>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BITCOIN

simons 646

simons

Forum VIP
Bitcoin wydaje się już mocno nadmuchany, szczególnie po akcji na Cyprze. Ja osobiście nawet nie wiem jak można kupić, więc niespecjalnie się tym interesuje, ale na pewno warto śledzić bo +224% w 30 dni to nie najgorsza inwestycja ????
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Ciężko powiedzieć o graniu w to. Trzeba mieć dobry komputer, który służy do &quot;kopania&quot; (czyli zdobywania tych bitcoinów). Podobno w praktyce wygląda to tak, że musisz wydać kilka tysięcy karty pokroju Radeona serii HD5XXX (najlepsze do kopania). Do tego płyta główna, zasilacz. Koszty zakupu na pewno szybko się nie zwrócą, ale są ludzie, którzy biorą się za to na poważnie. Jednak na początku trzeba sporo zainwestować, żeby to mogło w przyszłości dawać jakiś profit.
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Nie sądze by pytanie było o wydobywanie bitcoinów a raczej o inwestycje w nie. No a tu ile osób tyle opinii. Tak jak ktoś napisał 200% w miesiąc wygląda kusząco - może dla niektórych ale dla mnie to bańka która musi szybko pęknąc - choc to oczywiscie tylko moja opinia ;)
 
rell 44

rell

Użytkownik
Jak na razie BTC się utrzymuję po tych spadkach lekko wzrasta i nadal spada, jeśli kogoś to interesuję za chwilę na pewno BTC spadnie(na pewno w sensie moje przeczucie i tylko nie moja) bo z BTC to wielka loteria tak naprawdę nikt nie wie jak będzie(no może po za Skośnymi , gdyż to ogólnie przez ich i ich giełdy są uzależniony kurs i nie tylko..)
Płyną informację że za chwilę miesiąc może wcześniej BTC będzie spadał i trzeba będzie wyczuć odpowiedni moment aby kupić, gdyż po spadkach ma iść diametralnie w górę.... Mówią że czas na BTC już dawno minął i teraz każdy sprzedaje, ale nie tak szybko, wkrótce kilka przedsiębiorstw w Chinach jak i w Japonii ma znów wznowić depozyty wirtualną walutą, a jak się to stanie BTC pójdzie ostro w górę..
Co do koparek, całkowicie odradzam teraz, już jest zdecydowanie za późno na to, ja miałem taką koparkę 2 lata temu co jeszcze w miarę się to opłacało, i to nie do końca zwracać mi się zaczęło dopiero po 5 miesiącach kopania a i tak niestety nie było to takie łatwe i proste pomijam że rachunki za prąd dostawałem po 600-800zł do tego musi być dobry sprzęt, gdyż karta graficzna jest obciążona maksymalnie, cały czas na pełnych obrotach.. Sprzedałem w czas po dobrej cenie gdyż mało mi się to opłacało.. 2 lata temu gdy jeszcze mało ludzi się bawiło w BTC teraz już jest dużo ludzi i co raz to ciężej jest wydobywać monety..
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja chciałbym tylko powiązać dwa fakty, otóż na początku października zamknięta została strona silkroad.com, w skrócie był to sklep działający w sieci TOR, gdzie można było kupić wszelkiego rodzaju narkotyki, broń, podrobione pieniądze itd. Walutą oczywiście był Bitcoin, strona cieszyła się dużą sławą i popularnością. Na początku października wartość 1B wynosiła około 250$, miesiąc później wartość przekroczyła 1000$ ;). Ile w tym powiązań, nie mi to oceniać, osobiście uważam, że dość duże, a jak było na prawdę tego prawdopodobnie nikt nie wie.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Ponoć Chińczycy masowo inwestują w bitcoina i to też jest powód wzrostu ceny. Poza tym liczba bitcoina na rynku jest stała, więc wraz ze wzrostem zainteresowania cena rośnie. Bardzo proste prawo rynku. Ciekawe czy koniec końców stanie się nadmuchaną bańką czy też będzie czymś innym. Ponoć USA próbuje się dobrać do bitcoina bo nie może go kontrolować.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
na początku października zamknięta została strona silkroad.com, w skrócie był to sklep działający w sieci TOR, gdzie można było kupić wszelkiego rodzaju narkotyki, broń, podrobione pieniądze itd. Walutą oczywiście był Bitcoin, strona cieszyła się dużą sławą i popularnością. Na początku października wartość 1B wynosiła około 250$, miesiąc później wartość przekroczyła 1000$ . Ile w tym powiązań, nie mi to oceniać, osobiście uważam, że dość duże
Bitcoin wyrywa się spod kontroli i to zawsze będzie bolało polityków i żydostwo rządzące światową finansjerą. Będzie wiele prób powiązania bitcoinów z narkotykami, przemytem, handlem bronią, organami i wszystkim co najgorsze. Chodzi o to, by zdusić bitcoiny w zarodku, pokazać, że to samo zło.
Politycy i żydzi muszą mieć kontrolę, by móc dalej kręcić lody i okradać ludzi i całe społeczeństwa w majestacie prawa i zmuszać ich do niewolniczej roboty. Zobaczcie jak się bankierzy rozpanoszyli, za wszystko śpiewają coraz większą kasę. Podobnie prawnicy, lekarze. Z każdej strony nas jebią, ale do czasu. Bitcoin oznacza wolność.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Bitcoin wyrywa się spod kontroli i to zawsze będzie bolało polityków i żydostwo rządzące światową finansjerą. Będzie wiele prób powiązania bitcoinów z narkotykami, przemytem, handlem bronią, organami i wszystkim co najgorsze. Chodzi o to, by zdusić bitcoiny w zarodku, pokazać, że to samo zło.
Politycy i żydzi muszą mieć kontrolę, by móc dalej kręcić lody i okradać ludzi i całe społeczeństwa w majestacie prawa i zmuszać ich do niewolniczej roboty. Zobaczcie jak się bankierzy rozpanoszyli, za wszystko śpiewają coraz większą kasę. Podobnie prawnicy, lekarze. Z każdej strony nas jebią, ale do czasu. Bitcoin oznacza wolność.

Co powiesz jak ktoś odkryje, że i za bitcoinem stoją &quot;żydzi&quot;?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bitcoin wyrywa się spod kontroli i to zawsze będzie bolało polityków i żydostwo rządzące światową finansjerą. Będzie wiele prób powiązania bitcoinów z narkotykami, przemytem, handlem bronią, organami i wszystkim co najgorsze. Chodzi o to, by zdusić bitcoiny w zarodku, pokazać, że to samo zło.
Radzę zapoznać się z lekturą na temat Bitcoinów i silkroad oraz innych sklepów powiązanych z nielegalnym handlem w internecie i zobaczyć jak duże są powiązania:
Co założyciel Silk Road ma wspólnego z twórcą bitcoinów, Satoshi Nakamoto
A Twoje wywody na temat &quot;Żydzi rządzą światem&quot; zostaw dla siebie, bo to wygląda jak przemowa oszołoma niczym Macierewicza. Naprawdę bądźmy poważni, a te bzdury, że Żydzi coś tam, coś tam i wylewać na nich kubeł szamba przy byle jakiej okazji, obarczać ich za całe zło na świecie jest prostackie, a poziom irracjonalności argumentów na temat &quot;Żydzi rządzą światem&quot; osiąga w takim przypadku swoje apogeum.
 
K 43

krak

Użytkownik
Bitcoin wyrywa się spod kontroli i to zawsze będzie bolało polityków i żydostwo rządzące światową finansjerą. Będzie wiele prób powiązania bitcoinów z narkotykami, przemytem, handlem bronią, organami i wszystkim co najgorsze. Chodzi o to, by zdusić bitcoiny w zarodku, pokazać, że to samo zło.
Politycy i żydzi muszą mieć kontrolę, by móc dalej kręcić lody i okradać ludzi i całe społeczeństwa w majestacie prawa i zmuszać ich do niewolniczej roboty. Zobaczcie jak się bankierzy rozpanoszyli, za wszystko śpiewają coraz większą kasę. Podobnie prawnicy, lekarze. Z każdej strony nas jebią, ale do czasu. Bitcoin oznacza wolność.
???????????????? to prowo prwada?
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Podbijam temat bo ostatnie dni mega ciekawe, kto trzymał ten zarobiony. Ktoś na forum bawi się w to czy tylko bukmacherka ? ????
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
jesli chcecie inwestowac mniejsze kwoty to polecam kupowac altcoiny, ciekawie zapowiada sie IOTA, EMC2 - sa to zarowno long jak i short termy. Mozna bylo zarobic na IOTA sprzedajac dzisiaj rano
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Podbijam temat bo ostatnie dni mega ciekawe, kto trzymał ten zarobiony. Ktoś na forum bawi się w to czy tylko bukmacherka ? ????
Bawi od około dwóch lat, gdzie kurs był 50x mniejszy niż teraz ale także raczej za wiele osób nie przewidywało takiej ekspansji więc na inwestyje także nie szło za wiele floty.
Ostatni miesiąc był magiczny i teraz czekamy na wielkie „j*b” :]
 
K 4

krisak13

Użytkownik
jesli chcecie inwestowac mniejsze kwoty to polecam kupowac altcoiny, ciekawie zapowiada sie IOTA, EMC2 - sa to zarowno long jak i short termy. Mozna bylo zarobic na IOTA sprzedajac dzisiaj rano
jestem poczatkujacy z kryptowalutami jak wiekszosc osob w ostatnim czasie i duzo osob wlasnie poleca EMC2 i ciekawi mnie Twoja opinia na ten temat? Tez uwazasz ze tego 19 grudnia bedzie jakies super info i podskoczy? Oprocz tego chcialbym zainwestowac NXR,ERC a w nowym roku LISK
 
Do góry Bottom