>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusy Urodzinowe.

lars19 272

lars19

Użytkownik
Słabo z Waszej strony. Rejestrując u was konto dostałem niejako zapewnienie o otrzymaniu bonusa urodzinowego, albowiem komunikat o ww bonusie widniał w dniu rejestracji na stronie.
bez pozdrowień
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Witamy,

Bonus urodzinowy jest obecnie niedostępny, gdyż następuję obecnie zmiana warunków tego bonusu i w związku z tym jest wstrzymany do czasu wprowadzenia zmian.

Pozdrawiamy, Zespół Otobet
A ja mam własnie dzisiaj urodziny i oczywiście mija mnie to co najlepsze... ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dziwne jest te czytanie na temat tego ile byście chcieli dostać, Otobet jako jedyna firma oferowala 60 zł. Nie dziwie się że zrezygnowali Polacy jak i inne narody potrafia zalozyc po 15 kont byle by tylko dostać 60 zł bonusu. Pamiętam czasy jak BAH dawał 10 zł i to było wszystko reszta dawała być może bonus od depozytu, ale za darmo nikt.
 
U 4

ukasz

Użytkownik
Dziwne jest te czytanie na temat tego ile byście chcieli dostać, Otobet jako jedyna firma oferowala 60 zł. Nie dziwie się że zrezygnowali Polacy jak i inne narody potrafia zalozyc po 15 kont byle by tylko dostać 60 zł bonusu. Pamiętam czasy jak BAH dawał 10 zł i to było wszystko reszta dawała być może bonus od depozytu, ale za darmo nikt.
w tamtym roku dawał chyba 60 beathome na urodziny, przynajmniej mi dali, kiedyś 40 dawali.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
jeżeli chodzi o bonusy urodzinowe to takie dzisiaj dostałem:
betsafe 25 spinów na starburst
PAF 20 EUR w kasynie
bah 40 PLN na zakłady
redbet bonus 100% do 50 EUR w kasynie lub zakładach
rivalo 20 PLN na zakłady
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Tylko w Rivalo 20 pln i jak sie okazalo ostatecznie nie otrzymalem!!! Bajeczna suma, konto zamknalem i juz chyba tam nikt z Polski nie gra ?.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
u mnie jakos w tym roku sie postarali :

betsafe reload 50% do 25 euro (mimo ze konto zlimitowane i wykluczone z promocji)
bah 75 pln voucher
winmasters 50% do 200zl
 
1 26

1xbet.com

Użytkownik
Witam
1xbet oferuje graczom bonus urodzinowy


Bonus urodzinowy od 1xBET
Jako pierwsi złożymy Ci życzenia urodzinowe
Firma Bukmacherska 1xBet przygotowała specjalny bonus dla najbardziej aktywnych użytkowników - darmowy zakład w dniu Twoich urodzin. Aby Twoje życie było pełne radości, a zyski stale rosły! W dniu urodzin mogą się spełnić Twoje największe marzenia!
Cieszymy się, że Twój wybór padł na nas!
* Aby wykorzystać darmowy zakład, na Twoje konto oraz wskazany numer telefonu zostanie przesłana wiadomość z kodem promocyjnym. Warunki darmowego zakładu dostępne są w dziale Moje konto - Dane osobiste.
 
Do góry Bottom