>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

rpg 1K

rpg

Użytkownik

Bilet od razu dopisany i trzeba będzie coś za tydzień na weekendzie za niego shipnąć grubego.
Spiny będa jutro i też będzie w cholere kręcenia :]
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
moim zdaniem zagranie calkiem spoko, trzeba wziac pod uwage ze to byla gra 5 handed i akcja button vs BB, minusem jest to ze siedziales na 40BB ale jak dla mnie tu nie ma bledu chyba ze przeciwnik byl murkiem. pokermaniak-zastanow sie co napisales, poker nie polega na tym zeby sprawdzic, zagrac fit or fold i zrzucic, tak zysku nie osiagniesz.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
to zależy czy się gra o wejście do kasy czy o wygranie turnieju. Ted zagrał bardzo dobrze w szczególności że button otwiera na pewno bardzo szeroko. A takie pisanie że lepszy call niż raise jest bezsensu. Ja go tam stawiam na bardzo szeroki zakres i bez problemu wsuwam pf. Co daje nam call pf ?? spada taki flop że nic nie trafiamy a koleś cbetuje i wywala nas np z Kx którym i tak nie trafił nic na flopie.
Ja osobiście uważam zagranie Teda za bardzo dobrze. Akurat trafiłeś na jego top range i nie spadło. Gl next time ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik

byłem chip leaderem jednak cos mnie podkusiło zeby sprawdzić al ina z JJ niestety przeciwnik miał QQ. Ogólnie turniej ciekawy bo na początku turnieju odbiłem się od dna gdy w paru pierwszych rozdaniach zostało mi tylko 200 żetonów
 
Do góry Bottom