>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Biathlon - sezon 2022/2023

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Niby wiaterek w normie 4km/h,ale coś mi się nie chce w to wierzyć

Ostrzeżenie przed porywami wiatru o sile wichury
Turyngia
Opublikowano 17 lut o 12:06 czas środkowoeuropejski standardowy

To wczoraj było ;) dostali Alert przed wichurami. Wiatr wiatrem, podmuchy i ich częstotliwość to chyba bardziej przeszkadza niż stały wiatr ;)

Es treten oberhalb 600 m Sturmböen mit Geschwindigkeiten zwischen 60 km/h (17 m/s, 33 kn, Bft 7) und 85 km/h (24 m/s, 47 kn, Bft 9) aus westlicher Richtung auf.

Powyżej 600 m występują porywy wiatru o prędkości od 60 km/h (17 m/s, 33 węzłów, Bft 7) do 85 km/h (24 m/s, 47 węzłów, Bft 9) z zachodu.

https://www.wetteronline.de/wetter/oberhof jak najedziesz na godzinę to wyskakuje wiatr

tutaj inna prognoza

 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ostrzeżenie przed porywami wiatru o sile wichury
Turyngia
Opublikowano 17 lut o 12:06 czas środkowoeuropejski standardowy

To wczoraj było ;) dostali Alert przed wichurami. Wiatr wiatrem, podmuchy i ich częstotliwość to chyba bardziej przeszkadza niż stały wiatr ;)

Es treten oberhalb 600 m Sturmböen mit Geschwindigkeiten zwischen 60 km/h (17 m/s, 33 kn, Bft 7) und 85 km/h (24 m/s, 47 kn, Bft 9) aus westlicher Richtung auf.

Powyżej 600 m występują porywy wiatru o prędkości od 60 km/h (17 m/s, 33 węzłów, Bft 7) do 85 km/h (24 m/s, 47 węzłów, Bft 9) z zachodu.

https://www.wetteronline.de/wetter/oberhof jak najedziesz na godzinę to wyskakuje wiatr

tutaj inna prognoza

Chyba lepiej na live puścić na błędy faworytów na strzelnicy
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Chyba lepiej na live puścić na błędy faworytów na strzelnicy
tak na live najlepiej, nie znam się na geografii i może strzelnica jest umiejscowiona w takim miejscu, gdzie ten wiatr mniej kręci i jest osłonięta górami. Na polu zawsze mocniej wieje niż w mieście ;)

edit: chyba że jest jakaś kamera online z tych miejsc :unsure: u mnie kiedyś na ratuszu były kamery to można było obserwować co się dzieje na placu ratuszowym z domu hehe może oni też coś takiego mają 🤷‍♂️
 
Ostatnia edycja:
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Iliev - Seppala 2 2,46 STS ➕ 29-10 łatwiej poszło niż zakładałem

Wczoraj w bardzo trudnych warunkach Seppala pokazał na co go stać 0+0 i 0+0 i przypomniał sobie forme z początku sezonu. Biegaczami są równymi. Strzelecko % jest podobny ale Fin po nowym roku miał sporą zapaść w swojej formie.
Typ jest przynajmniej 50/50 choć uważam że to Fin jest faworytem ale skoro STS daje taki kurs to próbuje.➕➕
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +589
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Słowacja - Polska 2 @2.35 STS Slowaczki zdjęte z trasy w trakcie trzeciej zmiany

Łapać bo wydaje mi się że będzie spadać i jeszcze przed zawodami Polki będą faworytkami. Najważniejsza informacja - jedyna zawodniczka na wysokim poziomie u Slowaczek pobiegnie (o ile nie będzie dubla) na ostatniej zmianie. I to sprawia że typ na Poki bardzo mi się podoba.

Pierwsza zmiana - Fialkova vs Jakiela. Tutaj Słowaczka ciut szybsza, na strzelnicy porównywalnie. Możemy przegrywać około 30 sekund.

Ale później u nas duet Mąka/Sidorowicz vs siostry Remenove. W obu przypadkach nasze są i szybsze i co najważniejsze - zdecydowanie pewniejsze na strzelnicy. Liczę tu na zwiedzanie ogródka przez nasze południowe sąsiadki. Statystyka daje ku temu naprawdę spore szanse.

Kończy Batovska, u nas Żuk. Nie ma przepaści między dziewczynami

Co jeszcze zastanawiające. Slowaczki w sts faworytkami z Polkami. Ten sam sts daje równe szanse w pojedynku USA - Polska. A w fortunie Amerykanki faworytkami ze Slowaczkami. Ktoś tu się myli - wydaje mi się że sts

Ponadto z czołowych zespołów pewnie wyglądają Niemki. Jeżeli Passler nie spali się na pierwszej zmianie to i Włoszki będą wysoko. Norweżki mogą być typowa miną - zaczynają dwie zdecydowanie słabsze zawodniczki i pociąg bardzo prawdopodobne że odjedzie. Szwedki u siebie ale E.Oeberg bez formy biegowej kompletnie - będzie im wiec mega ciężko. Na temat Francuzek zdania brak
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2183
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom