>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Temat z analizami Biathlon - sezon 2022/2023

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ja śledziłem i zastanawiałem się jak to rozlicza. Polka wpadła jakieś dziesięć sekund na strzelanie za Słowaczka. Obie strzelały baaardzo długo, Polka na jedną karna rundę poszła a Słowaczka na dwie. Ze strzelnicy wyszły razem. W tym czasie wbiegła Francuzka zrobiła 5/5 i nasza nie zdążyła rundy zrobić.

I się zastanawialem czy jak zdejmą je w ogródku (bo na to wygląda) to czy będą patrzeć kto ile kółek jeszcze biegnie. Nie patrzyli
zawsze biorą pod uwagę ostatni punkt pomiarowy przed zdublowaniem.

na tej rundzie karnej ile brakowało do tego by wybiec na trasę i która w pojedynku polsko - słowackim wyszła by wcześniej na trasę?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ile brakowało tego nie wiem. Ale Francuzka wpadła na strzelnice jak już kończyły. Z pewnością pierwsza wyszłaby Polka bo razem wbiegły do ogródka a Słowaczka miała do zrobienia dwa kółka przy jednym Polki
 
K 61

kotwica1223

Użytkownik
Moim zdaniem jest kilka par do gry na dziś:
Austria - Finlandia 1 1.47 Sts
Duet Hauser Eder powinnien zrobić lepsza robotę niż Hidensalo i Mari Eder, pozostałe dwójki na podobnym poziomie ale przewaga po stronie Austrii

Szwajcaria - Czechy 1 1.4 Sts
W Szwajcarii panie na podobnym w miarę poziome u Czesiek różne bieguny zawodniczek, co do mężczyzn dwóch solidnych Szwajcarów na Krcmara

Dwa dodatkowe typy:

Francja - Szwecja 1 1.55
Liczę po prostu na słabsze obecności na strzelnicy reprezentacji Szwecji, drużynowo lekka ale to minimalna przewaga Francji

Niemcy - Włochy 2 2.5
Tutaj wydaje mi się ze trójka Włoska( Vittozzi, Wierer i Giacomel) zrobi większa robotę niż trio Niemców( Herrmann, Doll, Rees) lub który czwarty zawodnik mniej zepsuje, identyczny poziom także ryzyk fizyk
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Czuję porażkę Norwegów. Bo dla nich każdy inny medal niż złoto to porażka.

Johannes Boe - klasa sama w sobie

Pisałem pisałem i źle kliknąłem. Nie będę się znowu rozpisywał. W skrócie Panowie super ale zaczynają Panie a Norweżki już tak nie błyszczą. Jest parę reprezentacji które może im uciec. Wloszki, Francuzki czy moi faworyci na dziś na końcowy triumf - Szwedzi
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Belgia-Polska 2 kurs 3,3 sts⛔⛔⛔,nasi bardzo słabo biegowo,a i liczyłem na trochę gorszy dzień Belgów
Lepiej poszukać fajnego kursu,niż uderzać w pewniaki z kursem 1,3-1,4.Co do typu to na ostatniej sztafecie mieszanej wygraliśmy z Belgią to czemu i nie dziś. Dziś moim zdaniem są i tak większe szanse,gdyż zaczynamy o naszych pań, a patrząc po ostatnich wynikach to nasze są trochę lepsze od rywalek.Co do panów to na 3 zmianie mamy Nędzę-Kubińca i jest on też na poziomie Belga,a na 4 dopiero to rywale mają przewagę.....,ale głównym powodem dla którego stawiam na naszych jest to ,że liczę że już po 3 zmianach Belgia będzie zdublowana(może i nasi też,ale to my mamy te pierwsze 3 zmiany solidniejsze od Belgii) I zejdzie z trasy.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
malin157 malin157 widzisz jakieś pary do grania na dzisiejsze zawody ? 😀
Polska - Slowacja 1 2.10 iforbet

w to dziś poszedłem. nie widzę jakości w Słowacji - ok na pierwszej zmianie wiadomo jest siła ale potem jest przewaga naszych mimo, że wiadomo jakie miejsce w szeregu mamy. Jakieła już powinna odrobić ew. stratę a potem stabilne strzelanie panów na które liczę powinno zrobić tę różnicę na naszą korzyść.

zgadzam się, że Austriacy powinni spokojnie być nad Finlandią to z typów wcześniejszych innych, które widzę.
 
P 6

parzych

Użytkownik
Witam. Pary ode mnie na dzisiejszy bieg kobiet:

Persson L. - Tandrevold I.L. typ:1 1.48

Vobornikova T. - Lie L. typ:1 1.45

Hauser L.T. - Bátovská Fialková P. typ:1 1.36

Wierer D. typ: 1-10 1.85

Simon J. - Chevalier Ch. typ:1 1.26

Powodzenia!
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
3 zawodniczki wypadły z dzisiejszego biegu(Vittozzi,E.Oberg i Sletemark).Warto brać typy na top 10 np.na Simon,Hauser(obie dobrze strzelają a i na trasie biegu powinny zyskać kilka pozycji
 
D 0

dudus10

Użytkownik
Panowie, gdzie znajdę statystyki ze strzelnicy?
Może jakieś propozycje na dzisiejszy bieg indywidualny?
Coś przeciwko J.T. Boe?
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Panowie, gdzie znajdę statystyki ze strzelnicy?
Może jakieś propozycje na dzisiejszy bieg indywidualny?
Coś przeciwko J.T. Boe?
1) Tu masz wszystko co potrzebne: https://biathlonresults.com/#/datacenter

2) Dziś ma być prawie bezwietrznie, więc liczyć się będzie szybki bieg. Według mnie nikt nie ma podjazu do J.T. Boe.
3) Ja dałem wczoraj:
Laegreid - Tarjej Boe 1 - 1,40
Nelin - Strolia 1 1.75

U unibet - 2.45

Laegreid to według mnie jedyna osoba co może zagrozić J.T.Boe, świetny na tych mistrzostwach. Co do drugiej pary to typ przeciwko Litwinowi, który ostatnio dużo pudłuje i zajmuje dużo gorsze miejsca a podobnie biegają.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
indywidualny M

Ponsiluoma - Rees 2 2.00 totalbet ❌️

🇸🇪Ponsiluoma pomimo jednej wygranej w tym sezonie w biegu indywidualnym na start sezonu zdecydowanie nie byl i nie jest specjalistą od tego biegu ponieważ zwyczajnie strzelec z niego bardzo przeciętny notując w tym sezonie po 75% celności w obu pozycjach

🇩🇪Rees pokazuje niezłą dyspozycje a strzela na poziomie 88% w leżaku i 86% w stójce a biegowo między nimi przepaści nie ma.

powinien kurs na Reesa oscylować wokół 1.61 - 1.66
 
Ostatnia edycja:
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Herrmann Wick - Oeberg Hanna 1 1.60 @ Unibet

Takie samo myslenie jak u panow. Kto w formie ten powinien sie tu dalej liczyc. Mimo zwyzki formy u Szwedki stawiam zdecydowanie na gospodynie. Niemka u siebie, lepiej w tym sezonie biega, lepiej strzela od przeciwniczki, szczegolnie na dluzszych dystansach.

Pogoda ma byc dzis niezla, niewiele silniejszy wiatr niz wczoraj wiec bedzie sie liczyl w duzym stopniu bieg
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Litwa -Bułgaria 1 1,62 totalbet
Prawie wszędzie już kursy spadają, u innych w ok.1,45.Co do samego typu to opieram go dlatego ,że w ekipie bułgarskiej na 1 i 3 zmianie biegnie Kadeva.Jest to dość kiepska zawodniczką,prawie w każdym biegu plasuje się pod koniec stawki,strzelanie obie mają na poziomie 80 %,ale biegowo Litwinka zrobi na niej spokojnie min.30 sek przewagi . Panowie są na podobnym poziomie,lecz liczę że oni tylko raz pobiegną, bo zostaną zdublowani przez Norwegów (bo to oni pozamiatają w dzisiejszych zawodach).
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dania się pozamykała, Szwecja i Polska w ostrzeżeniach. Czy dzisiaj u naszych zachodnich sąsiadów nie będzie całkowitej loterii?
Może warto iść w pudła tych najlepszych (na nich są większe kursy),nawet można już zagrać pudła na niedzielną masówkę
Jeśli rzeczywiście ma tam wiać przez cały weekend to szkoda grać małe kursy,lepiej pakować się w niespodzianki z kursem min 4.0
Warto poczekać, aż TVP sport wejdzie ze studiem 30 min przed pierwszymi zawodami
O 7.30 ma być decyzją czy zawody zostaną rozegrane,możliwe jest nawet odwołanie sztafet.
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Podjęto decyzję że zawody odbędą się zgodnie z planem.

Wiadomo że wieje. Nie wiadomo do końca jak mocno.

Faworyt u Panów jest jeden. Kurs na zwycięstwo 1.10. i to logiczne patrząc na to co się działo w tym sezonie. Ale teraz pojawia się wiatr. Element loterii dla wszystkich drużyn.

Spróbuję by lepiej się oglądało Norwegia - Inny zespół na dwójkę po @5.62 sts brawo Francuzi!

Hulaj wietrze, hulaj
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Podjęto decyzję że zawody odbędą się zgodnie z planem.

Wiadomo że wieje. Nie wiadomo do końca jak mocno.

Faworyt u Panów jest jeden. Kurs na zwycięstwo 1.10. i to logiczne patrząc na to co się działo w tym sezonie. Ale teraz pojawia się wiatr. Element loterii dla wszystkich drużyn.

Spróbuję by lepiej się oglądało Norwegia - Inny zespół na dwójkę po @5.62 sts

Hulaj wietrze, hulaj
Niby wiaterek w normie 4km/h,ale coś mi się nie chce w to wierzyć
 

Załączniki

Status
Zamknięty.
Do góry Bottom