>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bluza betfan

M 439

michax100

Użytkownik
Witam panowie, dziś otrzymałem bluzę betfan z promocji zagraj za dyszke , wziąłem rozmiar M ale okazała się trochę za duża, a nie ma możliwości wymiany, więc jak ktoś z graczy zamówił S i będzie za mała to można zrobić wymianę 🙂
 
D 0

Delafarin

Użytkownik
Nie macie nawet po co czekać. To jedno wielkie oszustwo. Bluzy zupełnie inne niż na zdjęciach. Miała być bluza a jest sweter. Wybrałem "M" dostałem "XL"
Screenshot_20230120_001649_Gallery.jpg Screenshot_20230120_001821_Gallery.jpg ybrałem "M" dostałem "XL".
 
R 0

Robert1976

Użytkownik
Dramat z dostawcą Fedex. Info że doręczono a kurier się nie pojawił. Oczywiście kontakt nie jest możliwy do poniedziałku. Betfun wziął najgorszego dostawcę który ma najgorszą opinię. Ciekaw jestem czy dotrze do mnie ta bluza.
 
T 574

typero2

Użytkownik
Dramat z dostawcą Fedex. Info że doręczono a kurier się nie pojawił. Oczywiście kontakt nie jest możliwy do poniedziałku. Betfun wziął najgorszego dostawcę który ma najgorszą opinię. Ciekaw jestem czy dotrze do mnie ta bluza.
Nie bluza tylko sweter, ale całkiem dobry jakościowo. Musisz dzwonić do sortowni i podać swój nr przesyłki który dostałeś na maila
 
D 0

Delafarin

Użytkownik
Panowie, można się godzić na takie praktyki typu walcz o bluzę a finalnie dostaniesz sweter a można się też upomnieć, że się nie zgadza to co wysłali z tym co było na reklamach jak i na zdjęciu z Pudzianem.
Napisałem do nich, że mają mi wysłać dokładnie taki model bluzy jak ma Pudzian, z kapturem itp. Sweter im odesłałem. Zobaczymy co przyjdzie po weekendzie.
 

Załączniki

T 574

typero2

Użytkownik
Panowie, można się godzić na takie praktyki typu walcz o bluzę a finalnie dostaniesz sweter a można się też upomnieć, że się nie zgadza to co wysłali z tym co było na reklamach jak i na zdjęciu z Pudzianem.
Napisałem do nich, że mają mi wysłać dokładnie taki model bluzy jak ma Pudzian, z kapturem itp. Sweter im odesłałem. Zobaczymy co przyjdzie po weekendzie.
no to jestem ciekaw czy ci sie uda, ja przyjalem sweter, wqrwiaja mnie te kaptury bo mi sie zimą garb robi pod kurtką
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ja też jestem zadowolony z tego swetra, aczkolwiek myślałem, że wygląd bluzy będzie troszkę inny np.: z wizerunkiem konia lub Pudziana lub przynajmniej hasłem Polska Guuuurom. Nie wiem czy poszło tam o jakieś licencje, czy chcieli aby nagroda była uniwersalna i stonowana, ale imo jak na Betfan to takie 5/10.
 
Do góry Bottom