>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bingo w Expekt - zgarnij 2 euro bonusu

radek03 90

radek03

Forum VIP
odnośnie bingo to mam pytanie (ponieważ otrzymałem 5E za ankiete) czy macie jakies strategie grania, po prostu jak grać aby od raz nie przegrać?
Aha i jeszcze jesli wygram coś ponad te 5E to mozna przelac na zaklady?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Spytam kolegę przy okazji - dostał kolega email z ankieta? Ja im wyslalem ankiete, ale bonusu nie dostalem (maila nie otrzymalem).
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
no ja dostalem te 5E ale wczesniej dostalem maila z ankietą, ale teraz juz zablokowali mozliwosc przelania od razu na zaklady i dlatego chciabym sie dowiedzie jak grac zeby cos z tego ugrac.
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Dokładnie kolego tak jak mowisz u mnie na koncie w bingo tez blado a te 48 godzin sie jakos strasznie przeciaga :-? Pewnie ta ich kolejna promocja to pic na wode....
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Expert_expekt ,to lekkie przegięcie z waszej strony, bo jeśli masz zamieszczac takie bonusy i obiecywać &quot;cuda&quot; ,że bonus będzie dopisany do 48 h to lepiej nie zamieszczaj!Dobrze wiem ,że była sobota niedziela -ale w tej chwili mija 108 h i cisza jakby nigdy nic...albo w takim razie Ty późno dosyłasz listy, albo Expekt nawala...więc czekamy na wyjaśnienie.
 
michau 84

michau

Forum VIP
Może nie tyle co sam kontakt z supportem bo to stoi na przyzwoitym poziomie(z mojego doświadczenia). Natomiast racja, jak się obiecuje, to trzeba dotrzymywać słowa.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nasz Ekpekt-expekt oszukuje? jakby ktoś oszukał na ich Firmę od razu miałby konto zawieszone ...a tu na Forum wolno wszystko i nawet nie ma warna? dziwna sprawa.....
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Racja Nikifor dotrzymali słowa...tylko ,ze nie w tym czasie co napisali.konkrety panowie z Expekt i w konkretnym opisywanym czasie.Zresztą 2 euro w Bingo to jest PIKUŚ...szkoda się bawić.
 
Do góry Bottom