>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

brak gola w końcówce 1 połowy - progresja

B 1

bartas88888

Użytkownik
Ostatnimi czasy spoglądając na większośc meczy zauważyłem że dośc rzadko (oczywiście zdarza sie) wpadają bramki w końcówkach 1 połowy. Wpadłem na pomysł by łączyc 2 mecze na live w kurs od 1,5-1,6 i grac to progresją. Wyniki ? 1 tydzień testu max. 3 próg ! Ważnym oczywiście jest to żeby nie grac mecze drużyn które w każdym meczu ciągle atakują i mogą strzelic bramke w każdej minucie np. Barcelona,Real,MU,City,Chelsea,Bayern,Juventus i inne według każdego uznania. W weekend zaczynając od rana do wieczora możemy zagrac mnóstwo progresji. Oczywiście 2 mecze w parze muszą zostac rozegrane o tej samej porze ! Obserwujemy je na live uważając również na ich wspólny kurs by przekroczył 1,5 ale nie większy od 1,6 !
Tabelka progresji:
Poziom Stawka Wkład Wygrana Zysk
1 2j 2j 3j 1j
2 6j 8j 9j 1j
3 18j 26j 27j 1j
4 54j 80j 81j 1j
5 162j 242j 243j 1j
Podałem tabelke do 5 progów progresji gdyż tyle według mnie zupełnie starczy ????
Gdy w danym dniu nie ma 2 meczów o tej samej godzinie tylko jest 1 to nie łączymy go z meczem o 15 minut później ! W sobote można grac prawie co pół godziny np. Bundesliga godzina: 15.30 ,Angielska Premiership godzina 16.
W jakich minutach wyłapiemy łączny kurs 1,5-1,6 ? Stastycznie są to minuty 36-38. Trzeba byc uważnym na live. Może byc również problem z tym,że jakiś mecz rozpoczął sie 2 minuty później od drugiego,dlatego obserwujemy wiele meczy o tych godzinach i wybieramy 2 najbardziej pasujące nam do grania tego kursu ????
Ja zaczynam gre dzisiaj na pieniądze ????

Typy będe umieszczał w tym wątku:
Poniedziałek 28.01.2013 r.
Progresja 1 Poziom 1 Godz.18
DR Kongo - Mali
Vyzas - Larisa
Progresja 1 lub 2 Poziom 1 lub 2 godz. 19 (1 lub 2 w zależności od tego czy wejdzie progresja numer 1)
Adanaspor - Ankaragucu
Szachtar - Rosenborg
Progresja 1 lub 2 lub 3 Poziom 1 lub 2 lub 3 godz.20.45
Exeter - Torquay
Juve Stabia - Brescia
Oczywiście podane przeze mnie spotkania są spotkaniami które planuje zagrac ale może sie to zmienic z powodu bramki w np.35 minucie i zablokowaniu przez bukmachera zakładów lub też czerwonej kartki czy innych czynników dlatego obserwuje także inne spotkania o tej samej godzinie jeśli takowe oczywiście są ????

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gajin 150

gajin

Użytkownik
Uśmiechnąłem się, kiedy zobaczyłem tytuł, gdyż od kilku godzin rozmyślam nad alternatywą mojej obecnej gry (progresja na dodatkowy gol od ~75 minuty), a mianowicie na brak gola w 1 połowie, od około 20 minuty gry. Ja jednak planowałem grac na 1 mecz na raz, w zależności od progu na kurs 1.50-2+. 2 mecze na kuponie to jednak 2 razy większe ryzyko. W tej chwili nie pogram jednak tego sam, gdyż środki zablokowałem w obecnej grze, jednak po jej zakończeniu przyjrzę się temu bliżej. Powodzenia ;)
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
lepiej grać ze padnie bramka , patrząc na to z innej strony , wszystkie druzyny , zwodnicy dążą do jednego do strzelenia gola , wrzucenia kosza , a nie do obrony
 
B 1

bartas88888

Użytkownik
ja jednak obstawiając skupiłem sie na grania na under. Bardziej mnie przekonuje takie granie i według mnie przynosi ono większy zyski,oczywiście możesz miec swoje zdanie. Pozdrawiam ????
 
trutana 211

trutana

Użytkownik
moze inaczej statystycznie w meczu padają 2 lub 3 gole z tąd w oferta buka skupia sie na liczbie 2,5 gola , no to teraz mozna obrać 2 sposoby grania
ponizej 3,5 , 4,5 przy wyniku 1-1 bądź powyzej 0,5 1,5 przy wyniku 0-0 ,
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Autorze, grałem, z tym, że na 3 mecze co dawało ako powyżej 2.0. Dwa razy poległem mając 10 progów. Kryterium było to, by przed puszczeniem zakładu w meczu nie było więcej niż 2 gole jak dotąd. Odpuściłem
Gdy w danym dniu nie ma 2 meczów o tej samej godzinie tylko jest 1 to nie łączymy go z meczem o 15 minut później !
Przecież równocześnie dobrze można zagrać jeden mecz, a potem całą ewentualną wygraną postawić na drugi, który rozpoczął się te przykładowe 15 minut później. Wyjdzie na to samo, co postawić na ako dwóch równoczesnych meczy.
 
B 1

bartas88888

Użytkownik
tak zgadza sie z tymi 15 minutami później jednak ja taką przyjąłem zasade,że nie gram w ten sposób. Wole poczekac i zagrac 2 mecze o tej samej porze. Może Twoim błędem było granie aż 3 meczów - to jednak dużo. Już 2 mecze to dużo wolałbym grac 1 ale granie od 25/30 minuty według mnie jest gorsze od grania 2 spotkań po 37 minucie. Grunt dobrze dobierac spotkania i miec w sumie w tym szczęście ???? Zobaczymy jak mi to pójdzie.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Expekt oferuje zdarzenie przedmeczowe: gol / brak gola przed 31 /po 31 minucie czy cos takiego po kursie 1.80 / 2.00. Moze pomyslcie nad tym.
Ale progresja gdzie na 5 progu stawia sie 200 zl by wygrac 1zl... no ludzie.
 
B 1

bartas88888

Użytkownik
Progresja 1 Poziom 1 Godz.18
DR Kongo - Mali ✅
Vyzas - Larisa ✅
✅1j
Progresja 2 Poziom 1 godz. 19
Adanaspor - Ankaragucu ✅
Szachtar - Rosenborg ✅
✅1j
Progresja 3 Poziom 1 godz.20.45
Exeter - Torquay ✅
Juve Stabia - Brescia ✅
✅1j
Poniedziałek:28.01.2013 r. 3j✅
 
B 1

bartas88888

Użytkownik
Wtorek 29.01.2013 r.
Progresja 4 Poziom 1 godz.18
Burkina Faso - Zambia
Beitar Shimshon - H.Bnei Lod
Progresja 5 Poziom 1 lub 2 godz.18.30
Trabzon - Bursaspor
Jonkopings - Hacken
Progresja 6 Poziom 1 lub 2 lub 3 godz.20.45
Sunderland - Swansea
Barnsley - Millwall

Mógłbym podac więcej typów na podane godziny i grac więcej progresji jednak w tygodniu skupiam sie na graniu po 1 progresji na daną godzine,w weekend zagram więcej ???? Myślałem też o graniu tego sposobu płaską stawką lub progresją nie na stały zysk a mnożoną razy 2. Ktoś ma jakieś pomysły co do stawkowania ?
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
W zależności od budżetu, klasyczna albo ediego. W klasycznej większy kapitał jest potrzebny, ale szybsze zyski. W ediego mniejszy kapitał, ale potrzebne jest podwójne trafienie w celu uzyskania zysku.
 
B 1

bartas88888

Użytkownik
Progresja 4 Poziom 1 godz.18
Burkina Faso - Zambia ✅
Beitar Shimshon - H.Bnei Lod ✅
1j✅

Progresja 5 Poziom 1 godz.18.30
Trabzon - Bursaspor ✅
Jonkopings - Hacken ✅
1j✅

Progresja 6 Poziom 1 godz.20.45
Sunderland - Swansea ✅
Barnsley - Millwall ✅
1j✅
Wtorek 29.01.2013 r.
+3j ✅
 
B 1

bartas88888

Użytkownik
Środa 30.01.2013 r.
Progresja 7 Poziom 1 godz.16
Xanthi - Veria
Oliveirense - Arouca
Progresja 8 Poziom 1 lub 2 godz.17
Ol.Nikozja - AEK Larnaka
Naval - Braga B
Progresja 9 Poziom 1 lub 2 lub 3 godz.19
FC Vaslui - FC Kopenhaga
Valerenga - Brommapojkarna
Progresja 10 Poziom 1 lub 2 lub 3 lub 4 godz.20.45
St.Mirren - Inverness
Huddersfield - Crystal Palace
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
W zależności od budżetu, klasyczna albo ediego. W klasycznej większy kapitał jest potrzebny, ale szybsze zyski. W ediego mniejszy kapitał, ale potrzebne jest podwójne trafienie w celu uzyskania zysku.
Jak widać kolega ma tak dobrą skuteczność, że wielu poziomów nie potrzeba.
Kurs trochę niski jak na progresję ale grać progresją edi8&#39;ego i trafić 2x pod rząd to chyba będzie łatwo.

Największy minus: trzeba ślęczeć przed kompem i czaić się na mecze live.
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
powiem tak grałem w ten sposób płaską stawką małymi kwotami 20-30 zł ponad 100 kuponów na brak gola 35 minut lub po 80 minutcie czasami też ako z 2 lub po 65 nie wiecej niż 1 gol i (zarobek ponad 500zł) yeld ponad 20% !!! (szok) wybór meczów przypadkowy tak na czuja jak cos leci live, niestety potem zwiększyłem stawkę na 100 zł bardziej analizując mecze i 400( po kilkanastu kuponach) zł w plecy i odpuściłem. Wnioski progresje ciężko przegrać ale zbyt mały zarobek nie warto a mimo wszystko można wejść na wysoki próg. W sumie jestem w kropce czy poprostu pechowo złapałem czarną serią akurat po zwiększenie stawki czy poprostu wcześniej mialem świetną passę. Być może tylko trzeba się skupić na po 35 min ako z dwóch. Ale jak dobierać mecze jakie kryteria?
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Bramki po 80 min często padają więc troszkę głupotą było granie na brak gola w tych minutach.
Ale masz to poparte jakimiś dłuższymi badaniami wyników? Ja np rozegrałem na tej zasadzie 600 meczy w 2 miesiące i przyklaskuję jego grze, bo wiem że to dobry pomysł. Ale ty zapewne masz większe doświadczenie na poparcie swojej tezy.
 
B 0

batcorn

Użytkownik
Uśmiechnąłem się, kiedy zobaczyłem tytuł, gdyż od kilku godzin rozmyślam nad alternatywą mojej obecnej gry (progresja na dodatkowy gol od ~75 minuty), a mianowicie na brak gola w 1 połowie, od około 20 minuty gry. Ja jednak planowałem grac na 1 mecz na raz, w zależności od progu na kurs 1.50-2+. 2 mecze na kuponie to jednak 2 razy większe ryzyko. W tej chwili nie pogram jednak tego sam, gdyż środki zablokowałem w obecnej grze, jednak po jej zakończeniu przyjrzę się temu bliżej. Powodzenia ;)
Ostatnimi czasy spoglądając na większośc meczy zauważyłem że dośc rzadko (oczywiście zdarza sie) wpadają bramki w końcówkach 1 połowy. Wpadłem na pomysł by łączyc 2 mecze na live w kurs od 1,5-1,6 i grac to progresją. Wyniki ? 1 tydzień testu max. 3 próg ! Ważnym oczywiście jest to żeby nie grac mecze drużyn które w każdym meczu ciągle atakują i mogą strzelic bramke w każdej minucie np. Barcelona,Real,MU,City,Chelsea,Bayern,Juventus i inne według każdego uznania. W weekend zaczynając od rana do wieczora możemy zagrac mnóstwo progresji. Oczywiście 2 mecze w parze muszą zostac rozegrane o tej samej porze ! Obserwujemy je na live uważając również na ich wspólny kurs by przekroczył 1,5 ale nie większy od 1,6 !
Tabelka progresji:
Poziom Stawka Wkład Wygrana Zysk
1 2j 2j 3j 1j
2 6j 8j 9j 1j
3 18j 26j 27j 1j
4 54j 80j 81j 1j
5 162j 242j 243j 1j
Podałem tabelke do 5 progów progresji gdyż tyle według mnie zupełnie starczy
Gdy w danym dniu nie ma 2 meczów o tej samej godzinie tylko jest 1 to nie łączymy go z meczem o 15 minut później ! W sobote można grac prawie co pół godziny np. Bundesliga godzina: 15.30 ,Angielska Premiership godzina 16.
W jakich minutach wyłapiemy łączny kurs 1,5-1,6 ? Stastycznie są to minuty 36-38. Trzeba byc uważnym na live. Może byc również problem z tym,że jakiś mecz rozpoczął sie 2 minuty później od drugiego,dlatego obserwujemy wiele meczy o tych godzinach i wybieramy 2 najbardziej pasujące nam do grania tego kursu
Ja zaczynam gre dzisiaj na pieniądze
Gra ktoś jeszcze tak? Jak efekty?
 
Do góry Bottom