>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biegi narciarskie sezon 2011/2012

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Roponen-Fessel 1,71 bet365 ✅
Wystarczy przytoczyc wyniki prologu z Oberhofu zeby byc zszokowanym ta para. Roponen byla 6 z czasem 7:10:0 a Niemka dopiero 35 z czasem 7:26:9. Taka roznica na tak krotkim dystansie to przepasc. W stylu dowolnym Finka jest zawodniczka o wiele szybsza niz Fessel i powinna dac sobie latwo rade z nia.
Saarinen-Skofterud 1,95 ZWROT
betsafe
W jakiej formie jest AKS kazdy wie. Nie dosc ze krotki dystans, to jeszcze styl dowolny a wiec nie widze tutaj Finki kompletnie. Skofterud nie biegla w Sztokholmie ani Oslo, biegla w biegu Wazow ale miala bardzo dlugi czas do odnowy i odpoczynku a wiec powinna ladnie jutro wystrzelic.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kowalczyk-Johaug 1,71 bet365 ✅
Justyna przegrala niestety Puchar Swiata ale wierze ze ma motywacje zeby na zakonczenie pokazac ze potrafi wygrywac. Trasa ciezka z tym poteznie trudnym podbiegiem na ktorym wiele zawodniczek moze sie wylozyc jutro. Akurat w tej parze obie beda walczyly ale ze jest to start wspolny i klasyk to Justyna powinna byc lepsza od Tereski mimo zmeczenia. Johaug dzisiaj juz nie byla taka swieza na podbiegu i widac bylo ze sie meczy. Finisz w Falun to dluga prosta na ktorej Justyna rowniez powinna byc lepsza od Norwezki jesli wbieglyby na nia razem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Haag-Ivanova 2,20 unibet ✅
Dziwna para i nie rozumiem faworyzowania Rosjanki. Fakt ze w sprintach robi ostatnio furore ale nie porownujmy jutrzejszego dystansu do sprintow.. Dzisiaj juz pokazala ze nie bardzo leza jej spore wzniesienia. To samo w tds gdzie zajela fatalne miejsce na ostatnim etapie. Jutro gora mniejsza ale rowniez wyczerpujaca. Haag rok temu byla o ponad minute lepsza od Rosjanki na tym dystansie w Falun. Dzisiaj o 8 sek lepsza na tak krotkiej trasie. Widze spore value i licze ze Szwedka dostanie dodatkowej mocy przed wlasnymi kibicami.
Kristoffersen-Weng 1,72 ⛔
Kalla-Fessel 1,45 ✅
ako 2,50
unibet
Suche typy do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 220

andrzej78

Użytkownik
Kowalczyk win 3,50

No myślę że przy takim kursie nie można przejść obojętnie. Oczywiście ze stawką nie ma co szaleć bo niewiadomo jak będzie z motywacją u Justyny. Puchar odjechał ale może jeszcze się zmobilizuje na jutrzejszy bieg aby udowodnić że w klasyku to ona rządzi.
 
B 4

bulik

Użytkownik
Marthe Kristoffersen - Heidi Weng 1,60 ⛔ Tobet

Kristoffersen w formie. Wczoraj bardzo dobry bieg i 3 miejsce. W tym sezonie klasykiem dobre biegi jak 6 miejsce na 30 km w Oslo, gdzie Weng była 8, 5 w Szklarskiej Porębie gdzie Weng 18. Słabiej od Weng na 15 km w Nowy Mescie, gdzie była 12 a Weng 8. Ale liczy się tu i teraz, a aktualnie dla mnie Marthe w lepszej dyspozycji i na nią stawiam.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Kowalczyk M(Z/1-3) 1 3.50 ✅ totomix

Wiem, że Bjoergen dzięki &quot;witaminkom&quot; ma siły, a Kowalczyk jest zmęczona sezonem, jednak na 10km klasykiem powinna odstawić wszystkich. W Szklarskiej Porębie miała prawie minute przewagi nad drugą Bjoergen na tym dystansie. Teraz bieg ze startu wspólnego i Justyna na pewno wygra.

PS. Przy takim kursie value jest dość wysokie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
OSTATNIE ZAWODY W TYM SEZONIE ???? ???? ????
Randall-Falla ✅
1,60
Unibet

Randall dzisiaj slabsza od Falli o 10sek ale byl to klasyk i taki podbieg dla Amerykanki to tragedia. Jutro dowolny to bedzie zasuwała po prostych a z podbiegiem jakos sobie da rade. Falli nie widze kompletnie mimo ze dzisiaj sie ciagnela z Norwezkami i dala rade.


Roponen-Diggins ✅
1,75
Tobet

Roponen o wiele bardziej lubi jodłe niz klasyk. Na starcie 3 sek przewagi Amerykanki wiec prawie nic. Dzisiaj o 2 sek lepsza Finka a byl to klasyk a wiec jutro w dowolnym tym bardziej widze wieksze szanse Roponen. Jako ze Diggins to jedna z tych nieobliczalnych to stawka asekuracyjna ale typ wydaje sie fajny.


Stephen-Ishida ✅
1,72
Betsafe

Stephen ogarnia takie wzniesienia, w dowolnym rowniez daje rade. Ishida dzisiaj meczarnie mimo ze dystans byl w jej ulubionych klasyku dlatego kompletnie nie widze malej Japonki jutro w dowolnym...
Johaug-Kalla 1,83 ???? cipsko bez ambicji..... nogi sie nie chcialo wystawic mimo ze byla o dlugosc nart szybsza....
Bet365

Tereska na podbiegach bardziej mi sie podoba od Kalli. Nie ma za soba sprintu w Sztokholmie natomiast Szwedka sprawia wrazenie zajechanej. 4 sek straty do Kalli to prawie nic i szybko zostanie zniwelowana. Nie wyobrazam sobie zeby Johaug byla slabsza od Szarlotki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zakończyliśmy sezon biegowy. Jak zwykle przyniósł on spory zysk i wiele emocji. To czego sie nauczylem po kolejnym sezonie to to zeby przestac grac sprinty ktore rzadza sie swoimi prawami i sa kompletnie loteryjne. Na szczescie dystanse bardzo przewidywalne ale rowniez trzeba przestac grac faworytki miedzy soba a szukac par ktore buk z niezrozumialych powodow wystawil a tym bardziej po takich kursach. justyna wygrala TDS a Marit PŚ wiec 1-1. Pozostal mimo wszystko niedosyt po koncowce ale sezon trzeba uznac za udany. Jedyna smutna wiadomosc to taka ze spotkamy sie w tym watku dopiero na zime 2012...
Mam nadzieje ze analizy i typy pomogly wielu osobom ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 0

barcelonaa

Użytkownik
hej

powiedzcie mi jak to jest ze Kalla i Johaug miała ten sam czas i nie bylo miejsca exe-kwo.nie wiecie jak to bedzie rozliczane,czy typ bedzie uniewazniony?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Myślę, że nie jestem jedynym, który dużo zarobił dzięki typom Soltysiao. Jednym słowem: DZIĘKUJĘ!
Bardzo fajnie, że chcesz publicznie podziękować Soltysiao.
Ale gdyby każdy tak pisał to wtedy w temacie byłoby sporo nic nie wnoszących postów.
Dla takich osób mam mój podpis:
Jeśli chcesz podziękować! Nie spamuj - Kliknij:

Tak się składa, że przez całą historię na forum użyłeś tej opcji tylko raz. Nie otrzymał od Ciebie tego podziękowania Soltysiao...
Ja kliknąłem i podziękowałem za aktywność poprzez tę opcję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom