>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonus Lojalnościowy w Bet365

machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Ja nie dostałem bonusu w Bet365 już gdzieś od ponad roku i nie wiem czego to przyczyna. Zawsze jak piszę do supportu w tej sprawie &quot;aktualnie nie mamy panu nic do zaoferowania&quot; ^^
 
L 0

lodzio20

Użytkownik
Cześć, wie ktoś z jakiej paki mobilny bonus lojalnościowy jest liczony w taki a nie inny sposób? Mianowicie, za bonus startowy zaczynało się grać dopiero jak nie miałeś już swoich środków. Teraz zgarnąłem 100zł z bonusu mobilnego i to jak zakłady są teraz liczone to jakiś żart.
Czemu najpierw nie są pobierane pieniądze z mojego saldo do wypłaty?W efekcie wygląda to tak, że jak przegram zakład to zabiera mi hajs z konta &quot;do wypłaty&quot;, a jak wygram to dodaje mi to do konta bonusowego, a wypłaty pozostaje bez zmian. Może nie jest to tak w 100%, bo tego nie sprawdzałem, ale wygląda to tak jakby stawka była jakoś procentowo dzielona między bonus a mój hajs. W każdym bądź razie wszystko co zarobiłem jest teraz na bonusowym saldzie, mimo, że grałem za stawki mieszczące się w moim budżecie.
Nie powinno być tak samo jak w przypadku bonusu startowego, że &quot;leży&quot; on sobie, a grać za niego mogę dopiero jak nie mam swoich środków i na moje konto do wypłaty przechodzi dopiero po wymaganym obrocie?
Pozdro.
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Ja nie dostałem bonusu w Bet365 już gdzieś od ponad roku i nie wiem czego to przyczyna. Zawsze jak piszę do supportu w tej sprawie &quot;aktualnie nie mamy panu nic do zaoferowania&quot; ^^
Od niskich obrotów. Małymi kwotami obracasz. Obrócisz w tydzień 5.000-15.000 średnio to myślę że otrzymasz bonusa w wysokości 50zł.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Bo dają raczej wieczorami + w czwartek.

Zresztą jak nie dostajecie to napiszcie im na chacie - może się okazać że jesteście wykluczeni z lojalnościówek jak niektórzy :]
 
Do góry Bottom