>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Brazylia 2009

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już dziś startuje Liga Brazylijska :!: czas zacząć nowy sezon czy ktoś w tym sezonie pobije Sao Paulo i to ono nie zdobędzie kolejnego trofea pod rząd ? Zapraszam do pisania analiz :!:

 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Internacional - Sana Cruz ----&gt; 1 @@ 1,30 ✅ ✅
Internacional zajał w ostatni sezonie 6 miejsce co jak na ten zespół , Występuje w nim sporo znanych zawodników jak Gustavo Nery , Nilmar , Daniel Carvalho , D&#39;Alesanndro czy Młodziutki Ramon który zabłysnął w zeszłym sezonie, Ekipy mierzyły się już 4razy 2 razy lepszy okazał się Santa Cruz raz Internacional i raz padł remis jednak nowy sezon to nowe wyzwania , Dziś 1 kolejka w którą zaczyna właśnie tę spotkanie nie wyobrażam sobie aby na własnym stadionie Internacional nie udowodnił wyższości na pewno da o sobie znać bramkarzowi gości Nilmar który tamten sezon miał znakomity a tym może potwierdzić wysoką formę i zyskać zagraniczny transfer albowiem jest pod obserwacją kilku klubów jest to dla niego wielka szansa.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Inter De Manta - Gremio ----&gt; 2 @@ 1,70 bet356 ⛔
Kolejne spotkanie 1 Kolejki , dość solidnie z tego co wiem Gremio przepracowało okres przygotowawczy sezonu zależy im aby w tym roku wejść na tzw &#39;&#39;pudło&#39;&#39; ligi czyli miejsce 1-3 , Dzisiejszym spotkanie mogą potwierdzić wysoką dyspozycję jaką bez wątpienia mają , kurs warty uwagi to 1 kolejka mecz o 19:30.

Suche typy :
Santo Andre v Palmeiras 2 @@ 2,15 3/10 ✅
Oeste v Ponte Preta 2 @@ 2,15 5/10 uważam że goście dziś pokażą grę. ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Botafogo SP - Bragantino SP -----&gt; 1 @@ 2,25. ⛔
Już dziś 1 kolejka 2 Ligi Brazylijskiej , Botafogo które planuje w tym sezonie podobno zająć bardzo wysoką lokatę bardzo doświadczony zespół ze znanych postaci występują w nim pomocnik Guilherme Patriarca i Thiago Silva (napastnik) Uważam że zespół gdzie większość zawodników ma powyżej 25 lat może wiele wskurać tym bardziej że większość z zawodników występuję od lat w lidze Brazylijskiej , Obie ekipy mierzyły się tylko raz w historii i wtedy gospodarze wygrali 4-1. Bragantino to według mnie jednak z najsłabszych drużyn w Serie B Brazylii , Dlatego uważam że Botafogo nie im dziś szans na wygraną czy remis i zanotują 1 zwycięstwo w nowym sezonie.
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Spotkanie: Corinthians SP - Portuguesa SP
Typ:X
Kurs:3,8
Bukmacher:bwin
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadajacy sie mecz ligi Brazylijskiej pomiedzy liderem tych rozgrywek Corinthians SP a druzyna zajmujaca dopiero 10 pozycje Portuguesa SP. Kurs oferujacy pprzez bukmacherow jest naprawde kuszacy 1,40 3,80 6,50 choc to dopiero 6 kolejka i jak wiemy na poczatku sugeruja bukmacherzy sie pozycja w tabeli i iloscia zdobytych bramek a nie dokladna forma zawodnikow . Chce zauwazyc istotna rzecz , ze obie druzyny stracily tyle samo bramek w 5 kolejkach co swiadczy o bardzo dobrej grze ofensywnej zespolow srednio 1 na mecz i jezeli nic nie przytrafi sie w tym meczu mozemy spodziewac sie zacietego meczu a o zwyciestwie zadecyduje skutecznosc badz przy braku 100 % okazji mecz zakonczy sie poprostu remisem stad tez moj typ na x. Patrzac dalej na statystyki mozemy zauwazyc , ze druzyna gospodarzy wygrywa minimalnie tzn. Paulista Jundiai SP vs. Corinthians SP wynik 2:3 Bragantino SP vs. Corinthians SP
wynik 0:1 czy tez remis Corinthians SP vs. Gremio Barueri SP 1:1 wiec w tym meczu moim zdaniem nie gorsza druzyna gosci od Gremio Barueri powinna rowniez wywalczyc remis w tym spotkaniu a tym bardziej po takim kursie jakis w tym spotkaniu oferuja nam bukmacherzy co jeszcze bardziej zacheca do grania na x. Dokladnie rok temu te same druzyny spotkaly sie w dokladnie takich samych okolicznosciach a wiec gospodarzem byla druzyna Corinthians SP i mecz zakonczyl sie minimalnym zwyciestwem 1:0 druzyny gospodarzy , wiec mysle ze i w tym spotkaniu bedzie wiele walki i zostawionego potu na boisku i walki do ostatniej minuty co napewno bedzie ladne dla oka a przede wszystkim walki o chocby 1 pkt co przybliza moj typ do celu.
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
FT Corinthians 1 - 1 Portuguesa

Susp. Santo Andre 1 - 0 Marilia Atletico

FT Bragantino 3 - 2 Paulista FC

FT Mirassol 1 - 1 Ituano FC

Sobotnie wyniki meczów Brazylijskiej ligi . Moj typ udalo sie utrafic a za tydzien polecam w 100 % druzyne Paulista FC ktora gra znakomicie ale nie udalo jej sie wygrac 2 ostatnich meczy przegrywajac 3:2 oraz 2:3 mysle ze zmobilizyja sie i przedewszystkim przed wlasna publicznoscia zdobeda 3 pkt .
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Spotkanie: Friburguense RJ - Botafogo RJ
Typ: X
Kurs:3,4
Bukmacher:bwin
Analiza:
Mecz Brazylijskiej 1 ligi pomiedzy druzynami zajmujacymi kolejno 2 oraz 5 miejsce . Moj typ pada na ten mecz z wielu powodow a jednym z nich jest rozgrywany niespelna 4 dni temu mecz tych druzyn w 5 kolejce ligi i pilkarze napewno jeszcze czuja w miesniach wysilek jaki wlozyli w tamtych spotkaniach a przedewszystkim gospodarze , ktorzy wygrali na wyjezdzie z Volta Redonda RJ 2:3 natomiast Botofago wygralo u siebie z Bangu RJ 4:1 lecz rowniez nie byl to latwy pojedynek jak na pierwszy rzut oka moze wygladac z wyniku bowiem 32 minuty musielismy czekac na strzelenie gola ostatniej druzynie w tabeli . W tym spotkaniu zdecydowanym pretendentem do zwyciestwa sa oczywiscie goscie lecz mysle , ze jesli gospodarze zagraja na swoim poziomie to mysle ze conajmniej remis osiagna w tym spotkaniu co przed meczem napewno by usatysfakcjonowalo druzyne , natomiast goscie przyjezdzaja aby walczyc o 3 pkt na ciezkim terenie Friburgunense co z pewnoscia nie bedzie latwe . Przed ostatnim meczem co ciekawe obydwie te druzyny mialy prawie identyczny bilans bramek tak wiec sa mniej wiecej na tym samym poziomie co zapowiada nam bardzo ciekawe widowisko walke do ostatnich minut i o walke o chocby 1 pkt na co oczywiscie licze ,ze takim wynikiem zakonczy sie to spotkanie .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Guaratingueta SP - Gremio Barueri SP 2 @@ 3,60 Betfair ✅ ✅
Obserwuje formy i zawodników obu ekip już od dłuższego czasu , uważam że Gremio Barueri jest zdecydowanie silniejszym zespołem i mogącym wiele znaczyć w tym sezonie , uważam również że dziś zwyciężą , Znakomity napastnik Pedrao powinien znów dać o sobie znać jest najlepszym strzelcem jak dotąd zespołu , Obie ekipy zdążyły się już 2 razy ze sobą spotkać 2 razy zwyciężali goście uważam że dziś odniosą 3 wygraną.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Ypiranga – Santa Cruz
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie 6 kolejki Brazylijskiej Gaucho w którym zmierzą się będący aktualnie na 6 pozycji w tabeli zespół Ypiranga z 2 Santa Cruz. Gospodarze tego spotkania rozegrali do chwili obecnej 3 spotkania przed własną publicznością w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 2x zremisowali zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 3. Goście natomiast w swoich 2 dotychczas rozegranych spotkaniach wyjazdowych 2x ponieśli porażkę strzelając przy tym 1 bramkę a stracili 4. Mecz ten jest faworyzowany przez buki na gospodarzy lecz ja upatruje tutaj wygranej gości z racji tego, że jest to solidniejsza ekipa od gospodarzy a dotychczasowe niepowodzenia w spotkaniach wyjazdowych wynikają z przysłowiowego pecha. Reasumując dodam, że liga Brazylijska jest bardzo nieprzewidywalną ligą stąd też kurs 4.75 na wygraną gości w tym spotkaniu jest jak najbardziej warty zaryzykowania.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moje propozycję : Miałem duże analizy niestety wkleiłem i firefox sie zepsuł i padło.... a od nowa mi się nie chce pisać.

Palmeiras SP - Botafogo SP x2 @@ 2,50
⛔ A już wygrywali..
Palmeiras gra ostatnio fatalnie podobno dziś dodatkowo będą osłabieni, Botafogo gra coraz lepszą piłkę uważam że dziś mogą sporo namieszać i wygrać ze zdecydowanie wyżej notowanym rywalem.

Inne propozycję ;
Vasco Da Gama RJ - Bangu RJ 1 @@ 1,45 ✅
Gremio Barueri SP - Paulista Jundiai SP 1 @@ 2,00 ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
I mam taki typ z Copa de Brasil (nie wiem czy puchar krajowy też w tym temacie, ale jak nie to proszę kogoś z modów o przeniesienie posta):

Internacional - Náutico over 2.5 1.60 ⛔
bet365

Nie mam specjalnie wielkiej analizy na ten mecz, po prostu zobaczyłem staty i dla mnie typ bardzo pewny. Otóż Internacional w ostatnich 7 meczach (od początku kwietnia) strzelił 27 bramek, w ostatnich 15, 56 bramek. Pokazuje to potencjał Internacionalu w ataku. Nie tracą oni za dużo bramek, a mimo to ostatni under w ich meczu padł 10 spotkań temu 15 marca. Jeżeli chodzi o ekipę Nautico to są oni ekipą raczej overową, jednak nie mają takich świetnych statystyk jak Internacional. Warto też wspomnieć o tym, że dziś Internacional jest gospodarzem, a poprzedni mecz wygrał 3-0 mimo tego, że na wyjazdach nie strzelają aż tylu bramek.


A jednak, nie 2_0 tylko wygrali.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sezon wreszcie ruszył na dobre jednak ja 1 kolejkę pod względem analiz odpuszczam mimo kilkunastu PW Przykro mi ale chce się rozeznać itd. bo względem formy. na dziś podaje wyjątkowo suche typy ponieważ wychodzę

Cruzeiro MG - Flamengo RJ 2 @@ 3,25
Santo Andre SP - Botafogo RJ 2 @@ 2,50
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Cruzeiro - Flamengo Cruzeiro 2.00
Expekt

Cruzeiro - Flamengo

Mecz, szlagier ligi brazylijskiej, zmierzą się ze sobą 2 bardzo znane drużyny. Mecz przyznam niełatwy do typowania, obie ekipy ostatnio w naprawdę bardzo dobrej formie. Goście 11 meczów bez porażki, podczas tej fantastycznej serii odnieśli aż 8 zwycięstw. Na wyjazdach ostatnia przegrana 6 meczów temu, od tego czasu remis i 4 wygrane. Gospodarze też są w świetnej formie. W tym roku przegrali tylko jeden mecz i to nie z byle kim bo z zespołem Estudiantes de La Plata i to na ich terenie w rozgrywkach Copa Libertadores, a wiadomo, że w tym pucharze własne boisko jest nie lada atutem. Poza tą przegraną w tym roku 7 remisów i 16 wygranych. Na swoim terenie ostatni raz przegrali we wrześniu zeszłego roku, od tego czasu rozegrali na własnym boisku 18 meczów z których 17 wygrali i tylko jeden zremisowali. Pokazuje to jak trudnym terenem jest boisko Cruzeiro. A przegrywały tu w tym czasie takie zespoły jak Gremio, Fluminense, Atletico Mineiro, Estudiantes de La Plata, Deportivo Quito czy właśnie Flamengo. Generalnie na ostatnie 5 meczów między tymi drużynami na terenie Cruzeiro 4 wygrali gospodarze. Na ostatnie 10 meczów między tymi drużynami, niezależnie od tego kto był gospodarzem 5-krotnie wygrywało Cruzeiro, w tym ostatnie 3 mecze, 2 razy padał remis i 3 razy zwyciężało Flamengo, jednak ich ostatnia wygrana miała miejsce we wrześniu 2007 roku. Podsumowując całą tą analizę myślę, że dziś ponownie zwycięży Cruzeiro.

Inny typ na ten mecz to over 2.5
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Vasco - Victoria

Już dziś kolejna faza Coppa Brazil , zdecydowanym faworytem Vasco którego chyba przedstawiać nikomu nie trzeba , Victoria dość nie spodziewanie w nowym sezonie zasadniczym gra bardzo ciekawy futbol , jednak dziś powinno wyjść doświadczenie zespołu Vasco które podobno mierzy w ten puchar. Jednak w pierwszej kolejności powini pomyśleć o awansie do pierwszej ligi bo klub z takimi tradycjami w Serie B to wstyd. Jednym z najbardziej znanych zawodników to Carlos Alberto znany z występów w Werdrze Brema. Dziś pewnie szanse kolejną w drużynie otrzyma Philippe Coutinho to zawodnik rocznika 1992 znakomita technika i strzła już jest obserwowany przez najlepsze kluby świata i uważam że jego transfer do jakiegoś europejskiego klubu to kwestia 2 , 3 lat. Uważam że dziś Vasco pokaże że w piłkę grać potrafi z tego co przeczytałem Victoria wystawia dziś słabszy skład niż zwykle ponieważ chcą się skupić na lidze. Mój typ zwycięstwo gospodarzy po kursie 1,76
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Cruzeiro - Vitória​


Wg mnie jedyny, możliwy scenariusz w tym meczu to bezsprzeczne zwycięstwo gospodarzy. Są oni ostatnio wg mnie w lepszej formie, i nie zmienia tego wyjazdowa porażka z Nautico, bo wpadka każdemu się może zdarzyć. Ostatnie 5 meczów to remis, 3 wygrane i porażka w ostatniej kolejce. Lepiej to wygląda jeśli chodzi o bilans u siebie. Ostanie 8 meczów to 8 wygranych. Generalnie Cruzeiro u siebie jest mega mocne, co obrazuje tegoroczny bilans u siebie, 13 wygranych i jeden remis. Aż 9 z tych 13 wygranych było różnicą, co najmniej 2 goli, a 6 co najmniej 3. Widać, że gra u siebie jest ich bardzo silnym atutem, niezależnie czy grają w Mineiro I, Serie A czy w Copa Libertadores. Teraz może trochę o ekipie gości. Ostatnio są w niezłej formie, ostatnie 5 meczów to 3 wygrane, remis i porażka. Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, to ostatnie 6 spotkań to po 3 wygrane i przegrane. Nie jest to więc jakoś szczególnie imponujący bilans, zwłaszcza, że Baiano 1 Div, w której występowali przed Serie A jest trochę słabszą ligą od Mineiro I. Tak więc należy trochę inaczej oceniać wygrane Cruzeiro i Vitorii. Podsumowując, typuję zdecydowane zwycięstwo ekipy gospodarzy.

Moje typy:
Cruzeiro 1.60 bet365 ✅
Cruzeiro -1 2.75 bet365 ✅
over 2.5 1.85 bet365 / Expekt ⛔



Goiás - Internacional​


To mecz trudny do typowania. Lider spotyka się z 9 ekipą ligi (to akurat wiele nie mówi bo dopiero 2 kolejki, ale to tak dla formalności). Najtrudniejsze do przewidzenia jest, która drużyna dziś będzie miała dołek formy, bo obie ekipy ostatnio prezentują się bardzo dobrze. Goias ostatnie 5 spotkań to 4 remisy i wygrana, ale jeżeli popatrzymy na mecze u siebie to ostanie 3 spotkania to 2 remisy i wygrana, a wcześniej 11 zwycięstw z rzędu. Podobnie jak Cruzeiro są mocni u siebie, ale wg mnie nie na tyle, żeby dziś wygrać. Właśnie te 2 remisu u siebie w ostatnim czasie i 4 w ostatnich 5 meczach, oznaczają swoisty kryzys ekipy Goias. I wg mnie wykorzysta to Internacional, który ostatni mecz przegrał 19 lutego, a od tamtego spotkanie, fantastyczna forma, 22 spotkania, z czego 20 wygranych i 2 remisy. W ostatnich 5 meczach 4 wygrane i remis. Widać, że są mocni i że mają formę ostatnio. Jeżeli chodzi o wyjazdy to ostatnie 5 meczów to remis 3 wygrane i znów remis, czyli bardzo podobny bilans do 5 ostatnich spotkań gospodarzy u siebie. Podsumowując to wszystko co tu napisałem, uważam, że będzie to w miarę równy mecz, z nieznaczną przewagą gości, którą wykorzystają i udokumentują wygraniem tego spotkania.

Moje typy:
Internacional 3.25 bet365 ✅
under 2.5 2.00 Expekt / bet365 ✅
i bardziej ryzykowny:
Internacional wygra jedną bramką 5.00 bet365 ✅
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Popieram pierwszy typ usera Olo_13.
Dodam jeszcze tylko, że drużyna gości poważnie osłabiona, Paulo César Carpegiani nie będzie mógł skorzystać z takich graczy jak: Jackson, Nadson, Magal, Apodi, Leandro Domingues, Javier Reina oraz forward André Luis.
 
B 0

bhpoland

Użytkownik
Co do meczu Goiás - Internacional, dodam ze w ekipie gosci nie zagra dzis paru podstawowych graczy: Nilmar, Álvaro, D´Alessandro, Guinazu i Kleber, sadze ze po takim kursie warto zagrac na ekipe gospodarzy.
Pozdrawiam
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wszyściuteńko weszło xDD
(no ten over Cruzeiro można pominąć :p)
mam nadzieję że ktoś skorzystał
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Flamengo - Atletico MG

Bardzo ciekawe spotkanie będzie miało miejsce w mojej ulubionej lidze Brazylijskiej , gdzie Flamengo podejmie Atletico Paranaense , pierwsza rzucająca się w oczy statystyka to taka że od tylu lat jak graja między sobą obie ekipy nigdy nie zwyciężył GOŚĆ , Zawsze drużyna która była gospodarzem , Warto również porównać składy wyróżniająca postać w drużynie gości to rosły obrońca Nei. po 2 bramki w tym sezonie wbili Rafael Santos i Wallyson , to oni są najlepszymi strzelcami zespołu który jest vicelidere rozgrywek , natomiast Flamengo które powinno zacząć grać , musi zacząć od dzisiejszego spotkania lokują się na 11 pozycji , Mają w zespole znakomitego i cenionego bramkarza Bruno w ich szeregach występuje również znany wszystkim z występów w Interze Adriano oraz znany z występów w Porto Ibson , Wiele podtekstów ma to spotkanie jednak jeżeli Flamengo myśli poważnie o lidze musi dzisiaj wygrać. Mój typ na gospodarzy po kursie 1,60

Inne typy z Brazylii (Być może pojawi się analiza) :

Barueri Gremio - Palmeiras 2 @@ 2,30
Internacional - Avai Florianopolis 1 @@ 1,45
Nautico - Fluminense 2 @@ 3,45
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Co do meczu Flamengo zgadzam się z Dobermanem jak najbardziej jeszcze dodam, że gospodarze nie przegrali u siebie od lutego, a Atlético Paranaense ostatni mecz na wyjeździe wygrało na początku marca, więc to kolejna statystyka przemawiająca za gospodarzami.


São Paulo - Cruzeiro​


Nie ogarniam kursów na to spotkanie totalnie. Fakt, że historia spotkań między tymi drużynami pokazuje, że częściej wygrywała drużyna, która była gospodarzem i że wgl zdecydowanie częściej wygrywało São Paulo. Ale moim zdaniem bardziej niż na historię powinno się patrzeć na aktualną formę i sytuację obu ekip. A ta jednoznacznie wskazuje Cruzeiro jako faworyta dzisiejszego meczu. Gospodarze nie mają ostatnio dobrej formy, w ostatnich 8 meczach 1 wygrali, 2 razy zremisowali i aż 5-krotnie zeszli z boiska pokonani. Co prawda jeżeli chodzi o mecze na własnym stadionie to ostanie 3 spotkania to wygrana, remis i porażka a wcześniej parę spotkań zwycięskich z rzędu, ale po pierwsze nie była to Serie A, a po 2 ostatnią wygraną odnieśli ponad miesiąc temu, więc forma od tego czasu mogła uciec, co pokazały następne spotkania. Jeżeli chodzi o Cruzeiro to ostatnio są w naprawdę dobrej formie, ponieśli co prawda jedną wyjazdową porażkę z Nautico, ale poza tym w ostatnich 11 spotkaniach 9 wygranych i 1 remis. Na wyjazdach ostatnie 4 mecze to 2 wygrane, remis i wyżej wspomniana przegrana z Nautico. Są więc w niezłej formie i myślę, że dziś powinno to spokojnie wystarczyć na słabiej dysponowaną ekipę São Paulo. I jeszcze wypada dodać że 3 dni temu Cruzeiro pokonało São Paulo, co wg mnie powinno dodać im pewności w dzisiejszym spotkaniu.

Moje typy:
Cruzeiro 4.20 bet365
over 2.5 1.95 bet365



Internacional - Avaí​


Analizy tu wiele nie trzeba, Internacional, czyli jedyna drużyna w lidze z kompletem punktów, gra z 14 ekipą Avaí, która po 3 meczach ma zaledwie 3 punkty. Gospodarze w mega formie, 24 mecze bez porażki, z czego tylko 2 remisy, taki wynik musi budzić respekt. U siebie 19 spotkań wygranych z rzędu i dziś z pewnością przedłużą tą znakomitą serię. A goście?? Goście słabiej, zdecydowanie słabiej, 5 ostatnich spotkań to wygrana, porażka i 3 remisy. Na wyjazdach ostatnie 5 meczów to wygrana, 2 przegrane i 2 remisy. Myślę więc, że w takiej dyspozycji zostaną rozjechani przez Internacional. I jeszcze chcę dodać, że zdecydowaną większość spotkań wygrywali 2 lub więcej bramkami i tak będzie wg mnie także dziś.

Typy:
Internacional 1.50
Internacional -1 2.40
połowa/koniec Internacional/Internacional 2.20

kursy z bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom