>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Brazylia 2017 - rozgrywki stanowe + Copa do Brasil

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Campeonato Carioca Taca Rio
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vasco da Gama RJ - Botafogo RJ
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jest to finałowe starcie o mistrzostwo stanu Rio de Janeiro, które są jednymi z najbardziej prestiżowych w Brazylii. Finał ten zostanie rozegrany na stadionie Vasco da Gama, przez co szanse gospodarzy są teoretycznie większe. Stawiam tutaj na Vasco da Gama, bo oni mieli dużo więcej czasu na przygotowanie się do tego finału, niż zespół Botafogo, który 2 dni temu grał trudne spotkanie wyjazdowe w Copa Libertadores z obrońcą trofeum kolumbijskim Atletico Nacional, które wygrali 2-0. Dzisiaj czeka ich finał stanu Rio de Janeiro a za 5 dni kolejne wyjazdowe spotkanie w rozgrywkach Copa Libertadores z ekwadorską Barceloną. Zawodnicy Vasco powinni być zatem do tego spotkania lepiej zregenerowani i wypoczęci. Dodatkowo ze względu na nagromadzenie spotkań, Botafogo dzisiaj zagra wymieszanym składem złożonym z piłkarzy podstawowych i rezerwowych. Kilku czołowych graczy po meczu z Atletico Nacional udało się do Ekwadoru na kolejne starcie w Copa Libertadores a kilku innych graczy trener wziął na to spotkanie finałowe. Więcej o tej sytuacji można poczytać na stronie, którą zamieszczam poniżej:
http://www.vascainosunidos.com.br/2017/04/rival-sassa-e-bruno-silva-estao-entre-os-atletas-botafogo-que-voltam-para-jogo-com-o-vasco/
Ja tutaj jako zwycięzcę typuję zespół Vasco da Gama, bo po prostu powinien być lepiej przygotowany na ten finał i w optymalnym, swoim najmocniejszym składzie.
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Piłka nożna Brazylia
Godz: 0:15
Spotkanie Guarani-Paysandu
Typ: 1/1
Kurs 3,25
Buk Forbet
Analiza: Z racji iż obecnie sezon mamy raczej ogórkowy i większość spotkań to sparingi postanowiłem spróbować pograć ligę Brazylijską. Ekipa Guarani na własnym stadionie podejmowała będzie Paysandu, gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sędziego są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów, grają na swoim stadionie gdzie ogólnie radzą sobie bardzo dobrze, w poprzednich 15 spotkaniach na swoim obiekcie zdołali wygrać 12 razy i zanotowali tylko 3 podziały punktów, jak na tak wyrównaną ligę jaką jest Brazylijska to moim zdaniem wynik jest wręcz rewelacyjny, goście natomiast są zespołem strasznie nierówno grającym właśnie głównie spotkania wyjazdowe w których z ostatnich 10 wygrali tylko 3 - krotnie, tutaj nie spodziewam się cudu i myślę że gospodarze spokojnie poradzą sobie ze znacznie niżej notowanym rywalem, nie mówię tutaj o miejscu w tabeli ale chodzi głównie o kulturę gry. Do tej pory na stadionie Guarani oba zespoły spotykały się ze sobą 4 razy, padło 2 podziały punktów oraz 2 wygrane gospodarzy, goście nie wygrali tutaj nigdy i według mojej oceny w tym spotkaniu również nie wygrają , będą mieli również problem z chociażby podziałem punktów, stawiam na pewną wygraną ekipy Guarani tak do połowy jak i na koniec spotkania, mój typ to 3:0 , na co jest na prawdę dobry kurs.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Brazylia
Godz: 00:15
Spotkanie Criciuma-Guarani
Typ: 2
Kurs 3.85
Buk Fortuna
Analiza: Próbuje trafić kolejne spotkanie w lidze Brazylijskiej , Criciuma na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Guarani, goście są w tym meczu zdecydowanym faworytem moim zdaniem , a bukmacherzy dali na nich sporo większy kurs, Criciuma na chwilę obecną zajmuje 18 (spadkową) pozycję w lidze i zdołała w 7 dotychczasowych spotkaniach zgromadzić zaledwie 5 oczek , ich bilans bramkowy to : 5:9, wychodzi że w spotkaniach tej ekipy pada 2 bramki na mecz, goście natomiast są wiceliderem z 15 oczkami na koncie przy takiej samej ilości rozegranych spotkań strzelili 11 bramek stracili ich 6 , w tym meczu moim zdaniem to właśnie przyjezdni powinni spróbować poszukać kompletu punktów, bowiem to oni znajdują się w lepszej formie od gospodarzy , ja na to spotkanie postanowiłem przygotować kilka typów, przede wszystkim over 1.5 gola po niezłym kursie, tak gospodarze jak i goście bramki strzelać potrafią co pokazywali w poprzednich spotkaniach , więc liczę na gole po obu stronach. 2 tym to wygrana przyjezdnych w zakładzie bez remisu po kursie od 2.60 wzwyż, myślę że za drobne można pograć, albo po prostu szukać tutaj gołej dwójki, opcji jest kilka i kurs godny pogrania.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mecze ćwierćfinałowe Copa do Brasil

Gremio - Atletico PR
Typ: Gremio @ 1,35
✅4:0
Palmeiras - Cruzeiro
Typ: Palmeiras @ 1,75
⛔3:3
AKO @ 2,35 Expekt


Zacznę od tego, że puchar Brazylii jest o tyle prestiżowy w tym roku, że za wygranie niego dostaje się przepustkę do Copa Libertadores jak w poprzednie dwa sezony, ale też jest wielka gratyfikacja finansowa. Nawet za wygranie Copa Libertadores takich kwot nikt nie otrzyma. Zatem kluby na poważnie grają w Pucharze.

Gremio - Atletico PR

Dla mnie faworytem jest Gremio, które u siebie na Arena do Gremio gra świetnie, początek sezonu mają bardzo dobry. Nie mąci tego nawet porażka z Corinthians w meczu na szczycie w niedziele. Tam Gremio miało przewagę, sporo okazji. Luan fatalnie karnego wykonał też plus kilka bardzo dobrych interwencji Cassio, bramkarza Corinthians.
Gremio dziś najsilniejszy niemal skład. Będą Barrios, Pedro Rocha, Luan, Cortez na lewej obronie. To jest naprwadę moc.
Atletico PR przerwało kryzys, wygrało ostatnie mecze, ale tam głowną siła są mecze u siebie .Na wyjeździe im idzie gorzej, a Gremio u siebie naprawde mocne.

Palmeiras - Cruzeiro

Od początku w tej parze dla mnie faworytem gospodarze. Skład dziś mocny, Dudu, Roger Guedes,. Tche Tche, Egidio, Mina, Edu Dracena itp itd. Wszystko co najlepsze. Cruzeiro potencjał kadrowy ma mniejszy, a Palmeiras u siebie też gra naprwadę bardzo dobrze. Chwilowa zadyszka jakiś czas temu to nie jest powód do niepokoju. Cruzeiro jeszcze gorzej się spisywało, a niektóre mecze to było ich bicie głową w mur i to nieporadne strasznie. Najlepszym tego przykładem jest mecz z Chapecoense u siebie.

Chaotyczne opisy, ale nie mam na więcej weny.
 
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Série D
Data i godzina: 29.08.2017 r. 02:15
Spotkanie: Operário Ferroviário Esporte Clube - Atlético Acreano
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: lvBet
Stawka - 2,5/10
Analiza:
Rewanżowe spotkanie drugiego półfinału Série D, gdzie reguły są trochę inne niż zazwyczaj - wszyscy półfinaliści mają prawo do gry w Série C w 2018 roku (tak więc Acreano jest już jedną nogą w domu), a zwycięzca finału zostanie ogłoszony mistrzem Série D. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi dwiema drużynami padł remis 0-0 - tutaj fakt, Acreano było zdecydowanie lepsze -Operário nie stworzyło praktycznie żadnej sytuacji bramkowej, ale to był ich cel, po który przyjechali i się udało go wykonać. Dzisiaj sytuacja jest jednak zgoła inna. Najważniejszym jest fakt, iż Acreano wyjechało w niedzielę od siebie z Rio Branco, by dotrzeć po pokonaniu prawie 3500 kilometrów na południe do Ponta Grossa - zgodnie z wypowiedzią Alvaro Miguéisa, klub nie stać na dotarcie do Ponta Grossa wcześniej, by zapewnić piłkarzom nocleg i odpowiedni wypoczynek - sęk w tym, że gra po takiej podróży będzie straszną męczarnią. Z drugiej strony mamy Operário, które u siebie w tym sezonie Série D jedynie wygrywało, co prawda bez Alissona i Lucasa w składzie (DF i FW, każdy po 1 golu), ale nie są to braki, które będą miały kluczowy wpływ na przebieg tego spotkania - jako jedna z niewielu drużyn w lidze jest w stanie zgłosić do swoich spotkań 22-23 zawodników.
Operário Ferroviário Esporte Clube - Atlético Acreano 2-0 FT - Operário już po pierwszych 20 minutach prowadziło 2-0, byłoby 3-0, ale bramka nie została uznana, a w drugiej połowie spokojnie kontrolowało przebieg spotkania. ✅
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina PIłka nożna Brazylia
Godz: 00:30
Spotkanie Goias-Parana
Typ: over 2.5
Kurs 2.30
Buk Forbet
Analiza: Spotkanie w którym ekipa Goias na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Parany , gospodarze są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu , obecnie zajmują jednak znacznie niższą pozycję w ligowej klasyfikacji bowiem są zaraz przed strefą spadkową na 16 pozycji, goście natomiast którzy mają tych punktów o 9 więcej są na miejscu 5. Faktem jest jednak że goście zdecydowaną większość swoich punktów zdobyli na swoim stadionie, na wyjazdach ich gra wygląda bardzo słabo, bowiem zanotowali 5 porażek 5 podziałów punktów oraz zaledwie 1 zwycięstwo, tu na pewno również o ligowe punkty będzie im nie łatwo, ja jednakże postanowiłem pójśc tutaj nie w kierunku zwycięstwa którejkolwiek z drużyn ,ale w kierunku bramek, bowiem myślę że warto jest w tym spotkaniu pograć over w golach, gospodarze na swoim stadionie tak potrafią strzelać jak i tracić bramki , goście natomiast również gole strzelać potrafią, ogólnie w spotkaniach pomiędzy tymi ekipami padały praktycznie zawsze 2 bramki lub więcej , liczę że w tym meczu będzie podobnie,ale stawiam na 3 bramki oraz wygraną zespołu gospodarzy wynikiem 2:1.
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
CRB - Parana

Jesteśmy prze samym końcu ligi. Ci co są w piłce wiedzą na czym to polega, drużyny które nie walczą już o nic, nie walczą na 100% , często rotują składem dają minuty młodzieżowcą oraz rezerwowym. Tak właśnie jest w tym meczu, drużyna CRB jest spokojna o ligowy byt, więc przewiduję tu trochę zmian w składzie i brak determinacji, co innego drużyna gości która wciąż walczy o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Brazylii, a jeśli chcą to osiągnąć dziś muszą wygrać, ja nie widzę tu innej możliwości. Walka o awans jest bardzo zacięta , i brak pkt. w tym meczu będzie katastrofą, jednak dla mnie jest to niemożliwe.GL
Typ:
Parana WIN -
2.10 fortuna✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom