>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Biathlon

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
I.Tcherezov-M.Rösch 1 1.75

Wybrałem taki typ który sam zagram niewiem buki bardzo wywyzszaja Niemca co mnie troche zastanawia ale tak jest od paru zawodów jednak ich przemyslenia sie nie zgadzaja zazwyczaj.W tamtym tygodniu mialem podobny typ i ładnie weszło.Jesli chodzi o rosjanina to jest on bardzo solidnym zawodnikiem biega na poziomie 4-7 miejsca dosyc czaeso i sadze ze w tych zawodach powalczy nawet o podium.Jesli chodzi o Michaela Roscha to moim zdaniem to typowy sredniak.Startuje w sztafecie lecz nie błyszczy tam w ostatnich zawodach sztafetowych Tcherezov miał lepszy zcas od niemaca o 30 sekund a wiec sporo.Moim zdaniem ten typek wchodzi w 1.75 % i jest najlepszy z niezłym ako.Taka propozycja jest w BG.


poZDro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
I.Tcherezov-M.Rösch 1 1.75 (6-23) ✅ ✅ :jupi: :jupi:

Jak mówiłem buki ciagle daja na tego Roscha a on jest kiepski. izzi :jezora:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
M.Tchoudov-C.J.Bergman 1 1.65

Moim zdaniem ten typ jes bardo pewny bo Rosjanin biega na swoim poziomie i jest zazwyczac w pierwszej dziesiątce , nie mam pojecia czemu buki dali do tej pary Bergmana.Chyba dlatego ze w sprincie byli na podobnych pozycjach. .Bergmana czasem moze stac na jakis &quot;wyskok&quot; ale raczej nie czesto bywa w pierwszej dziesiątce.Jesli Tchoudov nie bedzie strasznie chybic powinnien w tej rozgrywce wygrać,Biega całkiem niezle powiem ze nawet dobrze.Jesli chodzi o Szweda to on biega raczej kipsko takie małe porównanie to w sprincie Tchoudov był wyzej o jedna pozycje a miał dwa pudła.Lepiej biega wiec sadze ze nawet moze nadrobic karne rundy.Choc moim zdaniem te dwa pudła to raczej mały wyopadek przy pracy bo on zazwyczaj strzela solidnie.Typ wchodzi w 80 %.

poZDro
 
W 2

wislak

Forum VIP
fcbialas co sadzisz o typie: Iarochenko-Gross na 1 ? ja to postawilem bo ladny kurs 1.60 ale ciekawi mnie jakas opinia experta :-?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
hehe pisząc ten post zawody dawno sie już odbyły ;)

M.Tchoudov-C.J.Bergman 1 1.65 (20- *)


*niestety Bergman nie wystartował i bg policzył mi po kursie 1 .Sam na poczatku tego nie widziałem ze Szwed nie startuje i potem nawet powiekszyłem stawke no ale niestaty.Lecz za takie błedy powinno sie płacic.No trudno już w srode nastepne typki.

poZDro
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jutro już konkurencje seniorskie biathlonowych mistrzostw świata we włoskiej Anterselvie.
Oto moje propozycje na sprint mężczyzn i sprint pań. Head to head według bukmachera Bwin: co o tym sądzicie ???? ?

Tomasz Sikora - Matthias Simmen ✅
Typ: 1
Kurs: 1,65
Analiza:
Nasz reprezentant oprócz słabszego występu w Pokljuce gdzie startował na pożyczonych od Wiesława Ziemianina nartach prezentował się coraz lepiej. Sądzę, że razem z trenerem Bondarukiem poprawił wszystkie mankamenty i zajmie miejsce w pierwszej 10 a tym samym będzie lepszy od Szwajcara Simmena dla którego takie miejsce w 10 sie wg mnie nie znajdzie.

Bjorn Ferry - Carl Johann Bergmann ✅
Typ: 1
Kurs: 1,40
Analiza:
Ferry w ostatnich zawodach prezentował się bardzo dobrze, a Bergmann gdzieś tracił na strzelnicy a dodatkowo jest słabszym biegaczem od Ferrego. W tej parze szwedzkiej stawiam na Ferrego

Vincent Defrasne - Alexander Wolf ⛔ jedna sekunda róznicy...
Typ: 1
Kurs: 1,85
Analiza:
Według mnie w tej parze lepszy okaże się bardziej doświadczony Francuz Defranse. Wolf potrawi strzelać i biegać bardzo dobrze, jednak jest trochę nerwowym zawodnikiem i jeśli coś idzie nie po jego myśli potrafi wszystko zepsuć.

Florence Baverel Robert - Darya Domravcheva ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,50
Analiza:
Nie wiem dlaczego taką parę do porównania wybrali w Bwin, według mnie to w zdecydowanie lepszej formie znajduje się Francuzka i jest jedną z faworytek do zdobycia medalu mistrzostw. Zawsze bardzo dobrze strzela ostatnio poprawiła bieg i była w ostatnich zawodach jedną z czołowych zawodniczek. No chyba, że o czymś nie wiem. O Białorusince Domravchevej mało słyszałem jak do tej pory ;)

Andrea Henkel - Sandrine Bailly ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,80
Analiza:
I znów jak dla mnie typ bardzo trafny. Henkel liderka pucharu świata z początku sezonu wróciła do niezłej dyspozycji i w Pokljuce zaprezentowała się całkiem nieźle jak na swoje bardzo wysokie możliwości za to z Francuzką Bailly było ostatnio coś nie tak, zawodzila przede wszystkim osiągając bardzo słabe rezultaty na strzelnicy a także nie najlepsze czasy w biegu, a przecież jest jedną z najlepszych biegaczek. Jeśli od zawodów w Pokljuce nic się nie zmieniło to Niemka Henkel zajmnie wyższą pozycję od Sandrine Bailly.
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Typy o dość wysokich kursach warte postawienia: (wszystkie z Profesjonala)

Greis-Iarochenko 2.23 ⛔
Greis-Tchoudov 2.08 ✅

Greis jest ostatnio w beznadziejnej formie. Myślę, że poprostu nie trafił z formą (była ona tylko na początku sezonu) i ci biathloniści powinni być od niego lepsi.

Svendsen-B.Ferry 1.62 ⛔

Svendsen jest na osatnio w wyśmienitej formie. Jezeli tylko nie zaprzepaści strzelania wygra ze Szwedem.

Defrasne-Sikora 2.35 ✅

Defrasne jest czołowym zawodnikiem tego sezonu. Sikora zawalił początek sezonu, ale jego forma rośnie. Warto postawić ten typ, dlatego że Sikora lubi Anterselvę (MŚ w 1995 r., IO 2006).



Olofsson-Wilhelm 1.69 ✅

Olofsson zaczęła ostatnio dobrze strzelać, a jej bieganie jest chyba najlepsze na świecie. Wilhelm, choć cały czas jest w czołówce ma również wpadki. Myślę, że Szwedka spokojnie wygra z Niemką.


POZOSTAŁE TYPY:
OE Bjoer.-Kruglov 1.24 ✅
OE Bjoer.-Sumann 1.19 ✅
Kruglov-Fischer 1.59 ✅
Kruglov-Wolf 1.41 ✅
Svendsen-Burke 1.22 ✅
R.Poiree-Roesch 1.51 ✅
R.Poiree-Vitek 1.29 ✅
B.Ferry-Cerezov 1.89 ⛔

Olofsson-X.Dong 1.24 ✅
Wilhelm-Brankovic 1.24 ✅
Wilhelm-Grubben 1.54 ✅
Henkel-Baverel R. 1.54 ⛔
Henkel-X.Liu 1.21 ✅
Grubben-Sokolova 1.24 ✅
Grubben-Anisimova 1.29 ✅
Neuner-Kocher 1.29 ✅
Neuner-Y.Kong 1.35 ✅
Baverel R.-Gwizdon 1.44 ⛔
Glagow-Gregorin 1.39 ⛔
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Moim zdaniem bezpieczne typy na miejsca z Profesjonala:
OLOFSSON 1 3.70 ⛔
WILHELM 1-3 2.10 ⛔
HENKEL 1-3 2.50 ⛔
NEUNER 1-10 1.40 ✅
GRUBBEN 1-6 1.90 ⛔
BAVEREL R. 1-10 1.80 ⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No to mi Defrasne numer wyciął, jedną sekunde przegrał z Wolfem......... Ale licze ze Henkel i Baverel dobrze pobiegną ???? Miki1910 nie zgodził bym się z typem, że dwie niemki będą na podium ja tam licze na dobry występ Baverel-Robert :mrgreen:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Brawo dla Sikory i Ziemianina!!Sikora 5 miejsce bardzo dobre strzelanie i jutro szanse na medal.Ziemianin jako jeden z 4 bez pudła!!Świetna forma :jupi:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dobra dawno nic nie podawałem na jutro singiel z wysokim kursem.

Andreas Birnbacher - Michal Slesingr 2 2.30
Tu moim zdaniem buki troche przesadziły z kursem Czec widac w gazie najpierw 2 potem 4 miejsce.Niemiec narazie pozycje dosyc odległe .Slesingr strzela dosc dobrze co moze byc waznym aspektem jutro.Do tego smiem twierdzic ze jest lepszy biegowo od Niemca.Patrzyłem na czasy i z tego to wynika.Moge jeszcze dodac ze w biegu na 20 km w Oestersund Czech był 4 ,a niemiec 2 i tamtego czasu wychodziło na to ze Czech lepszy biegowo ,dzieliła ich tylko jedna karna minuta.Jednak takie patrzenie co było przed mistrzostwami moim zdaniem nic nie daje bo kazdy sie przygotowywuje na MŚ kazdemu inaczej tu wyjdzie ,jednak po tych dwóch zawodach już troche widac kto trafił z forma kto nie .Do tego Niemcy kompletnie nie trafili z forma ,strzelaja bardzo kiepsko z biegiem też raczej fatalnie.Sadze ze można zaryzykować taki kursik ,dla mnie spore szanse wejscia.

Bjorn Ferry - Halvard Hanevold 1 2.00
To jest mój drugi typ na jutro.Tak patrzyłem sobie i dostrzegłem ze warto zagrac przeciwko Norwegowi .Ferry forme ma raczej już od dłuzszego czasu .Jednak na tych mistrzostwach pierwszy występ w sprincie bardzo udany 4 miejsce ,Hanevold był wtedy na odległej 23 pozycji to raczej kiepskawa pozycja jak na tego bardzo doswiadczonego zawodnika ale jak dla mnie nie trafił z forma bo dzień pozniej był 20 miał 2 pudła i raczej pobiegł mizernie .Jesli chodzi o Ferrego w poscigowym to raczej ten bieg mu nie wyszedł.W biegu w Oestersund zaliczyli taka sama ilość pudeł jednak tam troche lepiej biegowo przygotowany był Norweg.Wiadomo jednk wszystko zależy od dyspozycji dnia ,warunków ,nasmarowania nart.Jednak moim zdaniem Hanevold jest bez formy jednak jest to zawodnik który czesto wyskakuje i zaczyna super strzelac i znakomicie biegać .Do tego pamietam ze pare razy tak sie przebudzał w biegu na dochodzenie.Mam jednak nadzieje ze nie przebudzi i zajmie koło 20 miejsca .Ferry jak ładnie strzeli to może być w pierwszej 6-8 na to licze .

Jutro rano może też podam jakies typki.

poZdro fcbialas
 
kylo1910 0

kylo1910

Użytkownik
Typy na miejsca (PROFESJONAŁ):
OE.BJOER. 1 2.20 ⛔
R.POIREE 1-10 1.35 ✅
KRUGLOV 1-6 2.00 ✅
HANEVOLD 1-10 1.45 ✅
SIKORA 1-3 4.50 ⛔
FISCHER 1-6 2.70 ⛔
BIRNBACHER 1-10 1.80 ⛔

Pojedynki:
OE.BJOERNDALEN-KRUGLOV 1.29 ⛔
OE.BJOERNDALEN-HANEVOLD 1.24 ⛔

Bjoerndalen na MŚ pokazał klasę.

R.POIREE-SIKORA 1.84 ⛔
SIKORA-WOLF 1.51 ⛔

Gdyby nie pech Tomek miałby już medal.

GREIS-TCHEREZOV 1.66 ✅
GREIS-BERGMAN 1.39 ✅

Co prawda Greis nie zaczął udanie tych MŚ, ale dla Niemca to porażka, więc będzie chciał zaliczyć udany występ.

Pozostałe typy:
R.POIREE-ROZKOV 1.51 ✅
KRUGLOV -B.FERRY 1.99 ⛔
KRUGLOV-BIRNBACH. 1.51 ✅
HANEVOLD-GROSS 1.54 ⛔
HANEVOLD-SUMANN 1.78 ⛔
FISCHER-ANDRESEN 1.56 ⛔
SLESINGR-BURKE 1.44 ✅
BIRNBACHER-ROBERT 1.41 ✅
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
W kilku typach nie zgadzam się z moim bratem. Zobaczymy kto będzie miał więcej ✅ ✅ ✅ .

TYPY NA MIEJSCA

OE.BJOER. 1 2,20 ⛔

Postawienie na Bjoerndalena jest prawie tak pewne jak śmierć. W tym sezonie tylko dwa razy przegrał (nie poszedł mu sprint i potem robił co mógł, ale nie mógł już wygrać w biegu pościgowym).

SIKORA 1-3 4.50 ⛔

Tutaj też się muszę zgodzić z bratem. Sikora jest w rewelacyjnej formie. Poza tym lubi włoskie trasy. Gdyby nie wypadły mu dwa naboje w sprincie mielibyśmy medal, a kto wie jakby wtedy potoczył się bieg pościgowy, w którym Polak również miał pecha, bo jeden pocisk wogóle nie doleciał do tarczy.

SLESINGR 1-6 3.00 ✅

Czech jest w wyśmienitej formie. szybko biega, i niezbyt często pudłuje. Poza tym w jedynym jak do tej pory biegu indywidualnym w tym sezonie był 4., a nie był wtedy w tak rewelacyjnej formie.

Pozostały typ:
R.POIREE 1-10 1.35 ✅

KTO LEPSZY?

R.POIREE-SIKORA 1.84 ⛔

Obaj zawodnicy są dobrze dysponowani na tych MŚ. jednak Sikora mógł już dwa razy zdobyć medal, a Poiree był odrobinę gorszy. Do 3 razy sztuka Tomek!!!

SIKORA-WOLF 1.51 ⛔

O Sikorze wspomniałem już wyżej. Natomiast Wolf nie zachwyca na tych MŚ. Przed MŚ miał dobre starty, ale teraz jego postawa rozczarowuje.

FISCHER-ANDRESEN 1.56 ⛔

Fischer miał wpadkę w sprincie, gdzie zrobił 3 pudła. jednak w biegu pościgowym jako jedyny trafił 20 pocisków i można było powiedzieć &quot;rach ciach ciach&quot;. Andresen natomiast nie należy do wielkich strzelców. Choć dobrze biega, wiadomo, że w biegach indywidualnych liczy się głównie celność, potem wytrzymałość, a następnie dopiero szybkość.

Pozostałe typy:
OE.BJOER.-KRUGLOV 1.29 ⛔
OE.BJOER.-HANEVOLD 1.24 ⛔
R.POIREE-ROZKOV 1.51 ✅
KRUGLOV-B.FERRY 1.99 ⛔
KRUGLOV-BIRNBACH. 2.18 ⛔
HANEVOLD-GROSS 1.54 ⛔
HANEVOLD-SUMANN 1.78 ⛔
GREIS-CEREZOV 1.93 ⛔
GREIS-BERGMAN 1.39 ✅
SLESINGR-BURKE 1.44 ✅
BIRNBACH.-ROBERT 1.41 ✅
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Andreas Birnbacher - Michal Slesingr 2 2.30 (19-3) ✅ ✅ ✅ typ wszedł na kompletnym luziej .Ciesze sie ze moj typek dnia wszedł.

Bjorn Ferry - Halvard Hanevold 1 2.00 (14-10) ⛔ tu naprawde wielki pech Ferry miał juz 15 celnych strzałów ,niestety w ostatnim strzelaniu doszło do niego ze moze nawet wygrac.Po mimo że miał 3 karne minuty a Norweg tylko jedna to przegrał o 15 sek.Ogólnie jestem zadowolony.Wieczorkiem albo rano cos podam na jutro .
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje propozycje na bieg indywidualny pań ;) Kursy z Bwin ;)

Florence Baverel-Robert - Kathrin Hitzer ✅
Typ: 1
Kurs: 1,65
Zawiodłem się trochę na Baverel w jej pierwszych występach. Przed mistrzostwami wydawała się znajdować w bardzo dobrej formie. Bardzo wysoka skuteczność na strzelnicy, poprawiła nawet znacznie swój bieg i zajmowała miejsca w pierwszej 10. Mimo niezbyt udanych dla niej mistrzostw ja nadal uważam ją za jedną z faworytek do zdobycia medalu w którejś z konkurencji, a jeśli przypomi sobie jak zazwyczaj strzela, to zajmie jutro bardzo wysoką pozycję a napewno będzie lepsza od młodej niemki Hitzer.

Linda Grubben - Martina Glagow ✅
Typ: 1
Kurs: 1,45
Większość Niemek na tych mistrzostwach mają rozregulowane celowniki, a w biegu indywidualnym strzelanie jest bardzo ważne. Według mnie Glagow na tych mistrzostwach nie trafiła z formą. Za to Grubben świetnie pobiegła w biegu pościgowym gdzie na finiszu wyprzedziła Szwedkę Oloffson. Sądzę, że norweżka będzie podbudowana tym sukcesem w biegu pościgowym i będzie jedną z faworytek biegu pościgowego gdyż też nalezy do zawodniczek bardzo dobrze strzelających.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Andrea Henkel - Martina Glagow 1 1.90 betway

Moja główna propozycja na jutrzejszy biega na 15 km.Sam zagram to dosyc mocno bo to jak dla mnie typ bardzo pewny.Chciałemzagrac przeciwko Glagow bo jest ona dosc przecietna biegaczka.moim zdaniem tu wiele naprawde aspektów przemawia za Henkel i zastanawiam sie tylko czemu buk ocenia jej szanse jako troche mniejsze ,bo kurs jest wiekszy.Jednak moja odp jest to ze buk sie raczej kiepsko zna na biathlonie i udowodnił mi to wiele razy ,gdy mozna było znaleźć &quot;perełke&quot;.Henkel od poczatku roku była zdecydowanie lepsza i ja wole stawiac na zawodniczki które dobrze prezentuja sie biegowo.Do tego ostatnio dwie niemki nie startowały .Ich wystep na MŚ to była lekka niewiadomo i jednak nie sa w jakiejs super formie.Ale jesli chodzi o forme biegową to w sprincie miały po 3 karne minuty a Hankel była lepsza i tak o 40 sekund.Jesli chodzi o bieg pościgowy to Henkel miała 4 karne rundy a i tak wyprzedziła Glagow o 13 sekund choc ta miała zaledwie 2.We wczesniejszym biegu na 15 km w szwecji Henkel była 4 .Moim zdaniem buki sie kierowały tym wystawiajac tą oferte iż wiedziali ze w biegu pościgowym te panie były,bezposrednio obok siebie w klasyfikacji .Do tego Henkel jest o wiele wyżej w klasyfikacji generalnej puchary swiata.Moim zdaniem Henkel w tym biegu bedzie chciała sie lekko przełamac i zajmie gdzie pozycje w pierwszej 6.


Olofsson A. (SWE) v Wilhelm K. (GER) 1 1.65 gamebookers
Moim zdaniem ten typek też jest dosyc pewny .Szwedka jest lepsza biegowo smiem twierdzic ze nawet jak bedzie miała jedno pudło wiecej to i tak da rade.Po drugie jesli chodzi o strzelanie to sa dosyc podobne ,a nawet Niemka chyba troche wiecej strzela poza tarcze.


poZdro
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Grubben wygrała dzisiejszy bieg indywidualny a zawodniczka którą sobie wybrałem,wierzyłem od początku że zdobędzie na tych mistrzostwach medal Florence Baverel-Robert zajęła drugie miejsce i zdobyła srebro ???? Ale teraz oczekuje biegu masowego w którym licze na Tomasza Sikore, on zawsze lubi bezpośrednią rywalizacje, która dodaje mu dodatkowej motywacji do lepszego biegu i celniejszego strzelania ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Andrea Henkel - Martina Glagow 1 1.90 Betway ⛔

Olofsson A. (SWE) v Wilhelm K. (GER) 1 1.65 Gamebookers ✅

Obstawiłem jeszcze 3 typy w stsie po kursie 1.40 około weszło ,już nie bede wpisywac po fakcie.Niestety przegrałem osobista walke z bukiem a mianowicie chodzi mi o pojedynek Andrea Henkel - Martina Glagow 1.Narazie potypuje sobie sam i nie bede wpisywac typków zobaczymy co z tego wyjdzie.

poZDro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom