>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bułgaria w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria, Parva Liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Levski Sofia - Cherno More Warna
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie kończące 2 kolejkę w najwyższej klasie rozgrywkowej w Bułgarii. Na inaugurację Levski wygrał na wyjeździe z Botev Plovdiv 2-1, natomiast Cherno More wygrał u siebie z Botev Vratsa 2-1. Tutaj w tym spotkanie dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy na papierze wyglądają na znacznie mocniejszą ekipę od swojego dzisiejszego rywala. Do tego Levskiemu ten rywal po prostu leży i mają bardzo dobry bilans w meczach bezpośrednich. Gospodarze dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie, listę powołanych graczy na ten mecz można sprawdzić na oficjalnej stronce:
https://levski.bg/news/details/176698&quot;&quot;
Cherno More dzisiaj bez kilku podstawowych graczy co tez można sprawdzić na oficjalnej stronie zespołu:
http://chernomorepfc.bg/bg/илиан-илиев-определи-групата-за-мача-с/
Goście w pełnym składzie mieliby tutaj problemy a bez tych zawodników myślę, że Levski nie da im dziś żadnych szans
⛔ 2-2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria, Vtora Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: PFK Montana - Ludogorets Razgrad II
Typ: 1
Kurs: 1,59
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela prezentuje się następująco:

Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Bułgarii. W tamtym sezonie Montana walczył o awans ale ostatecznie zajął 4 miejsce na koniec sezonu, druga drużyna Ludogorets Razgrad zakończyła rozgrywki na 9 miejscu. W meczach bezpośrednich między tymi drużynami u siebie wygrał Ludogorets 1-0 a Montana z kolei wygrał u siebie 4-0. W tym sezonie oba zespoły nie wystartowały za dobrze zwłaszcza jeżeli chodzi o gospodarzy tego meczu, bo po nich spodziewałem się więcej ale gram w tym spotkaniu na ich zwycięstwo, bo dla mnie jest to zespół mocniejszy,z wieloma graczami w składzie, którzy grali już w najwyższej klasie rozgrywkowej i myślę, że znów ten zespół będzie w czołówce walcząc o awans wyżej.
✅ 2-0
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Etar-Vereya 29.03 16:30

Drużyna gości jest już pogodzona ze spadkiem do niższej klasy i play-off zagrają w zasadzie,tylko drużynami juniorskimi.Sternik drużyny gości potwierdził,że klub opuściło 12 zawodników,wśród nich m.in:T.Ruben (O),6/0,E.Dobrovolsky(N)6/0,J.Ntoya (P),6/0,S.Rudka (P),4/0,A.Kovalovs (P),6/0. W związku z czym liczę na sporo bramek.Gospodarze pewni utrzymania,myślę że przed własną publicznością wyjdą w pełni zmotywowani i zobaczymy tu grad goli i dominację przez całe spotkanie.
Over 2,5 @1,48

FT 3-0
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik


Levski-Ludogorets 14.04 18:00



 



Spotkanie rozgrywane w ramach 29 kolejki grupy mistrzoskiej Bługarskiej ekstraklasy w którym na wyraźnego faworyta wyrasta dla mnie drużyna gości.

Drużyna z Sofii ma duże problemy z zestawieniem linii defensywnej na to spotkanie.Zawieszony za kartki jest Louis Nganioni (O),4/0 oraz Nuno Reis (O),18/1 zaś David Jablonsky (O),21/1 oraz Milos Cvetkovic (O),25/1 opuścili klub.W kadrze zespołu zostaje,więc raptem 2-óch nominalnych obrońców a co za tym idzie luki w defensywie będą zapewne łatane zawodnikami z drużyn młodzieżowych. Właśnie w tym upatruję szansę dla swojego typu,czyli zwycięstwa drużyny gości. O mobilizację nie będzie trudny,gdyż w przypadku zwycięstwa drużyna z Rozgradu powiększy przewagę nad jednym z najpoważniejszych rywali do 6 punktów w ostatnich latach zazwyczaj drużyna Ludo ogrywała ligowego rywala i wobec tych problemów myślę,że tak będzie i tym razem!



Ludogorets @1,60



 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker


Wyjaśniła się już ostatecznie sprawa bezpośredniego spadkowicza z 1. Ligi. Wiereja Stara Zagora rozpadła się definitywnie organizacyjnie, finansowo i sportowo i na pewno spadnie bezpośrednio do 2. Ligi, jeśli nie gorzej. Ekipa ta nie przystąpiła do meczy play-off i oba spotkania zostaną zweryfikowane jako walkowery na korzyść zespołu z Sofii. Septemvri czeka teraz na zwycięzcę dwumeczu Dunawa z Witoszą mając nadzieję na uniknięcie meczu barażowego z 3. drużyną 2. Ligi. Przegrany z wymienionej pary zagra baraż z 2. ekipą 2. Ligi. Mamy w związku z tym kilka dni na przemyślenie, jak może wyglądać mecz rewanżowy w Bistricy między Witoszą a Dunawem. Wynik pierwszego meczu mnie zaskoczył, tym bardziej, że uważany za faworyta Dunaw Ruse nie był w stanie zdobyć żadnej bramki, mimo, że ostatnie kilkanaście minut gospodarze grali z przewagą zawodnika i to podobno w obliczu kilkunastotysięcznej widowni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom