>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bieżące wyniki w turniejach!!!

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Kolejny turek na NoIQ w którym co kol wiek ugrałem ????
Pula: 250$
Graczy: 639
Miejsce: 29
Wygrana: 1.62
Screen !

 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Wczoraj na Unibecie w turku o 21.15 chyba 8 miejsce coś koło tego... nie wiem bo mój brat kończył grę, ok godz. 0.00 prowadziłem ok 220k i musiałem iśc jeszcze przerobić matmę więc nie wiem ale może w końcu kiedyś wygram ten tur :p
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
ekstra typy Everest ???? wygrana już pomnożona do 20$ :-D
sprawdziłem kolegę z KK na ręce ???? KK vs AQ no i oczywiście A na flopie :p

 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
6 miejsce na Mansion ????

sorka, że tak post pod postem, ale jak sie wygrywa :-D co zrobić:spokodfhgfh: &lt;skromny&gt; :jezora:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
sorry ze sie wtrace ja rozumiem ze czlowiek sie cieszy z wygranej no ale ilez mzona wklejac screenow z tak drobna wygrana? z calym szacunkiem bam14 ale moglbys takei wygrane zostawiac dla siebie i to sie nietyczy tylko ciebie a kazdego z nas, gdybym mial wklejac swoje wygrane ponizej 20$ to mial bym ich tysiace ;p
 
frans 0

frans

Użytkownik
sorry ze sie wtrace ja rozumiem ze czlowiek sie cieszy z wygranej no ale ilez mzona wklejac screenow z tak drobna wygrana? z calym szacunkiem bam14 ale moglbys takei wygrane zostawiac dla siebie i to sie nietyczy tylko ciebie a kazdego z nas, gdybym mial wklejac swoje wygrane ponizej 20$ to mial bym ich tysiace ;p

A niech wkleja tysiące co ci przeszkadza:-D
Ja też sobie postanowiłem wklejam od 20$:jezora:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
w sumie to mi to nieprzeszkadza ale jak wchodze do tego dzialu to troche muli i musze czekaz az sie te wszytskie screeny zaladuja ;p zreszta lubie patrzec na duze wygrane ;p
 
frans 0

frans

Użytkownik
w sumie to mi to nieprzeszkadza ale jak wchodze do tego dzialu to troche muli i musze czekaz az sie te wszytskie screeny zaladuja ;p zreszta lubie patrzec na duze wygrane ;p

Z tym się oczywiście zgadzam, ale jeżeli podniecają się takimi wygranymi to co zrobic:jezora:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
okej okej, macie troche racji, tak myslałem ze bedzie cos nie tak ????
W takim razie ucze sie dalej i jak ugram coś +20$ to napszie (troche czasu minie !)

pozd(R)awiam
 
M 0

mkiller

Użytkownik
2 miejsce na stryyke, 15$ wpadlo. moglo bby lepije, ale moj przeciwnik, jak gralismy heads up, maile niemilosiernego farta.. to lapal kolo po flopie, to dwie pary i tak mnie wykonczyl ;/
 
Do góry Bottom