>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2016 - Lipiec

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Josh Bates +5 @ 2,00 but 365 - T. Batchelor - Co sądzicie o tym ? Batch na wyjazdach cieniuje.... fakt. dziś będzie miał szanse 5 biegów + jedzie pod numerem 4 - także łatwym stosunkowo numerm w Anglii. Ciutkę mnie korci .. Co wy na to? Raczej czuję, że nie będziecie zwolennikami tego betu.
A do tego jeszcze -8 na Pszczoły @ 1,95 but365 myślę, że warto grać ponieważ no nie wiaodmo jak pojedzie R. Schlein oraz Batch + słabe rezerwy.
jak dla mnie to jest nie do grania. Podpada mi strasznie ten zakład. Batchelor łatwy numer ale on nadal szuka formy,..
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Na żywo : - 6 King&#39;s Lynn Stars - po 4 biegu za @ 1,80 but 365 Starty i trasa gości masakra . Oby to uratowało dzisiejszy wieczór.⛔⛔⛔
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
To co Coventry właśnie zrobiło i jeżeli oni ten mecz wygrają - szanuję, ktoś się orientuje jakie kursy i handi były przy 19:32 po 8 biegu?
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
No to popłynęło się ostro.... Nie wierzę w 1-5 dla gości w 15 biegu także nic tylko się położyć trzeba.....
Po 6 biegach na win Pszczół było 4. _beafraid
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Widzę, że w tym wątku niektórzy mają matematyczny problem z udźwignięciem rozpisania 3-drogowego zakładu na 2-drogowy.
A to banalnie proste i może sobie zapiszecie na przyszłość.
Przykład z dzisiaj, grany przez Radulę.
King over 8 po kursie 1.85
King = 8 po kursie 7.50
Mnożymy przez siebie oba kursy, a następnie wynik dzielimy przez ich sumę.
1.85x7.50= 13.875 1.85+7.50=9.35 13.875/9.35=1.48 i to jest w tym przypadku kurs za over 7.5 pkt (bo zarabiamy po takim kursie i jeśli zdobędzie powyżej 8 i przy równo 8).
Banalne.
Radula musiał grać po ciut wyższym, stąd podał over 7.5 po 1.54.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Sorry, że się wcinam - ja tam wole podać w swoim temacie np Pedersen over 10 @2,05 , bo jak napiszę Pedersen over 9,5 po @1,90 to zaczynają się pytania skąd taki zakład? Albo jak zagrałeś 9,5 skoro linia jest 10? Albo czy warto pobierać, bo kursy już podskoczyły? ROTFL ^^
Później jak rozliczam dodaje sobie nie 105j, a 90j i tyle. Proste, a jak Nicki ma równe 10 to piszę ▶ i nic sobie nie dodaje, ani nie odejme. To jest łatwiejsze i bardziej przejrzyste dla innych.
Jak gram przykład Pedersen over 10 @2,05 100zł
Pedersen równe 10 @7,5 15,4zł
Jak wygram dopisuje sobie do salda 90 zyka, jak przegram to odejmuje 115.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Sorry, że się wcinam - ja tam wole podać w swoim temacie np Pedersen over 10 @2,05 , bo jak napiszę Pedersen over 9,5 po @1,90 to zaczynają się pytania skąd taki zakład? Albo jak zagrałeś 9,5 skoro linia jest 10? Albo czy warto pobierać, bo kursy już podskoczyły? ROTFL ^^
Później jak rozliczam dodaje sobie nie 105j, a 90j i tyle. Proste, a jak Nicki ma równe 10 to piszę ▶ i nic sobie nie dodaje, ani nie odejme. To jest łatwiejsze i bardziej przejrzyste dla innych.
Jak gram przykład Pedersen over 10 @2,05 100zł
Pedersen równe 10 @7,5 15,4zł
Jak wygram dopisuje sobie do salda 90 zyka, jak przegram to odejmuje 115.
Czyli de facto grasz Pedersen over 10.0 po kursie 1.78 i tak powinieneś zapisać. Możesz dodac w nawiasie, że ręcznie rozpisane z over 10.5 po 2.05 i równo 10 po 7.50 i każdy ogarnięty gracz będzie dokładnie wiedział co polecasz.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Czyli de facto grasz Pedersen over 10.0 po kursie 1.78 i tak powinieneś zapisać. Możesz dodac w nawiasie, że ręcznie rozpisane z over 10.5 po 2.05 i równo 10 po 7.50 i każdy ogarnięty gracz będzie dokładnie wiedział co polecasz.
Ogarnięty gracz to słowo klucz.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Chris Holder vs Andreas Jonsson BET 365, @1,66 ⛔ 10:13
Jonsson niestety bardzo skuteczny. W trakcie meczu przywozi 6pktów jako Joker.
Obydwaj zawodnicy w ostatnim czasie trochę zawodzą, jadą w kratkę i są zagadką. Jednak gdzie mają zanotować dobry czy świetny występ jak nie na wyspach? Tutaj mam na myśli Chrisa, który potrzebuje meczu przetarcia i mam nadzieję pojedzie dzisiaj na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o statystki to AJ zajmuje wysokie 3 pozycje w całej lidze. Jednak tego powodem jest głównie wysoka średnia u siebie bo na wyjazdach jego średnia to 1.9/bieg. Natomiast Holder tor w Poole zna wyśmienicie i w tym sezonie notuje tam 2.2/bieg.
Kurs troszkę niski ale zachęcający mimo wszystko. Poza tym nie widać nic ciekawszego na dzisiejszy wieczór. Można by spróbować na Buczowskiego (-2) vs Lawson za 1.90 - jednak z tego typu pasuje. Buczek jakoś nigdy mnie nie przekonuje... nawet na wyspach gdzie na swoim torze jedzie świetnie ????
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Hans Andersen over 10 @1.90
Hansior w tym sezonie jest baardzo skuteczny, czy to w Polsce, czy w Anglii. Średnia 2.310 na swoim torze, co pokazuje, że na swoim owalu zdobywa średnio ~11 punktów. Dzisiejszy rywal jest słaby, jedynymi, którzy może powalczą będą Jonsson (chociaż ten na torze w Poole nie notuje najlepszych wyników) i Nilsson, poza tym ciężko znaleźć Andersenowi jakiegoś równorzędnego rywala. Mam nadzieję, że over pokryje w pierwszych 4 i nie będzie stresu o 15 bieg.
/e: ⛔
Andreas Jonsson under 10 @1.83
Przejrzałem występy AJ na torze w Poole z zeszłego sezonu. (1,0!,2,1) oraz (1,3,1,0,1*), gram pod cyferki, liczę na to, że AJ się nie przełamie w tym meczu.
/e: AJ jedzie, w połowie rozliczam ⛔
Lewis Bridger under 6 @1,7 (z podpórką na ZWROT przy równo 6)*
Ciężki mecz się szykuje zespołowi Lakeside Hammers w dzisiejszym meczu w Poole. Faworytem zdecydowanie są gospodarze, który mają bardzo dobry zespół, handi wystawione na poziomie -20, więc ciężko będzie gościom o wysokie zdobycze punktowe. Stąd gram przeciwko Bridgerowi. Jego średnia na wyjazdach w tym sezonie to 1,244 (ok. 6 punktów na mecz).
/e: 1,1,1,1.....3..... ⛔ :/
*100 zł na under + 20 na równe 6 dla zwrotu. Post #33 tłumaczy, co i jak.
PS Dzięki wam obu za czuwanie nad tym, na przyszłość zapamiętam, co i jak ????
JEŻELI KTOŚ COŚ GRAŁ DZISIAJ MOJEGO, TO WYBACZCIE ZA PROPOZYCJE, KOMPLETNIE W ZŁĄ STRONĘ POSZŁO..
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Tak. Z tych kursów wychodzą takie na warianty u6 i u6.5.
Znajdź sobie w sieci pierwszy lepszy kalkulator do surebetów i będziesz miał to wyliczone w kilka sekund.
Zacznij od tego, że grając 100+17 pln, to twoja stawka to 117 pln, a nie 100. Te 17 x 6 nawet ci zwrotu nie daje, ale to już kwestia złych wyliczeń.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Tak jak Woffi napisał. Przecież to banalnie proste i sposób wyliczenia kursu na u6.5 podawałem w 26 poscie tego wątku.
Jeśli grasz na zwrot przy równo 6, to musisz postawić nie jakieś 17, a 20 zł żeby przy 6 punktach wyjść na 0.
20 x 6.00 = 120
100 x 2.15 = 215
Stawiasz zatem łącznie 120 (20+100), przy underze masz zarobek 215-120=95.
Dzieląc uzyskane 215 przez łączny wkład 120 uzyskujesz kurs na under 6.0, czyli tak jak podał Woffi 1.79.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Swoją drogą ile startów ma mieć ten Bridger dziś? Nie znam sie, ale czasami z tutejszych typów coś mnie potrafi przekonać i lubię pośledzić.
A widze jeszcze w STS u5.5 po 2.02 na 4 starty.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Swoją drogą ile startów ma mieć ten Bridger dziś? Nie znam sie, ale czasami z tutejszych typów coś mnie potrafi przekonać i lubię pośledzić.
A widze jeszcze w STS u5.5 po 2.02 na 4 starty.
STS liczy pierwsze 4 starty zawodnika.
Bridger dzisiaj powinien pojawić się 5 razy na torze
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
4 razy na pewno pojedzie, 5 też może, bo jest ZZ za Kennetta. Na nominowanego bym nie liczył, jest mocny na wyjazdach Nilsson, może być Jonsson, ale również i Richard Lawson. I tutaj apropo propozycji Buczek -2 vs Lawson, mianowicie przejrzałem mecze z rywalizacji w Poole z zeszłego roku i Lawson w obu meczach dobrze punktował (d,d,2,2*,3) i (3,2*,4!,3,2), stąd też ja sam zrezygnowałem z grania na Buczkowskiego.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
H.Andersen - A.Jonsson 1 1,85⛔ Betsafe

Już ktoś wpsomniał że ostatnie występy AJ w Poole wypadały słabo. Hansior w gazie co obrazuje jego srednia 2,3pktna bieg. Dzisiaj Jonsson w każdym z biegów ma 1 a czasami 2 bardzo mocnych rywali. Nie sądzę aby dzisiaj wykręcił wynik minimum 10oczek bo z takim rezultatem mógłby myśleć o byciu lepszy od Andersena. Hans u siebie na torze piekielnie szybki i skuteczny. Kurs super.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Bjarne Pedersen vs Lewis Kerr (H2H)
Typ: Bjarne Pedersen (-2)
Kurs: 1,80

Gdyby uklad biegow byl nieco inny to bym sie zastanowil czy nie grac w druga strone, ale Pedersen ma dzisiaj naprawde latwe biegi. Wiadomo ze to juz nie jest ten sam zawodnik co przed laty, ale z tymi rywalami na swoim torze powinien sie rozprawiac bez problemow. Na rozkladzie ma Kerra az 3 razy, wiec jest gdzie budowac przewage. A powiedzmy sobie szczerze ze powinien z nim wygrywac wszystko. Co prawda Kerr powinien pojechac jeden dodatkowy bieg w ramach ZZ za Kennetta (infekcja ucha wedlug angielskiego forum), ale na tle tak silnego rywala nie powinno mu to przyniesc wymiernych korzysci punktowych. Pedersen jesli pojedzie swoje to powinien sie zakrecic kolo 9-10 oczek, Kerr raczej nie przekroczy linii 4-5 punktow.
Poole vs Lakeside (handicap)
Typ: Poole (-20)
Kurs: 1,90

Poole juz dawno nie jezdzilo u siebie, wiec czas przypomniec sie publicznosci i najlepiej jesli zrobia to na poziomie. Sklad jest znowu mocny jesli spojrzymy na same nazwiska. Rywal nie dosc ze slaby sam z siebie to jeszcze oslabiony jednym z wyrazniejszych zawodnikow (ZZ za Kennetta). Wobec wyniku pierwszego mecz (42:48) wynik dwumeczu wydaje sie byc rozsztrzygniety. Kto wie czy nawet w razie mozliwosci beda robic jokera. A nawet jesli to wcale nie jest powiedziane ze przyniesie on wymierne korzysci. Linia jest bardzo wysoka i teoretycznie wystarczy swietny mecz AJ by Lakeside to obronilo (wczoraj w Szwecji super zawody!), ale przeciez on na tym torze nigdy specjalnie nie blyszczal. A gospodarze maja w swoich szeregach kim straszyc. W pierwszym meczu 57:33. Dzisiaj gospodarze wydaja sie mocniejsi a goście slabsi, dlaczego wiec nie sprobowac?
Lewis Bridger (suma punktów)
Typ: Lewis Bridger - powyżej 6
Kurs: 2,10

Bridger to dziwny zawodnik. Kiedys, jeszcze za czasow Wlokniarza, wydawalo sie, ze wraz z Woffindenem beda za jakis czas stanowic o sile brytyjskiego speedwaya. Przyszlosc to zweryfikowala. Lewis to zawodnik, ktory jeden bieg potrafi rozegrac kapitalnie by za chwile przegrac u siebie z totalnym plastronem. Dzisiaj powinien pojechac 5 a moze nawet 6 biegow. Do tego licze, ze oprocz przyjezdzania przed kolegami z pary uda mu sie ukluc 1-2 rywali. To powinno starczyc. Nie jest to jakas wielka okazja, ale mysle ze mozna sprobowac.
(kolejność podanych typów jest zamierzona)
/podsumowanie
Nawet z Wrightem nie daliby rady. Goście pod koniec się już fajnie spasowali. Słaby Buczkowski. Świetny Starke. Dobre zawody. I ważne że AJ nic się nie stało bo upadek w ostatnim był groźny.
Bjarne easy, Bridger na niezłym farcie. Po tym jak okazało się, że Wright nie może jechać to w zasadzie bet na Poole szedł do śmietnika. Choć pierwszą połowę Piraci pięknie cisnęli i dali nadzieje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co prawda Kerr powinien pojechac jeden dodatkowy bieg w ramach ZZ za Kennetta (infekcja ucha wedlug angielskiego forum), ale na tle tak silnego rywala nie powinno mu to przyniesc wymiernych korzysci punktowych.
Początkowo bieg w ramach ZZ mnie odstraszał, bo wiadomo, że to szansa na dodatkowe punkty, ale kiedy zobaczyłem przeciwko komu Kerr może jechać, to się uspokoiłem. Na pewno odpadają biegi 4 i 9, gdzie Kerr jedzie właśnie jako doparowy dla zawodnika, który będzie zastępował Kennetta, a zatem pozostają 7 i 14, a tam czeka Lawson, czyli mocniejszy zawodnik w parze, a rywalami są albo Holder+Andersen, albo Buczkowski+Kurtz. Dlatego sam pograłem na Bjarne, bo wydaje się naprawdę dobrym zakładem, zwłaszcza że, tak jak pisałeś, może rozstrzygnąć wszystko w bezpośrednich starciach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
&quot;Na zawody nie dotarł Charles Wright.&quot; -&gt; co powiecie w takim razie na +20 Lakeside? póki wisi oferta, wiem, że nie jest on jakimś fenomenem, ale zawsze to brak zawodnika, nie wiem, czy bedzie mógł być zastępowany przez 6/7?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom