>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Brak wypłaty, brak kontaktu

J 8

jerzyk63

Użytkownik
 WAŻNA INFORMACJA dotycząca Twojego konta!
Witaj MATEUSZ,

Payment ID: xxxxxx

Otrzymujesz tę wiadomość w związku z wypłatą/wypłatami przez kartę
VISA z Twojego konta xxxxx w dniach 14.02. - 18.02.2013.

Podczas transakcji wystąpił błąd techniczny i system dokonał
przelewów na kwoty niższe od zleconych.
Dotyczy to również Twojego
konta.

I wam się chce jeszcze grać w Bwin ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
I wam się chce jeszcze grać w Bwin ?
A wyobraź sobie moją minę jak dzisiaj rano zamiast wpływu 13.000 dostałem 600, serce w przełyku.. A miałem na weekend lecieć do Londynu , kasa była by jak znalazł- nie polece :/ powinni to jakoś zrekompensować , straty moralne nieocenione , moje 12.400 pln zginęło gdzieś tam.. Dobrze ze juz napisali ze kasa jest. Z jednej strony i jak tu im ufać , z drugiej strony dużo u nich wygrywam, gram u nich z 7 lat, wcześniej nie było takich problemów , czy grać u nich nadal ? Odpowiem sobie jak do końca sie ze mną rozliczą, i co zaoferują mi jako rekompensatę , założenia sie ze tylko &quot;przepraszam&quot;, a ja &quot;przepraszam&quot; i &quot;dziękuje&quot; mam pół strychu.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nic nie dostaniesz, może jakiegoś śmiesznego freebeta, to jest dosyć duża firma długo na rynku, ma już wyrobioną renomę mimo tylu kłopotów z nimi, mnóstwo ludzi tam gra a oni z pewnością nie po to wydają miliony na reklamę żeby zabiegać o pojedynczego klienta, ale zawsze można iśc do lepszej firmy, przecież takich na rynku nie brakuje.
Wątpie żeby chcieli Ci cokolwiek zrekompensować za straty moralne, bo ich nie obchodzą czyjeś plany, napisali Ci że popełnili błąd, ja bym na twoim miejscu na nic nie liczył.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
Najebka , jak to u mnie w zwyczaju, wycofalem wszystko , pogralem... Zlecilem wypłatę 20.000 , zobaczymy co z tym zrobią , liczę ze jako profesjonaliści wypłacą całość, ale póki co sie nie cieszę bo nie ma czym póki co , bedzie kasa na koncie to melanz na bogato ???? teraz pare dni oczekiwania i sprawdzania poczty co 30 minut... Szkoda ze nie mają szybkich wyplat
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Mają szybkie wypłaty, mi ostatnimi czasy wypłacają od kilku min do max kilku godzin (5-6) czy jest dzień, noc, dzień roboczy czy weekend. Nie ma zasady ale dalej czytam, że co niektórym wypłacają po kilka dni.
 
B 2

bvito123

Użytkownik
mi minęło już 48 godzin od zlecenia wypłaty na MB i dalej nic, wypłata jest dalej weryfikowana. Dzwoniłem do supportu i babka tym razem powiedziała mi, że ona nie wie dlaczego tych wypłat jeszcze nie ma, ma niby gdzieś się skontakwać z Działem finasowym i mają mnie poinformować emailem...
Ale piszę do nich też od 2 dni emaile, i nie odpisują w ogóle, ostatni email od nich to jeszcze sprzed dwóch dni. Ale wysyłam emaile z potwierdzeniem odczytu i wiem, że po paru minutach te maile odczytują...
Więc pytam się co jest grane, czy ktoś wie dlaczego bwin tak leci w kulki????????
 
D 0

drodix

Użytkownik
Widać że mają problemy z wypłatami jeżeli chodzi o większe kwoty! Generalnie osobiście nie miałem z nimi problemów ale to pewnie dlatego że moje wypłaty na tym buku
nie przekraczły 1000zł. Ostatnia wypłata przebiegła błyskawicznie do skril i na konto 1
dzień roboczy:)
 
K 26

krom

Użytkownik
Nie chodzi o kwotę tylko o system, który im padł. Dlatego problemy z wypłatami, weryfikacją mają wszyscy.
 
B 2

bvito123

Użytkownik
Nie chodzi o kwotę tylko o system, który im padł. Dlatego problemy z wypłatami, weryfikacją mają wszyscy.
A powiedz mi skąd to wiesz, że padł im system??? i dlaczego nie odpisują emaliami, a w dodatku nie przekazują informacji o tym, że im system padł?
ja czekam na duże wypłaty kwot jeszcze ze środy 20.02.2013r. i dalej nic, cały czas coś weryfikują....
 
B 2

bvito123

Użytkownik
A jak myślisz kiedy naprawią problem, i ruszą wypłaty?
Na koncie bwin już znowu uzbierała się kupka.... i muszę dalej wypłacać, ja już mam 7 zaległych wypłat na 3,5 k.
Jak dzwoniłem do nich i pytałem czy są jakieś problemy to powiedzieli, że nie ma żadnych, a płatności muszą być poddane weryfikacji przez Dział Finasowy......
 
K 26

krom

Użytkownik
Nie mam pojęcia. Co do mnie to dokumenty do weryfikacji wysłałem półtora tygodnia temu. Do tej pory nie zweryfikowali. Co 2 dni wysyłam maila z zapytaniem co się dzieje i z opóźnieniem dostaję odpowiedzi, że sprawa została przekazana do odpowiedniego działu i proszą o cierpliwość...
 
P 0

pilarulg

Użytkownik
Witam. ja mam następujący problem. Na bwinie gram już sporo. Raczej mocze niż wygrywam. Nigdy do tej pory nie miałem jednak problemów z wyplata pieniędzy.
Nie wiadomo z jakiego powodu około dwóch tygodni temu przy próbie wypłaty pojawił się komunikat, ze wymagana jest weryfikacja tożsamości. Weryfikowałem tożsamość już jakis czas temu i nie było żadnych problemów. Więc teraz codziennie wysyłam im skan dowodu osobistego, napisałem maila i cały czas cisza. Czy ktoś z was ma podobny problem lub tez czy o czymś takim słyszał. Wpłacać moge oczywiście cały czas, jednak wisi blokada wypłacania. Szczerze mowiac zaczyna juz mnie to irytować. Przez te dwa tygodnie udalo mi sie trochę kasy wygrać, tylko zastanawiam się po co gram skoro i tak wypłacić nie mogę. Pozdrawiam
 
B 2

bvito123

Użytkownik
No w końcu!!!!
W niedziele o godz. 15.00 bwin sie odblokowal i przeslał pieniądze na MB, i były po 2 godzinach na koncie, z 7 różnych wypłat zrobili jedną.... zobaczymy co będzie dalej
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 0

jahred

Użytkownik
jaki masz numer do bwin ? bo na 0035079277 nie mogę się dodzwonić. Od 16 lutego mi przesyłają tysiąc złotych :/
 
I 0

ins88

Użytkownik
Jahred łącznie czekałeś 9 dni?
Jutro mija mi tydzień, zleciłem wypłate na konto i NIC, dosłownie NIC. Żadnego meila, żadnej informacji, czy to na meilu, czy na koncie BWIN mam info, że transakcje zrealizowano i kasa powinna być do 4 dni roboczych...
 
J 0

jahred

Użytkownik
iNs88 tak czekałem 9 dni, gdy wysłałem do nich wiadomość na support to na drugi dzień miałem kasę na koncie, nie wiem czy to przypadek zapewne tak, ale napisz do nich.
 
Do góry Bottom