui Panamie, Gwatemali, Hondurasowi, Salvadorowi czy Belize to trochę lipa
Suma posta:
 
Do góry Bottom