>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.03.2019 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina : Polska Liga Hokeja
Godzina : 18:00
Spotkanie: GKS Katowice - Cracovia
Typ: Cracovia
Kurs: 3.10
Bukmacher : STS
Analiza:
1/2 finału PO w PLH. Cracovia przeszła jak burza 1/4 odprawiając GKS Jastrzębie zdobywcę PK w 4 szybkich spotkaniach. Katowice męczyły się strasznie ze słabą Unią Oświęcim w końcówce będąc prawie za burtą rozgrywek bo stan PO wynosił 2:3 dla Unii. Cracovia z ligi a z PO to całkowicie inny zespół wzmocniony 7 graczami.
https://sport.tvp.pl/41086980/polska-hokej-liga-comarch-cracovia-wzmocnila-sklad-przed-faza-play-off
Kurs wygląda obiecująco i Krakowianie zapewne powalczą o pełną pulę

⛔ 100 - nieprawidłowy bukmacher.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 23:30
Spotkanie: Felix Auger Aliassime - Yoshihito Nishioka
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 3 rundy na turnieju w Indian Wells. Kanadyjczyk Auger Aliassime wygrał w 1 rundzie z Brytyjczykiem Norrie 2-0 (6-3 , 6-2) a następnie w 2 rundzie z Grekiem Tsitsipasem 2-0 (6-4 , 6-2). Japończyk Nishioka z kolei ograł najpierw Amerykanina Kudlę 2-1 (3-6 , 6-3 , 6-2) a następnie Hiszpana Bautistę Aguta 2-0 (7-6 , 6-4). Obaj panowie czują się tutaj dość dobrze ale ja próbuję pograć w stronę Felixa. Oglądałem cały jego pojedynek z Tsitsipasem i zrobił na mnie w tym meczu duże wrażenie. Nie dał się Grekowi rozkręcić i nie pozwolił mu grać tak jak on lubi. Zagrał bardzo pewnie w tym meczu i liczę, że dzisiaj będzie podobnie aczkolwiek nie wolno Japończyka lekceważyć. Nishioka to bardzo wymagający rywal i bardzo wybiegany. Podejrzewam, że żadnej ze stron łatwo wygrana w tym meczu nie przyjdzie. Ja gram na Kanadyjczyka, bo wydaje mi się, że na tym jednym z wolniejszych kortów twardych w całym tourze radzi sobie po prostu lepiej. Yoshihito to niesamowity walczak więc też ostrzegam, że tutaj łatwej wygranej się nie spodziewam ale jednak gram w stronę Felixa, bo wydaje mi się mięć więcej atutów na ten rodzaj kortu twardego ;)
⛔100
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Metz - Sochaux
Typ: spotkanie/bts 1/nie

Kurs: 2.24
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Lider drugiej ligi francuskiej podejmuje jedna z najslabszych druzyn ligi, gospodarze maja bardzo dobra obrone u siebie z reguly graja na zero i watpie zeby goscie byli w stanie strzelic im bramke szczegolnie ze na 5 ostatnich wyjazdow nikomu nie strzelili gola, dlatego zagram wygrana Metz do zera.
⛔100
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Lillehammer prolog (kwalifkacje)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Johann Andre Forfang - Dawid Kubacki
Typ: 2
Kurs: 2,19
Bukmacher: fortuna
Kubacki jest jednym ze skoczków, którzy spisują się wyraźnie lepiej na skoczniach, które im pasują niż na skoczniach, których nie mogą wyczuć. Przykład? Innsbruck słabo - tydzień później Seefeld genialnie. Lahti słabo - Willingen tydzień później super. Sapporo słabo - tydzień później Obersdorf 2 podia! To samo było rok temu gdy w Oslo się męczył i kończył na 26 pozycji, a 2 dni później zajął 2 miejsce w Lillehammer. Na podobny rozwój sytuacji liczę w tym przypadku i korzystam z przewartościowanych kursów na Dawida. Najciekawszy kurs w parze z Forfangiem, który jest w tak niestabilnej formie, że nawet na jednej z ulubionych skoczni w Oslo nie był w stanie powalczyć choćby o TOP6. Tutaj historycznie wypadał słabiej niż w Oslo, więc Dawidowi nie powinien zagrozić. A według bukmacherów to Forfang jest faworytem! Biorę w ciemno i gram grubo!
⛔ 100
 
jacekhks 899

jacekhks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - ROSJA: VHL - Play Offy
Godzina: 17:00
Spotkanie:
SKA Neva St. Petersburg - Krasnojarsk

Typ: SKA Neva St. Petersburg wygra oraz poniżej 6.5 bramki w meczu
Kurs: 2.03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W poprzednim tygodniu również w podobny sposób typowałem under oraz zwycięstwo ekipy z Petersburga.
Link do analizy: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-4-03-2019-poniedzialek.155454/#post-6812939
Dzisiaj również idę w podobnym kierunku.
Tym razem SKA Neva St. Petersburg podejmuje 12 zespół VHL po rundzie zasadniczej.
Ekipa z Krasnojarska w poprzedniej rundzie play-off dosyć niespodziewanie wygrała rywalizację z Lada Togliatti. Natomiast SKA Neva St. Petersburg ograł bez większych problemów Orsk 3:1, 4:1, 3:2.
Myślę, że ta rywalizacja może być bardziej zacięta niż I runda, jednak w meczach domowych St. Petersburg powinien bardziej prowadzić grę i wygrywać mecze na własnej tafli.
Na podwyższenie kursu dodaję typ na poniżej 6.5 gola w meczu.
82% meczy SKA Neva St. Petersburg kończyło się poniżej tej granicy natomiast ekipy Krasnojarsku 85%.
W fazie play-off dla obu ekip jest to współczynnik 100% meczy poniżej linii 6.5 gola na mecz.
✅ 103
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Dyscyplina-Hokej
Godz.- 17.30
Spotkanie-Vitkovice-Sparta P.
Typ-Over 5.5
Kurs-2.5
Bukmacher-Totomix
Analiza.
Dzisiaj 1 mecz play off,gospodarze wydają się faworytem w tym spotkaniu,wygrali u siebie ostatnie 5 meczy ze Spartą

1.12.18 EL Vitkovice Sparta Praga 4 : 2
16.09.18 EL Vitkovice Sparta Praga 3 : 2
08.12.17 EL Vitkovice Sparta Praga 7 : 3
12.09.17 EL Vitkovice Sparta Praga 6 : 1
21.10.16 EL Vitkovice Sparta Praga 3 : 1
Jak widać goli nie brakowało a w 3 meczach over został pokryty,myślę że dzisiaj mimo to mecz ze stawką to gole powinny paść.Ostatnio obie ekipy sporo strzelają i liczę podtrzymają tą passę.
⛔ 100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna / Bundesliga
Godzina. 20 : 30
Spotkanie. F.Dusseldorf - Eintracht Frankfurt
Typ. Frankfurt i obie strzelą
Kurs. 4.40
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Witam wszystkich, podpinam się delikatnie pod kolegę wyżej a konkretnie typera Kamasutrę lecz ja troszkę bardziej ryzykownie. Fortuna po ostatnim wyjazdowym pogromie drużyny Schalke gdzie ograli
ich na Veltins Arenie w stosunku 0:4 zapewne mają apetyt na kolejne 3 pkt tym razem u siebie.
Pomimo iż zespół gości wyżej w tabeli od swojego rywala to obrona także jest w stanie puścić kilka bramek w meczu co pokazali nie raz w tym sezonie. Niespełna pięć miesięcy temu podopieczni Adiego Huttera rozgromili u siebie beniaminka 7:1 więc zapewne piłkarze Dusseldorfu pamiętają to manto
i zapewne są głodni rewanżu. Ekipa Eintrachtu w ten czwartek grała w LE gdzie bezbramkowy remis na własnym stadionie raczej nienapawa optymizmem przed rewanżem we Włoszech. Dotychczas uzbierali 40 oczek dwa więcej posiada Bayer Leverkusen którego przy dzisiejszej wygranej mogą wyprzedzić. Gospodarze raczej niepowalczą już o europejskie
puchary, spadek również raczej im nie grozi tak więc na pełnym luzie zagrają z lekko podmęczonym rywalem i uważam że wcale nie są dziś bez szans.
Podsumowując tą chaotyczną analizę, uważam że zobaczymy dziś otwarty pojedynek z wieloma sytuacjami bramkowymi obu drużyn. Jeżeli piłkarze dobrze nastawią celowniki możemy mieć sporo goli.
( obowiązkowo BTS w obu połowach @ 10.50 ) ;)
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Czas zdarzenia: godz. 16:30
Rozgrywki: piłka nożna, Bułgaria, Parva Liga
Spotkanie: Beroe Stara Zagora - Witosza Bistritsa
Typ: wygra Witosza EH(+2 gole)
Kurs: 1,68
Bukmacher: Etoto
Analiza: dzisiejszy mecz kończy 25. kolejkę, a po następnej, czyli 26. rundzie nastąpi podział 14 zespołów na 6. drużynową grupę mistrzowska i 2 grupy spadkowe. Beroe na pewno zagra w grupie mistrzowskiej, a Witosza na pewno w grupie spadkowej, mocno zagrożona spadkiem. Dla jednych i drugich punkty mają znaczenie, być może większe dla Witoszy.
Tabela (14 drużyn):
5. Beroe: 24 12-6-6, br. 32:20, dom 12 9-2-1 br. 22:5. W ostatnich 10 meczach domowych tylko raz nie zdobyli bramki, 7 razy zachowali czyste konto, w tym w 2 ostatnich meczach. W całych rozgrywkach 4 razy wygrali z przewagą 2 bramek, w tym 3 razy w domu.
11. Witosza 24 6-4-14 br. 16:36, wyjazd 12 2-1-9 br. 5:21. W ostatnich 10 spotkaniach 2 bramki zdobyte, w ostatnich 6 - żadna.
H2H: w latach 2017-2018 były 3 mecze 2-1-0 br. 1:3, na stadionie Beroe 1 0-1-0 br. 0:0.
Forma po wznowieniu rozgrywek w lutym 2019 r.:
Beroe: 4 2-0-2 br. 3:5. dom 2 2-0-0 br. 2:0.
Witosza
: 4 0-2-2 br. 1:4. wyjazd 2 0-1-1 br. 0:1
Kadra Beroe:
liczy 23 graczy, 9 obcych, wycena wynosi 6,85 mln. euro, średnio 298 tys. Snajperzy: Kamburov (24/14/0), Tsonev (18/7/7), Wanderson (18/3/1), Ruben Brigido (23/2/4), Absencje: stoper G. Angełow (13/0/0)), prawy napastnik Wanderson (18/3/1)) - obaj nie grają od początku grudnia. Za czerwień w ostatnim meczu ligowym nie zagra def. pom. Ohene (4/0/1), który zimą wrócił do Beore z ligi Arabii Saudyjskiej i grał we wszystkich meczach po przerwie zimowej. W zeszłym sezonie był jednym z podstawowych graczy Beroe. Nie zagra też prawy obrońca Bandałowski (22/0/2). Razem &quot;nie zagra &quot; 1,85 mln. euro.Trenerem od lipca 2018 r. jest 40-letni Bułgar Aleksandar Tomash Tomowski, który preferuje system 4-2-3-1. Był zawodnikiem, obrońcą, grał w Grecji i Azerbejdżanie. Transfery: wrócili podstawowi gracze poprzedniego sezonu Beroe: Ohene i napastnik Pedro Eugenio, przyszedł estoński stoper Baranov z 2-letnim doświadczeniem w lidze norweskiej, zagrał dotąd wszystkie mecze wiosenne, przyszło też 4 innych, o których trudno coś powiedzieć. Odeszli: stoper Hadzhiew, defensywny pomocnik Raynov, i 4 innych, rezerwowych graczy.
Kadra Witosza: liczy 26 piłkarzy, 0 obcych, wycena to 3,58 mln. euro, średnio piłkarz wart jest 138 tys. Snajperzy: Lazarov (21/3/3), Sadulaj (20/3/1)), Milev (19/2/2), Hristov (22/2/2), Kutev (16/2/1). Absencje: prawy obrońca Tsankov (16/0/0). Razem &quot;nie może grać&quot; 150 tys. euro. Szkoleniowcem od lipca 2018 r. jest 46-letni Rosen Kiriłow, wcześniej 3-krotnie asystent trenera w 3 klubach pierwszoligowych. Był zawodnikiem, obrońcą, grał w kilku ligach bałkańskich i na Cyprze oraz w Turcji. Preferuje system 4-2-3-1. Transfery: przyszli pomocnik Gargorov , 38-letniego piłkarza z karierą internacjonała i reprezentanta kraju za sobą, od początku w meczowej 18-tce, prawy obrońca Popev, od początku w kadrze meczowej. Odszedł napastnik Renja, który nie grał od sierpnia.2018 r.
Podsumowanie i wnioski: statystyki, wycena kadr, miejsce gry i bieżąca forma, wszystko wskazuje na zwycięstwo Beroe. Jednak nie jest to wynik taki oczywisty: do istniejących już problemów personalnych w defensywie Beroe doszły 2 nowe nazwiska. Według mediów bułgarskich zastąpią ich nastolatkowie. Nastroje w zespole są raczej słabe, po klęsce wyjazdowej z Łokomotiwem: 4 stracone gole i ubytki kadrowe. Z kolei przed tym meczem ulegnie pewnej poprawie sytuacja Witoszy: wraca do składu Kutev, a prawego obrońcę Tsankova dość łatwo zastąpi Popev albo Gyonov (16/0/2). Warto wziąć też pod uwagę obecność w zespole gości, od niedawna, Gargonowa. Goście, po złej jesieni, trwającej do początku grudnia, od połowy grudnia tylko raz stracili 2 bramki - w meczu z Lewskim, który należy do gigantów tamtej ligi. Słabością gości jest skuteczność, generalnie zła, ale na wyjazdach 2 razy gorsza. Tutaj będą prawdopodonie luki w defensywie Beroe, a więc pojawią się szanse na zdobycie gola przez gości. Oby zostały wykorzystane, choć jeśli Witosza dobrze się będzie bronić, to i tak zarobię. Przy tym wszystkim przekonany jestem, że obecnie są widoczne symptomy poprawy jakości w zespole Witoszy. Dlatego uważam, ze w tym spotkaniu ich należy typować oczywiście z handikapem dodatnim. Wydaje mi się, że jest to lepsze rozwiązanie niż granie na under 2,5 gola, pomimo, że obie drużyny są underowe. To ostatnie zresztą moze pomóc mojemu typowi. Kursy są tak niskie po stronie Beroe, że widzę wartość po stronie typu na na Witoszę. Tutaj proponuję zagrać europejski handikap - wygra Witosza (+2) - za 7/10 j.
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Wisła Plock
Typ: Wygrana Płocka DNB
Kurs:
3.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: No to że tak brzydko powiem jedziemy cyk z niespodzianką :p . Lechia Gdańsk na chwilę obecną jest liderem polskiej ekstraklasy piłkarskiej , ma zaledwie jeden punkt przewagi nad zespołem stołecznej Legii i w tym starciu jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Wisła Płock natomiast jest w strefie spadkowej i musi już szukać punktów w kazdym możliwym spotkaniu tak domowym jak
i wyjazdowym , teraz niestety przyjdzie im grać na niezwykle cięzkim terenie , ale przeciez nikt nie powiedział że Lechia nie poniesie porażki na swoim stadionie pierwszy raz w obecnym sezonie, bowiem ma na razie w 12 meczach 9 wygranych oraz 3 podziały punktów, Płock nie gra źle ,ale niestety nie jest zespołem skutecznym i tutaj niestety wychodzi problem w którym cięzko zdobywac ligowe punkty jak nie strzelą się bramek lub traci się ich bardzo dużo, wygrana w poprzedniej kolejce z bardzo mocną Cracovią gdzie Płoccy zawodnicy kończyli spotkanie w 9 może ich tylko pokrzepić więc liczę iż dziś też nie odpuszczą i zdołają wygrać na tym trudnym terenie pomimo tego że wszystko przemawia na zwycięstwem Gdańszczan, ale Polska ekstraklasa już nie raz pokazywała że miejsce w tabeli nie gra i kazdy jest w stanie wygrać z każdym. Mój typ to wynik 1:2.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna-ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: lechia-wisla plock
Typ: multiwinik 1-0,2-0,3-0
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
dzien dobry,ten miesiac slabo rozpoczalem i musze gonic wyzszymi kursami-sytawiam na lechie.ostatnio wisla plock zaimponowala mi w meczu z cracovia,ktora jest obecnie w bardzo dobrej formie-wygrali z nimi 3-2 ale bramke zdobyli w podwojnym oslabieniu,wczesniej zdobyli gola grajac w 10 ale sedzia nie uznal.trener lechii piotr stokowiec jest swietnym taktykiem,wyciagnal wnioski z tego meczu i przestrzegl swoich zawodnikow zeby nie lekcewazyc rywala bo maja kilku ciekawych zawodnikow ktorzy moga zagrozic kuciakowi.mysle ze bedzie to brzydki mecz z mala iloscia bramek,lechia wie jak bronic,dobrze pracuja w defensywie,a jak trzeba to ratuja sie faulem-graja na zero z tylu,a zawsze cos sie strzeli.uwazam ze tak bedzie i typ uwazam za ciekawy w stosunku do stawki jak daje buk.pozdrawiam
⛔ 100
 
