>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusy, promocje, konkursy w Betclic i Expekt

rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie zakładu bez ryzyka do 200 zł. Otóż, mam już za sobą jeden freebet do 80 zł. W regulaminie napisane jest, że promocja przypada na jedno domostwo/gracza/adres IP.

Czy w takim razie mogę założyć konto na jednego z rodziców? Mamy jeden adres zameldowania, ale promocja jest już inna, wtedy było 80 zł, a teraz jest 200. Dzięki z góry za odpowiedź.
Nie możesz ;)
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik


Wygraj wyjazd do Barcelony! Oto jak wziąć udział:


&lt;table cellpadding=&quot;5&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;99%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt;Aby zakwalifikować zakłady do konkursu, muszą one zostać postawione na piłkę nożną, a ich stawka musi kończyć się „połówką” (x,5).
Np.: co najmniej 7,5 zł lub więcej - 8,5 zł, 12,5 zł, 148,5 zł.&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt;Punkty otrzymasz na podstawie liczby wygranych zakładów, znajdujących się na Twoim kuponie (cały kupon musi być wygrany, aby zdobyć punkty):
&lt;table style=&quot;margin:7px 0 0;&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;80%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;border-right:1px dotted #999;&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;20%&quot;&gt;Zakład pojedynczy
1 punkt&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;border-right:1px dotted #999;&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;20%&quot;&gt;Zakład podwójny
5 punktów&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;border-right:1px dotted #999;&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;20%&quot;&gt;Zakład potrójny
10 punktów&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot; width=&quot;20%&quot;&gt;Poczwórny
i więcej

20 punktów&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Np.: stawiając zakład składający się z trzech wydarzeń, wszystkie one muszą być wygrane, abyś mógł odebrać 10 punktów. &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt;Twoja stawka musi wynosić co najmniej 7,5 zł, a kurs 1,20.
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

Postaw zakład
Miejsce w rankingu zależy od ilości zdobytych punktów w odniesieniu do innych graczy. Sprawdź ranking tutaj.

* Powtarzające się, takie same zakłady nie będą generować punktów.
 
C 0

czarnikowski

Użytkownik
jeśli postawie więcej niż 7.5 to pkt siębędą jakoś mnożyły ? i jeszcze kurs 1.2 kazdego zdarzenia czy akumulowany 1.2 jesli chce postawic poczworny
 
death89 84

death89

Użytkownik
jakiś czas temu olałem bonus 50% przy następnej wpłacie(u kilku innych miałem bonus 100%), przez jakieś 2 tygodnie nie wchodziłem. dziś z ciekawości sprawdziłem zakładke &#39;bonusy&#39; i wychodzi, żę dostalem 100%, kumpel ma dokładnie taką samą sytacje. nie mówie, że to jakiś sposób, ale wnioski sami możecie wyciągnąć;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;BONUS 50 % AŻ DO 40 ZŁ! Szanowny Kliencie!
Z okazji nadchodzących świąt, w Betclic mamy dla Ciebie bonus 50% do 40 zł!
Oferta jest ważna do 8 grudnia 2011&quot;
więc wchodzić na maile...
E; jakby coś to obrót 3-krotny, minimalny kurs 1.50, single 1-X-2 lub dowolne ako, live także jest liczony
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik


Konkurs Świąteczny!!

Wygraj wyjazd do Londynu! Oto jak wziąć udział:

&lt;table cellpadding=&quot;5&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;99%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt;Aby zakwalifikować zakłady do konkursu, muszą one zostać postawione na piłkę nożną, a ich stawka musi kończyć się „połówką” (x,5).
Np.: co najmniej 7,5 zł lub więcej - 8,5 zł, 12,5 zł, 148,5 zł.&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt;Punkty otrzymasz na podstawie liczby wygranych zakładów, znajdujących się na Twoim kuponie (cały kupon musi być wygrany, aby zdobyć punkty):
&lt;table style=&quot;margin:7px 0 0;&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;80%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;border-right:1px dotted #999;&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;20%&quot;&gt;Zakład pojedynczy
1 punkt&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;border-right:1px dotted #999;&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;20%&quot;&gt;Zakład podwójny
5 punktów&lt;/td&gt; &lt;td style=&quot;border-right:1px dotted #999;&quot; align=&quot;center&quot; width=&quot;20%&quot;&gt;Zakład potrójny
10 punktów&lt;/td&gt; &lt;td align=&quot;center&quot; width=&quot;20%&quot;&gt;Poczwórny
i więcej

20 punktów&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Np.: stawiając zakład składający się z trzech wydarzeń, wszystkie one muszą być wygrane, abyś mógł odebrać 10 punktów. &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;8%&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td valign=&quot;top&quot; width=&quot;90%&quot;&gt;Twoja stawka musi wynosić co najmniej 7,5 zł, a kurs 1,20.
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; Postaw zakład
Miejsce w rankingu zależy od ilości zdobytych punktów w odniesieniu do innych graczy.
* Powtarzające się, takie same zakłady nie będą generować punktów.

&gt;&gt; Zarejestruj się już teraz &lt;&lt;
 
warzych 0

warzych

Użytkownik
Jest jakaś zasada na otrzymanie tego bonusu ? Kiedyś otrzymywałem co miesiąc, a od listopada nie został mi przyznany ani razu. Za każdym razem wykorzystywałem, wczoraj napisałem na live chata ale niezbyt miły Pan mi odpisał że moje konto się nie kwalifikuję.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
na bet365 jest tak, że ich specjalny dział Customer przegląda konta i przyznaje bonusy. Takie coś jest w każdej firmie i najwidoczniej Twój się rzeczywiście nie kwalifikuje.
Tak to właśnie jest rozpieścić klientów :p
 
warzych 0

warzych

Użytkownik
Wiem wiem, zawsze jak robiłem większy obrót na bet365 to dostawałem jakieś tam grosze na konto.
Tylko zdziwiło mnie to, że przez ostatnie 2 miesiące wpłaciłem tam więcej niż wcześniej, zawsze wpłacałem, dostawałem bonus i swoje pieniądze mogłem odrazu wypłacić (standard), ostatnio przy bonusie 50% musiałem robić obrót swoimi pieniędzmi i mi się nie udało więc zostały u nich, w grudniu wpłacałem, w styczniu też i teraz taki bonus by mi się przydał a tu psikus. Chyba, że przyznają go tylko naprawdę aktywnym graczom ;d
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Nie wiem jak liczą tą aktywność, obrót w ciągu roku 9tys i niestety nie ma bonusa, a wcześniej jak obrót był 100-200pln to bonusy były co dwa miesiące i to 100% od wplaty
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
obroty, obroty i obroty. To jest tylko część prawdy, jeszcze ważny, ba - ważniejszy - jest bilans wpłacanych a wypłacanych.
 
Do góry Bottom