>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biegi narciarskie 2016/2017 - Tour de Ski 31.12.2016 - 08.01.2017

Status
Zamknięty.
J 61

jerrypl

Użytkownik
Sundby ma jakieś szanse na wygrana z Rosjaninem? aktualnie na Unibet są kursy 1.70 na norwega i 2.0 na Ustigowa.
Ustiugow przed ostatnim etapem powinien mieć z minutę przewagi nad Sundbym, żeby dowieźć zwycięstwo do końca. Pamiętajmy, że jednak Norweg na ostatnim etapie jest w stanie odrobić bardzo dużo. Dla mnie w tej chwili 50/50. Kursy niewarte gry według mnie. Drugim biegaczem świetnie biegającym na Alpe Cermis jest Heikkinen, więc nie odbieram mu szans na trzeci stopień podium.
 
E 15

elo_wino

Użytkownik
Witam Was, odnośnie jutrzejszego biegu Pań na 5km dowolny, jak oceniacie szanse na wygraną tego biegu przez Stine Nilsonn?, dodatkowo 2.20 jest, ze stanie na podium.
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Nic nie zrobi Stina, na podium może przy sprzyjających okolicznościach, jutro wygrywa to Oestberg za 3.5@ to ona prowadziła bieg w Obersdorfie tutaj się nikt za nią nie będzie wiózł, rok temu prowadziła o 8s nad Diggins a na końcówce z tego co pamiętam omal się na zjeżdzie nie przewróciła i kosztowało ją to sporo sekund i skończyła ze stratą 1.5s do Diggins, dla mnie 1-3 na nią to mega pewny bet, a wygraną już pograłem
 
K 99

krecik87

Użytkownik
Unibet daje 2,5 na Heikkinena, że będzie w 3 na koniec TDS..Co sądzicie o tym typie, rywale? Harwey , Cologna i Hellner....Jutro bieg pod Heikkinena, fenomenalnie biega tą techniką na tym TDS...najlepszy czas w biegu poscigowym, potem bieg ze startu wspolnego klasykiem, nie powinien stracic i na koniec Alpe Cernis...gdzie zawsze dobrze mu się biegało....rywale w zasięgu, strata do Harveya 41 sekund- moim zdaniem bierze to ????
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
witam.na szybko bo z telefonu z pracy piszę.Jak widzicie H2h N.Fesssl - S.Nilsonn 2.70 Unibet ⛔ przegrała o 0.9 sekundy !
Bo korci zagrać.To interwał a nie bieg masowy/ pościgowy gdzie Stina wiezie się za rywalkami i na finiszu je robi jak chce.Z drugiej strony Niemka bardzo solidna w dowolnym i tutaj w TdS bardzo dobrze sobie radzi.Na 5 km ostatnio w Lillehammer Niemka 11 a Stina 39.Value duże widzę w tym typie.
dodatkowo gram J.Digging w top 3 za 1.80 Unibet ✅ ???? . Jej koronny dystans, rok temu wygrała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 10km stylem dowolnym w Toblach - Mężczyźni
Od 10:45


Trasa &#39;&#39;Saskia&#39;&#39; to dosyć znany odcinek z poprzednich lat. Pętla o długości 5205m pokonywana raz przez dziewczyny i dwa razy przez mężczyzn.
http://medias3.fis-ski.com/pdf/2017/CC/3026/2017CC3026PROG.pdf
Pierwsza połowa pod górę, druga to zjazdy.


Simen Hegstad Krueger vs Didrik Toenseth 1 @ 1.83 Bet365 ✅ 3-6



Krueger to młody zawodnik i ogromny talent w norweskiej drużynie. Specjalista przede wszystkim od łyżwy. Mistrz świata młodzieżowców na 15km dow z poprzedniego sezonu. Po tym sukcesie od razu awansował do pierwszej ekipy i już regularnie biega w PŚ. Na podobnym dystansie w Lillehammer był na wysokim 5 miejscu. W Davos na 30km znowu 9 lokata. W tym tourze wygląda na mocnego i nawet w biegach klasykiem potrafi trzymać się czołówki. Dzisiejszy start jest idealny dla Niego i tutaj można liczyć na lokatę w czołówce. Inaczej wygląda sprawa z rodakiem. Toenseth to przede wszystkim znakomity biegacz w stylu klasycznym. Potrafi sobie także doskonale radzić łyżwą , ale w startach masowych lub pościgowych. Lubi on rywalizację ramię w ramię i tam bezsprzecznie potrafi się odnaleźć. Największe kłopoty ma w biegach interwałowych łyżwą. Nigdy tutaj nie błyszczał, słabiej sobie radzi z samotną walką z czasem. Też na odcinkach wiodących w dół nie radzi sobie najlepiej. Didrik to taki męski odpowiednik Oestberg. Także uwielbia nadawać tempo, prowadzić bieg, a potem często na ostatnich kilometrach pojawiają się problemy. Końcówki zazwyczaj ma nieco słabsze. 10km łyżwą to na pewno nie dystans dla Niego. Ciężko mu będzie o miejsce w TOP 10. Przed rokiem w tym miejscu odległa 16 pozycja z dużą stratą i dzisiaj też jakieś fajerwerków się raczej nie spodziewam. Z kolei Krueger ma świetną formę, ten etap bez wątpienia jest dla Niego najważniejszy, szansa na czołówkę ogromna i liczę na mocny występ w Jego wykonaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 5km stylem dowolnym w Toblach - Kobiety
Od 13:00



Ingvild Flugstad Oestberg vs Heidi Weng 1 @ 1.66 Bet365 ⛔ 8-5

Obie słabo, ale Oestberg się nieźle zapowietrzyła po 2km.
Znowu zaczęła za mocno.



Tutaj będzie walka o ułamki sekund. W mojej ocenie główną faworytką jest Oestberg, ale Jessi Diggins może tutaj być blisko. Wszystko za sprawą tego ostatniego odcinka - 1.5km w dół. Amerykanka zjeżdża wspaniale i będzie w stanie tam nieco nadrobić. Granie na TOP 3 Oestberg mija się celem, kurs zbyt niski, więc idę w kierunku H2H z Weng. Ingvild była zadowolona ze swojej formy podczas pościgu w Oberstdorfie. Mówiła, że czuła się bardzo mocna, próbowała dyktować tempo i za to zapłaciła na finiszu. Dla Niej taki dystans, przedłużony sprint i na dodatek w samotnej walce z czasem to coś idealnego. Tutaj nikt się za Nią nie powiezie i nie ogra na finiszu. Norweżka w swoim stylu pójdzie na maxa od początku do końca. Potrafi to robić na nikt inny, pokazała to nawet w Val Mustair na tym samym dystansie tylko, że klasykiem. Weng tam nie wytrzymała Jej tempa. Generalnie Heidi cały czas nieco narzeka. Powtarza, że czuje się nieco usztywniona w trakcie biegów. Po ostatnim starcie powiedziała, że po prostu nie była w stanie dać zmiany Oestberg i wspólnie oderwać się od Nilsson. Nie czuła, aż takiej mocy i widać, że czasami brakuje jej takiej dynamiki podczas całego touru. Różnice będą dosyć małe, bo to tylko 5km, ale Oestberg ma szybkość, ma wytrzymałość i wspaniale potrafi biegać taki dystans. Powinna sobie poradzić z młodszą koleżanką.
 
T 0

tremorr

Użytkownik
Weng wygra Ustugow wygra i Parmakoski w top3/ grajcie takiego tribla za wszystkie pieniodze jakie macie a nawet bierzcie kredyty ;] ako jakies 1.7-1.8;]
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Ustiugow to taki dominator, który do TDS nie odgrywał po za paroma sprintami żadnej roli mimo, że najmłodszy nie jest. Nawet początek sezonu miał przeciętny. Taka dominacja oznacza,że musiał ostro dać w żyłę. Po latach to wyjdzie, u Rosjan zawsze wychodzi ???? Szkoda tylko ze bukmacher nie zwróci pieniędzy.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Biegi ze startu wspólnego stylem klasycznym w Val di Fiemme - Kobiety + Mężczyźni
Od 14:30



Kerttu Niskanen vs Anne Kylloenen 1 @ 1.57 ⛔ 9-2
Didrik Toenseth vs Francesco De Fabiani 1 @ 1.50 ⛔ 35-4

@ 2.36 Bet365 ⛔⛔⛔



Niskanen przygotowania do tego sezonu miała utrudnione poprzez przebytą chorobę. Bez wątpienia jest to dziewczyna z ogromnym potencjałem i będąc w swojej najlepszej formie potrafi kręcić się blisko podium. Na pewno widać, że jej forma stopniowo rośnie i już te ostatnie starty są godne uwagi. Wczoraj świetny występ na 5km łyżwą i wysoka 6 lokata. Rozkręca się z biegu na bieg i dzisiaj powinna powalczyć. Warto dodać, że ona lubi tutaj biegać, lubi tą pętlę i w przeszłości to potwierdzała. Przed rokiem była tutaj 6, wcześniej też kilka dobrych wyników. Z kolei u Kylloenen zaczyna się pojawiać kryzys. Już w pościgowym starcie w Oberstdorfie poniosła ogromne straty, męczyła się tam niesamowicie. Wczoraj też bardzo przeciętny występ. Anka to biegaczka woląca krótsze biegi, takie 5km to coś idealnego. Teraz wyraźnie widać, że te kolejne etapy mocno dają o sobie znać i to zmęczenie narasta. Niskanen bez wątpienia jest zawodniczką lepiej przygotowaną wytrzymałościowo. Widać u Niej progres i na trudnej trasie z kilkoma podbiegami powinna zostawić swoją koleżankę z kadry w tyle.

Toenseth podczas całego touru prezentuje wręcz wyborną formę. Nawet wczoraj na chyba najgorszym dla siebie dystansie i łyżwą był w czołówce. Bieg stylem klasycznym to Jego królestwo i już podczas startu na 10km w Val Mustair kiedy zajął 3 miejsce w pewien sposób to potwierdził. Postęp wykonał niesamowity i rozwinął się w każdym calu. Jeżeli nie przyjdzie dzisiaj dzień kryzysu to nie widzę szans dla rywala. Wczoraj De Fabiani żyłował się mocno w biegu łyżwą. Już końcówkę miał słabą, było widać zmęczenie. Ten sezon jest dla Niego bardzo przeciętny, nie łatwo znaleźć jakieś wybitne wyniki. Brakuje mu mnóstwo do optymalnej formy. We wspomnianym biegu na 10km klasykiem nie utrzymał się w czołówce, został i przybiegł z stratą. Obecnie to nie jest ten sam zawodnik co w poprzednich sezonach. Dzisiaj Sundby o ile ma jeszcze siły będzie narzucał mocno tempo. Jest to ostatnia szansa na zgubienie Ustiugova. Toenseth to wytrzyma, De Fabiani niekoniecznie. Norweg jest mocniejszy i powinien spokojnie wywalczyć wyższą pozycję na mecie tego przedostatniego etapu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

scuole

Użytkownik
Ja mam pytanie do Rogera, te analizy zmyślasz czy jak? Zagrałem z Tobą 5 typów i jeden wszedł ale nie wiem czy do końca bo obstawiłem tylko 1 zjazd. Nie mam do Ciebie pretensji ale żeby ludzie nie nacinali się grając z Tobą sporty zimowe.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ja mam pytanie do Rogera, te analizy zmyślasz czy jak? Zagrałem z Tobą 5 typów i jeden wszedł ale nie wiem czy do końca bo obstawiłem tylko 1 zjazd. Nie mam do Ciebie pretensji ale żeby ludzie nie nacinali się grając z Tobą sporty zimowe.
Czasami mi się coś przyśni w nocy i wtedy sobie napiszę analizę. Tak już na poważnie to niekiedy na trasie dzieją się takie rzeczy, których nie da się przewidzieć. Nikt z Nas nie wie jak danego dnia czuje się zawodniczka, a dyspozycja dnia odgrywa w biegach ogromną rolę. Nikt nie wskazałby, że dzisiejsze podium u kobiet będzie wyglądać: Nilsson, Kylloenen i Kalla. W żadnym stopniu nie oznacza to, że taka Kylloenen jest lepsza od Weng, Oestberg czy Parmakoski, bo przegra z nimi 9 na 10 startów i dostanie minutę w plecy. Miała po prostu dziewczyna swój dzień, dobrze się czuła i to wykorzystała. Kalla nawet upadła, a i tak spokojnie doszła na czoła stawki. Nilsson wczoraj człapała na 5km, a dzisiaj znowu biegnie jak natchniona i wygrywa. W TdS często dzieją się różne dziwne rzeczy, bo natężenie tych startów jest ogromne i kiedyś organizm może odmówić posłuszeństwa. Sport trudny do typowania, bo oprócz formy na dany wynik ma często wpływ dyspozycja danego dnia, przygotowanie nart, profil i położenie trasy i wiele innych szczegółów o których często nikt z nas nie ma pojęcia. Zawsze jest prosta zasada. Nie pasują Ci kogoś typy to ich nie grasz. Graj swoje i wygrywaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Witam. Panowie czy waszym zdaniem ktoś/coś może zagrozić K.Parmakoski w zajęciu 3 miejsca w klasyfikacji końcowej TdS? Bo mam to zagrane i jest spora kasa do wyciagnięcia. Krista wyruszy jako 3 ze stratą 54s do Stiny i 34s do Weng. Zawodniczki, które wyruszą za nią to Oestberg, która ma stratę 30s i Diggins 1m03s. Dodatkowo mam na kuponie Ustiugow w top 3 ale to już &#39;&#39;rozliczone&#39;&#39; na plus.:grin:

 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Witam. Panowie czy waszym zdaniem ktoś/coś może zagrozić K.Parmakoski w zajęciu 3 miejsca w klasyfikacji końcowej TdS? Bo mam to zagrane i jest spora kasa do wyciagnięcia. Krista wyruszy jako 3 ze stratą 54s do Stiny i 34s do Weng. Zawodniczki, które wyruszą za nią to Oestberg, która ma stratę 30s i Diggins 1m03s. Dodatkowo mam na kuponie Ustiugow w top 3 ale to już &#39;&#39;rozliczone&#39;&#39; na plus.:grin:
Powinna ukończyć w TOP 3 spokojnie. Może przegrać z Oestberg ale za to na trasie połknie Nilson.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Witam. Panowie czy waszym zdaniem ktoś/coś może zagrozić K.Parmakoski w zajęciu 3 miejsca w klasyfikacji końcowej TdS? Bo mam to zagrane i jest spora kasa do wyciagnięcia. Krista wyruszy jako 3 ze stratą 54s do Stiny i 34s do Weng. Zawodniczki, które wyruszą za nią to Oestberg, która ma stratę 30s i Diggins 1m03s. Dodatkowo mam na kuponie Ustiugow w top 3 ale to już &#39;&#39;rozliczone&#39;&#39; na plus.:grin:
Oestberg jej na pewno nie przeszkodzi. To jest wrak zawodniczki na tych ostatnich etapach. Przecież ona jest totalnie wykończona i najchętniej to nawet jutro by sobie darowała wspinaczkę pod AC. Wystartuje, powalczy, bo sporo punktów do generalki do zdobycia i ich sobie nie odpuści.Cierpiała przed rokiem i to samo będzie jutro. Diggins nie spisuje się rewelacyjnie pod górkę. Zatem TOP 3 Finki wydaje się pewne (przynajmniej w teorii). Kto wie czy Nilsson nawet nie dogoni, bo wysoka Szwedka może mieć tutaj spore kłopoty.
 
J 61

jerrypl

Użytkownik
Właśnie ciekawi mnie Szwedka jutro. W zeszłym roku miała jeden z najgorszych czasów pod górę, ale przecież w tym sezonie to już zupełnie inna zawodniczka. Będzie się męczyć to pewne, z Weng nie ma szans, nie mam złudzeń, ale czy będzie w stanie dobiec druga?
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Właśnie ciekawi mnie Szwedka jutro. W zeszłym roku miała jeden z najgorszych czasów pod górę, ale przecież w tym sezonie to już zupełnie inna zawodniczka. Będzie się męczyć to pewne, z Weng nie ma szans, nie mam złudzeń, ale czy będzie w stanie dobiec druga?
W zeszłym roku biegła chora,na ost etapie
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sundby 50sek szybszy rok temu , biegl sobie na luzie z pewnym 1 miejscem, mega doswiadczenie w tym wyzwaniu. Dla Ruska to nowosc, rok temu dobry czas.
Przewagi 1,12sek sporo ale 6,00 w calorocznym to przesada na Norwega, wszedzie po 3,00-4,00
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sundby 50sek szybszy rok temu , biegl sobie na luzie z pewnym 1 miejscem, mega doswiadczenie w tym wyzwaniu. Dla Ruska to nowosc, rok temu dobry czas.
Przewagi 1,12sek sporo ale 6,00 w calorocznym to przesada na Norwega, wszedzie po 3,00-4,00
Nie wiem czy sobie biegł na luzie. Pamiętam konferencje prasową po tym etapie i sam Sundby przyznał, że dał z siebie wszystko pod górę, a siły próbował oszczędzać na odcinku 5km dobiegu do początku góry. Jak sam podkreślał nigdy tak dobrze jak wtedy na tym podbiegu się nie czuł. Po drugie Norweg nie jest tak mocny jak w poprzednim sezonie. Coraz częściej ma momenty kryzysu, potrafi dostać zadyszki. Owszem doświadczenie ma większe, ale nie sądzę, aby miało to jakieś ogromne znaczenie biorąc pod uwagę dyspozycję Rosjanina. Ustiugov jest w życiowej formie, na ogromny szacunek zasługuje fakt, że potrafi coraz lepiej rozłożyć siły. Nowość dla Rosjanina? Nie róbmy sobie jaj. Gościu przed rokiem biegł po raz pierwszy, a zaprezentował się bardzo solidnie. Cały czas kontrolował tempo, nie miał momentu kryzysu i pokazał, że ta góra nie jest mu straszna. Ma już pewien materiał z poprzedniego sezonu i na pewno zanalizuje sobie miejsca kiedy może nieco mocniej przycisnąć. Owszem czym więcej razy się tutaj wbiega to człowiek czuje się pewniejszy. Jednak to też zależy od danego zawodnika. Taki Northug wbiegał tutaj 10 razy i dalej się nie nauczył? Nie, po prostu nie jest w stanie pobiec szybciej i nie ma znaczenia czy podbiega po raz drugi, dziesiąty czy dwudziesty. Sergiej jest kapitalnie przygotowany do tego touru, te wszystkie zawirowania związane z dopingiem w rosyjskiej kadrze jeszcze bardziej go zmobilizowały. Przed TdS mówił, że właśnie dla kolegów będzie chciał wygrać TdS, a dzisiaj w wywiadzie dla rosyjskiej tv mówił, że jutro da z siebie maxa, rzuci wszystkie resztki sił, aby dowieź przewagę do mety. Tutaj nawet jeżeli Sundby gdzieś pod koniec góry dojdzie rywala to będzie miał jeszcze jeden kłopot związany z finiszem (końcówka już nieco bardziej płaska).
Liczę, że Ustiugov dowiezie przewagę. Należy mu się ten tour jak nikomu innemu. Świetna forma, zdecydowanie najlepszy zawodnik i trzeba to jutro potwierdzić.
Jednak trzeba pamiętać, że każdy może mieć tutaj kryzys i ktoś inny może to wykorzystać. Nie odbieram szans Norwegowi, nawet mogę przyznać, że mamy tutaj jakieś value, ale argumenty opierające się o biegu z poprzedniego sezonu nie są do końca miarodajne. Tym bardziej pisanie takich głupot o tym jak Sundby to sobie biegł na luzie, a dla Ustiugova AC to nowość. Jutro mamy zupełnie inne okoliczności i zawodników będących w odmiennej formie niż przed rokiem, a to ma spore znaczenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom