>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
dawno mnie tutaj niebylo, dzialo sie przez te miesiace oj dzialo ????

jeden z moich rodzynkow, akurat swiezak

http://img369.imageshack.us/my.php?image=paradiselv3.jpg
Hehe tak jest Spirol ????
To pewnie ten turniej co wczoraj napisałeś, jak graliśmy razem na Unibet ????
Witam ponownie ;)
Wielkie gratulacje, zawsze pamiętałem Cię z ładnych wygranych w turniejach ????
Ten turniej to freezeeout i dodane do puli 10000€, regularny on jest?!
 
I 0

invisible8

Użytkownik
jak się robi screen shoty?? też bym coś powstawiał jak ugram ???? a tak ogólnie to najlepsze 8 miejsce w freerolu o 1000e na pokerium ???? damianowski miał 7 ???? i 1 miejsce we freerolu o 10 e na pokerium heheh zawsze coś ???? 5 e do przodu ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Brawo Pokeromaniak ????
Wczoraj też grałem w tym turku na Paradise, ale jak z shorta się podwoiłem, dostałem później KJ na turn mi dochodzi do dwóch par, a na river gościowi do strita ???? , zostały mi jakieś śmieci i poleciałem ????
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
w jakiej sieci ten 2 tur z wpisowym 30$ bo widze niezla pula sie uzbierala. ile ludzi bylo i czy rebuy czy nie bo tez chetnie bym zagral w takim turku
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
No kurde! Kończe 107 w tym na Paradise, co Spirolowi tak ładnie idzie, bo oczywiście mój all in na KK został sprawdzony przez AQ i doszły mu dwie pary, odrazu na flopie...
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
No kurde! Kończe 107 w tym na Paradise, co Spirolowi tak ładnie idzie, bo oczywiście mój all in na KK został sprawdzony przez AQ i doszły mu dwie pary, odrazu na flopie...
Nie narzekaj , mi nie poszło w żadnym turnieju , najwyżej byłem wczoraj, opadłem tuż przed płatnymi , w każdym dniu jakieś bad beaty , aż żal mówić. W ostatnim turnieju AK na A7 i dochodzi 7, aż dziwię się, że ludzie w początkowym etapie turnieju grają z takimi kartami all-in, po kilku minutach ta osoba miała 800 żetonów, tylko mi wszystko zabrała????
 
Do góry Bottom