>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brak wypłaty, brak kontaktu

P 1

piotrekcof1234

Użytkownik
Ja czekam 7 dni na weryfikacje dowodu osobistego, zęby móc wypłacic pieniądze i nic,,, Trzeba szukać jakiegoś surebeta żeby bezpiecznie przegrać u nich pieniądze.
 
J 0

jahred

Użytkownik
takiej sytuacji to ja jeszcze nie miałem, a juz kilka lat gram. Trzeba będzie się chyba rozglądnąć za innym bukiem
 
cz-devel 0

cz-devel

Użytkownik
U mnie zablokowane konto od 8 dni, ponad 2000zł salda zablokowane, i wypłata na 2000zł też (niby od 9dni zatwierdzona i &quot;od 2 do 6h wpłata powinna zostać zaksięgowana&quot;). ZERO odezwu ze strony supportu w kilku językach. Grałem tam od wielu lat, ale jeżeli uda się rozwiązać tę sprawę, wypłacam co się da i nigdy już tam nie wracam, a każdemu będę odradzał. Totalne olewanie klienta
 
I 0

ins88

Użytkownik
po 12 dniach od zlecenia wypłaty dostałem meila, że mają problemy techniczne, haha, czyli poewnie jeszcze będę czekał kolejne 12 dni
 
A 0

asheville79

Użytkownik
Ja mam taki problem. Zleciłem wypłatę. Przy zleceniu podałem błędny numer konta. Po długim okresie wyczekiwania otrzymałem odpowiedz od supportu że środki powrócą na moje konto w bwin w ciągu 4-6 tygodni. Mija właśnie 50 dni i nic.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
U mnie również, wczoraj kolo 23 wyplata zlecona, dziś pieniądze na koncie MB.
Ludzie piszcie na jaka kwote !!!! Do 1tys to zrozumiale ze wyplacaja bo szkoda dla nich zachodu. ja uzbieralem 10 razy wiecej i mam problem bo od 5 dni nic nie idzie a zlecilem zaledwie 3 tys narazie do wyplaty.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
ja tez na 1 wyplate czekalem ze 4 dni... z 400$
potem szlo dosyc szybko ok 1.5 dnia czekania
potem znowu czekalem 3 dni na jakie 500$
a teraz wszystko do 12h i mam kase na mb a wyyplaty po 1000$...
ostatnia zlecona 30 marca 21-50 kasa na mb 30mara o 23-30 1000$....
u nich jest roznie czasem czekasz 2h czasem 5 dni...
 
Do góry Bottom