viceversa 338

viceversa

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Finlandia
Godzina: 17:30
Spotkanie: Raision Loimu - Etta
Typ: 1set/spotkanie = 2/2
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Drużyny te spotykają się piąty raz w przeciągu 10 dni. Trzykrotnie wygranymi była drużyna Etty w stosunku 3:1 ( pierwotnie miałem dać tą propozycje, ale dziś spokojniej..) ,a raz przegrała po tie-breaku 3-2 ????
Drużyna Etty według mnie jest tutaj zdecydowanym faworytem, ponieważ w swoich setach ze spokojem ogrywają przeciwnika, zazwyczaj kończąc z przewagą co najmniej 4-5 punktową. Podczas czterech ostatnich meczy trzykrotnie pierwszy set padał łupem oczywiście drużynie, na którą dziś stawiam. Drużyna ta jest półkę, jak nie dwie wyżej.. Mecz za niedługo, także czas mnie ogranicza z obszerniejszą analizą.. Jednakże uważam, że siatkarze Etty to o wiele kompletniejsza, bardziej poukładana drużyna i dziś ze spokojem pokonają rywala ????
⛔ 100
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dyscyplina: Piłka nożna - Seria A
Godzina: 20:30
Spotkanie: Roma - Empoli
Typ: BTS, El Shaarawy strzeli, over 10.5 rożnych, każda drużyna min 2 kartki
Kurs: 47.00
Bukmacher: 1xbet
Kurs meeega przesadzony na to zdarzenie. Po pierwsze Roma dzisiaj zagra w mega okrojonym składzie, cały trzon defensywy Rzymian jest wykluczony z tego spotkania, pauzuje Manolas, Kolarov i Fazio. Tutaj widzę spokojnie gola dla piłkarzy Empoli, więc pierwsze zdarzenie bez problemu powinno wejść, zresztą na samo BTS jest w granicach 1.50.
Drugie zdarzenie to gol El Shaarawego, tego najbardziej się obawiam w tym typie. Pauzuje co prawda Dzeko, Under, Pellegrini, De Rossi, a z kolei niepewny występ jest Schicka. Jakby nie patrzeć to zostaje nam tylko Włoch z piłkarzy, który może ten przód Rzymian pociągnąć. Dodam, że na gola El Shaarawego jest w granicach 2.10. Myślę, że dobrą opcją jest zagrania ewentualnej „kontry”, że nie strzeli gola po kursie 1.60 - 1.65.
Trzecie zdarzenie to powyżej 10.5 rożnych. Tutaj nie będę się rozpisywał, bo po prostu obie drużyny to maszynki do nabijania rożnych. Średnie z udziałem tych drużyn to grubo ponad naszą linię, zresztą pojedynczy kurs wynosi 1.55.
Ostatnie zdarzenie to minimum po 2 kartki dla każdej z drużyn, co na Włoską ligę nie jest jakoś zbyt wygórowana linia. Sędzia dzisiejszego spotkania ma średnią ponad 4 kartek/ na mecz. Bardzo „przemeblowana” obrona Romy może nie wyrabiać i nie raz bronić się faulem. Empoli walczy o utrzymanie, więc odpuszczania też nie będzie. Pow 1.5 kartki Romy kurs- 1.53, pow 1.5 kartki Empoli kurs - 1.27.
Podsumowując łącząc wszystkie te wydarzenia dostaniemy 1.50x 2.10x 1.55x 1.53x 1.27 = 9.30, przy czym nie znajdziemy buka, gdzie połączymy to wszystko razem. Tutaj 1xbet daje nam prawie 5 razy taki kurs i ja z niego korzystam ????
⛔100
 
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
11.03
Dyscyplina:
Piłka nożnaArgentyna Superliga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Tigre – Union Santa Fe
Typ: powyżej 2
Kurs: 1,51
Bukmacher: LVBet


Spotkanie drużyn ze środka ligowej stawki. Tigre na 13 pozycji a Union na 11 na 26 ekip. Bilansem bramkowe powiedzmy sobie średnie, bo gospodarze 30:36 w 21 meczach, a goście tylko 23:21, ale statystyki i historia H2H przekonały mnie do typu na over 2,0. Dla gospodarzy patrząc na over 1,5 to powinniśmy być spokojni, że 2 bramki w meczy wpadną bo bilans O/U 1,5 wynosi 19/2 ze średnią trochę powyżej 3 bramek w meczu , ale dla gości już tylko 13:8 i około 2,1 1 bramki w meczu. Dlatego wybieram delikatnie niską linię 2 bramek i w razie tylu strzelonych goli będzie zwrot. Ale patrząc na H2H liczę na minimum 3 gole w 8 meczach między nimi poniżej 2 bramek padło tylko raz,
dwukrotnie były strzelone 2 gole, a pozostałe mecze to overy. Nawet 3:3 jak w ostatnim spotkaniu.
✅51
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Fortuna Dusseldorf - Eintracht Frankfurt
Typ: Eintracht i over 1,5
Kurs: 2,93
Godz: 20:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 25 kolejce Ligi Niemieckiej pomiędzy zespołami Dusseldorf i Eintrachtu. Gospodarze zajmują 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów, natomiast goście z dorobkiem 40 punktów plasują się na 6 pozycji. Gospodarze w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Goście natomiast odnieśli dwa zwycięstwa i trzy remisy. Gospodarze do poniedziałkowego spotkania przystąpią osłabieni brakiem kontuzjowanych Contento, Drobny&#39;ego, Duckscha i Zimmera. W drużynie gości zabraknie Torro.Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gości. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Eintrachtu , którzy będą chcieli kontynuować dobrą serię. W mojej opinii goście będą dzisiaj atakować i powinniśmy zobaczyć kilka bramek. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
✅193
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina : 20:30
Spotkanie: Dusseldorf - Eintracht
Typ: 2 i powyżej 2,5
Kurs: 3.35
Bukmacher : Forbet
Analiza:
Witam.
Mecz który wyzej pojawił się już nie raz, specjalnie nie czytałem analiz, a żeby nie było.
Moim zdaniem Frankfurt grający na fali na dziekiec ostatnich spotkań nie przegrali, a w Pucharze UEFA nie dali się Interowi co jak wiadomo nigdy nie lubili grać z włoskimi drużynami.
Odwrotnie niż Dussell który gra bardzo w kratkę, wygrywa przegrywa (a biorąc systematyczność to teraz wypada im porażka).
Ostatnie spotkanie między nimi to piękna wygrana dzisiaj szych gości.
O kurde już się zaczol. Proszę o akceptację.
Kurde nie zauważyłem.
⛔100
Typ podajemy przynajmniej minutę przed rozpoczęciem spotkania (regulamin)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Indian Wells (USA), twarda
Godzina: 23:30
Spotkanie: Simon - Thiem
Typ: Simon
Kurs: 3.2
Bukmacher: LvBet
Analiza:
Typ bardziej przeciwko Thiem&#39;owi aniżeli za Simonem, ponieważ Dominic w tym sezonie znacznie obniżył loty. Już końcówka poprzedniego wskazywała, że coś jest nie tak. Po Finals&#39;ach w Londynie przegrał 4 kolejne spotkania z Chung, 2x Chaczanow, Herbert, później win z Paire i porażka z Popyrin&#39;em po czym zmiana nawierzchni na clay (jego ulubiony) wygrana z Merterer&#39;em i Cuevasem oraz porażka z Schwartzman&#39;em i Djere. Tak więc licząc razem z Finals&#39;ami bilans 5-10 jak na nr8 całkiem kiepsko do tego w pierwszym spotkaniu trochę się męczył z Thompsonem, który wirtuozem tenisowym również nie jest, a 7bp był w stanie uzyskać i nawet jednego zamienić na breaka. Dominic gra piękny agresywny tenis z jednoręcznym backhandem, taki styl wymaga talentu, umiejętności i dobrej psychiki, a chyba z tym ostatnim aspektem jest ostatnio problem u Austriaka.W dodatku jak naprzeciwko Ciebie staje Simon, który nie odpuszcza żadnej piłki i przebija wszystko w nieskończoność licząc na błąd przeciwnika na tak wolnych kortach to frustracja szybko daje o sobie znać i słabsi psychicznie zawodnicy zaczynają popełniać te błędy. Taki właśnie scenariusz dzisiaj przewiduje i wygraną Francuza po 3 setach.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom