>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonus Lojalnościowy w Bet365

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tak naprawdę te 50zł to nie jest jakaś kwota, za którą można stworzyć świat, czasami w parę chwil mam z tego 400zł a czasami jedno obstawienie i wiadomo, wtopa aczkolwiek miło jak się pojawia.
Za taki obrót też według mnie powinni pamiętać o stałych graczach ????
 
M 0

marwis

Użytkownik
Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu Premier League, mamy dla Ciebie wyjątkowy bonus, abyś mógł go zacząć w wielkim stylu. Skorzystaj z 25% Bonusu - Nowy Sezon, aż do 50ÂŁ! Regulamin ma zastosowanie.

Twój kod oferty kończy się na: NKOBA

Kompletny kod oferty został do Ciebie wysłany emailem. Jeżeli nie otrzymałeś emaila, to możesz poprosić o ponowne przesłanie kodu oferty w sekcji Dostępne oferty w strefie Użytkownicy.

A oto w jaki sposób możesz ubiegać się o bonus:

1. Złóż depozyt w wysokości 5ÂŁ lub wyższej.
2. W menu Usługi, wybierz Użytkownicy, odwiedź Oferty, a następnie Wprowadź kod oferty.
3. Wpisz kod oferty, który wysłaliśmy do Ciebie emailem i kliknij na Zatwierdź.
4. Bonus zostanie dodany do Twojego bonusowego stanu konta.

Będziesz musiał zagrać raz za kwotę kwalifikującego się depozytu, aby postawić za swój bonus i posiadać rozliczone zakłady (bez zakładów, które zostały w całości lub częściowo zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład) o trzykrotnej wartości Twojego kwalifikującego się depozytu i bonusu przed dokonaniem wypłaty. Zakłady, które nie zawierają co najmniej jednej selekcji po kursie 1.50 (1/2) lub wyższym nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu i niektóre rynki są ograniczone. Nie będziesz mógł wypłacić bonusu i/lub wygranych uzyskanych za środki bonusowe, jeżeli nie spełnisz wymagania obrotu w ciągu 90 dni od wpisania swojego kodu oferty bonusowej lub przed upływem daty zakończenia oferty (którekolwiek nastąpi wcześniej). Szczegółowy regulamin tej oferty możesz zobaczyć tutaj.

W sobotę, aktualny mistrz, Leicester rozpocznie nowy sezon od wizyty u beniaminka, drużyny Hull, natomiast Man City, po raz pierwszy pod wodzą Pepa Guardioli zagra z Sunderlandem na Etihad. W niedzielę, Bournemouth powita drużynę Jose Mourinho, Man Utd, a Arsenal zmierzy się z Liverpoolem w pierwszy weekend sezonu, zanim Chelsea zmierzy się z West Ham w poniedziałek.

Pamiętaj, że w naszym Przekazie na żywo możesz oglądać wydarzenia z najlepszych lig piłkarskich na świecie.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, wspaniałymi ofertami i fantastycznym Przekazem na żywo, znajdziesz najlepszą ofertę dla zakładów na piłkę nożną w bet365.


:?::?::?:Żeby w pełni wykorzystac bonus musze wplacic 200 i postawic jeden zakład za 50 po kursie 1.5 Dobrze rozumie:?::?::?:
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Skorzystałem z tej promocji co kolega wyżej wpłaciłem 300PLN dostałem z tego 75pln bonusu i żeby wszystko wypłacić muszę postawić zakłady łącznie za 1125PLN
 
M 0

marwis

Użytkownik
&#39;&#39;Będziesz musiał zagrać raz za kwotę kwalifikującego się depozytu, &#39;&#39;
Czyli w moim przypadku 50 a Kolegi wyzej 75 Tak
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
&quot;trzykrotnej wartości Twojego kwalifikującego się depozytu i bonusu przed dokonaniem wypłaty&quot;
Czyli tak jak pisałem w twoim przypadku będziesz musiał obstawić za 750pln żeby wszystko wypłacić ale możesz tak zrobić że raz postawisz swój depozyt i będziesz mógł go wypłacić i potem grać za sam bonus.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Mam pytanie, dostałem bonus lojalnościowy w wysokości 10 pln, treść mejla jest taka: &quot;Prosimy zwrócić uwagę, że musisz posiadać rozliczone zakłady o wartości trzy razy swojego bonusu, przed zleceniem wypłaty.&quot; Czy dobrze to rozumiem - załóżmy że mam tylko ten bonus na koncie czyli 10 PLN, jeśli zagram tak by wygrać 30 PLN lub więcej i wygram, czy jest to już wtedy kwota obrócona i możliwa do wypłaty ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie bo zagrasz wtedy tylko 1x za bonus 10zł po kursie 3.0. Musisz postawić minimum 3 zakłady ze stawką 10zł (ewentualnie 1x za stawkę 30zł) i minimalnym kursem chyba 1.50.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja jeszcze nie a także powinienem aczkolwiek jakoś na czwartek u mnie się przestawili to dam znać ????
EDIT: Dziś przed 12 50 ziko ????
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Wczoraj do nich napisałem z ciekawości i napisali że w tym tygodniu moje konto nie kwalifikuje się do bonusu a dzisiaj przed 12 również 50zl :d
 
Do góry Bottom