>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BITCOIN

R 125

roger12

Użytkownik
Na takiej samej zasadzie można powiedzieć, że jakbym wiedział liczby w lotka jakie będą to bym je skreślił. Kurs bitcoina jest strasznie niestabilny. Ludzie którzy kupili go jakiś czas temu mają dużo szczęścia, ale czy warto kupywać bitcoina teraz? Ja bym odradzał bo to czysty hazard i chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć co się stanie.
Szczęścia? Nie masz pojęcia co piszesz i nie masz pojęcia co to takiego giełda.
Drogi kolego btc stał się sławny nie bez przypadek. Wybili go właśnie ci ludzie co go mieli a że to są bardzo wpływowi ludzie to BTC był skazany na sukces. Problem to taki że te kilka lat temu gdzie btc był tak naprawdę niczym nikt sobie z tego sprawy nie zdawał. Tak zgadza sie inwestycja w btc w tej chwili to duże ryzyko. Ale wątpie by ktoś inwestował teraz wszystkie swoje oszczędności. Bardziej są to wolne środki.
Chyba że w innych celach niż sama gra na giełdzie.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
jakiś czas temu pisałem że jak dla mnie za późno żeby wchodzić w kryptowaluty nie wiem gdzie jest ten post natomiast chyba teraz otwiera się szansa i chyba warto się zainteresować tematem. rynek mocno poleciał w dół i ja traktuje to jako okazję
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
teraz otwiera się szansa i chyba warto się zainteresować tematem. rynek mocno poleciał w dół i ja traktuje to jako okazję
O połowę bitcoin zleciał, więc też uważam, że trzeba kupować, bo kolejny rajd w górę niebawem
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Bitcoin to kolejna systemowa podpucha i ta bajka o tym Japończyku co to stworzył, tak jak z wirusem z Wuhan ze zbitej fiolki, czy ze AIDS jest od małpy z Afryki. Ludzie głupie i wszystko działa w myśl zasady, że łatwiej oszukać miliard ludzi jak jedną osobę...

Przecież BTC nie jest niezależny, wystarczy mała plotka a ta waluta skacze i spada... Ponadto jej wartość jest określana tak czy owak w tej niby formalnej walucie ;) jak USD, czy PLN, więc nie ma możliwości o jakiejkolwiek niezależności, czy wyższości nad systemem.

Aby propaganda się sprzedała trzeba było to całe przedsięwzięcie wypromować, tj dać duży zysk, skok na początku jakiego świata jeszcze nie widział + podłączyć w to wszystko "znane persony".

Byłem malolat jak to się zaczynało, można było zweszyc podstęp i w to wejść, ale kto w tedy by rozumiał ideę kryptowaluty.

Pieniądze, prawo do ich emisji jest w prywatnych rękach, żaden kraj na świecie nie ma możliwości "bicia własnej monety", w ten sposób powstała Inflacja, dług publiczny, pełne przejmowanie gospodarek wszystkich krajów i ich złóż naturalnych itd. Ludzie tego nie potrafią dostrzec i się jarają tego typu tematami.
Kryptowaluty są po to aby odzwyczaic ludzi od papieru bez pokrycia, a dać im tylko i wyłącznie cyfrowy środek pieniężny także bez pokrycia aby byli już totalnie pod systemowym butem... Ci z góry sie nie spieszą, piszą historie świata już od setek lat ;)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
chętnie zapytam - bitcoiny to nie moja działka - ale jednak w tym temacie pisało z 20/30 osób - ktokolwiek z Was Szanowni piszący ma o tym jakiekolwiek pojecie ???
Bitcoin bije kolejne rekordy .....

czy do przewidzenia czy nie ...nie mam pojęcia - mam kilka źródeł na temat temat - ale chętnie pogadam z kimś kto ma jakiekolwiek wieksze pojęcie niż ja . Ja jestem totalnym amatorem - wiem ile w obiegu , wiem kiedy wygasają znam prognozy itd ...ale to amatorka przecież
 
Do góry Bottom