>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

J 127

jester72

Użytkownik
Stano jak zwykle w punkt:
Często mówi się o rozdziale państwa i kościoła. A ja byłbym jeszcze za rozdziałem państwa i sportu. Wczoraj do szatni piłkarzy wszedł prezydent Andrzej Duda, który – umówmy się – nigdy za fana sportu nie uchodził. Każdy lubi się ogrzać przy sukcesie, więc Duda też.
Niestety, kiedy kilka tygodni temu PZPN poprosił tzw. Pierwszą Damę (mówiąc po ludzku – żonę prezydenta) o objęcie patronatem turnieju „Z podwórka na stadion”, to odpisała – tak w skrócie – żeby dać jej spokój. I że sama będzie sobie wybierać patronaty. „Z podwórka na stadion” to jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Europy, fantastyczna inicjatywa, rozrastająca się z roku na rok. Pani Duda nie chciała jednak mieć z nim nic wspólnego, nie chciała, by jej nazwisko było z turniejem łączone. A skoro w poważaniu miała turniej, służący szkoleniu przyszłych reprezentantów kraju, niech teraz prezydencka para „odstosunkuje się” od reprezentantów aktualnych? To byłoby fair.
http://bit.ly/1VNxwn5
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Stano jak zwykle w punkt:
Często mówi się o rozdziale państwa i kościoła. A ja byłbym jeszcze za rozdziałem państwa i sportu. Wczoraj do szatni piłkarzy wszedł prezydent Andrzej Duda, który – umówmy się – nigdy za fana sportu nie uchodził. Każdy lubi się ogrzać przy sukcesie, więc Duda też.
Niestety, kiedy kilka tygodni temu PZPN poprosił tzw. Pierwszą Damę (mówiąc po ludzku – żonę prezydenta) o objęcie patronatem turnieju „Z podwórka na stadion”, to odpisała – tak w skrócie – żeby dać jej spokój. I że sama będzie sobie wybierać patronaty. „Z podwórka na stadion” to jeden z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Europy, fantastyczna inicjatywa, rozrastająca się z roku na rok. Pani Duda nie chciała jednak mieć z nim nic wspólnego, nie chciała, by jej nazwisko było z turniejem łączone. A skoro w poważaniu miała turniej, służący szkoleniu przyszłych reprezentantów kraju, niech teraz prezydencka para „odstosunkuje się” od reprezentantów aktualnych? To byłoby fair.
http://bit.ly/1VNxwn5
Nie rozumiem jednej rzeczy w Polsce , zawsze i wszedzie jest hejt na kazdego i wszedzie.
Teraz znowu hejt na PiS i Dudy. Prosze podac mi Panstwo na swiecie, gdzie Prezydent / Kanclerz nie wspiera , nie jest obecny na takim wydarzeniu.
Angela Merkel, na kazdych MS, ME siedzi na stadionie. Po meczach idzie do szatni i gratuluje chlopakom. Bywaly sytuacje, ze nagi Schweinsteiger / w samym reczniku/ odieral od niej gratulacje. Czy jest w Niemczech hejt na Merkel , bo weszla do szatni ??? Ano nie ma
Komorowski po final MS w siatkowce, siedzi na trybunie co 10 minut pokazywany, po meczu idzie do szatni gratuuluje, ba nawet wywiadu udziela , czy jest hejt na Komorowskiego nie ma .
Itd. itd.
Byl mecz Duda jako Prezydent poszedl na niego obejrzal, po meczy poszedl pogratulowal chlopakom i tyle. Czy on tam siedzial z nimi i pil piwo ? Nie , nawet sobie fotki z nimi nie zzrobil pod publike, wszedl kazdemu ,przybil 5&#39; zrobil ich zdjecie grupowe i wyszedl. Po meczu nawet nie dawal zadnego wywiadu, tylko wsiadl do samochodu i pojechal. I teraz wielki hejt , ze Duda wykorzystuje ten fakt dal wlasnej promocji. Wszedl spontanicznie do szatni i podziekowal i tyle. gdyby to bylo wszystko ,, oficjalnie &#39;&#39; to watpie , ze niektorzy by tam latali z golymi klatkami, a Jedza by tak tanczyl ;)
Co do czescie, gdzie chodzi o Prezydentowa, to jej sprawa co ona wspieral, nie wyglada mi raczej na osobe, ktora by wspierala Sport i tyle. Mogli podpytac Dude samego, pewnie by objal patronat nad ta akcja , ale lepiej atakowac i atakowac.
Nie ma sie zadnyych argumentow to sie atakuje. Stano wielki prorok i teraz wie , ze Duda sie nie interesuje sportem. Dziwne troche, no coz moze on wie wiecej niz inni.
Typowa Polska mentalnosc, zjebac , zjebac i jeszcze raz zjebac kogos. :]
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Nie &quot; w punkt&quot; tylko to zakrawa o paranoje antyDuda i jest raczej smieszne niz kontrowersyjne ???? to juz jest objaw przedsmiertnych konwulsji platfusow i podleglych im dziennikarzyn, co mnie niezmiernie cieszy i jest muzyka dla moich uszu ???? czy przypadkiem Koparka nie byla na Hampden w czwartek?? ???? no i z poprzednich lat - Bul na MS w siatce i WSZYSTKICH meczach reprezentacji na narodowym, kwachu na Malyszu i MS w Korei i Japonii. Gdzie byl wtedy ten pismak Stano? Wtedy nie trzeba bylo rozdzielac panstwa od sportu?
Nigdy za fana sportu nie uchodzil... Hahaha coz za wybitna dedukcja godna pozalowania. Rozumiem, ze wczoraj mialem kazac mojej zonie wyp... z domu bo zazwyczaj nie interesuje sie pilka i nie zycze sobie zeby ogladala mecz? ????
Ja rozumiem ze boli was ten Duda, ale to juz sa objawy psychozy i obsesji...
 
belo 106

belo

Użytkownik
Jak sam Stanowski napisał na twitterze Prezydent podjął się objęcia patronatem turnieju &quot;Z podwórka na stadion&quot;. Podobno obiecał to PZPN jeszcze wczoraj po meczu, a więc przed powstaniem tekstu ????
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Najlepiej będzie jak weźmie mamę ze sobą i pojadą. Oni nawet takiej obietnicy nie będą umiały dotrzymać, tak samo jak Ci co mieli wyjechać, jak Duda zostanie prezydentem i wprowadzi Kaczystan ;)
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
Wybory Białoruś:

exit poll:
Aleksandr Łukaszenka - 82,9%
Siarhiej Hajdukiewicz - 4,4%
Tacciana Karatkiewicz - 4,3%
Mikałaj Ułachowicz - 2,1%

a to Ci niespodzianka ????
T oupelnie jak sondaz CBOS dla Wyborczej - zastap Lukaszenke za Komorowskim, albo TNS Polska dla TV Republika - zastap Lukaszenke Jaroslawekm kaczynskim ????

Roznica polega na tym ze Lukaszenka cieszy sie autentycznym poparciem na Bialorusi a osrodki spoza kraju chcialyby im narzucic inna wladze ????
 
nowoczesny 8

nowoczesny

Użytkownik
ile teraz płacą za wstawienie ryja Petru i taki nick?
Chcialbym zeby tak bylo jak mowisz ale nie jest

Popieram Petru z przekonania

Ccialem glosowac na Kukiza ale po ujawnieniu przekretow z listami wyborczymi w zyciu nie zaglosuje na ruch Kukiza. Do tego Platforma zasluguje na kopniaka, PiS m to populisci i socjalisci.

Kto zostaje?
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Chcialbym zeby tak bylo jak mowisz ale nie jest

Popieram Petru z przekonania

Ccialem glosowac na Kukiza ale po ujawnieniu przekretow z listami wyborczymi w zyciu nie zaglosuje na ruch Kukiza. Do tego Platforma zasluguje na kopniaka, PiS m to populisci i socjalisci.

Kto zostaje?
You made my day ????
 
Do góry Bottom