>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

  • AKO
  • Oxford - Belle Vue Typ: Oxford -5,5 @ 1.85 &lt;= główny typ ✅
  • Piotr Protasiewicz Under/Over 11.5 pts &lt;= typ dodatkowy @ 1.70 ✅
  • Jason Crump ( under/over ) 12.5 pts Typ : 2 @ 1.65 ⛔
  • R.Schlein v B.Pedersen ( sportingbet ) Typ: Bjarne - 1.5 @ 1.65 ✅


Popieram typ na Oxford . Taka sytuacja jak w sparingu nie ma prawa się powtórzyć . Cheetahs mają lepszy skład , a goście nie dość , że nie mają prawdziwego pełnowartościowego lidera to dodatkowo Stead i Laukannen prezentują się bardzo słabo i nigdy na tym torze oszałamiających wyników nie robili . Skórnicki z kolei ze Screenem dość dobrze czują się na owalu w Oxfordzie , ale jednak Dryml , Jensen , Protasiewicz to o wiele lepsi zawodnicy a Johnston czy Andy też potrafią jeździć . Dodatkowo ciekawy jest typ na over Protasiewicza . Jak wspomniałem rywale nie mają wielkich nazwisk w składzie i Piotr powinien poradzić sobie z przekroczeniem 11 pkt .
Drugi typ na Jasona . Jest w niezłej formie , czego nie można powiedzieć o Coventry . Wydaje mi się , że mecz będzie podobny do tego z Belle Vue czyli pojedynek Jason + w mniejszym stopniu Bjarne przeciwko gospodarzom . Sam Jason nic nie wskóra i wygrają Bees ale Crump powinien zrobić te przynajmniej 13 pkt . Stawka jednak mała , bo Jason na torze w Coventry nie spisywał się jak na niego dobrze ostatnio ...
No i przede wszystkim typ ze sportingbeta ! Bjarne przeciwko Schleinowi i 1,5 pkt . To dla mnie jakiś wielki błąd tego buka . Bjarne jest zawodnikiem o klasę lepszym , co prawda Schlein poza pojedynkami z Jazonem i właśnie Duńczykiem powinien zdobywać sporo punktów , ale jednak wątpie by pojechał aż 5 razy ( jak nie zawiedzie Harris i Scott to oni powinni pojechać w 15 biegu ) .
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
Podtrzymuje zdanie mojego przedmówcy Jaques&#39;a ja bym dodatkowo dorzucił do tych typów z expekta 1 moze 2 pozycje mianowicie:

Schlein, Rory (Cov) +3 2.25
Crump, Jason (Ple) -3 1.55 ⛔ (cholerny defekt na prowadzeniu,dlatego 11pkt zamiast 14) zdecydowanie bym dał na JASON&#39;A jest w niezłej formie ponadto nie przegrał w lidze jeszcze żadnego biegu i zawsze walczy do końca jest zawzięty, praktycznie mecz bedzie sie toczył Coventry kontra Jason i może Bjarne Pedersen
ponadto typ jeszcze mozna dodac
Coventry - Poole Bri. Elite League Speedway 1 ✅ @ 1.10 Ω cholera nie spodziewałem sie ale mecz na styku
 
S 0

spartan

Użytkownik
Witam!
Jako, że jestem tu nowy w temacie chciałbym napisać mój pierwszy typ:

Pt 30/03/07 21:00 Coventry - Poole

Crump, Jason (Ple) Total Points Bri. Elite League Speedway powyzej 12.5 punktow 1.62

Dziś wysyłam go za 40 PLN czyli do wyciagniecia 64,80! Pierwsze typy ponoć przynoszą szczęście na forum ;-) Mam nadzieje, że będzie tak i tym razem :spokodfhgfh:

Pozdrawiam!
P.S.
Drugi typ z tych mniej pewnych i których nie puszczam to
Scott Nicholls ponad 10,5 za 1,9 ;-)
 
S 0

snoopd

Użytkownik
Czesc witam moj pierwszy post w tym temacie dotyczy pojedynku punktowego zawodnikow w meczu Oxford-Coventry.
H2H Handicap Kursy
A.Dryml +0.5 2.00
C.Harris -0.5 1.75

C.Harris 1.75 . ✅
Uwazam ze ten typ jest najpewniejszy z dziejszych meczy. Ales od poczatku sezonu nie imponuje forma. W pierwszym meczu na swoim torze zdobyl tylko 2 punkty w nastepnym 7. Natomiast Bombera wszyscy znamy jest to jeden z liderow Coventry i powinien spokojnie zdobyc wiecej punktow.
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
Mój typ na dzis to mecz Belle Vue Aces -Eastbourne Eagles zwycięzca zostanie zespół Belle Vue w Eastbourne brak 1 lidera za niego bedzie stosowane Z/z czyli zastępstwo zawodnika w tamtym tygodniu przyjechał do MAnchesteru jeden z kandydatów na mistrza został odprawiony z kwitkiem 52-38( nie pomógl nawet fakt ze w drużynie przeciwnikow Belle Vue był i jest mistrz świata z poprzedniego sezonu) także moim zdaniem wygra wyrównana ekipa Belle Vue

Belle Vue - Eastbourne Bri. Elite League Speedway 1 ✅ @1.35 Ω
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
na dzisiejsze popołudnie mam 2 typy do wyboru mecz Peterborough - Swindon 1 oraz Hans Andersen powyżej 12.5pkt swoje typy podpieram tym ze Peterborough to mistrzowie Anglii z zeszłego sezonu a Swindon to pretendenci do tytułu ale tutaj przemawia za soba fakt ze Pantery jada u siebie na torze sa lepiej spasowani i 1 w tym meczu powinna wejsc rześko.Natomiast 2gi typ Hans Andersen powyżej 12.5pkt Hans jest w fenomenalnej formie bedzie dzisiaj zdecydowanym liderem zespołu Panter z Peterborough i zdobędze koło 13-14pkt

Typy na popołudnie:peterborough - Swindon Bri. Elite League Speedway 1 ✅ @1.35 weszło lekko nawet mozna powiedziec że Pantery zmiażdzyły Rudziki 58-35 niespodziewałęm sie takiego wyniku ale 1ka jak najbardziej weszła;)
Andersen, Hans (Pet) Total Points Bri. Elite League Speedway powyzej 12.5 punktow ✅ @1.72 Ω natomiast ten typ to farcik można powiedziec bo Hans z bonusami zdobył komplet plt tzw Paid Max ale ze bonusy w expekcie sie nie licza to liczone sa same pkt a zdobył ich 13+2bonusy(3,2*,3,2*,3) ale tez weszło;) wieczorem dam jeszcze kilka typow bo dzis dzień zmagań żużlowych;P w Anglii
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

IPSWICH - LAKESIDE

Ipswich Witches:
1. Z/Z
2. Kim Jansson
3. Chris Louis
4. Marcin Rempała
5. Robert Miśkowiak
6. Zbigniew Suchecki
7. Tobias Kroner

Lakeside Hammers:
1. Joonas Kylmakorpi
2. Paul Hurry
3. Krzysztof Kasprzak
4. Leigh Lanham
5. Adam Shields
6. Christian Hefenbrock
7. Henning Bager

Dziś te ekipy zmierzą się ze sobą aż dwa razy ! Najpierw pojadą w Ipswich . Według mnie oba spotkania wygrają Hammers . Mają według mnie lepszy skład i całkiem ostatnio nieźle sobie radzą . Co ciekawe obie ekipy już się w tym sezonie spotkały i raz Lakeside rozgromiło u siebie Witches , a na torze w Ipswich przegrali 9 pkt . Warto jednak zauważyć , że wtedy w drużynie Wiedźm pojechał Mark Loram , który zdobył komplet punków . Dziś go nie zobaczymy ... Reszta składu nie jest według mnie w stanie dać radę zastąpić Marka . Mecz będzie napewno wyrównany i nie spodziewam się wysokiej wygranej którejś ze stron . Goście mają jednak lepszy skład i powinni wykorzystać szansę na odniesienie zwycięstwa na wyjeździe , bo w tym sezonie raczej drugi raz taka szansa się nie pojawi ...

Typ LAKESIDE WIN 2.25
+
▶ Peterborough - Swindon
Ilość punktów zdobyta przez Leigha Adamsa (Swi) - Typ: Więcej niż 11,5

Leigh Adams dziś pojedzie tylko dwukrotnie z Hansem . Mecz powinien być wyrównany i Leigh powinien pojechać 5 razy . Adams jest na tyle dobrym zawodnikiem , że Iversena , Drymla czy Bjerre powinien spokojnie wyprzedzać . Jako , że partner z pary Chrzanowski raczej dziś nie będzie szalał to Adams te 12 pkt powinien spokojnie zdobyć ...
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
mam typ wielce prawdopodobny na wieczór Coventry Bees - Peterborough Panters 1 w tym meczu. Obecny lider tabeli w BEL jedzie z zeszłorocznym mistrzem Anglii ,w zespole Coventry wyrównany zespół podparty konkretnym liderem w osobie Scotta Nicholls&#39;a z drugiej strony mistrz Pantery z Peterborough w której to drużynie występuje niesamowity Hans Andersen...Dodatkowo smaczku temu meczu dodaje fakt że obaj liderzy zespołów można powiedziec jasno nie darzą sie zbytnia sympatia do siebie(bardzo sie nie lubia) to dodaje temu meczowi tylko smaczku.Ponadto drużyna coventry nie przegrała u siebie na torze w tym sezonie jeszcze spotkania i ma bardziej wyrównany team oraz bedzie lepiej spasowana z torem.Można jeszcze napomknac ze Pantery maja dzis maraton bo o 15 jechały mecz u siebie także zmęczenie może tez im doskwierac...
Typ na wieczór: Coventry - Peterborough Bri. Elite League Speedway 1 ✅ @1.40
dodatkowo można dac na Scotta Nicholls&#39;a w tym meczu na over 11.5 ⛔ @1.75 Ω Scot 10pkt (2,3,3,0,2) dobrze zaczął zawalił 4 start;/
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W Anglii wszsyscy są przekonani , że Poole wygra to bardzo wysoko , nawet około 30 pkt :O Ja tam aż takiej róźnicy klas nie widzę , zwłaszcze że Poole poza parą liderów nie ma specjalnie zbyt pewnych punktów . Dodatkowo kontuzji doznał bardzo dobry zawodnik drugiego planu Jason Doyle , który na swoim torze zawsze robił te 6-7 pkt . Jego zmiennik na to spotkanie Ritchie Hawkins to solidny zawodnik niższej ligi ale nic ponadto. Mimo wszystko linia 15.5 pkt według mnie jak najbardziej do przeskoczenia . Co prawda goście w składzie mają obok Jensena również i bardzo solidnego Schleina , ale reszta jeździ fatalnie . No może jeszcze Steve Johnston może coś pokazać . Duńczyk jednak nie jest jeszcze w najlepszej formie i wątpie , by dziś najlepsza para gospodarzy ( Crump , Pedersen )potraciła na nim jakiekolwiek punkty ( oprócz bonusów ). Boyce , Kennet , Batchelor razem też przeciwko takiemu przeciwnikowi powinni zdobyć te 20-25 pkt . Jeśli Watson będzie zdobywał punkty na Smithie i zawodnikach z nr. 6-7 to handi zostanie przekroczony.
Reasmując mała stawka na Poole - 15,5 za 1.85
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W Anglii wszsyscy są przekonani , że Poole wygra to bardzo wysoko , nawet około 30 pkt :O Ja tam aż takiej róźnicy klas nie widzę , zwłaszcze że Poole poza parą liderów nie ma specjalnie zbyt pewnych punktów . Dodatkowo kontuzji doznał bardzo dobry zawodnik drugiego planu Jason Doyle , który na swoim torze zawsze robił te 6-7 pkt . Jego zmiennik na to spotkanie Ritchie Hawkins to solidny zawodnik niższej ligi ale nic ponadto. Mimo wszystko linia 15.5 pkt według mnie jak najbardziej do przeskoczenia . Co prawda goście w składzie mają obok Jensena również i bardzo solidnego Schleina , ale reszta jeździ fatalnie . No może jeszcze Steve Johnston może coś pokazać . Duńczyk jednak nie jest jeszcze w najlepszej formie i wątpie , by dziś najlepsza para gospodarzy ( Crump , Pedersen )potraciła na nim jakiekolwiek punkty ( oprócz bonusów ). Boyce , Kennet , Batchelor razem też przeciwko takiemu przeciwnikowi powinni zdobyć te 20-25 pkt . Jeśli Watson będzie zdobywał punkty na Smithie i zawodnikach z nr. 6-7 to handi zostanie przekroczony.
Reasmując mała stawka na Poole - 15,5 za 1.85 ✅
Zagrałem jednak w Unibecie - 17 za 2.45 ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

  • BUKMACHER BWIN
    [*]12/04/2007 ▶ 1. Ilość punktów zdobyta przez Leigha Adamsa (Swi) Typ: Mniej niż 12,5 @ 2.25 &lt;duża stawka&gt; ✅
    [*]12/04/2007 ▶ 2. Ilość punktów zdobyta przez Hansa Andersena (Swi) Typ: Więcej niż 13,5 @ 1.95 &lt;średnia stawka&gt; ✅


Ten dubel bardzo ryzykowny , ale według mnie bardzo możliwy. Sądzę ,że dziś też będzie wałek i Adams pojedzie tylko 4 razy a linia wystawiona na o pół punkta więcej. Niby bardzo pewna , bo rywal słabiutki . I tutaj właśnie jest podpucha , bo Swindon wygra tak pewnie i szybko zapewni sobie wysoką wygraną , że Leigh tradycyjnie odda 5 bieg ...

Z kolei Hans u siebie na torze nie przegrywa zbyt często . Dziś naprzeciw niemu będzie jeździł jego wielki rywal Nicki Pedersen . Według mnie na torze Panter młodszy Duńczyk nie będzie przegrywał z bardziej utytuowanym rywalem i potraktuje to starcie bardzo ambicjonalnie . Nicki ostatnio rzeczywiście wymiata , czas by przystopował ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mimo że kursów jeszcze oczywiście nie ma , to mam pewne przemyślenie . Dziś co prawda tylko 1 spotkanie ale mam ciekawe propozycje na biegi :

1 Bieg Andersen, Dryml / Jensen , SmithTyp: 1

Co tutaj dużo pisać ? Andersen świetny na swoim torze. Dryml również świetnie spasowany do tego toru i na początku spotkania jest bardzo groźny . Jensen słabiutko i mimo , że na torze Panter jeździł zawsze bardzo dobrze ( jeździł w tym zespole przez kilka lat ) to jednak na Hansa ( średnia `2,8 u siebie )na tym torze niemal nie ma mocnych , zwłaszcza na początku . Reasumując 4-2 na 80 % .


2 Bieg Hall, Świderski/ Andersson , ErikssonTyp: 1

Tutaj też raczej pewna jedyneczka . Goście na wyjazdach ( u siebie też są przeciętni ) prezentują się wręcz beznadziejnie . Do tej pory na wyjazdach ta para swoje pierwsze stracie 3/3 biegi przegrali. Gospodarze są solidni i powinni sobie pewnie poradzić . Spodziewam się nawet 5-1

Nie spodziewam się jakiś wielkich kursów na te zdarzenia . Ale łącznie z 2.50 powinno być .
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Jaques widze masz niezle typy brawo trzymam kciuki by kuponik siadl ????

ale zastanawiam sie o co chodzi :!:

Peterborough Panthers vs Oxford Cheetahs
1. Jesper B. Jensen
2. Andy Smith

GKŻ Lotos Gdańsk vs Stal Gorzów
3. Piotr Paluch
4. Jesper B. Jensen

wiadomo w ktorym meczu bedzie jechal?

edit: W Stali za Jespera B. Jensena, który ma dziś mecz w Anglii, pojedzie Kim Jansson.
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
Na dzisiaj taka szybka analiza jakby ktos chciał podbic AKO
mecz Poole Pirates - Reading Buldogs tutaj nie mam zadnych wątpliwości ze zwycięża Piraci maja 2 liderow z prawdziwego zdarzenia ,1 jest mistrzem świata, drugi na torze w Poole rzadko przegrywa(B.Pedersen) z drugiej strony chaotyczny troche juz Hancock przykład z meczu w Bydzi z niedzieli 7pkt 1,3,3,0,0 oraz słaba forma Kołodzieja nie wróża tej drużynie zwycięstwa w dzisiejszym meczu
Typ na dzis: Poole - Reading 1,20 @ 1 Ω ✅
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ipswich - Poole

Spodziewałem się kursu w okolicach 1,50-1,80 taki jak na UB , a w BWIN aż 2.20 :O !! Nie wiem czemu . W Ipswich świetnie jeździ Jason Crump , jeździł tam z dobrym skutkiem Bjarne Pedersen gdzie był liderem. Ipswich u siebie mocne , ale Poole też jedzie nieźle osatatnio . Batchelor i Boyce robią razem te 12 pkt . Jeśli Bjarne i Crump dorzucą 27-28 to reszta będzie musiała dorzucić tylko 5 pkt . Jest to możliwe . Po takim kursie warto spróbowac .
Gospodarze nie mają pewnych punktów . Dziś jako gość pojedzie Norris , który ostatnio na torze Wiedźm jeździ słabo ...

Typ: 2 @ 2.20 ✅
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
ja dzisiaj delikatnie sprubuje cos zagrac proponuje cos takiego
Reading - Ipswich( 3-Drogowy HCP 0-24 ) TYP2 1.95

Greg Hancock (foto 1) nie wystąpi w dzisiejszym meczu Elite League, w którym jego drużyna - Reading Bulldogs zmierzy się na swoim torze z Ipswich Witches. Amerykaninowi nadal doskwiera ból pachwiny po środowym upadku w Poole. HAndi jest dosc duzy i wydaje mi sie ze polacy jednak po puktuja i te oczka uzbieraja

Reading Bulldogs - Ipswich Witches (godz. 21:00)

Reading Bulldogs
1. Greg Hancock
2. Janusz Kołodziej
3. Matej Zagar
4. Mark Lemon
5. Travis McGowan
6. Danny Bird
7. Phil Morris

Ipswich Witches
1. David Norris- gość
2. Kim Jansson
3. Chris Louis
4. Marcin Rempała
5. Robert Miśkowiak
6. Zbigniew Suchecki
7. Tobias Kroner

Oxford - Poole TYP 2 1.50

Oxford Cheetahs - Poole Pirates (godz. 20:30)

Oxford Cheetahs
1. Jesper B. Jensen
2. Andy Smith
3. Ales Dryml - ZZ
4. Steve Johnston
5. Piotr Protasiewicz
6. Erik Andersson
7. Freddie Eriksson

Poole Pirates
1. Jason Crump
2. Troy Batchelor
3. Bjarne Pedersen
4. Edward Kennett
5. Craig Boyce
6. Craig Watson
7. Piotr Świst

Crump i Bjarne zrobia swoje reszta dorzuci oczka i bedzie win pozatym protas slabo osatnio nawet jak jechal z jokerem

takie typki dzisiaj proponuje po zatym wydaje mi sie na sucho ze wygra
Peterborough Panthers
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
Dzisiejszy meczy Eastbourne Eagles - Swindon Robins wg mnie powinien zakończyc sie wygrana gospodarzy ,tor w Eastbourne należy do najtrudniejszych technicznie torów w Anglii ta to w tym spotkaniu duzy atut obie druzyny sa osłabione w druzynie Eastbourne nie bedzie Davey&#39;a Watt&#39;a zas w drużynie Swindon brakowac bedzie kontuzjowanego Sebastiana Ułamka za obu tych zawodników bedzie stosowane ZZ(zastępstwo zawodnika) ponadto liderzy obu drużyn prezentuja kapitalna forme zarówno N.Pedersen jak i Leigh Adams natomiast w tym meczu o wygranej zadecyduje nie pojedynek liderow a druga linia która rozstrzygnie pojedynek na korzysc druzyny Orłów(głowny atut to taki &quot;nietypowy&quot; tor ????

Typ na dzis Eastbourne - Swindon 1.25 @ 1 Ω ✅
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
dzisiaj proponuje bardzo ryzykowne typy ale nie bez szans

Eastbourne - Swindon
Ilość punktów zdobyta przez Leigha Adamsa (Swi) - Typ: Mniej niż 14,5 2.00

Eastbourne - Swindon
Nicki Pedersen (Eas) - Over/Under Points - Typ: Mniej niż 13,5 1.90
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

  • | BUKMACHER BWIN
  • 23/04/2007 ▶ 1.Krzysztof Kasprzak ( under/over ) 10.5 pkt Typ: 2 @ 1.72
  • 23/04/2007 ▶ 2.Wolverhampton - Peterborough ( 0-11.5 ) Typ: 2 @ 1.85
  • 23/04/2007 ▶ 3.Jason Crump ( under/over ) 12.5 Typ: 2 @ 1.55


Odnośnie pierwszego typu. Kasper pojedzie 6 razy . Jest w dobrej formie . Co prawda na Wyspach jeździ na wyjazdach dość średnio to jednak te 11 pkt powinien zrobić . Reading nie jest w najwyższej formie , a Krzysiek notował tam nawet niezłe wyniki .

Pantery z kolei w zeszłym sezonie wygrały raz , a raz minimalnie uległy Wilkom . Dziś co prawda ta ekipa zmieniła się nie do poznania . Ale 11 pkt to dużo. Mają Hansa , który będzie nadrabiał ewentualne straty . Bjerre , Iversen i Dryml na Wyspach też prezentują się w miarę dobrze . Na tyle by powalczyć o te 42-43 pkt .

Crump dość dawno zdobył ostatni komplet punktów . Na torze w Poole jednak notuje świetne występy . W tym sezonie tylko raz nie przekroczył granicy 12 pkt , ale jechał wtedy tylko 4 razy. Pozatym zawsze przekraczał tą granicę . Dziś będzie wyrównany mecz , więc pojedzie 5 razy a partner z pary Batchelor to nie jest zawodnik na kim mógłby potracić punkty na bonusach ( Crump praktycznie nigdy nie traci punktów na bonusach ) a rywale też raczej z Crumpem nie powalczą .
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Bukmacher: Bwin

Poole vs Coventry 1. [1.17] ✅ 52-40

Kurs nie powala ale warto podrasowac kapiatl o 17%
Poprzedni mecz: Coventry - Poole 46:44, mysle ze pora na rewanz.
Crump pewnie zrobi 13-15, Pedersen dorzuci podobna ilosc punktow, reszta u siebie pojedzie na poziomie. (mam nadzieje)

Wolverhampton vs Peterborough 2. [6.75] ⛔ 55:38

Tutaj typowanie bardziej dla zabawy. Kurs b.duzy i chyba warty zaryzykowania.
Lindgren po kontuzji pojechal slabo z Toruniem. Hamill niby w Anglii spisuje sie dobrze ale w konfrontacji z Andersenem, Iversenem czy Bjerre nie powinien zrobic duzej ilosci punktow.
Ryzyk fizyk ????

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom