>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeszcze jeden taki typek:
Gjedde, Charlie (Swi) -3 1.55
Dryml, Lukas (Pet) +3 2.25 ✅

Postanowiłem zagrać jeszcze coś takiego . Obaj zawodnicy nie są liderami swoich ekip i pojadą zapewne po 5 razy ( oba zespoły skorzystają z ZZ ) . Lukas na wyjazdach jeździ fatalnie . Rzadko kiedy przekracza barierę 2 pkt . Dziś raczej będzie podobnie , bo tor w Swindon a zwłaszcza bardzo mocna drużyna z tego miasta to chyba za wysokie progi dla Czecha . Duńczyk z kolei musi walczyć o miejsce w składzie , bo już się plotkuje że Gjedde może zostać zwolniony za słabsze wyniki ostatnio . Myślę , że dziś z łatwym rywalem Charllie powinien zrobić z 10 pkt i spokojnie pokonać Drymla w pojedynku h2h . Jedzie na swoim torze , gdzie zawsze robi sporo punktów ( najmniej w tym sezonie to 6 , średnio koło 8-9 ).
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zobaczymy jak będzie z tym handi na Coventry. Moim zdaniem wygrać powinni jednakże czy aż 8 punktami tego już nie jestem taki pewien, ale oczywiście wszystko możliwe. W każdym bądź razie ja zdecydowałem się zagrać na ich zwycięstwo po kursie 1,25. Akurat mnie on dziś zadowolił ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Reaktywujmy ten temat... po lekkim zastoju ;)

Dziś dwa mecze Elite League... moim typem na dziś jest mecz Wolves - Swindon... drugi mecz jakoś zdecydowałem odpuścić ;)


Wolverhampton - Swindon (handicap 0-12)
Typ: Wolves
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
W dzisiejszym spotkaniu ekipa Swindon pojedzie w mocno osłabionym składzie. Tak więc nie wystąpią Lee Richardson i Tomasz Chrzanowski, którzy są niezwykle ważnymi ogniwami zespołu, a także Moore i Korneliussen. W ich miejsce pojadą Chris Louiss, Harrison oraz Allen, a za Korneliussena będzie stosowane ZZ. Zupełnie inaczej mają się sprawy w drużynie gospodarzy. Wolves mogą dziś pojechać w najsilniejszym zestawieniu. P. Karlsson, D. Howe, B. Hammil, F. Lindgren.... oni stanowią trzon zespołu, a ważne punkty powinni też dziś zdobywać M.Karlsson, W. Lawson i K.Hansen. Wilki bardzo dobrze poczynają sobie na własnym torze i zapewne skusiłbym sie postawić na ich zwycięstwo nawet jeśli w składzie Swindon pojechali dziś Chrzanowski, Richardson, Moore i Kornelisussen, jednakże z racji braku tak powaznych zawodników uważam, ze gospodarze powinni wygrać bardzo pewnie. Osobiście typuje +16pkt dla gospodarzy, ale jak będzie przekonamy się po meczu... mam nadzieję, że typ okaże się skuteczny.
P.S Wiem, że nie jestem expertem żużlowym, ale przeglądając różne strony, analizując poprzednie wyniki takie są moje myśli... oby tylko Wilki nie zawiodły ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP


Ipswich - Swindon
( 3-Drogowy HCP 0-9 )
2 @ 1.85

Peterborough - Eastbourne
( 3-Drogowy HCP 0-21 )
1 @ 1.85


Moje propozycje na dziś :

Co do pierwszego typu to gram przeciwko wszystkiemu . Przeciwko statystykom z poprzednich lat ( 0W-1D-5L ) ekipy Swindon . Dziś nie jedzie na dodatek Chrzanowski oraz Korneliussen ... ale co z tego tak naprawdę . Ipswich jest bardzo słabe w tym sezonie . W poprzednich meczach z Robins jechał Loram , Protasiewicz , Bjarne Pedersen . Teraz mają przeciętnego Jensena oraz starego Louisa , przeciętnego Miśkowiaka , Janssona oraz trójkę : Suchecki , Rempała , Kramer która prezentuje wiadomy poziom . Według mnie Adams dziś spokojnie zrobi komplet . Liczę też na dobrą jazdę Rico i Seby . Powiem szczerze , że to im daje większe szanse na zwycięstwo ( ale skład jest jaki jest i lepiej zagrać handi )
Drugi typ raczej oczywisty. Za analizę niech posłużą składy :
1. Adam Shields; 2. Lewis Bridger; 3. Davey Watt; 4. David Norris Z/Z; 5. Morten Risager; 6. Stefan Andersson; 7. Trevor Harding
Peterborough Panters:
1. Hans Andersen; 2. Lukas Dryml; 3. Niels Kristian Iversen; 4. Piotr Swiderski; 5. Kenneth Bjerre; 6. Daniel King; 7. Richard Hall
W drużynie EE wciąż nie mogą występować kontuzjowani Dean Barker, David Norris i Cameron Woodward. No i oczywiście zabraknie jeszcze Nickiego .
 
billykid 0

billykid

Użytkownik
Dziś dwa mecze:

Eastbourne Eagles vs The Lakeside Hammers

Peterborough Panthers vs Swindon Robins


Co sądzicie ? Jak typować i czemu? Proszę o wypowiedzi
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Peterborough - Coventry
Hans Andersen ( poniżej/powyżej ) 12.5 pkt
2 @ 2.10

Dziś oferta słabiutka . Handicapy ustawione optymalnie i granie ich mija się z celem , bo to loteria 50-50 . Jedynie ten zakład zwrócił moją uwagę . Hans na swoim torze robi średnio 13.6 pkt , goście a zwłaszcza ich liderzy - Nicholls , Schlein i Harris słabo się prezentują na tym torze . Także Hans powinien zrobić dziś komplet , bo w szwedzkej ( 16+1/6 ) oraz duńskiej (17+1/6) do czystego kompletu troszkę mu brakowało a dziś ma to na spore szanse . Jest w świetnej formie .


Swindon - Ipswich
Leigh Adams ( poniżej/powyżej ) 13,5 Points
1 @ 2.55

A jeszcze coś takiego znalazłem . Adams w meczach ze słabymi rywalami sobie nieco odpuszcza . Dziś dodatkowo w parze z młodym i ambitnym Kennetem . Pewnie potraci trochę punktów na bonusach . Mecz powinien być łatwy dla Swindon to też wątpię , by była konieczność by Leigh musiał jechać w biegu 15 lub jako RR za Ułamka .
 
billykid 0

billykid

Użytkownik
Dziś 2 mecze:

1. Swindon Robins vs Belle Vue Aces

i

2. Ipswich Witches vs Wolverhampton Wolves


No 1 mecz to raczej pogrom gospodarzy, natomiast w drugim słabe Ipswich powinno ulec wilkom ok 40:50. Czekam na kursy w BWIN. Pozdrawiam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj aż 4 mecze . Oto składy :

BELLE VUE: Adam Shields, James Wright, Joe Screen, Kevin Doolan, Simon Stead, Billy Forsberg, Adam Skornicki.
BUILDBASE BEES: Scott Nicholls, Olly Allen, Rory Schlein, Steve Johnston, Chris Harris, Billy Janniro, Martin Smolinski.
Mój typ: 40-52

WOLVERHAMPTON: Peter Karlsson , David Howe , Billy Hamill , Magnus Karlsson , Fredrik Lindgren , William Lawson , Kenneth Hansen
POOLE: Bjarne Pedersen , Troy Batchelor , Jason Crump , Eddie Kennett , Craig Boyce , Jason Doyle , Piotr Swist
Mój typ: 43-47

READING: Davey Watt (g) , Janusz Kolodziej , Mataj Zagar , Mark Lemon , Travis McGowan , Jonas Davidsson , Sam Simota
IPSWICH: Jesper B Jensen , Kim Jansson , Chris Louis , Zibi Sucheki , Robert Miskowiak , Marcin Rempala , Tobi Kroner
Mój typ: 52-40

SWINDON: Leigh Adams , Charlie Gjedde , Lee Richardson , Tomasz Chrzanowski , Seba Ulamek , Andrew Moore , Mads Korneliussen
PETERBOROUGH: Hans N. Andersen , Lukas Dryml , Niels-Kristian Iversen , Piotr Swiderski , Kenneth Bjerre , Daniel King , Richard Hall
Mój typ: 51-42
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
British Elite League , Poniedziałek 6 sierpnia

Swindon - Peterborough +9 Typ: 1 @ 1.85
Swindon u siebie niesamowicie mocne . Pantery z kolei niezbyt dobrze prezentują się na torze Robins . Gospodarze mają pewniejszych liderów , drugą linię oraz jakby tego było mało lepszych rezerwowych . Wszystko jest za nimi i sądzę , że dziś ograją Panterki dwucyfrówką

Reading - Ipswich +9 Typ: 1 @ 1.85
Reading wzmocnione na ten mecz Davey Wattem , który uwielbia ścigać się w Reading . Davidsson i Simota to pewniejsza para rezerwowych . W Anglii dobrze jeździ Kołodziej i Żagar. McGowan na swoim torze też zawsze swoje robi , to samo Lemon . Dodatkowo Racers podpisali kontrakt z Buczkiem i każdy musi teraz ostro walczyć o miejsce w składzie . A Ippo ? Polacy na tym torze nie istnieją . Louis fantastyczne wyniki przeplata słabymi . Ostatnio było 17 dziś będzie 7 :p Racers nieco odpuszcili w pucharze ale i tak pokonali ich 13 punktami . Dziś w lidze powinni przynajmniej powtórzyć wynik z Pucharu .

Belle Vue - Coventry -13 Typ: 2 @ 1.85
Gospodarze zdecydowanie najsłabsza ekipa ligi . Na dodatek mają problemy z kontuzjami . Jak dla mnie pewne zwycięstwo gości , bo Schlein , Harris i Nicholls powinni zrobić komplety , a druga linia też mocniejsza . Powinien być izzi win dla gości .
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Belle Vue - Coventry Bees
Typ: Coventry (-13.0)
Kurs: 1.65
Bukmacher: Expekt


Nie ma co rozpisywać się dużo o tym spotkaniu. Podkreślę tylko, że Coventry to dużo mocniejsza drużyna, która walczy o najwyższe laury. Belle Vue to raczej pewniak do spadku z ligi. Tylko 2-3 zawodników po stronie Belle Vue może dziś zapunktować. Shields jedzie jako gość ale nie sądze zeby sie zabijał za BV. Liczę na wysokie zwycięstwo Coventry z tak słabą drużyną jaką jest Belle Vue ;-)

Wynik: 34-56 ✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:d1c699891c] British Elite League , Środa 8 sierpnia

[/center:d1c699891c]

Dziś w British Elite League tylko jedno spotkanie . Ale za to jakie ! 3 w tabeli ekipa Poole Pirates podejmuje 5 w tabeli ekipę z Wolverhampton . Goście jeśli wciąż myślą o awansie do 1-4 muszą zacząć wygrywać na wyjazdach . Zacząć to zadanie robić dzisiaj będzie niezwykle ciężko , bo ekipa Piratów na swoim torze jest niemal nie do objechania . Gospodarze pojadą dziś w optymalnym składzie z wracającymi po kontuzjach Piotrem Świstem oraz Jasonem Crumpem . Wśród gości możliwe , że wciąż nie w pełni sprawnego najsłabszego wśród Wilków Kennetha Hansena zastąpi Tai Woffinden lub Joel Grieaves . Obie ekipy spotykały się już w tym sezonie 2 razy . W pierwszym meczu na Monmore Green w Poole lepsi byli gospodarze pokonując Wilków aż 63-27. Drugie spotkanie odbyło się w Wolverhampton przedwczoraj i gospodarze pokonali Poole 49-43. Dzisiaj powinniśmy również oglądać w miarę równy pojedynek . Wszystko zależy w jakiej formie będę rezerwowi gości . Jeśli pojadą tak jak zawsze ( czyt. źle ) to handicap jest do przeskoczenia przez Piratów . Składy prezentują się następująco :

