>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Biegi narciarskie 2016/2017 - Mistrzostwa Świata Lahti 23.02-05.03.2017

Status
Zamknięty.
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
30 km Lahti. Kalla na podium kurs 2, bet 365.
Nie widzę tu rywalek za bardzo dla Kalli w walce o podium. Weng słaba forma na mistrzostwach, Jacobsen też raczej tempa nie wytrzyma. Parmakoski jedynie w formie i powalczy o medal. Ktoś wie czemu Diggins zeszła z trasy w skiathlonie? Maleją kursy na jej podium.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
30 km Lahti. Kalla na podium kurs 2, bet 365.
Nie widzę tu rywalek za bardzo dla Kalli w walce o podium. Weng słaba forma na mistrzostwach, Jacobsen też raczej tempa nie wytrzyma. Parmakoski jedynie w formie i powalczy o medal. Ktoś wie czemu Diggins zeszła z trasy w skiathlonie? Maleją kursy na jej podium.


Zeszła z trasy ze słowami &quot;Fuc... nie biegnę w 30-stce mam wieksze szanse &quot; ???? to był powód - potem jeszcze żeby nikt nie miał wątpliwości, że ma jakąś kontuzje poleciała w team sprintach i w drużynówce
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
30 km Styl Dowolny kobiet ze startu wspólnego. Kto wygra, bez Marit Bjoergen? Typ: Charlotte Kalla @ 3.00 Unibet

Charlotte Kalla perfekcyjnie przygotowała formę na Mistrzostwa Świata w Lahti. Podczas sezonu Szwedka ewidentnie nie błyszczała, jednak od lutego gdzie się pojawi tam staje na podium. Najpierw wygrała 2 złota w mistrzostwach Szwecji, potem była druga na 10 km klasykiem w Otepaa, aż w końcu podczas trzech startów na Mistrzostwach Świata w Lahti zgarnęłą trzy medale. Dzisiaj powinna dołączyć kolejny po biegu na 30 kilometrów techniką dowolną. Oczywiście bezsprzeczną faworytką do zwycięstwa jest Marit Bjoergen. Jednak już o pozostałe dwa medale liczyć się bedzie ok 5-6 zawodniczek. Weng, Jacobsen, może Ostberg, Parmakoski no i Kalla właśnie. W mojej ocenie to Szwedka dysponuje najlepszą formą spośród tych biegaczek. Na finiszowych metrach moze nie jest tak szybka jak Jacobsen, czy Ostberg, jednak uważam, że na trasie porobią się różnicę i Charlotte raczej przybiegnie niezagrożona druga na metę, jako jedyna przez najdłuzszy czas utrzymując tempo Marit.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Panowie specjaliści od biegów, jak radziła sobie Jacobsen w biegach na 30 km dowolnym ? Można złapać przegraną z Kallą po kursie 1.72. Myślę, że można pograć w stronę Szwedki.
 
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Panowie specjaliści od biegów, jak radziła sobie Jacobsen w biegach na 30 km dowolnym ? Można złapać przegraną z Kallą po kursie 1.72. Myślę, że można pograć w stronę Szwedki.
Zdecydowanie lepiej moim zdaniem zagrać Szwedkę przeciwko Weng, co też uczyniłem. Weng jest zajechana. W Lahti wystartowała w każdej konkurencji. TdS też swoje zrobiło. U Norweżki nie ma świeżości, co na tak długim dystansie dzisiaj się odbije. Nie zdziwię się nawet jak zakręci się poza top6. Jej zejście z trasy dzisiaj też mnie nie zdziwi.
Niestety złamany kijek 2km przed metą zniweczył wszystko :/ Charlotte wyglądała na mocną. Trudno.
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Panowie specjaliści od biegów, jak radziła sobie Jacobsen w biegach na 30 km dowolnym ? Można złapać przegraną z Kallą po kursie 1.72. Myślę, że można pograć w stronę Szwedki.
https://data.fis-ski.com/dynamic/athlete-biography.html?sector=CC&amp;amp;competitorid=102553&amp;amp;type=result&amp;amp;category=ALL&amp;amp;season=ALL&amp;amp;sort=&amp;amp;discipline=30k&amp;amp;position=&amp;amp;place=&amp;amp;Submit=Search&amp;amp;limit=50
powyżej masz historie startów Astrid na 30km na przestrzeni kilku sezonów zarówno w pucharze świata jak i mistrzostwach Norwegii.Dla mnie Jacobsen to taka damska wersja M.Heikkinena.Chimeryczna strasznie i nieprzewidywalna.Często nie kończy biegów, mdleje, schodzi z trasy itp. Ale potrafi również pozytywnie zaskoczyć jak np w biegu na 10 km klasykiem tutaj w Lahti.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Widzę, że wszyscy hurtowo grają w stronę Kalli. Ja nie jestem, aż takim optymistą, bo doskonale pamiętam jak niejednokrotnie nawet zdobywając medal na krótszym dystansie potem bardzo cierpiała na 30km. Już w sztafecie było widać zmęczenie i nie była w stanie wytrzymać tempa Niskanen i Weng. Ważną sprawą jest także fakt, że sama Szwedka nie tak dawna mówiła, że o dziwo lepiej czuje się w klasyku niż w łyżwie. Dziwne, ale tegoroczne mistrzostwa nie jako to potwierdzają. Owszem tutaj już każda ma dość, u każdej dziewczyny to zmęczenie jest widoczne, ale wolę Szwedkę omijać szerokim łukiem. Czy słusznie? Zobaczymy po biegu. Jeszcze dodam, że nie nastawiałbym się na jakiś super wynik Jessi Diggins. 30km to dla Niej bardzo długi dystans. 5km to coś dla Niej, 10km też idzie mocno. 30km już inna bajka i jakoś w super rezultat Amerykanki nie wierzę.
Ode mnie inny bet.

Bieg na 30km stylem dowolnym w Lahti - Kobiety
Od 13:30



Astrid Jacobsen w TOP 3 @ 1.90 Bet365 ✅ 3 miejsce



Spróbuję w stronę Norweżki, która biega tutaj świetnie. Brąz na 10km klasykiem w słabszym swoim stylu i świetny bieg w sztafecie, gdzie pokazała ogromną siłę. Astrid to jest taki typ biegaczki, która potrafi bardzo fajnie rozłożyć siły i tempo na cały dystans. Ona się nie wychyla, nie wysuwa się na czoło stawki, ale umiejętnie potrafi biegnąć za innymi oszczędzając energię. Faworytek jest kilka, w moim odczuciu pięć. Bjoergen, Jacobsen, Weng, Kalla i Parmakoski. Załóżmy, że Bjoergen jest po za zasięgiem. Weng biegała w każdym biegu. Czy ona wytrzyma jeszcze te 30km? Mam wątpliwości. Kalla tak jak już pisałem. Dla mnie nie jest ona pewniakiem do pudła. Może pobiec świetnie, ale kryzys całkiem możliwy. Parmakoski znakomity występ w łączonym, ale potem już szału nie było. Tak na prawdę to Jacobsen w tym drugim tygodniu rywalizacji pokazuje się z najlepszej strony, widać, że jest przygotowana bardzo dobrze do tych mistrzostw. Tutaj też może być taka sytuacja, że dwie-trzy dziewczyny dojadą do finiszu i tam rozstrzygną losy medali. Jacobsen finiszować potrafi, ma fajne przyspieszenie i może taką rywalizację rozstrzygnąć na swoją korzyść.
Ten bieg często bywa nieprzewidywalny. Ostatni start, wcześniej każda z biegaczek straciła mnóstwo sił i kto jeszcze je ma, komu ich brakuje ciężko jednoznacznie stwierdzić. Stawka bez szaleństw, ale gramy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
30 km Styl Dowolny kobiet ze startu wspólnego.
Kalla - Weng typ 2 kurs 2.4 Unibet✅ 7-2
Mam podobne zdanie co przedmówca. Moim zdaniem stawianie na Kallę stanowi duże ryzyko. Rozumiem, że Szwedka w świetnej formie jednak 30 km nigdy nie było jej mocna stroną. Natomiast Heidi potrafi pobiec 30 km szczególnie łyżwą. Zobaczymy wszyscy dzisiaj stawiają naKallę jednak ja dziś za Weng ponieważ Kalla zawodziła mnie kilka razy na dużych imprezach w biegu na 30 km.

Kalla dobry bieg jednak pech i wyszło na moje!
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
K.Niskanen w top 6 2.25 Unibet ⛔ nie wiem co się stało ale jeszcze po 8km była w prowadzącej grupie i nagle straciła mnóstwo dystansu i zeszła z trasy ze łzami w oczach po 12km
Coś mi intuicja podpowiada, że Kertu dzisiaj powalczy i w pierwszej 6 jest w stanie się uplasować.Patrząc realnie to Marit bierze ten bieg.O pozostałe medale powinny walczyć Jacobsen, Weng, Kalla i Parmakoski bo np. taka Ostberg na tych mistrzostwach statystuje tylko więc ją wykluczam z walki o top 6.Kto może zagrozić?Tchekaleva a może Siebenthal? Kertu potrafi biegać 30 km łyżwą i umiejętnie rozłozyć siły.ponadto nie jest wyeksplatowana tak jak inne rywalki bo odpuściła bieg łączony na tych mistrzostwach.
Dla mnie value i gram to.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Nie wiem czy Wy tak z tą Ostberg. Norweżka dzisiaj nie startuje. Już jest w drodze do Drammen na kolejne zawody PŚ.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 50km stylem dowolnym w Lahti - Mężczyźni
Od 13:30

Przed nami ostatnia konkurencja mistrzostw świata w Lahti. Królewski dystans i kolejne starcie Sundby vs Ustiugov.


Sjur Roethe vs Dario Cologna 1 @ 1.66 Bet365 ✅ 6-7



Norwegia na bieg na 50 km wystawiła, aż trzech panów, którzy mają ogromny zapas sił i tym królewskim biegu mogą bardzo namieszać. Są to oczywiście Roethe, Gloerssen i Holund. Dla Gloerssena to troszkę zbyt długi dystans, ale pozostała dwójka może bić się o wysokie lokaty. Sjur Roethe tuż przed mistrzostwami pokazywał znakomitą formę. 4 miejsce na 30km klasykiem w Falun, 8 na 15km klasykiem w Otepaa. Te rezultaty w jego słabszym stylu mogą świadczyć, że forma bardzo dobra. Już tutaj w Lahti wystartował w łączonym i zajął doskonale 4 miejsce. Stać go tutaj na świetny występ. Z kolei Dario Cologna miał swoje kłopoty tuż przed mistrzostwami. Doznał kontuzji pleców, która całkowicie uniemożliwiły mu bieganie klasykiem. Może startować tylko łyżwą, a i wtedy nie czuje się w 100% komfortowo. Szwajcar nie mógł się przygotować perfekcyjnie i już występ w sztafecie jakiś nadzwyczajny po prostu nie był. Na swojej zmianie wykręcił tylko 5 czas i też wyraźnie było widać, że te ruchy nie są tak żwawe jak zwykle. Norweg lubi te długie starty. On nawet swego czasu wygrał &#39;&#39;50&#39;&#39; łyżwą w Oslo, widać, że dyspozycja jest bardzo wysoka. On powinien się włączyć w walkę nawet o medale i wygrać rywalizację z Szwajcarem. Cologna może mieć tutaj spory kłopot z utrzymaniem tempa czołówki na ostatnich kilometrach.

Za mniejszą stawkę poszło jeszcze:

Sjur Roethe w TOP 3 @ 5.50 Bet365 ⛔ 6 miejsce

Troszkę za wolne tempo i na finiszu Harvey czy Ustiugov musieli być lepsi.



Tak jak mówiłem wyżej. Norweg będzie dzisiaj piekielnie groźny i mocny. Oczywiście Sundby może być po za zasięgiem, ale już inni są spokojne do pokonania. Cologna i Harvey oraz Szwedzi w gorszej formie. Jest oczywiście Hellner, ale on zawsze blisko, zawsze w czołówce, ale końcówki ma słabsze. Ustiugov to dla mnie zagadka. Jeżeli będzie spacerowe tempo to ma szanse. Inaczej trudno będzie o podium, bo biega dużo, w sztafecie już było widać ogromne zmęczenie i te 50km może być ponad jego siły. Kurs kuszący i lekko sobie spróbuję.
 
amstel15 36

amstel15

Użytkownik
Również polecam typ na Roethe. Dokładam do tego Hellnera w parze z Heikkinenem. Wg mnie Heikkinen może byc zmęczony tymi MŚ, a dystans jest bardzo wymagający.Styl Hellnerowi odpowiada - myślę, że da radę.
Roethe - Cologna 1 1,7
Hellner - Heikkinen 1 1,4
Ako2,38
STS
Stawka: 100 zł
EWK: 209,44 zł
P
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom