>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biegi narciarskie 2009/2010

Status
Zamknięty.
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
bardzo pewnie wg mnie w tym Tourze wygląda K.Steira,kilka złociszy na nią warto postawić,podobnie jak nasza Kowalczyk wszystko co nie lubi ma juz za sobą.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Steira 1-3 5(fortuna)
Po takim kursie to chyba warto zaryzykować, prawda? U innych buków kursy dużo niższe. Justyna w którymś wywiadzie mówiła że na tym etapie stawia na steire właśnie. Zastawiam się też nad follis bo to w końcu włoska trasa.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Wycofała sie A.Follis ( info podał jeden z portali narciarskich ok.północy i na chwile obecna nie ma weryfikacji tej wiadomości)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Jędrula to jakieś pewne info? Folis jest w ofercie np bwin i fortuny. Chociaż wczoraj do końca w ofercie siedziała korosteleva.
Longa 1-6 1,4
Longa-steira 1 1,5
Longa w klasyku mocna, i typki chyba dosc pewne, tak mi sie wydaje
Kowalczyk-majdic 2 2,92
Po takim kursie to chyba warto zaryzykować, majdić na krótszym dystansie na pewno jest w stanie wygrać z justyną.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Follis raczej strartuje dalej, nie wiem skad wziely to sportowefakty ale nikt wiecej o tym nie pisal chyba
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
nie grałbym na pewno Longi,prawdopodobnym zadaniem jej dzis -to holowanie Follis,
Ten kuponik dotyczył 5km a nie dzisiejszego biegu. ???? Niestety longa i tak zawiodła. Na dzisiaj nie mam pomysłu. Wszystko zależy od taktyki i tempa biegu. Jak będzie wolny bieg to na finiszu wygra majdić, ale może kowalczyk ma inne plany i zechce ją zgubić ????
 
M 12

mejor

Użytkownik
Moim zdaniem nawet jeżeli czołówka będzie miała zamiar rozegrać ten bieg w stosunkowo niskim tempie, aby zachować siły na jutrzejszą wspinaczkę, to przyspieszą zawodniczki które nie mają nic do stracenia np Steira. Jeżeli informacje co do pogody się sprawdzą to raczej mocno zbudowana Majdic liczyć się nie powinna. Wydaje mi się, że Saarinen i Kowalczyk będzie zależeć dzisiaj na dołożenie kilkudziesięciu sekund przede wszystkim Follis i jak się uda to i Majdic. Proponuję na dzisiaj:
Saarinen-Majdic 1 kurs 1.5 Betsafe
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
z Tobet:

Kristin Stormer Steira - Marianna Longa | 1 - 1,57
Aino Kaisa Saarinen - Petra Majdic | 1 - 1,40
Olga Savialova - Valentina Shevchenko | 1 - 1,62

Jeśli ktoś może pokonać naszą Justynę na 10km klasykiem to w mojej ocenie chyba tylko Saarinen lub Steira. I właśnie te panie widzę na czołowych pozycjach sobotniego biegu. Finka w parze z Majdic, która ambitnie walczy o jak najlepszy wynik w Tour de Ski, ale w biegu klasykiem od Finki jest słabsza. Steira w parze z doświadczoną Longą, która do tej pory w tym sezonie minimum te kilkanascie sekund w tego typu biegach była od Norweżki słabsza. Jako trzeci typ gram na Savialovą w parze z Shevchenko. Olga nie startowała chociażby w Rogli aby dodatkowo potrenować i opłaciło się. Rosjanka wydaje się być w co raz lepszej dyspozycji. W dwóch biegach klasykiem na 10km w Oberhofie i 5km w Dobiacco dwukrotnie lepsza od Valentiny o kilkanaście sekund. Tym razem powinno być podobnie.
 
T 0

tymon83

Użytkownik
z Tobet:
Co sądzicie o tym kursie:
Best leg time on final stage Wygrana
10.01 12:00 Kristin Steira 1.57
Rest of the Field 2.25
Może ktoś mi to rozszyfrować? Czy chodzi o najlepszy czas podbiegu, czy najlepsza pozycje na mecie, bo Steira wyrusza z 3 min strata do Majdic...
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Najlepszy czas w tej konkurencji, niezależnie od uzyskanej pozycji.

Biorąc po uwagę zeszłoroczny wyczyn, Steira jest faworytką.

Ale kurs nie idzie w parze z ryzykiem w tej konkurencji...jak dla mnie.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Ladbrokes

Wygra Kowalczyk,przed Bjorgen @ 6.50,

jak sama mówi ,to jej ulubiona trasa.A Bjorgen,po odpuszczeniu TdSki,powinna mieć siłę na walkę o ....2 pozycje
✅:razz:
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Free - 10KM Free - Canmore

Charlotte Kalla - Justyna Kowalczyk 1 1.62
✅✅✅

&quot;Po pierwszych treningach w Canmore Justyna Kowalczyk czuje się fatalnie. Co nie znaczy, że są jakiekolwiek powody do niepokoju.
- Zaskakująco ciężko przeszłam aklimatyzację. Może dlatego, że od pierwszych dni pracuję nad siłą. Jestem potwornie obolała i wyczerpana. Siedziałam na siłowni i robiłam specjalne ćwiczenia na nartach - tłumaczy Justyna Kowalczyk
- Do tych biegów przystępuję z marszu. Nawet na chwilę nie zmieniam planów, bo pobyt w Canmore traktuję jak ostatnie zgrupowanie przed igrzyskami - tłumaczy Kowalczyk.

- Nie będę więc pracować nad szybkością nawet podczas pojedynczego treningu. Ile punktów zdobędę, tyle zdobędę. Skoncentruję się wyłącznie na taktyce i pilnowaniu techniki - mówi Justyna, która niezależnie od wyników zawodów i tak zachowa żółtą koszulkę liderki.&quot; - Przeglad Sportowy

Kalla bardzo mocna w technice dowolnej, w tym sezonie na tym dystansie kilka razy na podium. 1.65 biore z pocalowanie reki.
 
bartekzmc 7

bartekzmc

Użytkownik
Sprint (C) - Women : Head To Head - Drammen

Anna Olsson - Aino Kaisa Saarinen - 2 - 2.10 ✅ 7msc - 2msc

No tak, zupełnie nie rozumiem kursów, które zaoferował betsson. Przecież Anna Olsson jest raczej przeciętną sprinterką, czego z pewnością nie można powiedzieć o Fince, która właśnie w sprintach zajmuje najlepsze lokaty. Przedstawię poniżej wyniki obu Pań w tegorocznych startach w sprincie techniką klasyczną :

Kuusamo : Olsson 9 - Saarinen 4
Rogla : Olsson NS - Saarinen 5
Oberhof : Olsson NS - Saarinen 3
Otepää : Olsson 10 - Saarinen 3
Canmore : Olsson 21 - Saarinen NS

Jak widać powyżej Szwedka ani razu nie zajęła miejsca w pierwszej 10, mało tego, w przedolimpijskiej próbie w Kanadzie w słabo obsadzonych zawodach była dopiero 21, co prawda już na Olimpiadzie pobiegła w dobrym stylu i zajęła 4miejsce ale był to raczej jednorazowy wyskok. Dodatkowym atutem mobilizującym Finke jest jej walka o Małą Kryształową Kulę, albo przynajmniej o drugie miejsce bo jest to do osiągnięcia. Co prawda Ana nie miała udanej próby olimpijskiej ale jak mówię - tutaj jest o co walczyć i zdziwie się, jeśli przegra ze Szwedką. Kurs warty gry ????

P.S Kowalczyk z Olsson 1.55, też ładnie ;).
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Na pewno, trudno mi się z tym zgodzić,-Anna Olsson,jest więcej niz przeciętną sprinterką,i zapewniam ,że to 4miejsce na Olimpiadzie to nie był przypadek.
Moja propozycja wobec problemów zdrowotnych Kowalczyk ,
Bjorgen -Kowalczyk 1 @1.50
Kowalczyk z Olsson 2 @ 2.40
 
obi-wan-kenobi 42

obi-wan-kenobi

Użytkownik
Na pewno, trudno mi się z tym zgodzić,-Anna Olsson,jest więcej niz przeciętną sprinterką,i zapewniam ,że to 4miejsce na Olimpiadzie to nie był przypadek.
Moja propozycja wobec problemów zdrowotnych Kowalczyk ,

Bjorgen -Kowalczyk 1 @1.50
Kowalczyk z Olsson 2 @ 2.40
czesc
o jakich problemach zdrowotnych piszesz ??
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Co do KOWALCZYK, to info za wczorajszym Przegladem Sportowym,norweg natomiast 4 ostatni dni soędził w łożku,i jeszcze wczoraj nie brano pod uwagę jego dzisiejszego startu,to za zródłami norweskimi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom