>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Blokada konta

fantheblues 0

fantheblues

Użytkownik
Wnioskując po tytule znalazła się kolejna osoba mająca podobny problem, mianowicie zablokowano mi wczoraj konto na bwin.com.
Wpłaciłem wczoraj pieniądze na konto, nie zdążyli ich zaksięgować, po czym zmieniłem sobie hasło. Nie mam do tego skłonności, jednak zapomniałem ów pass. Próbowałem wpisać stare hasło, inne hasła i tak doszło do blokady konta.
Skontaktowałem się szybko z obsługą klienta i dostałem info, że mam przysłać imię i nazwisko, adres, date urodzenia, nick. Wysłałem dane, po czym poprosili o dokument tożsamości w postaci dowodu/paszportu/prawa jazdy. Jestem niepełnoletni... wydaje mi się trochę dziwne, że na koncie na którym miałem prawdziwą date urodzenia, czyli mniej niż 18 lat operowałem wcześniej już pieniędzmi, miałem kase i mogłem grać. Przysłałem im te dane, znów z rocznikiem 93&#39; i problemów nie ma, ale mam przysłać faksem dowód.
Jakieś rady/pomysły? Będę wdzięczny...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Cóż... życie bywa okrutne. Czasami najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa...
A ja nie jestem magikiem co przynosi tylko takie odpowiedzi jakich spodziewają się pytający... :|
 
Z 0

zbikuuu

Użytkownik
jednym z wyjść może być czas - poczekasz, aż będziesz miał 18lat co do dnia, to może oddadzą Ci pieniądze, bądź pozwolą Ci je obracać
ale to jest tylko domysł
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nic nie da się zrobić, nawet jak ukonczysz 18 lat i napiszesz do nich to kasy nie otrzymasz, gdyż wpłacałeś i grałeś jako niepełnoletni. Tym samym złamałeś regulamin serwisu.
Nie jest również możliwe, że jako osoba niepełnoletnia zarejestrowałeś się z prawdziwą datą urodzenia (czyli rocznik maj 92 z wyż) gdyż serwis automatycznie blokuje takie daty i nie da się założyć konta.
 
dyrektor1 6

dyrektor1

Użytkownik
to ja w takim razie nie będę zakładał nowego tematu i spytam tutaj, zablokowałem sobie konto poniewaz podałem złą date urodzenia, i przy weryfikacji nie wypłaciłbym kasy, i moje pytanie jest takie, czy mogę założyć nowe konto? nie zablokują mi nowego konta?
 
Do góry Bottom