>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BTTS Nie, czyste konto, druzyna 0 bramek

S 7

szpicer

Użytkownik
#27
Basel - Real
Real do zera
2,6

Fajnie wygląda kurs
over 2,5 + bts nie, 4,75 jest baaaardzo ciekawe, ale jw. samokontrola
 
betme 138

betme

Użytkownik
system z zalozenia o tyle madry, bo grane jest cos, co od poczatku meczu jest pewniakiem. jednak kursy 1,5-1,80 trudno uznac warte ryzyka, ze ktos strzeli gola. na zakladach pojedynczych musisz miec kursy na poziomie wyzszym jak 2,0
 
S 7

szpicer

Użytkownik
To czy typ jest opłacalny i warty ryzyka pozostaje indywidualną kwestią. Zamiast czystej 1 czy 2, która oczywiście jest lokatą na ~4% wolę zagrać zwycięstwo do zera i podnieść ewentualny zysk kilkanaście-kilkadziesiąt razy. Przy czym ryzyko nie rośnie proporcjonalnie do wygranej.
Nie muszę mieć kursów wyłącznie powyżej 2,0. Jest ich sporo, może nawet większość, ale uzależnianie postawienia zakładu od osiągnięcie przez kursu danej granicy jest nierozsądne. Zresztą yield nieźle pokazuje skuteczność &quot;systemu&quot;, która jest dla mnie bardzo zadowalająca
Na dzisiaj

#30
Real-Celta
Real do zera
2,2

Kurs 12 razy wyższy niż w przypadku czystej &quot;1&quot;. Nie warto?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Bardzo dobry wybor z Bayernem, o Real tez bylbym spokojny, a kursy bardzo wysokie jak na takie ekipy ????
Ja też zwykle jestem spokojny dzień po meczu i jeszcze po rozliczeniu autora :grin:
Nie wiem co kolega miał na myśli.


Jedynie pochwała dla autora do której się również dokładam ;)
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Dzisiaj poleciał Bayern po kursie 1,9. Nie dodałem postu, więc nie wliczam w statystyki. Postawione na uczelni 3 min przed rozpoczęciem
 
S 7

szpicer

Użytkownik
#36
Barcelona-Cordoba
FCB do zera
1,61

Kurs nie zachwyca, ale zawsze coś. Szczególnie jeśli nie widać nic ciekawszego w weekend
 
H 0

harnas1

Użytkownik
Ciekawy temat a jakby tak grac na faworyta ale ze dwie druzyny strzela gola ale faworyt gra na wyjedzie i z delikatna progresja na kilka progow do 5 max powinno wchodzic tylko jakie kursy chodza ,popatrze jutro bo juz pozno .Coral ma dosyc dobre kursy na takie zdarzenia ,lepsze niz bet 365.Nic trzeba myslec
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Wiesz, już kiedyś zerkałem na coś takiego. Przy meczach ze zdecydowanym faworytem kursy zbliżone do tych &quot;do zera&quot; - powiedzmy taki rm, fcb czy dzisiejszy ajax na przy kursach na czystą wygraną ~1,3. Ciekawiej jest kiedy &quot;faworyt&quot; gra na wyjeździe i kurs na niego mamy w okolicach 1,7-2. Wtedy na win+btts tak można wyłapać coś w granicach 5+. Ciekawe i na pewno warte wypróbowania.
Ja się tego nie podejmę, a na pewno nie za własne pieniądze xD Na kartce mi się po prostu nie chce;)
Niestety jestem w takiej sytuacji życiowej, gdzie $ mogę tylko pomnażać
Na dzisiaj wspomniany wyżej ajax. Kurs kuszący a ostatnia kompromitująca porażka powinna pomóc
#37
Exc-Ajax
Ajax do zera
2,5
bez szału ze stawką
 
H 0

harnas1

Użytkownik
Ajax Ci wszedl pieknie Zaloze jutro test z tymi faworytami na wyjezdzie ,kursy o jakich piszesz calkiem OK ,jutro puszcze Chelsea ze wygra w Stoke BTTS Coral placi 4 a Bet 365 3.75 ,mysle ze grac pasuje tylko grube firmy a nie jakies kondony z lig poludniowo amerykanskich lub nizsze ligi z z europy bo za duzo tam niespodzianek .Poparze troche i pospisuje jak to wyglada patrzac na same kursy a nie druzyny jakie dlugie serie beda sie tworzyc przy poszcegolnych kursach
poki co przykleje sie do wielkich teamow na wyjezdzie ,nic Liverpool musi gonic wynik a wpierwszej czesci Arsenal nie wiedzial co sie dzieje ,trzeba to doogladac.
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Fajnie to wyglada narazie,dziś fajnie wygląda mecz II szkockiej
Cowdenbeath-Hearts BTS Nie 1,80
Hearts na wyjeździe tylko 3 stracone bramki w 7 spotkaniach,mozna spróbowac
0-2
 
Do góry Bottom