>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BTTS Nie, czyste konto, druzyna 0 bramek

S 7

szpicer

Użytkownik
:spokodfhgfh:

W dwa dni wypiłem więcej alkoholu niż przez ostatnie kilka miesięcy, nie chciało mi się szukać meczyków :cool:
Jutro wracam do siebie i zdrowego trybu życia✅
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Ostatni dzień w roku, niewiele innych korposzmat wokół mnie, także czas na małe podsumowanie. Niestety kasa, którą włożyłem w bukmacherkę w ciągu kilku lat nadal pozostaje nieodzyskana ;P Ale to już niedługo
Bardzo cieszę się z obecnych zakładów, które często (jak na mnie) są rozliczane na +. To, że granie w obecnej formie mi się opłaca doskonale widać po moim stanie konta. Kiedyś widniała tam okrągła liczba - nie pamiętam na którym etapie, grunt, że grałem już na &quot;do zera&quot;, ale zdarzało mi się puścić coś na czuja, z dyscypliny o której nie mam pojęcia itd. Na dzień dzisiejszy ta kwota została pomnożona ponad pięciokrotnie. Jestem z siebie dumny xD
Będę kontynuował obstawianie &quot;systemem&quot;, być może dojdzie do niego progresja. Nie było więcej niż 2 wtopy pod rząd, więc progresja wydaje się być bezpieczną opcją.
Zwiększą się też stawki, szczególnie po zwrocie z US :cool:
Mała garść statystyk (2014):
Zagrane kupony - 38
Kupony wygrane - 26(1 ako) (68,42%)✅✅✅
Kupony przegrane - 12 (3 ako)(31,58%)
Średni kurs - 1,91
No i to, co najważniejsze:
Yield! Yield! Yield!
35,13%
✅✅✅
Są też jakieś cele na kolejny roczek. Te najważniejsze związane z życiem osobistym i zawodowym. Heh, muszę tą Kaśkę w końcu postawić do pionu, albo znaleźć inną. Dziwne, ale każda z 3 moich &quot;poważniejszych&quot; partnerek miała taki samo imię ;P Prawdopodobnie zmiana pracy. Niestety świetni ludzie i atmosfera to nie wszystko. Nie po to szkolę się, czytam i rozwijam w relacjach międzyludzkich i sprzedaży, żeby siedzieć przy biurku 8 godzin dziennie. Jeszcze żeby po wypłacie pojawiał się banan na ryju...:zoltakartka: Przydałoby się również nie wylecieć ze studiów i pomyśleć o licencjacie.
Jest też poboczny cel - 90 kg przy bf ~10%
A jeśli chodzi o te związane z bukmacherką:
-odzyskanie wtopionej kasy i wyczekiwane zyski
-yield 20%
Pozdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 7

szpicer

Użytkownik
#39
Atletico - Levante
Atl do zera
1,57

Nic, nic, nic ciekawego w ofercie od kilku dni. Na nadchodzące też chyba nie bardzo, chociaż nie przeglądałem dokładnie.
Na dzisiaj Atletico, kurs bez szału, dodatkowo podczas mojego logowania spadł z 1,61. Jakieś braki kadrowe w levante, brakuje chyba 3 zawodników, w tym kapitana.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Typ wydaje się całkiem fajny. Niestety 365 nie wystawił nie wystawił zakładu bts.
Zastanowię się jeszcze nad &quot;gospodarz połowa z najwyższym wynikiem - kalamaria remis&quot;, bo chyba to miałeś na myśli wybierając bts.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Myślałem o tym meczu, ale kursy jakoś mnie nie zachęcają. Mam 1,7 na zwycięstwo do zera
Skąd wziąłeś to 1,75? bet 1,5, expekt 1,52, foruna 1,44 i podatek ;P
 
R 0

ravon00

Użytkownik
Jeśli powyższy typ wejdzie to najprawdopodobniej jedynym strzelcem będzie Juventus a na taki typ kurs wynosi 2.10 - całkiem zachęcająco.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Apoel dd, ddu, dduuu, du-paaa
Juve odpuszczam, może i wejdzie, ale nie tykam takich spotkań
Inter bardzo spadł w ciągu kilku lat, ale dzisiaj zepną dupy
E: Noooo właśnie
 
Do góry Bottom