POOLE : 1.Bjarne Pedersen 9.47 2.Troy Batchelor 5.51 3.Jason Crump 10.46 4.Edward Kennett 6.26 5.Craig Boyce 6.56 6.Jason Doyle 4.08 7.Piotr Świst 4.86
WOLVES : 1.Peter Karlsson 8.64 2.David Howe 6.29 3.Billy Hamill 7.36 4.Magnus Karlsson 4.16 5.Fredrik Lindgren 7.67 6.Kenneth Hansen 2.00 7.William Lawson 3.36
Średnie zawodników Wolves na wyjeździe.

Mój typ : 54-39 , Poole Pirates - 13 punktów
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:1f605a835b] British Elite League , Czwartek 9 sierpnia

[/center:1f605a835b]

Dziś w British Elite League dwa spotkanie . Z czego tradycyjnie jedno rozegrane zostanie w Peterborough . 4 w tabeli Pantery podejmują na Alwalton 6 w tabeli Lakeside Hammers . Menadżer gospodarzy Trevor Swales ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Menadżer gości Jon Cook niestety nie będzie mógł skorzystać z usług szwedzkiej gwiazdy - Andreasa Jonssona , za którego zastosuje zastępstwo zawodnika . W tym sezonie oba zespoły spotkały się z sobą już dwa razy. Najpierw na torze Panter lepsi byli gospodarze , pokonując rywali 65-25. W rewanżu lepsze były Młoty wygrywając 56-37 Składy prezentują się następująco :

P&#39;BORO : 1. Hans Andersen (9.65) 2. Lukas Dryml (5.60) 3. Niels Kristian Iversen (7.78) 4. Piotr Swiderski (5.27) 5. Kenneth Bjerre (7.16) 6. Danny King (4.86) 7. Richard Hall (4.05)
LAKESIDE : 1. RR 2. Joonas Kylmakorpi (6.14) 3. Krzysztof Kasprzak (8.55) 4. Leigh Lanham (4.92) 5. Adam Shields (7.33) 6. Ricky Kling (4.00) 7. Lubos Tomicek (3.04)

Mój typ : 53-39


[center:1f605a835b]
[/center:1f605a835b]
Drugi mecz odbędzie się na Foxhall Stadium w Ipswich . Gospodarze powinni pokonać pewnie gości . Mniej więcej takimi samymi rozmiarami jak w 1 meczu w Ipswich ( 65-25 ). Goście wystąpią bez Jamesa Wrighta ( za którego pojedzie Adam Roynon ) , Antonio Lindbaecka ( David Howe jako RR ) oraz Billego Forsberga ( jako zmiennik Barker ). Belle Vue może liczyć na sporo punktów Davida Howe i Simona Stead . Coś tam dorzuci Joe Screen oraz Kevin Doolan , lecz nie spodziewam się by goście przekroczyli barierę 40 punktów , bo mają o wiele słabszych rezerwowych ( fatalna postawa Skóry ) oraz wielką lukę na nr. 2 ...

IPSWICH : 1. Jesper B. Jensen 2.Kim Jansson 3.Chris Louis 4.Zbigniew Suchecki 5.Robert Miśkowiak 6. Marcin Rempała 7.Tobias Kroner
BELLE VUE : 1.Davey Watt 2.Adam Roynon 3.Joe Screen 4.Kevin Doolan 5.Simon Stead 6.Ben Barker 7.Adam Skornicki

Mój typ : 52-40
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
British Elite League , Poniedziałek 13 sierpnia

▶ Coventry - Reading ( 3-Drogowy HCP 0-17 ) Typ: 2 @ 1.90
Coventry jeździ bardzo dobrze u siebie . Goście jadą jak zwykle bez Hancocka , który w ostatnich 3 meczach swojej drużyny w Coventry doprowadził do 2 zwycięstw i 1 remisu . Wydawać by się mogło , że będzie to łatwy mecz dla Bees . Ja jednak wierzę w Racers . Goście bardzo dobrze prezentują się na tym torze . Zwłaszcza Żagar oraz Simota . W SWC Jonas Davidsson był tutaj najlepszym zawodnikiem . Do tego jest Kołodziej i McGowan , którzy zawsze coś dorzucą no i debiutuje dziś Krzysiek Buczkowski. Według mnie będzie wyrównane spotkanie . Max. 10 punktów dla Bees .

▶ Peterborough - Poole ( 3-Drogowy HCP 0-9 ) Typ: 2 @ 1.90
Pantery również dobrze jeżdżą u siebie , ale Poole na 12 wyjazdowych meczów przegrały więcej niż 9 punktami tylko raz ! A było to jeszcze pod koniec Marca ... W pozostałych meczach Piraci zawsze trzymali wynik i jeśli przegrywali to tylko z mocnymi ekipami i bardzo nieznacznie . Jednak Crump i Pedersen oraz Batchelor i Kennett to na warunki brytyjskie gwarancja dobrej jazdy na wyjazdach . Jak dla mnie to będzie wyrównany mecz , który rozstrzygnie się w ostatnich biegach a nawet jeśli gospodarze odskoczą Piratom to Jason nadrobi to Jokerem .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Teraz na Reading jest juz handi 21 w Unibet, ale ja mimo wszystko ten mecz zostawiam

Popieram jednak typ z handi na Poole.
Do druzyny wraca wreszcie Crump, ktory wczesniej byl zastepowany przez innych zawodników. Dobrej postawy należy oczekiwać oczywiście od Bjarne, jednakże jestem ciekaw jak poradzą sobie Kennett i Batchelor. Młodego Anglika moim zdaniem stać na znacznie więcej niż to co pokazywal w ostatnich spotkaniach. Jesli ta dwojka dobrze pojedzie to Poole nie przegra wysoko, bo mimo wszystko chyba przegra...

Dzis grają rowniez Wolves z Belle Vue. Tutaj zdecydowanym faworytem są gospodarze, ktorzy na swoim torze jezdzą bardzo dobrze. Gwarancją dwucyfrówki jest Peter Karlsson, a równie dobrze u siebie jezdzą David Howe, Fredrik Lindgren i Billy Hammil. Na ile to wystarczy? Moim zdaniem na zwycięstwo ok. 13-15 punktowe, ale z racji iż takie handi wystawil unibet nie podejmuje się typowania tego spotkania u bukmacherów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:755c179f5b] FINAŁ [/center:755c179f5b]
Dziś odbędzie się pierwsze spotkanie Finału brytyjskiej ligi Sky Sports Elite League. Swindon Robins podejmuje Coventry Bees. Mecz pokaże na żywo Polsat Sport Extra. Początek spotkania o godz. 20:30. Drużyna Swindon nie zwykła przegrywać na swoim obiekcie. W tym sezonie nie udało się to jeszcze nikomu i dziś zapewne nie będzie inaczej. Coventrywystąpi bez Olivera Allena za którego będzie ZZ. Gospodarze pojadą w najsilniejszym składzie .

Swindon Robins : 1. Leigh Adams 2. Sebastian Ułamek 3. Lee Richardson 4. Tomasz Chrzanowski 5. Charlie Gjedde 6. Andrew Moore 7. Damian Baliński

Coventry Bees : 1. Scott Nicholls 2. ZZ 3. Chris Harris 4. Martin Smolinski 5. Rory Schlein 6. Billy Janniro 7. Steve Johnston

Zapraszam do dyskusji i podawania typów !
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
dlugo mnie tutaj nie bylo ale po powrocie z anglii postanowilem zagrac ten mecz i wedlug mnie gospodarze wygraja to roznica 14 pkt .sklad i atut wlasnego toru przemawia za nimi a po zatym cyztalem o maksymalnej mobilizacji allen nie jedzie wedlug mnie zz za wiele nie da bo jedynie moga pociagnac nichols i schlein a smolinski i harris mysle ze zawiedza obym sie nie mylil bo jednak z prawy wypadlem bukmacherskiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom