>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
tylko czy to Twoja analiza czy na żywca zerżnięta z innego forum bukmacherskiego?! raczej to drugie...
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Co do wyżej podanego scenariusza - nie pasuje mi jedynie opinia o Francji. Buki stawiają na Norwegów, jako faworytów, bo ci zdobyli najwięcej medali, ale to Austriacy mają najbardziej wyrównany i doświadczony skład. Ich problemem jest to, że na razie na IO słabo strzelają, ale za to biegają rewelacyjnie. Należy dodać, że Austriacy to wicemistrzowie z MŚ 2009. Landertinger jest mistrzem z 2009 z biegu masowego. Mesotitsch to niezwykle doświadczony zawodnik startujący od wielu lat, tak samo jak Eder, który ma na dodatek świetny sezon. I wreszcie Sumann lider PŚ. Norwegowie nie mają tak wyrównanej drużyny, a to się niezwykle liczy, co pokazała sztafeta 4*10 km w biegach {pojedynek Szwecja kontra Norwegia}. W sztafetach bywa jednak tak, że zawodnicy średni dostają skrzydeł, ale z doświadczeniem się nie wygra mimo wszystko. 3 dobierania to dużo, ale wystarczy spojrzeć na Francuzki w sztafecie, żeby zobaczyć, jak stres może zjeść niedoświadczoną zawodniczkę na strzelnicy. Jak dla mnie Hanevold i Boe to zawodnicy, które pogrzebią Norwegom szanse na złoto. Nie podejmę się typowania kolejności, ale na zwycięzców stawiam Autriaków. Norwegowie powalczą z mocną reprezentacją Francji o brąz. Niemców kompletnie nie widzę w walce o medale. A Rosjanie. Staruszek Czudow i słaby Szipulin - nie dadzą rady.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Dobra, dobra. Już wszyscy wiemy jak to wyglądać będzie u góry wyścigu, w czubie, a może ktoś zająłby się przeanalizowaniem sytuacji reprezentacji teoretycznie słabszych. Tam kursy są zachęcające a i walka o te niższe pozycje powinna być niezwykle zacięta. Jak dla mnie dużo w tym biegu mogą namieszać Białorusini. Myślę, że nawet są oni w stanie powalczyć o 5-6 lokatę, jeśli oczywiście nie pogubią się na strzelnicy. Skład mają dosyć ciekawy: Abramenko, Syman, Valiullin i Novikov. Na Betsafe zestawiono ich w parze z reprezentacją USA i tu myślę, że kurs 1,75 jest naprawdę kuszący. Amerykanie poza Timem Burke, który i tak spisuje się tutaj przeciętnie, nikogo wielkiego w składzie nie mają, bo ani Bailley ani Hakkinen furory tutaj nie robią. No może troszkę lepiej jest z Teela, ale też szału nie ma. Amerykanie na strzelnicy są bardzo przeciętni. Na pewno pod tym względem ustępują Białorusinom. Wystarczy przedstawić statystyki na strzelnicy:
Sprint/Pościgowy/Indywidualny/Masowy
USA:
Teela 2/4/-/4
Burke 3/5/5/4
Hakkinen 0/6/7
Bailley 0/3/4
Białoruś:
Syman 0/2/3
Novikov 1/2/0/3
Valiullin 1/5/4
Abramenko 1/1/2
Jak widać Białorusini strzelają w miarę dobrze i równo, no może trochę Valiullin odstaje, ale jeśli nie zrobi większych błędów, to strzelanie na plus dla Białorusi, tu powinni zyskać. Amerykanie strzelają fatalnie. Hakkinen i Burke to już naprawdę dyspozycja strzelecka poniżej krytyki, choć Tella i Bailley nie są o wiele lepsi. Biegowo obie ekipy równo, powiedziałbym, że Amerykanie trochę lepiej, ale myślę, że po strzelaniu dużo będą musieli dobrać i przynajmniej 3 karne okrążenia pobiegną. Kurs kusi. Co o tym sądzicie?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
też uważam że Amerykanie jesli chodzi o strzelanie będą jedną z najsłabszych ekip, oby tylko Valiullin nie zawalił, to jedyny Białorusin, którego nigdy nie można być pewnym, ale myślę że jednak Białorusini dadzą rade.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Fajny typ znalazłem na tobet
Fastest leg German
Germany Birnbacher or Greis - Schempp or Pfeiffer typ: 1 kurs: 1,72
głównie chodzi o Greisa w 1 parze
w dotychczasowych wystepach na IO w vancouver nawet jak miał 1 bład wiecej na strzelnicy to przybiegał szybciej niz Pfeiffer. Teraz nie powinno byc inaczej a jak nie to Birnbacher zostaje który tez sie tutaj lepiej spisuje.
do tego greis biegnie jako ostatni który bedzie gonić jak najlepszy wynik
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dziś sztafeta w biathlonie mężczyzn.Faworytem jest drużyna Norwegii ale czy na pewno?!Po wynikach uzyskiwanych przez zawodników na tych IO śmiem twierdzić iż nie wygrają Norwegowie.Na pierwszej zmianie pobiegnie Hanevold który nie błyszczy formą a za przeciwników będzie miał Edera z Austrii który jest w rewelacyjnej formie,Francuza-Jay(sensacyjnego mistrza olimpijskiego) oraz Rosjanina Tcherezowa który tez wydaje się być lepszy.Po pierwszej zmianie wysoko powinna też być ekipa Szwajcarii za sprawą Freia.Niemcy na pierwszej zmianie wystawiają Schempa-więc nie wróże im sukcesu ???? .Na drugiej zmianie w ekipie Norwegii biegnie Boe a za przeciwnika ma Austriaka Mesotischa który nagle wyskoczył z formą i na pewno powiększy przewagę nad Norwegami.U Rosjan biegnie Schipulin i nie wiadomo czy nie straci miejsca wywalczonego przez Tcherezowa na rzecz Francuza Defrasne.Niemcy coś powinni teraz odrobić bo biegnie nieobliczalny Birnbacher.Szwajcaria natomiast musi stracić bo dali Simmena a na trzeciej Wegera.No i ta trzecia zmiana-kluczowa-Austriacy wystawiają szybkiego Landertingera którego będzie próbował dogonić rewelacyjny Svendsen.Czy dogoni-nie sądze bo strata po wcześniejszych biegach powinna być spora.No i zostaje czwarta zmiana.Znajdujący się w wyśmienitej formie Austriak Sumann ma za zadanie utrzymać przewagę nad Bjoerdalenem który jak wiemy nie trafił z formą ale to zawsze Bjoerdalen!U Rosjan pobiegnie Ustyugov więc powinno być 3 miejsce gdyż bracia Furcade nie dadzą rady wyrobić sobie wystarczającej przewagi.
Podsumowując-moim zdaniem klasyfikacja bedzie wyglądała tak
1.Austria 2.Norwegia 3.Rosja 4.Francja 5.Niemcy 6.Szwecja
No i jak tam twój scenariusz kompletnie się nie sprawdził. Po 2 zmianach nie było żadnej straty Norwegów do Austrii a Svendsen nie miał co odrabiać bo on wiedział że będzie sobie biegł z Austriakiem a Ole na ostatniej zmianie załatwi sprawę, a Sumann w rewelacyjnej formie szkoda tylko że nie dużo brakło i byłby zaledwie brąz przez tą runde karną.
Rosja ma brąz, ale powinni dziękować Tchoudov który dużo nadrobił, no i bracia Fourcade nie mieli szans przy takiej stracie.

Ogólnie trochę się pośmiałem, Polecam abyś został scenarzystą bo fantazje to masz ????

I nie porównuj biegów do biatlonu to całkiem dwie różne bajki...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
No i znawcy biathlonu dzisiaj opłacało się grać H2H z oferty betsafe ;) elegansio wlazło, nawet mój kupon wariat. Geri$$ jesteś dla mnie prze gość.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Fajny typ znalazłem na tobet
Fastest leg German
Germany Birnbacher or Greis - Schempp or Pfeiffer typ: 1 kurs: 1,72
głównie chodzi o Greisa w 1 parze
w dotychczasowych wystepach na IO w vancouver nawet jak miał 1 bład wiecej na strzelnicy to przybiegał szybciej niz Pfeiffer. Teraz nie powinno byc inaczej a jak nie to Birnbacher zostaje który tez sie tutaj lepiej spisuje.
do tego greis biegnie jako ostatni który bedzie gonić jak najlepszy wynik
nieznany mi Schempp pobiegł o niecałe 5sec szybciej niz bezbłedny Greis :-(
 
K 1K

keicam19888

Użytkownik
Napisał Ted Zobacz post
Fajny typ znalazłem na Tobet
Fastest leg German
Germany Birnbacher or Greis - Schempp or Pfeiffer typ: 1 kurs: 1,72
głównie chodzi o Greisa w 1 parze
w dotychczasowych wystepach na IO w vancouver nawet jak miał 1 bład wiecej na strzelnicy to przybiegał szybciej niz Pfeiffer. Teraz nie powinno byc inaczej a jak nie to Birnbacher zostaje który tez sie tutaj lepiej spisuje.
do tego greis biegnie jako ostatni który bedzie gonić jak najlepszy wynik
Hmm no ja też to zagrałem..Tylko weź pod uwagę to że zawodnik na 1 zmianie ma do pokonania krótszy dystans niż 3 pozostałych.
Więc pewnie dlatego większość takich typów nie wchodziła..
Podobnie jak We Francji i Rosji..Gdzie Czas 1 zawodnika był o wiele lepszy niż 3 pozostałych...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No właśnie mnie też to zdziwiło ? Trasa taka sama, zaczynają w tym samym miejscu i w tym też zmieniają się zawodnicy.
 
K 1K

keicam19888

Użytkownik
jakim cudem moze miec mniejszy jak kazdy biegnie 7,5km ?
To zobacz sobie uzyskany czas na 1-wszej zmianie a czas Biordalena który był najszybszy...
5 zawodnik na 1 zmianie miał lepszy czas od reszty zmian..
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
jakim cudem moze miec mniejszy jak kazdy biegnie 7,5km ?

To zobacz sobie uzyskany czas na 1-wszej zmianie a czas Biordalena który był najszybszy...
5 zawodnik na 1 zmianie miał lepszy czas od reszty zmian..
A myślisz, że padający śnieg to nie przeszkadza zawodnikom w biegu??

7,5 km to 7,5 km, nie np 7,7. Matematyki nie oszukasz, no niestety.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
nigdy ci nie wyjdzie dla każdego 7,5 są tam zawsze jakieś drobne różnice głownie na 1 i na 4 zmianie :p Ale i tak słabsze czasy to głównie przez pogodę i wolniejsze strzelanie Greisa.
Załatwił nas tobet :razz: niech zaczną znów wystawiać na sam czas biegu a nie takie dziwa.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
nigdy ci nie wyjdzie dla każdego 7,5 są tam zawsze jakieś drobne różnice głownie na 1 i na 4 zmianie :p Ale i tak słabsze czasy to głównie przez pogodę i wolniejsze strzelanie Greisa.
Załatwił nas tobet :razz: niech zaczną znów wystawiać na sam czas biegu a nie takie dziwa.
No dobra, ale niech nie mówi, że na 4 zmianie biegli wolniej niż na 1 bo mieli dłużej, no bez przesady.
Biegli wolniej bo śniegu napadało pełno i smary już tak nie śmigały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom