>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Biathlon

Status
Zamknięty.
biesy 10

biesy

Użytkownik
Wiele biegaczek mało znanych jak np. Kuzmina już było które dobrze spisują się w sprincie a później wszyscy myślą że w pościgowym też w takim wypadku nie powinny popełniać wielu błędów dlatego dla mnie to ona jest wielką niewiadomą.
Neuner za pewne z 2-4 pudłami jest w stanie wygrać, ale ona jak sam napisałeś potrafi mieć serię, nie zapomnę jej ostatniego strzelania gdzie miała dużą przewagę i chyba 4 albo 5 razy spudłowała.
5 pudel, pamietam to do dzis, kase juz ksiegowalem, olbrzymia przewaga przed ostatnim strzelaniem, nawet jakby 3-4 pudla zrobila to wszedlby typ
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
No to było niezłe, pierwsze na czysto, przy drugim minuta zapasu i przy 3 pudłach bez problemów by wygrała. To jest biatlon ????
Jesli chodzi o dzisiaj to myśle że bjerndalem sporo awansuje, może nawet na podium.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
no Bjoerdalen będzie mocny jeżeli znów nie zepsuje strzelania, ale biegł ostatnio bardzo dobrze w takich warunkach więc dziś przy lepszych pewnie sporo nadrobi a jak nie popełni więcej niż 2 pudła to podium ma duże szanse. Ale taki typ dobry to chyba TOP 6.

A co do wygranej to Svendsen jest zdecydowanym faworytem i jak nie zawali strzelania to wygra.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Na biathlonie słabo się znam, ale coś czuje, że Ole dzisiaj pokaże na co go stać. Warunki dzisiaj już nie powinni odegrać takiej roli jak ostatnio i na pewno Bjoerdalen sam jest mocno zdeterminowany, aby poprawić wynik dlatego pobieram TOP3 na Norwega po 2.75 delikatnie ;)
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Ole Einar Bjørndalen - Ivan Tcherezov
typ: 1 kurs: 1.45 ⛔
brak słow ;d
strata 30sec, Tcherezov biegł w lepszych warunkach i dlatego takie wysokie miejsce, Ole zrobi wszystko by na podium dobiec
Simon Eder - Christoph Sumann
typ: 1 kurs: 2.15
⛔ prawie
tak jak wyzej, Summan nizszy numer i biegł w lepszych warunkach czego nie wykorzystał (bo jest słaby) i ma strate 1sec do Edera, ktory był bezbłedny na strzelnicy tylko słabiej biegał, dzis bedzie lepiej bo takie same warunki wszyscy
Anton Shipulin - Dominik Landertinger
typ: 2 kurs: 1,51
✅
dominik bodajze 3 karne rudny wiecej miał a i tak tylko 4sec straty, jhest lepszy i tyle :p
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Bjoerdalen 1 pudło mniej i miałby medal, Ted miałeś pecha.

Sikora lepiej ale bez rewelacji, wciąż uważam że jego forma jest nie wystarczająca by zdobyć medal !
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Macie dzisiaj jakies przeczucia na typy?

co myslicie Tomasz Sikora (POL) 2.10 VS Andreas Birnbacher (GER)1.65 postawione na Tomka??
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jay powinien być znowu wysoko. Ole mam nadzieję, że w końcu zajmie przyzwoite miejsce czyli Top 5, są spore szanse moim zdaniem na to, bo Ole biegowo jest dobrze przygotowany, a strzelać to wiadomo, że potrafi. Wczoraj strzelał nienajlepiej, ale on bardzo ryzykował na strzelnicy, bo tylko to dawało mu jakiekolwiek szanse na poprawienie pozycji. Także tych 2 zawodników widziałbym wysoko. Wysoko powinien być również Svendsen. Nie polecam natomiast stawiać na Summana, bo z nim to nie wiadomo nigdy czy nie zrobi psikusa i nie spudłuje 3 czy 4 razy na jednym strzelaniu.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik
Ja pozwoliłem sobie zagrać następujące pary w systemie 3/7

Magdalena Neuner - Sylvie Becaert 1,4 ✅
Bjerndalen - Shipulin 1,35 ✅
Makarainen-Song 1,7 ✅
Berger-Bailly 1,5 ✅
Jay-Sikora 2,0 ✅
Ustyagov-Birnbacher 1,5 ✅
Svendsen-Greis 1,78 ✅

Typy oparłem głównie na aktualnej formie z biegu na dochodzenie w Vancouver ( w sprincie warunki pogodowe zbyt mocno wpłynęły na rezultaty) oraz z ostatniego wyścigu indywidualnego w Antholz-Anterselva.

Biathlon dzisiaj dopisał...finansowo. Szkoda, tak blisko a byłby kolejny idealny dzień sportowo.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Kurzajewski mówił wczoraj, że dzisiejsza konkurencja to ulubiona Tomka Sikory. Miał wtedy pecha z tą śnieżycą, tak samo Bjoerndalen. Dzisiaj powinien być w TOP 10
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kurzajewski mówił wczoraj, że dzisiejsza konkurencja to ulubiona Tomka Sikory. Miał wtedy pecha z tą śnieżycą, tak samo Bjoerndalen. Dzisiaj powinien być w TOP 10
ta wkurzajewskiego słuchaj...
ale z tym TOP10 to pełna zgoda ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
1 pudło - 1 minuta
Przy dobrym biegu np. Ole ma szansę podczas takiego dystansu nadrobić minutę albo więcej, ale Tomek nie jest w życiowej formie, i dla niego według mnie 1 pudło może przekreślić szansę na podium no chyba że pobiegnie rewelacyjnie, ale w TOP 10 powinien być przy 1 pudle i średnim biegu, 2 pudła przy bardzo dobrym biegu jest jeszcze szansa na TOP 10, ale przy słabszym zdecydowanie przekreśli szansę.
3 pudła i więcej nie ma o czym gadać.
Według mnie dziś zaliczy 2-3 pudła. Choć chciałbym aby jak najlepiej się spisał to ja w stosunku do niego nie jestem wielkim optymistą i myślę że dziś znów zaliczy bezbarwny występ.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Ole ma wieksze szanse, Svendsen wolniej biega podczas tych IO no i pierwsze strzelania podczas poscigu pokazały kto tutaj ma cela :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom