>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brazylia 2009

Status
Zamknięty.
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Vasco da Gama vs AD Sao Caetano
Vasco da Gama 1.50 (BetGun) Vasco da Gama 0:0 AD Sao Caetano
45. min ???? :/
---------------------------------------
Analizując dzisiejszą ofertę postanowiłem bliżej przyjrzeć się spotkaniu w Brasileiro B . Dzisiejszej nocy zmierzą się zespoły, których cele i pozycja w ligowej tabeli zdecydowanie się różnią. Miejsce Vasco jest w elicie i dlatego liczę, że postawią kolejny krok by powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jak wiadomo odpadli oni z Pucharu i przyszedł czas by skupić się wyłącznie na lidze. Vasco mimo przegranego ostatniego spotkania ligowego (powód - wystawienie rezerw) nie daje przeciwnikom żadnych złudzeń inkasując raz po raz komplet punktów na własnym obiekcie. Uważam, że i tym razem nie będzie inaczej.
Życzę wysokich wygranych.
30.05 Parana Clube 3:1 Vasco da Gama
23.05 Vasco da Gama 3:0 Atletico Goianiense
16.05 Ceara 0:2 Vasco da Gama
09.05 Vasco da Gama 1:0 Brasiliense
30.05 AD Sao Caetano 0:1 America de Natal
23.05 Vila Nova Goiania 1:0 AD Sao Caetano
16.05 AD Sao Caetano 2:1 Bahia Salvador
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj ten sam mecz opisał Olo_13 jednak ja mam zupełnie odmienne zdanie na temat tego meczu i wlasnie postaram się przekazac swoje argumenty przemawiające za tym.


VS

⚽CRUZEIRO BELO HORIZONTE- INTERNACIONAL PORTO ALEGRE​

Internacional owszem lideruje w lidze Brasileiro. Wygyrwają mecz za meczem. Ba jeszcze nie przegrali w tym sezonie. W środku tygodnia awansowali do finalu Copa do Brasil jednak już wtedy w rewanżowym meczu byli blisko odpadnięcia gdyż Coritiba ostro cisnęła w mezcu rewanżowym. Sukces mogą zawdzięczac swojemu bramkarzowi bo strata drugiego gola mogla oznaczac odpadnięcie.
Teren Cruzeiro jest bardzo trudny do zdobycia. Kiedy popatrzylem w dokładne statystyki to się złapałem za głowe normalnie ???? Ostatnia porażka u siebie 14 września 2008r z Palmeiras 1:2. Od tamtej pory u siebie rozegrali 22 mecze we wszystkich rozgrywkach i wygrali 21 :!: Można powiedziec ewenement i passa godna pozazdroszczenia. Ostatnio pisałem o passie na własnym terenie Gremio Porto Alegre ale to jest lepszy wynik niż Gremio.
Jednak najważniejszymi czynnikami przemawiającymy za typem na Cruzeiro są braki w zespole Internacionalu. Otóż nie zagrają głowne ogniwa tego zespołu. Andres D&#39;Alessadnro z powodu kontuzji. Ponadto Nilmar i Kleber są na zgrupowaniach reprezentacji. Do tego kontuzjowany jest jeszcze Alvaro. Brak pierwszych trezch graczy jest moim zdaniem nie do zastąpienia. To indywidualności których będzie brakowało napewno. To jak wyrwac kręgoslup z zespołu. Sądze że Internacional tego nie wytrzyma w dniu dzisiejszym i poniesie porażke.
W zespole Cruzeiro zabraknie w dniu dzisiejszym Ramiresa, ktory jest także na zgrupowaniu kadry, ponadro kontuzja z gry wyeliminowała Athirsona. Za to po kontuzji do zespołu wracają Wagner i Leonardo Silva.
Wspominałem o serii gier wygranych Cruzeiro to wspomne jeszcze o niemożności Internacionalu na tym samym stadionie. Otoż obejmując statystyki od roku 1998 na 8 gier zdołali tylko ugrac jeden jedyny raz remis w ... 2000r. Dodając do tego poważne oslabienia typ wydaje mi sie na bardzo prawdopodobny;)

Prawdopodobne składy :

CRUZEIRO: Fábio- Jonathan, Leonardo Silva, Thiago Heleno, Gerson Magrao-Fabrício, Henrique, Marquinhos Paraná, Wagner (Bernardo)- Kléber, Wellington Paulista (Zé Carlos)

INTERNACIONAL : Lauro- Bolívar, Índio, Danny Morais, Marcelo Cordeiro- Sandro, Guinazu, Magrao, Andrezinho- Taison, Alecsandro


Bez głownego playmakera D&#39;Alessandro nie widze szans dla Internacionalu w dniu dzisiejszym​


Typ : Cruzeiro win @ 1,95 Unibet (8/10) ⛔1:1

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ NA MECZE BRASILEIRO ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Czas na kolejną porcje typów z Brasileiro ;)
VS

⚽AVAI FLORIANOPOLIS - SAO PAULO​

Popularna Sampa zaczyna pomału wchodzic w sezon. Świadczyc o tym może poprzedni mecz z Cruzeiro wygrany 3:0. W tym spotkaniu bramki strzelali Washington, Borges i Dagoberto. Czyli można powiedziec eksportowe trio zespołu Sao Paulo. Dla Washingtona była to bramka nr 100 w Campeonato Brasileiro. Po tym meczu na caly zespól posypały się pochwały.
Dzisaij zmierzą się na wyjeździe z beniaminkem Avai. Gospodarze tego meczu do tej pory na swoim koncie maja 3 remisy i porażke z Internacionalem Porto ALegre.
W składzie Sao Paulo w dzisiejszym meczu nei zobaczymy podobnie jak od jakiegoś czasu bramkarza Rogerio Ceni, który słynie z dobrze wykonywanych wolnych czy karnych. Ponadto na kadrze jest Miranda. Jego miejsce w obronie powinien zając nowo sprowadzony Jean Rolt z Ponte Preta.
Trener Murcy Ramalho spodziewa się od swoich piłkarzy podobnego meczu jak przed tygodniem. Jego zespół stac na taki mecz. Mają lepszy skład zdecydowanie. Jak przystało na obrońce tytułu powinni zacząc wygrywac mecze pod rząd , a ten z Avai wydaje się teoretycznie łatwy do wygrania.
Oprócz wspomnianej trójki Dagoberto, Borges, Washington mega talentem jest Hernanes o którym się od roku mówi że ma trafic do Barcelony. Ten ofensywny pomocnik raczej spekuluje się że od początku nie wybiegnie,ale na podmęczonego rywala będzie jak znalazł ;)
W zespole Avai nie zobaczymy dzisiaj Emersona z powodu kartek.

Prawdopodobne składy :

AVAI : Eduardo Martini- Ferdinando, Rafael, André Turatto, Uendel Pereira-Marcus Winicius, Léo Gago, Marquinhos, Muriqui- Evando, Caio.

SAO PAULO: Denis- Zé Luis, André Dias, Jean Rolt e Junior Cesar- Eduardo Costa, Jean, Marlos , Jorge Wagner- Borges,Washington


Czy dzisiaj Washington otworzy drugą setke trafień w Lidze brazylijskiej ?​


Typ : Sao Paulo win @ 2,00 bet365 (6/10) ⛔0:0



Bardzo ciekawie zapowaidają się mecze Fluminense- Botofago i Sport Recife- Flamengo. Ciekaw jestem jak spisze się Adriano i czy uda mu się po raz drugi wpisac na liste strzelców.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ NA MECZE BRASILEIRO ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Robson, ja wiem o passie Cruzeiro u siebie, pisałem o tym w moich poprzednich analizach meczów Cruzeiro, ale moim zdaniem po prostu Internacional jest takiej formie, że wygra nawet w Belo Horizonte, ostatnio w Copa faktycznie przegrali, ale moim zdaniem nie zagrali na maxa. Zresztą przekonamy się wieczorem.
A co do innych Twoich typów to Sao Paulo śmierdzi mi remisem i ja bym dał sobie spokój jednak. A co do Fluminense i Flamengo to już na zeszłej stronie pisałem, że wg mnie obie te ekipy wygrają. A co do Adriano, to fajnie by było, żeby zaczął strzelać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽PALMEIRAS - VITORIA BAHIA​

Forma Palmeiras jest bardzo słaba. Wygrana na inauguracje z Coritibą u siebie, która dalej nie potrafi odnalesc rytmu i okupuje ostatnie miejsce wcale dobrze o zespole nie świadczy. Potem porażka z Internacionalem i remisy z Sao Paulo u siebie i wyjazdowe z Gremio Baureri. Dzsiiaj czeka ich mecz z zespolem , który niespodziewanie jest wysoko. 3 zwycięstwa i porażka Vitorii z Cruzeiro na wyjeździe. Trener Luxemburgo zapewne liczy dzisiaj że Palmeiras wygra ponownie. Za nimi także słabe spotkanie z Nacionalem w Copa Libertadores. Rewanż dopiero za tydzień wiec dzisiaj można spokojnie grac mecz ligowy.
Wydaje się na pierwszy rzut oka że będzie to under, wkoncu goście mają na 4 mecze 4 undery. Jednak historia mówi zupelnie co innego. Tylko w ostatnim meczu pomiędzy tymi zespolami padlo 0:0, a wcześniej w 8 meczach padalo sporo bramek i za kazdym razem over 2,5 gola. Wkońcu czas dzisiaj na przelamanie serii underów Vitorii Bahia bo w lidze Brazylijskiej bez overa to dziwne hehe.
W środku tygodnia zostaly przedstawione nowe koszulki Palmeiras. Czy wraz z tym nastąpi nowa jakoś w ich grze? Z kazdym meczem trener Luxemburgo zmienia ustawienie taktyczne chcąc w jakiś sposób zaskoczyc rywala. Narazie to nie zdaje pokładanych efetktów. Jak zagrają dzisiaj to wydaje się ciekawe rozwiązanie. Przez ostatnie mecze Palmeiras gralo już od 3-6-1 poprzez 3-5-2 , 4-3-3 aż kończąc na 4-4-2 w ostatnim meczu z Baureri. także 4-4-2 zagrali w Copa Libertadores z Nacionalem Montevideo. Dwa mecze pod rząd w tym samym ustawieniu więc może i dzisiaj zagrają tak samo. Ciezko przewidizec. Palmeiras ma w skladzie bardzo dobrych graczy i potrafiących strzelac wiele bramek. Kerrison, Obina czy Diego Souza. Jakąś bramke pewnie strzelą dzisiaj. Goście nie powinni byc dłużni i będa chcieli udowodnic ostatnią dobrą forme. Na bramki stac ich dzisiaj. Wymiana ciosów z obu stron jak podczas bezpośrednich meczy w ostatnim czasie wydaje się nie unikniona. W ten sposób wychodzi że Vitoria osiągnie dzisiaj swój pierwszy wynik overowy;)


Jaką taktyke nakreśli dzisiaj swoim podopiecznym Luxemburgo?​


Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,85 bet365 (6/10) ✅2:1



Olo_13@Nie mówie, że Internacional gra źle, ale zobacz kogo dzisiaj zabraknie w ich skladzie. Nie wiem czy wiesz, że to kluczowi gracze w tym zespole. To ogromne braki.
Sao Paulo może i będzie miało ciężko, ale kiedyś muszą zacząc wygrywac na wyjeździe. Avai owszem remisuje dużo spotkań, ale potentaci to nie byli, m.in remis u siebie z Coritibą, która ostatnie miejsce okupuje i więcej pkt nie zdobyło. Dla mnie typy na Sao Paulo i Cruzeiro to jedne z lepszych na tą kolejke nie licząc oczywiście czwartkowego Gremio ;)
Rzeczywiście przed meczem można podyskutowac i poskpekulowac a wszystko i tak zweryfikuje boikso. Oby można było po meczach liczyc $$ ;)
A jeszcze mam pytanie. Znasz może jakąś strone z wynikami live z Brasileiro gdzie przy okazji będą jakieś staty jak przebiega mecz ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
No Sao Paolo zagrali ladny meczyk, okazji nie brakowalo ale coz ... nie udalo sie.
Co do Cruzeiro to dawno nie widzialem tak zabawnego meczu ???? Pomijajac fakt ze mecz byl na prawde ciekawy, to sytuacja Kleber - Lauro byla wprost komiczna.
Bramka dla Inter troche jak ja to mowie &quot;z dupy&quot; czyli nci specjalnego. Cruzeiro mocno cisnelo, ale Porto Alegre mialo 2 bardzo ladne sytuacje. bez Klebera druzynie gospodarzy ewidentnie brakowalo wykonczenia akcji. Osobiscie stawialem na Cruz i nei zaluje tego bo rzeczywiscie mieli potencjal na zwyciestwo ale sie nie udalo.
Pierwszy raz obejrzalem 2 meczyki z brazylijskiej i msuze powiedziec ze tak jak tam sie podkladaja, rzucaja, udaja faule to masakra idzie sie usmiac ... ale tez zdenerwowac jak karny z niczego jest :p
Do kolejnek kolejki i moze jzu sie jakas moja analiza pojawi ... kto wie :p
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ipatinga - Portuguesa 1⛔ , under 2.5⛔
Portugesa nie gra nic wielkiego poki co, poza tym musi sie liczyc z nieobecnosciami - napastnicy Edno i Christian, do tego Acleisson, Bruno Rodrigo i Erik, wiec zespol nei wyglada zbyt dorbze, szczegolnei w ataku.
Ipatinga niezle sobie radzi w tym sezonie, zajmuje druga pozycje z dobytkiem 10 punktow, do tego gra przed wlasna publicznoscia. W druzynie gospodarzy zabraknie Juli Cesar&#39;a i Marcelo Ramos&#39;a.
Mysle ze gospodarze powinni wygrac to spotkanie, ze wzgledu na znaczace oslabienie gosci. i nie powinno pasc z tego powodu za duzo bramek ????
EDIT:
Pozarazka porazka ale 0-3 ... i wszystkie bramki sam na sam mozna powiedziec, nawet karny z takiej sytuacji. Obrona Ipatingi masakra ...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ipatinga - Portuguesa​

Aż dziw, że SimonS analizując ten mecz nie dał takiego typu :pP Ale w sumie nie będę żałował bo ja mam co podać. 2 drużyna gra u siebie z 9. W meczach bezpośrednich 3 wygrane Ipatingi i jedna Portuguesy. 3 mecze na 4 wygrywał gospodarz. A jeśli chodzi o formę obu ekip, to gospodarze ostatnio dobrze, 4 mecze to 3 wygrane i ostatnio remis na wyjeździe z Bragantino. A u siebie 11 wygranych z rzędu, czyli wynik godny uwagi, z czego aż 8 2 bramkami lub więcej. Ostatnie 2 mecze u siebie, czyli oba w tym sezonie Serie B to 5:1 i 4:0 z 17 i 5 ekipą ligi, na ten moment. U siebie więc są naprawdę mocni i dziś myślę tylko to potwierdzą. A Portuguesa ostatnio w nieco gorszej formie niż gospodarze, w ostatnich 5 spotkaniach, remis, 2 wygrane, znowu remis i porażka z Ponte Preta w ostatniej kolejce. Na wyjazdach trochę gorzej, bo 5 ostatnich spotkań to wygrana, porażka, remis, wygrana i porażka. Nie są więc mistrzami wyjazdów, a dodatkowo nie zagrają dziś w pełnym składzie, w związku z absencjami o których pisał SimonS. Zabraknie dziś Edno, Christiana, Acleissona, Bruno Rodrigo i Erika. Podsumowując uważam, że Ipatinga nie powinna mieć dziś problemu z kolejnym wysokim zwycięstwem u siebie.

Moje typy:
Ipatinga (-1) 3.80 bet365 ⛔
Ipatinga 2.10 bet365 ⛔
over 2.5 1.80 bet365 ✅

I tak bez analizy, bo mi się nie chce za bardzo i nie mam czasu:
Brasiliense - Bahia
Brasiliense 2.00 bet365 ✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
No osobiscie po tym co widzialem 2 mecze z serie A to wole nie grac jeszcze handicapow dla mnei zbyt nieprzewidywalna ta liga a kurs na zwyciestwo conajmniej dobry ???? wiec nie ryzykuje handicapem.
Tak przegladam statystyki i doszedlem do wniosku ze zaczynam grac progresje na remis.
Kursy jak to na remis powinny byc w okolicach 2.8-3.20 czyli super kursy dosyc stabilne, a nizej wypisuje powody - ktore oczywiscie beda czysto statystyczne - jak i druzyne ktora obralem sobie ????

Fluminense X
2000 - 6/24 (25%) remisow , maksymalna liczba remisow (ze wszystkich druzyn) 9
2001 - 9/27 (33,3%) remisow , max remisow 12
2002 - 4/25 (16%) remisow , max remisow 9
2003 - 11/46 (23,9%) remisow, max remisow 18
2004 - 13/46 (28,2%) remisow, max remisow 18
2005 - 11/42 (26,2%) remisow, max remisow 13
2006 - 12/38 (31,5%) remisow, max remisow 14
2007 - 13/38 (34,2%) remisow, max remisow 14
2008 - 12/38 (31,5%) remisow, max remisow 12
2009 - 2/5 (40%) remisow, max remisow 4
Tutaj dalbym medium stake na progresje. Nie liczac wpadki w 2002 ma sie calkiem ladnie srednia pewnie kolo 30% (nie liczac tego 2002). Od 2006 roku conajmniej 30% remisow, jak sie utrzyma taka passa to calkiem niezle do tego 2/5 remisow w tym sezonie poki co powonujac z 4ma max i patrzac ze w poprzdnich 4 latach niewiele dzielilo Fluminense od maxymalnej ilosci remisow w lidze to dorbze wrozy.
Nie analizowalem stawek i kursow dokladnie ale jezeli beda w okolicach 3 mysle ze bedzie mozna niezle na tym zarobic, ja sprobuje od teraz :p na koniec sezonu sie zobaczy ????
EDIT:
Olo 13 No wiadomo kazdy gra jak uwaza i na ile go stac ???? Ja lubie sobie puscic zawsze jakas progresje z serii &quot;statystyczne&quot; bo gralem na zwyciestwo w NHL, Under/Over w nozke spora ilosc lig znanych i mniej znanych, zwyciestwo w MLB opierajac sie tylko i wylacznie na statystykach i nigdy sie nei zawiodlem ????
W zasadzie czas by byl na przelamanie serii i nieudana progresje ????
Nie mowie ze ktokolwiek ma to grac to tylko taka moja propozycja jezeli ktos gustuje w statystykach ????
Pozdrawiam i powodzenia ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam nie gram żadnych systemów ani progresji, a tym bardziej na Amerykę :p
lepiej po prostu patrzeć w ofertę i grać jak coś interesującego i tyle
 
simons 646

simons

Forum VIP
Internacional - Vitoria x2✅ moze i 2⛔
Internacional w czwartek o godzinie 2:50 zagra w finale Copa do Brasil z Corinthias. Z tego powodu Tite wydaje sie byc zdecydowany zastosowac szeroki turn-over w tym meczu i dac szanse zawodnikom ktorzy zazwyczaj grzeja lawe. Sklad wiec bedzie oslabiony (teoretycznie) w porownianiu z tym co mamy przyjemnosc ogladac zazwyczaj. Ogladalem skroty ostatniego meczu Vitorii i musze powiedziec ze grali niezle i calkiem skladnie.
Skoro Inter w oslabieniu ma byc no to ja probuje x2 albo moze i wygrana gosci, nie ma co ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Sport Recife - Atlético Paranaense​


Zacznę od tego, że w 8 spotkaniach bezpośrednich nigdy nie wygrali goście. Raz padł remis, a 7-krotnie zwyciężali gospodarze. Recife wygrało wszystkie spotkania u siebie z Paranaense. Co do formy obu ekip, to Recife poza ostatnią zaskakującą wygraną z Flamengo nie gra nic wielkiego, ale goście grają jeszcze gorzej. Ostatnie 6 spotkań to 5 porażek i remis z nie najmocniejszym w tym sezonie Sao Paulo. Recife jeśli chodzi o mecze u siebie to gra nieźle, przegrali z Mineiro niedawno, ale poza tym to są nawet mocni u siebie. A Atlético na wyjazdach nic wielkiego nie pokazuje, remisują co prawda czasem, ale to i tak wg mnie za mało na rozpędzony po pokonaniu Flamengo Sport.

Moje typy:
Recife 1.75 bet365
over 2.5 1.70 bet365


a jeszcze takie typy ode mnie:
Botafogo - Santos
remis 3.25 bet365

Guarani Campinas - Vasco da Gama
Guarani 2.40 bet365

ABC - Vila Nova
ABC 2.40 bet365

a wgl to lepiej i tak poczekać na Robsona aż coś napisze o dzisiejszej Brazylii :p
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy ja dzisiaj niestety suche typy ponieważ od rana chory jestem i nie mam siły pisać analiz.

Sao Paulo SP - Santo Andre SP 1 @@ 1,50 5/10 ⛔
Coritiba PR - Flamengo RJx2 @@ 1,35 5/10 ⛔
Internacional RS - Vitoria BA 1 @@ 1,60 7/10 ⛔
Atletico MG - Nautico PE 2 @@ 5,40 2/10 ⛔
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Spotkanie: Botafogo - Santos
Typ: Remis
Kurs: 3.42
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Już dziś wieczorem rozpoczęcie 6 kolejki, jednym z ciekawszych spotkań będzie z pewnością konfrontacja Botafogo z Santosem. Bukmacherzy wystawili mniej więcej wyrównane kursy jednak z minimalną przewagą na zwycięstwo gospodarzy, choć myślę że Santos nie jest tu bez szans. Z tego co czytałem gospodarze mają poważne osłabienie kadrowe jakim jest brak lidera drużyny - Reinaldo, goście raczej bez braków więc przewaga jest po ich stronie w tym elemencie, sytuacja w tabeli także jest po stronie gości bo w dotychczasowych pięciu meczach zgromadzili 9 pkt. co daje im dobrą wysoką pozycję w tabeli bo plasują się na 3 miejscu zaraz za Internacionaem i Mineir, natomiast Botafogo radzi sobie znacznie gorzej, zajmują 3 miejsce lecz od końca z dorobkiem jedynie 3 pkt. tak więc co przemawia za drużyną gospodarzy w tym meczu ? Otóż na pewno są drużyną lepszą co udowodnił poprzedni sezon kiedy to uplasowali się 8 miejsc wyżej niż Santos więc może potrzebują czasu aby dojść do lepszej formy a co za tym idzie lepszych wyników ? Na pewno z meczu na mecz będą grali lepiej i zdobywali coraz więcej pkt. a dzisiejszy mecz może być właśnie przełamujący, jednak myślę że goście nie są tutaj bez szans co napisałem na początku analizy, mają Oni jakiś sposób na Botafogo co udowodnili w dwóch ostatnich meczach gdy przyjeżdżali właśnie tutaj, rok temu wygrali 1:0 a dwa lata temu 2:1 czy dzisiaj powtórzy się sytuacja sprzed lat ? A może to gospodarze dzisiaj się przełamią i zwyciężą po raz pierwszy w tym sezonie ? Bo jak dotychczas zanotowali 3 remisy. Moim zdaniem będzie to mecz bardzo wyrównany, wynik zakończy się remisem 1:1 co powinno usatysfakcjonować obie drużyny :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
⛔ 2:0
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a wgl to lepiej i tak poczekać na Robsona aż coś napisze o dzisiejszej Brazylii :p
Niestety mało czasu mam, wiec szybko analizuje mecze dzisiaj.
Hmm wydaje mi się ze dobrym rozwiązaniem jest stawianie na Sao Paulo. Kurs może średniawy, ale u siebie ten zespół jest zawsze groźny. Obrońca tytułu narazie rozczarowuje, ale w ostatnim meczu u siebie było widac polepszenie gry stąd zasłużone zwyciestowo 3:0 z Cruzeiro. Potem wyjazd do beniaminka Avai i tylko 0:0, chociaz okazje były. Powinien byc nawet podyktowany rzut karny lecz sędzia tylko z wiadomych dla siebie przyczyn tego nie zrobił. Dzisiaj mecz z co tutaj dużo mówic nie najbardziej wymagającym rywalem jakim jest Santo Andre. Goście wystąpią bez kontuzjowanego Gustavo Nery i pauzującego za kartki Nunesa. Stawiam na ekipe Sao Paulo.

Typ : Sao Paulo win @ 1,45 Unibet (7/10)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Sporting Recife - Atletico Paranaense 1⛔
Sporting po ostatnim bardzo udanym spotkaniu, podejmie ostatnia druzyne w tabeli czyli Atletico Paranaense.
W druzynie gosci nie zagra Dutra, w jego miejsce zobaczymy najpewniej Bruno Teles. Powraca do gry Hamilton, a z kolei wciaz nieobecni beda Hugo, Fabiano i Ender Granja.
W druzynie gosci swoj debiut zaliczy trener Waldemar Lemos. NIe zagraja Marcinho, Julio dos Santos i Miranda, Wallyson. Powraca do gry Rhodolfo.
Prawdopodobne sklady:
Sport Recife: Magrão; César, Durval e Igor; Moacir, Hamilton, Fumagalli, Luciano Henrique e Bruno Teles; Weldon e Wilson.
Atlético-PR: Vinícius; Rhodolfo (Carlão), Rafael Santos e Antonio Carlos; Raul, Valência, Chico, Paulo Baier (Wesley) e Márcio Azevedo; Rafael Moura e Patrick.
Watpie wiec w cudotworcze dzialanie nowego trenera Waldemara Lemos&#39;a i mysle ze druzyna gosci utrzyma swoja obecna pozycje, dobytkiem jednego punktu.
CIekawie dosc wyglada moim zdaniem latynowski akumulutar:
Sao Paolo 1⛔
Sporting Recife 1⛔
Vitoria X2✅
AKO :~ 5.00
EDIT:
W sumie 2/4 ale co dziwne lepsze kursy weszly Sao chyba 1.5m Sporting 1.7 ... a z kolei Vitoria x2 2.10 a Fluminense X 3.2 takze i tak w koncu + wyszedl.
W sam raz wybralem czas na rozoczecie progresji na X Fluminense ????
Do zobaczenia na next kolejce ????
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Sao Paulo SP - Santo Andre SP 1 @@ 1,45 CA Bragantino - Campinense SP 1 @@ 1,40
Co do pierwszego typu, po powyższych analizach chyba już nikt nie ma wątpliwości, że zwycięzca może być tylko jeden. Sao Paulo faktycznie gra coraz lepiej i uważam, że komplet punktów pozostanie w SP. Oprócz tego zainteresowało mnie spotkanie CA Bragantino - Campinense. Drużyna CA gra bardzo dobrze na swoim terenie tracąc zaledwie tylko 1 bramkę. Mam nadzieję, że tak już zostanie a wynik dzisiejszego spotkania będzie oscylował w okolicy 2:0. W dodatku, że drużyna gości nie grzeszy skutecznością na obcych boiskach przegrywając wysoko choćby ostatni mecz wyjazdowy z Ipatinga Fc aż 1:5.
-----------------------------------------------
[EDITED]:
Dzisiejsza noc to jedna wielka wtopa ????
Istne szaleństwo:

Sao Paulo - Santo Andre 1-1
Sport Recife - Atletico Pr 0-1 Botafago - Santos 2-0 CA Bragantino - Campinense 3:2
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Ceara – Sao Caetano
Typ: over 2,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: PinnacleSports

Analiza:

Spotkanie 7 kolejki Brazylijskiej Serie B w którym zmierzą się będący aktualnie na 19 pozycji w tabeli zespół Ceara z 18 Sao Caetano. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 2 spotkania przed własną publicznością w których to zdołali 1x zremisować a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 2 bramki a stracili 4. Goście natomiast w swoich 3 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych w których zdołali 1x zremisować a 2x ponieśli porażkę nie strzelając przy tym żadnej bramki a stracili 3. Spotkanie to jest bardzo trudne do wytypowania gdyż goście na pewno będą bardzo zmotywowani żeby wreszcie zdobyć bramkę na wyjeździe a co z tym idzie zdobyć pierwsze punkty. Goście natomiast również będą zmotywowani do tego aby po przez ewentualną wygraną przeskoczyć rywala w tabeli dlatego też postanowiłem zagrać tutaj na over 2,5 bramki po dobrym kursie 1.95 jaki znaleźć możemy w PinnacleSports.

2:1 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom