>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bony do BAW o warotości 16 PLN ^^

Status
Zamknięty.
K 0

kusiu

Użytkownik
Mazaq a u mnie nie da sie bez zaznaczenia tego &quot;Jeg har læst betingelserne og indvilliger.&quot;. A jak zaznacze to wyskakuje &quot;Du er allerede tilmeldt.&quot;. Czyli nici ????
 
T 0

tyraxx

Użytkownik
Wiecie że mogą wam konta zablokowac?? Więc lepiej uważajcie.
Konto mogą zablkować tylko przy próbie wypłaty, nikt niepowiedział że niemogę sobie kasy którą nabije z bonusu przegać z kumplem w pokera, łatwo obejść te ich ograniczenia&lt;lol&gt;
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
to sprawdz sam czy jest aktualna ???? , a najlepiej sie pytac co 5 minut czy jest jeszcze aktualna ????
Dobra ty pytalem sie czy dziala bo mi niechce cos wlasnie załapac.Ciekawe czy tak co chwile sie ktos pyta ???? z tego co patrzylem to ktos sie pytal dzien wczesniej a wiec juz sie duzo moglo zdarzyc.
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
nie radzilbym korzystac z tego bonusa, zwlaszcza jesli ktos wplacal juz jakas kase na swoje konto, napisalem im mail i mi odpowiedzieli ze banuja konta za takie cos
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
i mi odpowiedzieli ze banuja konta za takie cos
Ale za co?
???? naucz sie czytac, na poczatku napisalem, ze za korzystanie z tego bonusa :!: :!: :!:


Szanowny Graczu.

Informujemy, że promocja freebet code oferowana na cytowanym przez Pana forum nie jest przeznaczona dla polskich użytkowniów. Informacja o promocji rozpowszechniana jest bezprawnie.

Dodamy, że skorzystanie z danego bonusu grozi całkowitym wykluczeniem z serwisu.


Z poważaniem,

Support Team z betandwin
 
S 0

sorvali

Użytkownik
Konto mogą zablkować tylko przy próbie wypłaty, nikt niepowiedział że niemogę sobie kasy którą nabije z bonusu przegać z kumplem w pokera, łatwo obejść te ich ograniczenia&lt;lol&gt;
nie bądz taki mądry, ja tak własnie zrobiłem, ugrałem 120, przegrałem z kumplem w pokera, a oni zablokowali konto i mi i jemu, mimo ze on nie korzystał nigdy z żadnych bonusów - po prostu do tego jakoś doszli...
 
T 0

tyraxx

Użytkownik
Konto mogą zablkować tylko przy próbie wypłaty, nikt niepowiedział że niemogę sobie kasy którą nabije z bonusu przegać z kumplem w pokera, łatwo obejść te ich ograniczenia&lt;lol&gt;
nie bądz taki mądry, ja tak własnie zrobiłem, ugrałem 120, przegrałem z kumplem w pokera, a oni zablokowali konto i mi i jemu, mimo ze on nie korzystał nigdy z żadnych bonusów - po prostu do tego jakoś doszli...
hahahahahaha, dobry jesteś, nie pisz takich głupot, a nawet jeśli to chodziło mi o to żeby przegrać kase z graczem ze Sportingbet!!
Albo CelebPoker to ta sama sieć pokerowa chyba!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom