>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Biathlon

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Bjoern Ferry - Halvard Hanevold 1 1.75 betway

Na jutro moim głównym typem bedzie ten pojedynek.Zastanawiałem sie nad pojedynkiem sikora z Hanevoldem ,jednak ostatecznie wybrałem to ponieważ Ferry jest troche lepszy biegowo , a ja zawsze mówie ze wole grac na zawodnikó dobrych biegowo.Ferry jesli chodzi o bieg to jest niezłym zawodnikiem.Lecz chiałem zagrac przeciwko Norwegowi bo sadze ze ostatnio jego forma biegowa jest bardzo kiepska i chciałem to wukorzystac.Mysle ze Hanevold juz niedługo &quot;zejdzie&quot; z tras biathlonowych ma już 38 lat.Podczas gdy fery 29 .W tym sezonie Feery spisuje sie naprawde dobrze ,jest to jego najlepszy sezon w życiu.Lecz moim zdaniem na tych mś mogł liczyc na wiecej nież 4 miejsce indywidualnie.Racja moze i jest zadowolony ze wygrał mix.Jednak to nie to samo co sykces indywidualnie.Sadze ze Ferry powalczy o podjum ,choc moim zdaniem an to go nie stac zajmie pewnie gdzies lokate w pierwszej osemce.Co do Norwega ,to jest on ostatnio kiepskim biegaczem ,a w tym biegu masowym ,bieg sie liczy i to mocno.Dzis to udowodniła Henkel gdzie praktycznie biegiem wygrała sobie złoto.W tym sezonie odbyły sie dwa biegi ze startu wspólnego ,przez wiekszość ta konkurencja jest najbardziej emocjonujaca ,racja kazdy na starcie ma szanse na zwyciestwo.Jedynym mankamentem w tym pojedynku któory móhłby swiadczyc przeciwko Szwedowi jest to ze w tych biegach spisuje sie kiepsko zajmował pozycje odpowiednio 17 i 12 , a Hanevold 10 oraz 13.Jednak to sa mŚ i każdy sie pod nie przygotowuje.moim zdaniem z forma lepiej frafił Ferry a to bedzie ostatnio start na tych MŚ i każdy na bank da z siebie wszystko ,moim zdaniem w tym pojedynku bedzie triumfować Szwed ,licze ze jak nawet bedzie miec karna minute wiecej to pojedzie Norwega .Go go go Ferry.

poZDro fcbialas
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje propozycje na bieg masowy panów ;)
Kursy wg Bwin

Nikołaj Krugłow - Maxim Tchoudov 2 - 2,20
Obaj zawodnicy świetnie pobiegli we wczorajszej sztafecie i to m.in dzięki ich wspaniałemu biegowi a także rewelacyjnemu strzelaniu Rosja zdobyła złoty medal. Dziś bieg ze startu wspólnego na 15km. Ważne jest strzelanie, ale jeszcze ważniejszy dobry bieg gdyż zawodnik z 2 karnymi rundami może jeszcze spokojnie ograć tego co strzelał na czysto. Przykładem takiej pary wg mnie jest własnie rosyjska para Krugłow - Tchoudov. Gdzie Tchoudov jest zdecydowanie lepszym biegaczem. Jest on lekkim zawodnikiem, narty go dobrze niosą na trasach we włoskiej Anterselvie. Sądzę, że nawet jak bardzo dobrze strzelający w tym sezonie Krugłow będzie strzelał czysto to nawet z dwoma karnymi rundami Tchoudov będzie na finiszu wyżej od niego. Oboje z zawodników uplasują się w pierwszej 10, a przy dobrym strzelaniu powalczą o medale

a także:

Ole Einar Bjoerndalen - Michael Greis
Typ: 1
Kurs: 1,45

Michal Slesingr - Alexander Wolf
Typ: 1
Kurs: 1,45

Halvard Hanevold - Sven Fischer
Typ: 2
Kurs: 1,60

zawodnik z jakiego kraju znajdzie się na wyższej pozycji Niemcy/Rosja
Typ: Rosja
Kurs: 2,10
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Powie mi ktos po co Sikora jedzie do Bułgari na mistrzostwa Europy.Zaden z liczacych sie zawodników tam nie startuje no chyba ze pan Tomek chce powygrywac z Bułgarami i Rumunami.Według mnie to troche dziwne tam powinni co najwyzej jechac młodzi polacy zeby zbierac doswiadczenie Np.Kobys i Szary
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się johnnygangsta, chyba jedzie tam powygrywać ;-) nie patrzyłem jeszcze kto tam z nim pojedzie, ale może Wiesław Ziemanin nareszcie coś osiągnie ;-) choć ostatnio Wiesław zamiast startować w zawodach brał się za dobieranie nart Tomkowi na mistrzostwach świata, i mimo że narty nieźle jechały to jak wiemy zawiodło strzelanie...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Greis, M - Slesingr, M 1 1.50

Nastał puchar w Lahti ,mistrzostwa euro. sobie troche odpuscilem choc dałem jeden rekreacyjny typek i wszłed w sztafecie na Norwegów .Lecz może przejdzmy do typów.Troche nie wiem kto jest w ajkiej formie ktos mógł odposcic przez ten czas od mŚ.Wiec na jutro delikatnie. Na jutro wypatrzyłem sobie ten typek.Greis wygrał bieg masowy na mś sadze ze troche poznawo zlapał forme lecz i tak powinnien byc zadowolony z wystepu.Czech był moze mała niespodzianka tych mistrzast ,choc trzeba powiedziec ze ejst to zawodnik z czołówki pucharu swiata.Jednak sadze ze tu bedzie taki pojedynek dwóch przeciwstawnych zawodników.Greis moze sie lekko docierał i sadze ze teraz bedzie mial dobra forma ,mysle nawet ze pod nieobecnosc Norwega moze nawet tu zaliczyc jakąs wygrana.Co do zcecha sadze ze po tych udanych ostatnich zawodach ,moze troche poswitował.heh brzmi to moze troche dziwnie ale czestoz awdnicy przygotowuja sie pod mistrzostwa a potem kiepskawo im idzie.Mam nadzieje ze bedzie tak i w tym przypadku.Niemców nie zbardzo lidze ale widziałem jak Greis próbował wdzierac sie do czołówki na Mistrzostwach.Z typkiem może być róznie ,jednak patrząc na dzisiejszy wystep pan powinno byc wszystko zgodnie z oczekiwaniami.wiec mam andzieje że tu Niemiec sie spisze i bedziemy liczyć kase.To chyba tyle z typków moze cos potem jeszcze wypatrze lub rano.Jak cos to buk unibet.

poZdrawiam
fcbialas
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Hanevold, H - Sikora, T 2 1.95
Jednak sobie wypatrzyłem jeszcze jeden typek .A dotyczy on Polaka ,który wystepował jako jeden z nielicznych w ME wraz z z Norwegami (drugi garnitur) oraz Ukraincami.I ich tam dosyc łatwo pojechał.Do tego patrzyłem na jego strzelanie w sprincie miał 10 celnych strzałów ,w poscigowym po 15 strzałach mial wszystkie celne na ostatnim strzelaniu sracił tylko 3 tarcze ,jednak było to spowodowane że miał ogromna przewage która na mecie wyniosła ponad 2 minuty.W biegu indywidualnym czyli taki jaki bedzie jutro rozgrywany był 4 jednak trzeba podkreslic bieg rodaka miał 3 karne rundy a stracił tylko około 25 sek do zawodnika który miał czyste &quot;konto&quot; a nie był to byle kto bo Gjelland który zapowiadał sie jako bardzo dobry zawodni lecz teraz to raczej srendiak .Tak czy siak Norwedzy i tak biegaja niezle.Tu naprawde bardzo na plus zaskoczył mnie ten abrdzo dobry bieg Tomka.dobra moze przejdziemy to Hanevolda ,ja wrecz uwielbiam grac przeciwko temu zawodnikowi .Jest juz naprawde wiekowy chyba starszy od Tomka 3-4 lata.Do tego biega naprawde kiepsko.Buki czesto faworyzuja tego zawodnika i ładnie ich czaesto mozna ograć.Choc norweg w biegu indywidualnym zazwyczaj spisuje sie dobrze.lecz nawet przy jednej wiecej karnej rundzie sikory ma szanse wygrać.lecz tumoim zdnaiem wszystko przemawia za tomkiem bardzo dobry bieg ,niezle strzelanie.Co tu duzo mowic na dziadka Hanevolda powinno wystarczyc,choc nie ukrywam ze moze powalczyc bo to z pewnoscia potrafi.Lubie grac przeciwko kiepsko biegajacym zawodnikom ,a na tego zawodnika sa jedne z wyzysz kursów jesli nie najwysze patrząc na tak kiepsko dysponowanego biegowo zawodnika.Mam tylko andzieje ze /sikora nie ebdzie zmeczony i nie zagubi formy.Jesli utrzyma forme to typek powinnien na luzie wejsc.

poZdrawiam
fcbialas
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Bialas bardzo fajne typki. Co do pierwszego zgodzę się w 100%. Jednak w drugim może zaważyć strzelanie Tomka. Fakt, biega szybciej, jednak teraz będzie miał przeciwko sobie całą elitę zawodników, nie tak jak było na MŚ i boję się o skuteczność strzałów. Niestety w ofercie GB nie ma biathlonu a nie mam możliwość iść jutro do sts ???? Powodzenia!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Congratulations :!: Ja dziś trafiłem Jużnego -może by tak zebrać paczkę kilka osób każdy by jakiegoś dobrego typa rzucił dać rozpiskę i skubać te buki skubać :!:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
[Gwizdon, M - Nikoultchina, I 1 1.55
To jest dla mnie jakoś dziwny pojedynek ,który powinnien wejśc .Naprawde bułgarka notuje niesamowite wyniki na strzelnicy w sprincie zdarzyło jej sie nawet 7 karnych rund.Wczoraj zaliczyła też 7 karnych rund ,co prawda troche lepiej biega od polki wczoraj pobiegła o ok. 15 sek szybciej sadze ze to nie jest az taka duża przewaga zwłaszcza że to był bieg na 15 km.No naprawde patrzyłem na ostatnie starty Nikoultchiny i chyba najmniej karych rund to miała 4 i to u siebie na ME.Polka wczoraj zaliczyła naprawde niezły wystep zajeła 10 pozycje ,mam andzieje ze pod koniec sezonu pokaze na co ja stac i zaliczy jakis dobry wystep.Lecz musze przyznac ze polka i tak biega bardzo dobrze do najlepszej biegowo Wilhelm straciła ok.40 sek .Sadze ze mogło to być niezłe osiagniecie jesli chodziło o bieg bo wiemy ze pania Magdalene stac na super strzelanie.Moim zdaniem typ jest bardzo mozliwy ,tu jedyna rzecz mogła by pokonac polke czyli dobre strzelanie Iriny ale w to naprawde nie wierze bo jak ktos pudłuje ciagle to chyba szczescie by jedynie jej pomogło.Jesli Gwizdon pobiegnie tak jak w indywidualnym i bedzie dobrze strzelać to typ wchhodzi na luzie nawet kilkoma pozycjami.

Neuner, M - Ioureva, E 1 1.50
No i na jutro druga moja &quot;perełka&quot;.Niemka jest w niezlej formie choc stac ja na zawalenie strzelania ,choc praktycznie zawsze wesprzec sie moze na swoim swietnym biegu.Co do Rosjanki to w tym sezonie była chyba ze 2 razy w pierszej dziesiątce ,to chyba skromny wynik ,przy Neuner która wygrała juz pare razyw tym sezonie .Bo w ostatnich bodajze 5 sprintach była wyżej od Rosjanki ,ktora była gdzies koło miejsca 20 lub nizej.Neuner czesto zajmuje miejsca w pierwszej dziesiatce ,potrafiąc nawe miec ze 3 karne rundy.Do tego Neuner biega owiele lepiej od Rosjanki,wczoraj w samym biegu ok.50 sekund na jej kozysc.Strzelała nawet lepiej bo Niemka miała 2 karne ,Ioureva 3.To wszystko sie kumuluje ,wiec typek jak anjbardziej do złapania dubelek z Gwizdon .Moimz dnaiem typki jak najbardziej przymyslane.Podparte statsami i moimi obserwacjami.Wiec jak chcecie to łapcie te typki.Dodam jeszcze że Niemki w lahi narazie wystepuja rewelacyjnie w 17 było ich aż 5 to też troche mowi.

poZdrawiam fcbialas
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Hanevold, H - Poiree, Raphael 2 1.65
Ty mnie unibet zaskoczył wystawiajaąc taki pojedynek.Francuz w indywidualnym był na pierwszym miejscu ,co prawda jakos rewelacyjnie nie biegł jednak miał zaledwie 1 karna minute.To wystarczyło na wygranie biegu.Hanevold miał dwie karne minuty i był na 11 pozycji jednak musze przyznac ze mnie troche zaskoczył bo pobiegł jak na siebie niezle ,do Poire w biegu stracił około 15 sekund.Musze dodać ze Francuz ten sezon miałkiepski jednak w Anterselvie notował niezłe wyniki,to swiadczyło ze sie przygotowywał pod miestrzostwa.I potwierdział wczoraj ze jest w formie wygrywając .Moim zdnaiem Hanevold w jurrzejszych zawodach zajmie gdzies meijsce ok. pietnastego.Był bym zdziwiony naprawde ogromnie jesli w tym pojedynku wygrał by Hanevold ,dla mnie to chyba najpewniejsze z oferty unibet.Wiele wskazuje na Francuza,który bedzie pewnie liczył na podium.A wiec można krzykąć.Poireeeeeeeeeeee.

Do tego warto zastanowic się nad:
Korobeynikov, A - Gjelland, E 2 1.75

Iarochenko, D - Sikora, T 2 1.80
Tu moze sie wszystko wydarzyć,licze na dobra forme tomka.

poZdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Glagow, M - Henkel, A 2 1.80
Ten pojedynek dla mnie jest bardzo znany.Zawsze w tym pojedynku typuje na Henkel.
Czemu ... Henkel, ,bo jest lepsza poprostu jak dla mnie ,do tego biegowo jest lepsz i to owiele.Już jest pózno i nawet jakos nie zabardzo mam pomysł jak opisać ten pojedynek.Jak dla mnie powinnien wejsc.Może rano napisze coś wiecej.

Do tego taki typek
Henkel zwyciesca zawodów kurs 4.00

Baverel-Robert, F - Khvostenko, O 1 1.45
Do tego taki typek Francuzka biega bardzo regularnie ,zajmuje dobre miesca zazwyczaj w czołowej dziesiatce ale czeto i wyższe.Zazwyczaj w biegach poscigowych poprawia swoja pozycje.Na starcie maja praktycznie taki sam czas ,w biegu indywidualnym Francuzka była owiele lepsza ,do tego w biegu zarobiła ponad minute.Moim zdnaiem ta solidnosc Baverel zaprocentuje i spokojnie wygra ten pojedynek.Ukralina czasem byława wysoko ,wygrała raz nawet w tym sezonie jednak wczoraj strzelała bezbłednie i tak była dopiero 11.Moim zdniaem typek warty rozpatrzenia przy sklejaniu kuponiku.

poZdrawiam
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP

✅
⛔
✅
Dzis tak zagrałem weszłu 2 single na 3 bardzo łądnie.Sorki ze nie podałem ale typki grałem około 10-5 min przed zawodami analizy bym nawet nie napisał,troche za pozno wstałem.Nastepne zawody w sobote to powinnien sie tu znalezc jaki typk z porzadna analizą.

poZdrawiam
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Sezon biathlonowy rozpoczyna się w ten weekend cyklem zawodów w fińskim Kontiolahti. Wstępny kalendarz przewiduje imprezy kolejno w Hochfilzen, Pokljuce, Oberhofie, Ruhpolding, Antholz, Östersund, Pyeong Chang, Khanty-Mansiysk i Holmenkollen. Zawody w Korei są nowością, tam Puchar Świata jeszcze nie gościł. Do programu weszły sztafety mieszane – takie zawody odbędą się dwa razy. Tzw.bieg długi – tylko 3 razy, za to zdecydowanie więcej zawodów sprinterskich i biegów ze startu wspólnego, czyli tych najbardziej widowiskowych.
Co wydarzyło się w przerwie między sezonami?
• Kończy się dyskwalifikacja Olgi Pylevej, Rosjanka wznawia więc treningi, ma nadzieje na powrót na trasy biathlonowe jeszcze w tym sezonie.
• Raphael Poiree zakończył karierę i pod koniec listopada miał wydać swoja biografię.
• Karierę zakończyła Linda Grubben, również w listopadzie – spodziewa się narodzin dziecka.
• Karierę zakończył Sven Fischer (swoją drogą – mój ulubiony biathlonista), dość niespodziewanie, bo wcześniej zapowiadał, że będzie startował jeszcze rok.
• Karierę zakończył również najstarszy z Rosjan – Siergiej Tchepikov.
• Najciekawszą wiadomością jest decyzja „Pięknej Julii”, czyli byłej biegaczki Julii Czepałowej. Ponad rok temu musiała przerwać starty, ponieważ zaszła w ciążę. Już latem rozpoczęła treningi (przede wszystkim strzeleckie). Niedawno jednak obwieszczono, że na starty w Pucharze Świata jest jeszcze zbyt wcześnie, na razie będzie startować w Pucharze Europy.
Faworytki Pucharu Świata
Niespełnioną gwiazdą zeszłego sezonu jest Magdalena Neuner, nowa gwiazda medialna w Niemczech. Zwyciężyła w największej ilości zawodów, a mimo to po Kryształową Kulę sięgnęła Andrea Henkel. Warto przypomnieć sobie końcówkę poprzedniego sezonu, gdzie jeszcze przed ostatnimi zawodami sytuacja była niejasna. O najwyższe trofeum walczyła wspomniana Henkel, Kati Wilhelm oraz Ann Carin Olofsson. Szwedka znakomicie rozpoczęła sezon, niestety nie wytrzymała do samego końca sezonu, a Wilhelm startowała równo cały sezon, lecz w zawodach zwyciężyła tylko raz. W pełni więc zasłużone zwycięstwo odniosła Andrea Henkel, która właściwie zdobyła już wszystko, co było do zdobycia. W tym sezonie zapowiada się po raz kolejny dominacja Niemek – Neuner, Wilhelm, Henkel, Glagow i oprócz tego Denkinger, Niziak, Hitzer, Bucholz. Rosjanki indywidualnie zapewne nic nie zdziałają, ale z dość równym składem będą walczyły w sztafecie. Silnie wygląda ekipa Finlandii – Kaisa Varis i Kaisa Makarainen. Na wsparcie w biegu drużynowym może liczyć Olofsson – Jonsson, Domeij, Nilsson. Na pewno będą liczyły się też Norweżki z Torą Berger na czele i Chinki. Zawsze groźne są Francuzki, ale w tym sezonie znacznie odmłodzone, mogą nieco odstawać od czołówki.
Zapowiada się sezon pod znakiem dominacji Niemek, choć z reguły mają one problemy ze zwycięstwami w biegach sztafetowych, mimo że mają najsilniejszy skład. Indywidualnie skłaniam się jednak nie ku faworyzowanej Neuner, ale którejś z pozostałych, bardziej doświadczonych – Henkel, Wilhelm lub Glagow.

Faworyci Pucharu Świata

U panów sytuacja również jest dość prosta, niespodzianek być nie powinno – o główne trofea walczyć będą reprezentacje Rosji i Norwegii. O trofeum indywidualne Bjoerndalem z resztą świata. Norweg jest zdecydowanym faworytem exportów oraz bukmacherów, którzy wystawiają dość niskie kursy na jego zwycięstwa w poszczególnych zawodach. W zdobyciu Kryształowej Kuli może przeszkodzić Bjoerndalenowi wyłącznie opuszczanie imprez biathlonowych na rzecz biegów narciarskich. Groźni, jak zawsze będą Rosjanie – Kruglov, Tchoudov, Rozhkov, Iaroschenko. Najbardziej zagrozić mogą jednak w sztafecie, bo w biegach indywidualnych żaden nie prezentuje na tyle równej formy, by móc zagrozić Królowi Nart. Francuzi bez Poiree również będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Nie można zapominać o reprezentantach Niemiec, choć bez Grossa i Fischera ciężko widzę ich losy. Jest oczywiście Miki Greis, jest Wolf, Birnbacher i Roesch, ale to Fischer był motorem napędowym, jako ten najbardziej doświadczony – zobaczymy. Powalczą również Austriacy, Czesi i Włosi, ale o nawiązaniu bliższego kontaktu z czołówką nie może być mowy.
Najpewniejszym pretendentem do głównego trofeum jest Ole Einar Bjoerndalen i raczej ciężko mówić o jakichkolwiek innych kandydatach. Potencjał ma Greis, ale czy go wykorzysta?

Polacy w Pucharze Świata

Od ostatnich sukcesów biathlonie Tomasza Sikory i Magdaleny Gwizdom, biathlon, śladem za skokami narciarskimi, gdy dobrze zaczął skakać Adam Małysz, stał się popularniejszy w Polsce. W polskiej telewizji publicznej rozpoczęto transmisje z zawodów, a Sikora był rozchwytywany przez dziennikarzy. W wywiadach wspominał, że ten sezon będzie być może jego ostatnim. W sezonie letnim całkiem nieźle wypadali pozostali Polacy – Pływaczyk i Pałka. Wzrastają nadzieje na to, że nie tylko Sikora i Gwizdoń będą punktować w zawodach Pucharu Świata.
Nieistotne, kto wygrywa, w jakim rodzaju biegu, w jakim mieście. Biathlon jest prawdopodobnie najbardziej widowiskową i lubianą przez kibiców dyscypliną ze wszystkich sportów zimowych. Z roku na rok staje się coraz popularniejsza, a trasy dostosowuje się do kibiców, by mogli w każdym miejscu dopingować swoich zawodników. Biathloniści zostają sportowcami roku w swoich krajach, są rozchwytywani przez media, bo stają się tak samo rozpoznawalni, jak piłkarze czy kierowcy Formuły 1.
Miejmy nadzieje, że ten sezon będzie równie emocjonujący, jak poprzedni i przede wszystkim przyniesie dużo radości kibicom z Polski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom