>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2014/2015 - Mistrzostwa Świata w Kontiolahti (05.03-15.03)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


05.03. 17:15 2x6+2x7.5 km Relay Mixed
07.03. 13:00 10 km Sprint Men
07.03. 16:30 7.5 km Sprint Women
08.03. 13:15 12.5 km Pursuit Men
08.03. 16:00 10 km Pursuit Women
11.03. 17:15 15 km Individual Women
12.03. 17:15 20 km Individual Men
13.03. 17:15 4x6 km Relay Women
14.03. 16:30 4x7.5 km Relay Men
15.03. 13:30 12.5 km Mass Start Women
15.03. 16:15 15 km Mass Start Men

Lada moment startują mistrzostwa świata w biathlonie, 2 lata temu Nove Mesto zdominowali Norwegowie oraz nadspodziewanie dobrze Ukraincy a dokładniej Ukrainki. Jak będzie tym razem? Czy młodszy Boe powtórzy sukces brata? Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Słowenia- Szwecja 1 @1,83 365✅ 3 karne rundy, ale i tak win.
Już jutro ruszamy z MŚ w biathlonie w fińskim Kontiolahti. Przed nami ponad tydzień zmagań w najważniejszej imprezie tego sezonu. Jest kilku faworytów do medali, ale to jest czasami tak nieprzewidywalna dyscyplina, że może ktoś nagle wystrzeli z formą. Pożyjemy, zobaczymy. Emocji na pewno nie zabraknie, oby tylko pogoda dopisała.
Zaczynamy najmłodszą konkurencją, czyli na pierwszy ogień idzie sztafeta mieszana. Niektóre reprezentacje podeszły z pewnym dystansem wystawiając nienajmocniejsze armaty, inne ekipy potraktowały tą rywalizację niezwykle poważnie, patrząc na personalia. Jest to na pewno jedna z bardziej widowiskowych konkurencji.
Pod lupę biorę dwie ekipy, które zakręcą się w okolicach drugiej dziesiątki.
Słowenia: Mali, Erzen, Bauer, Fak
Szwecja: Hoegberg, Brorsson, Lindstroem, Femmling
Grubszą czcionką są wyróżnione wiodące postacie obu ekip. Fak&gt;Lindstroem zdecydowanie, biorąc pod uwagę formę w przeciągu całego sezonu. Na otwarciu sezonu Szwed odgrażał się, że po zakończeniu kariery Ferrego, Bergmana stanie się wiodącą postacią w stawce nie spełnia na razie oczekiwań. Rzekłbym, że jest cieniem samego siebie w porównaniu z jego wynikami z poprzedniego sezonu. Awans do 10 jest sukcesem, a wcześniej niejednokrotnie bił się o podium.
Z drugiej strony Słoweniec jest w znakomitej dyspozycji. Potrafi także występować i zdobywać medale na dużych imprezach i 1-2 jego krążki by mnie tu nie zdziwiły. Przewaga w postaci liderów zdecydowanie po stronie Słoweńców.
U kobiet brakuje Teji Gregorin, ale po dwóch zmianach daję szanse 50/50 dla obu ekip. Wszystkie cztery zawodniczki są na miernym poziomie. Później Klemen Bauer, który potrafi notować występy w pierwszej 20 i stać go na dobry wynik. Natomiast na ostatniej zmianie Fak powinien spokojnie pocisnąć słabego Szweda.
Skandynawom posypała się sztafeta po odejściu Ferrego i Bergmana, nie mają też sztafety mieszanej i sądzę, że para Bauer/ Fak tu pozamiata. Cenię ich o wiele wyżej niż dwójkę Lindstroem/ Femmling.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Finlandia- Polska 1 @1,35 Óni ✅
Myślałem, że jestem zaspany, ale jednak chyba nie. Ten kurs zleci jeszcze ostro i nie zdziwi mnie to. Finlandia ma nad nami ogromną przewagę na pierwszych dwóch zmianach.
Laukkanen vs Piton
Makarainen vs Gwizdoń tu powinien być nokaut
Finlandia u siebie, będą chcieli dobrze zacząć i wystawiają obecnie najmocniejszy skład. U nas ekipa oszczędnościowa: nie biegnie Hojnisz, ani Ziemniakowska.
U mężczyzn poziom porównywalny, ale po 2 zmianach nie powinno być już po czym zbierać.
Nic tylko grać. Polecam mocno.

Szwajcaria- Szwecja 1 @1,75✅
Szwecja opisana u góry.
Szwajcaria natomiast to siostry Gasparin, które nie są już w takiej formie jak chociażby rok temu. Wiadomo, najlepsza była Selina, ale pozostałe też notowały niezłe wyniki. Ale są poziom wyżej od Szwedek.
Męska część to Weger/Dolder, którzy są solidni, oboje miejsca w granicach trzeciej dziesiątki i to jest ich obecny poziom. Lindstroem również obecnie to ten sam poziom, natomiast jego kolegę przedstawiłem wyżej i nie będę go już bardziej dobijał i pastwił się nad nim.
Tu też spadnie ostro, tak samo jak w 365 Słowenia- Szwecja ;)
Pozdrawiam.
Na miękko.
Zabite mega szybko do odpowiednio 1,15 i 1,25.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Fajny typ , u jakiego buka ? jeśli można...
Jest wspomniane w poprzedniej analizie bodaj. Ale zbiłem troszkę, kilka osób pomogło i jest obecnie 1.44
@up Wiem, czytałem o &#39;&#39;kłopotach&#39;&#39; Makarainen i Laukkanen, ale siedzę trochę w sporcie i jak dla mnie jest to typowa &#39;zasłona dymna&#39; i gra psychologiczna w kontekście występów indywidualnych Finek. Obie są znakomitymi biegaczkami i to ma podziałać rozluźniająco na resztę stawki. Stary, ale słaby trik ;) Takie jest tylko moje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sztafeta Mieszana 2x6km + 2x7.5km
Start: 17:15
Pierwsza konkurencja, najmniej prestiżowa i od razu widzimy, że nie wszystkie reprezentacje wystawiają najmocniejsze składy.

Norwegia vs Rosja 1 @ 1.66 Bet365 ✅ 3-10 (90sek przewagi :grin ????

Osobiście spróbuję taki bet. Jednak stawka umiarkowana, gdyż od ostatnich zawodów minęło mnóstwo czasu i ciężko stwierdzić kto w jakiej formie przyleciał do Finlandii. Norwegia w dosyć mocnym składzie. Nie ma oczywiście Svendsena i Bjørndalena, ale czwórka: Horn, Eckhoff, Johannes i Tarjei Boe wygląda bardzo przyzwoicie. W takim samym składzie nie tak dawno Norwegia wygrała zmagania sztafet mieszanych w Novym Mesto. Rosjanie nie potraktowali tej konkurencji do końca na poważnie i do boju posyłają skład: Romanowa, Podczufarowa, Cwietkow i Szypulin. Najważniejsze w tej rywalizacji wydaje się być strzelanie reprezentacji Norwegii. Jeżeli nie zaliczą gdzieś w głupi sposób karnej rundy to biegowo są w stanie sporo nadrobić. Po kolei. Obie Norweżki to są zdecydowanie szybciej biegające zawodniczki. Horn na swoim odcinku jest w stanie pobiec o jakieś 30-40sek szybciej. Romanowa to owszem niezła strzelczyni, ale na trasie po prostu człapie. Ten element jest bardzo słaby w jej wykonaniu. Horn jeżeli zadania na strzelnicy wykona przynajmniej przyzwoicie to jest w stanie przyprowadzić swoją sztafetę już z jakimś zapasem czasowym. Tym bardziej, że trasy w Kontiolahti są całkiem trudne i na pewno w jakiś sposób faworyzują zawodniczki lepiej biegające. Na drugim odcinku swoje powinna dołożyć Eckhoff. Tiril to biatlonistka z czołówki, której taki dystans zawsze bardzo pasował. Ona jest w stanie powiększyć ewentualną przewagę. Strzela solidnie, biega szybko. Jest na pewno lepszą i z większymi możliwościami zawodniczką niż Podczufarowa. Potem rywalizacja męska J.Boe vs Cwetkow to zdecydowana przewaga Norwega. Boe zazwyczaj strzela celnie, dodatkowo bardzo szybko. Umiejętności biegowe zdecydowanie po jego stronie. Oprócz tego jego motywacja jest ogromna. Sam podkreśla, że sztafety są bardzo ważne dla niego i skupia się na nich maksymalnie. Tego zawodnika stać na wiele i na pewno jest to ogromnie ważny punkt tej reprezentacji.
Po trzech zmianach zakładam, że Norwegia powinna mieć sporą przewagę i być w gronie sztafet walczących o medale. Na koniec pojedynek T.Boe vs Szypulin. Tutaj forma Norwega to spora zagadka. Początek sezonu był bardzo solidny w jego wykonaniu. Jednak na przełomie grudnia i stycznia przytrafiła się choroba po której jego dyspozycja spadła. Dalej jest to jednak znakomity zawodnik, który na rywalizację drużynową na pewno zdoła się odpowiednio zmobilizować. W Czechach nie zawiódł i tutaj też powinien dać sobie radę. Tym bardziej, że przed jego biegiem liczę na to, że pozostali będą w stanie wypracować bezpieczną przewagę. Wtedy nawet Szypulin nic nie wskóra. Norwegia ma dużo bardziej wyrównany skład i to jest ich atutem. Obok Czech i Francji są głównym faworytem do zwycięstwa czy miejsc medalowych. Rosja w takim zestawieniu o jakiś spektakularny wynik będzie mieć dużo trudniej i fajerwerków po ich stronie raczej się nie spodziewam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Czechy - Francja 2 1.83 bet365
Vitkova - Bescond
Soukalova - Dorin
Slesingr - Beatrix
Moravec - M.Fourcade
oczywiście Czesi są mocni w tym sezonie, zwłaszcza na papierze dobrze wyglądają pierwsze dwie zmiany. Zwłaszcza Vitkova świetnie biega, ale i Soukalova wydaje się być mocna. Jednak Francuzi dziś akurat podchodzą do sztafety mieszanej bardzo poważnie, wystawiają najmocniejszy możliwy skład, doświadczona Bescond, powinna niewiele stracić, potem Dorin, która jest w stanie nawet wygrać z Soukalovą na drugiej zmianie. Jednak to w drugiej części - męskiej powinna się sprawa wyższego miejsca rozstrzygnąć na korzyść Francuzów. Slesingr nie jest specjalnie mocny, liczę, że Beatrix będzie górą, no i na koniec Martin, lider PŚ, który na docelowej imprezie powinien być zwłaszcza niebezpieczny.
Liczę, że obie ekipy staną dziś na podium, ale to Francuzi powinni być wyżej, mam nadzieję, że ze złotem.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Jaki sklad reprezentacji wloch? Chce dac na ukraine po kursie 1.70 ukraina biegnie w dobrym skladzie ale nigdzie nie moglem odszukac w jakim reprezentacja wloch
 
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Jaki sklad reprezentacji wloch? Chce dac na ukraine po kursie 1.70 ukraina biegnie w dobrym skladzie ale nigdzie nie moglem odszukac w jakim reprezentacja wloch
Wierer, Oberhofer, Widisch, Hofer.
Na dziś proponuję dubelek:
Norwegia- Rosja 1 1,60 STS
Para dobrze opisana wyżej, więc krótko. Norwegowie mają przewagę na trzech pierwszych zmianach, która powinna załatwić sprawę. Nawet na czwartej to nie biegnie byle kto w ekipie Skandynawów. Ostatnio wygrali sztafetę mieszaną w Novym Mescie, przykładają do niej dużą wagę. Rosja nie najlepszym składem, trzeba to wykorzystać.

Ukraina- Białoruś 1 1,60 STS
Ukraina w najsilniejszym składzie. Mają wyrównaną czwórkę i to jest ich siłą. W Białorusi wiadomo, Daria ciągnie sztafetę zarówną w mixcie jak i kobiecą, poza nią jest jeszcze Skardino, jednak panowie już odstają zarówno od Semenova jak i Pidruchnyia. W ostatnim występnie 3 miejsce Ukrainy, Białoruś daleko w tyle.
 
K 14

krnov102

Użytkownik
Jaki sklad reprezentacji wloch? Chce dac na ukraine po kursie 1.70 ukraina biegnie w dobrym skladzie ale nigdzie nie moglem odszukac w jakim reprezentacja wloch
1WIERER 2OBERHOFER 3WINDISCH 4 HOFER...STS SLOWACJA-POLSKA1 SLOWENIA-SZWECJA1 UKRAINA-BIALORUS1 NORWEGIA-ROSJA. KURS4.57..Co do pierwesz drugiej pary to duza roznic..Plywaczy plywa nie biega..GEREKOVA i HASILLA zrobia cala robote z nasza czworka...Szwecja tylko LINDSTROEM a FAK duzo lepiej BAUER na rowni z Fredkie...U kobiet okolo minuta dla Slowaczek...UKraina mocny rowny sklad na Bialorus spokojnie wystarczy...Norwegia w biegu duza przewaga jesli na strzelicy nie zrobia &quot;pokazowki&quot;to Rosja jest za nimi min.minute...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Dzhyma - Horn 2 1.85 unibet

Ukrainka biega bardzo słabo, miała w tym sezonie już sporo fatalnych występów w biegu. Oczywiście strzela bardzo dobrze, ale tu na trudnych trasach będzie dla niej męczarnia, do tego zdecydowanie biegi z 4 strzelaniami są bardziej przez nią lubiane, osiąga w nich lepsze wyniki. W sprintach raczej przeciętna, podobnie zresztą bywa u niej w sztafetach, biegi z 2 strzelaniami wychodzą jej słabiej.

Horn oczywiście nie biega super rewelacyjnie, ale oczywiście sporo lepiej od Ukrainki. co u Norwegów normalne w sprintach zawsze są niebezpieczni. Horn najlepsze wyniki osiągała właśnie w sprintach i to w okresie przed mistrzostwami, do tego tu pokazała dobre strzelanie w sztafecie mieszanej.

Dahlmeier - Wierer 1 1.57 bet365

obie znane z świetnego strzelania, widać, że Włoszka będzie się męczyła na tych trasach, zresztą z biegiem u niej jest jeszcze różnie. Najlepsza strzelczyni w stawce - Dahlmeirer powinna z nią sobie poradzić.

Innerhofer - Ringen 2 1.83 bet365

Austriaczka jest nadal przeciętną biatlonistką, niczym się nie wyróżnia, słabo strzela, przeciętnie biega. Do tego tu w sztafecie mieszanej w biegu wyglądała jeszcze słabiej niż zwykle.

Ringen też w tym sezonie nie powala, przeciętna, ale jednak prawda taka, że i lepiej strzela i lepiej biega, jest faworytką w tej parze.

Podchufarova - Preuss 2 1.57 bet365

nie wiem czy Rosjanki miały problemy z nartami, ale wyglądały fatalnie. Tak czy siak to Niemka lepsza jest w biegu. jak nie zawali strzelnicy strasznie to powinna spokojnie być przed tą Rosjanką.

Rastorgujevs - Weger 1 1.75 unibet

Łotysz ze Szwajcarem to porównywalni biatloniści w sprincie patrząc na cały sezon. Podobnie zarówno biegowo jak i strzelecko. Lepiej nieco biegał Łotysz a strzelał Szwajcar.

Tu dochodzi jednak fakt, że Weger będzie miał problem z tymi trasami, widać, że będzie się strasznie męczył. Po takim kursie trzeba spróbować bo Łotysz nie powinien mieć takich problemów ????

Beatrix - Lesser 2 1.65 unibet

patrząc z perspektywy całego sezonu biatloniści z podobnego poziomu. Nieco lepiej biegał Francuz a nieco lepiej strzelał Niemiec. Jednak Beatrix jak widzieliśmy jest kolejnym z tych, którzy nie polubili się z tymi trasami. Wyglądał słabiutko, warto próbować przeciw niemu, zwłaszcza jak zestawia się go z biatlonistą takiej klasy jak Erik Lesser...
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jeszcze jedna para, którą widziałem w kilku bukach, najwyższy 1.80 w betsson/betsafe
Morawiec - Garaniczew 1 1.80
pokazał Czech wczoraj, że jest bardzo mocny, nie spodziewam się po nim medalu, ale to będzie po raz kolejny dobry występ i miejsce może w dziesiątce. Garaniczew... na tych trasach to od razu widzę w nim jednego z kandydatów do problemów, normalnie Czech ma z nim spore szanse, a tu jeszcze dochodzi fakt, że Rosjanie pokazali się na starcie bardzo przeciętnie.
jak ktoś gra jeszcze w bwin to tam też można ciekawe rzeczy znaleźć...
wspomniany już Beatrix - Boe 2 1.75, wczoraj nie trzeba chyba nikomu rozpisywać kto jak wyglądał, Norweg w moim odczuciu jest zdecydowanym faworytem w tej parze, mocno niezrozumiałe dla mnie jest ot zestawienie, warto.
Bescond - Podchufarova 1 1.72
wiadomo, Anais też miała swoje problemy, ale tu nie ma nawet jak porównywać z Olgą. Doświadczona Francuzka zdecydowaną faworytką w tej parze.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Morawiec - Garaniczew 1 1.65 pokazał Czech wczoraj, że jest bardzo mocny, nie spodziewam się po nim medalu, ale to będzie po raz kolejny dobry występ i miejsce może w dziesiątce. za to jak widzę Garaniczewa na tych trasach to od razu widzę jednego z kandydatów do problemów, oj czuję, że to będzie problem dla niego.
W Betsafe na Moravca w tej parze @1,80 ;)
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Sprint Kobiet - 7.5km
Start: 16:30


To nie są trasy dla słabszych biegaczy/biegaczek i to nie ulega wątpliwości. Tak sobie czytam wypowiedzi po wczorajszej sztafecie. Taka Podczufarowa powiedziała, że po przebiegnięciu 6km czuła się dużo bardziej zmęczona niż po 15km na innej trasie w biegu indywidualnym. Swojego nie zadowolenia nie kryją też Niemki. Trasa szczególnie nie pasuje młodym Hinz i Kummer. Wczoraj Kummer była tak beznadziejna biegowo, że pod największy podbieg to jodełką podchodziła. Preuss też bez rewelacji. Niemki mogą tutaj ponosić spore straty na trasie biegu i nawet dobre strzelanie może się na niewiele zdać. Z resztą trudne, ciężkie trasy nigdy specjalnie nie pasowały Niemkom. Tutaj może się to potwierdzić.

Weronika Nowakowska vs Vanessa Hinz 1 @ 1.83 Bet365 ✅ 2-49
Stawiam na Polkę. Wera to dużo bardziej doświadczona zawodniczka. Powinna przyjąć odpowiednią taktykę i umiejętnie rozłożyć siły na cały dystans. Jeżeli nie popełni błędu na strzelnicy to w tej rywalizacji nie powinna mieć problemów. Biegowo ostatnio prezentuje się lepiej od Niemki. Na strzelnicy też cały proces przebiega u niej szybciej i kilka sekund może urwać. Hinz to młoda dziewczyna, która dopiero zaczyna poważne starty i jej problemy na tej trasie mogą być bardzo widoczne. Niemka jak już pisałem narzeka na tą trasę. Z resztą to nie jest wybitna biegaczka i dużo pewniejszym elementem w jej przypadku jest strzelanie. Jeżeli przesadzi na początku to potem może zapłacić na ostatniej rundzie. Przy równym strzelaniu Polka powinna być górą. Jeżeli sprawdzą się moje przewidywania dotyczące biegu Niemki to nawet jedna karna runda więcej może dać zwycięstwo. Sama Hinz też miewa fatalne występy na strzelnicy, więc bezbłędne strzelanie w jej przypadku także nie można uznać za coś pewnego. Weronika podkreśla, że skupi się na równym biegu przez cały dystans i solidnym strzelaniu. Liczę, że jutro to nam zaprezentuje i powalczy o przyzwoity wynik.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Sprint Kobiet - 7.5km
Start: 16:30


To nie są trasy dla słabszych biegaczy/biegaczek i to nie ulega wątpliwości. Tak sobie czytam wypowiedzi po wczorajszej sztafecie. Taka Podczufarowa powiedziała, że po przebiegnięciu 6km czuła się dużo bardziej zmęczona niż po 15km na innej trasie w biegu indywidualnym. Swojego nie zadowolenia nie kryją też Niemki. Trasa szczególnie nie pasuje młodym Hinz i Kummer. Wczoraj Kummer była tak beznadziejna biegowo, że pod największy podbieg to jodełką podchodziła. Preuss też bez rewelacji. Niemki mogą tutaj ponosić spore straty na trasie biegu i nawet dobre strzelanie może się na niewiele zdać. Z resztą trudne, ciężkie trasy nigdy specjalnie nie pasowały Niemkom. Tutaj może się to potwierdzić.

Weronika Nowakowska vs Vanessa Hinz 1 @ 1.83 Bet365
Stawiam na Polkę. Wera to dużo bardziej doświadczona zawodniczka. Powinna przyjąć odpowiednią taktykę i umiejętnie rozłożyć siły na cały dystans. Jeżeli nie popełni błędu na strzelnicy to w tej rywalizacji nie powinna mieć problemów. Biegowo ostatnio prezentuje się lepiej od Niemki. Na strzelnicy też cały proces przebiega u niej szybciej i kilka sekund może urwać. Hinz to młoda dziewczyna, która dopiero zaczyna poważne starty i jej problemy na tej trasie mogą być bardzo widoczne. Niemka jak już pisałem narzeka na tą trasę. Z resztą to nie jest wybitna biegaczka i dużo pewniejszym elementem w jej przypadku jest strzelanie. Jeżeli przesadzi na początku to potem może zapłacić na ostatniej rundzie. Przy równym strzelaniu Polka powinna być górą. Jeżeli sprawdzą się moje przewidywania dotyczące biegu Niemki to nawet jedna karna runda więcej może dać zwycięstwo. Sama Hinz też miewa fatalne występy na strzelnicy, więc bezbłędne strzelanie w jej przypadku także nie można uznać za coś pewnego. Weronika podkreśla, że skupi się na równym biegu przez cały dystans i solidnym strzelaniu. Liczę, że jutro to nam zaprezentuje i powalczy o przyzwoity wynik.​
oczywiście zgadzam się, to właśnie Rosjanki i Niemki powinny mieć problemy na tej trasie + Francuzki (poza Dorin i w mniejszym stopniu Bescond)
Tylko, żeby też było jasne co do mojego typu Podchufarova - Preuss to wczoraj pomiędzy nimi było pół minuty różnicy na korzyść Niemki i im dalej tym ta różnica się zwiększała. A jak pisałem cały sezon Preuss była lepsza w tym elemencie. Także typ jak najbardziej dalej do gry.
co do Hinz też się nad tym typem, który podałeś zastanawiałem, bo te 176cm Niemki na tej trasie mogą jej mocno przeszkodzić, jednak ja odpuściłem bo mimo wszystko Nowakowskiej pewny nie jestem do końca.
gdzieś była jeszcze Gregorin z kimś konkretnym zestawiona ktoś pomoże jaki to był buk bo chyba ślepy jestem ale znaleźć nie mogę...
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Z resztą trudne, ciężkie trasy nigdy specjalnie nie pasowały Niemkom. Tutaj może się to potwierdzić.
Z tym się nie zgodzę. Kobieca reprezentacja Niemiec przez wiele ostatnich sezonów miała kilka świetnych biegaczek, które często osiągały doskonałe wyniki biegowe niezależnie od trudności trasy. Uschi „turbo” Disl, Kati Wilhelm, Andrea Henkel, Magdalena Neuner. Z tego co pamiętam to zwłaszcza rudowłosej Wilhelm pasowały trasy w Kontiolahti.
Marie Dorin Habert top 7 @ 1.65 ✅ bwin ( Gold Medal, Werka !:grin:)
Na jutrzejszy sprint kobiet spróbuje zagrać na Marie Dorin Habert. Francuska po urodzeniu córki bardzo szybko wróciła do karuzeli pucharu świata, rozpoczynając starty w Oberhofie. W tym sezonie trzy razy uplasowała się w pierwszej 7 zajmując dwa razy 5 miejsce w tym jedno na dystansie 7,5 km i w ostatnim indywidualnym sprawdzianie przed mistrzostwami w Oslo w sprincie stanęła na podium plasując się na jego najniższym stopniu. Na pewno ten bieg podniósł jej morale i dodał wiary w siebie. Dorin świetnie prezentuje się na trasie biegowej od Anterselwy przez Nove Mesto i Oslo w biegu plasowała się w top 4, wczorajsza sztafeta mieszana pokazała, że na trasie w Kontiolahti Marie również czuje się bardzo dobrze wykręciła biegowo 3 czas przegrywając nieznacznie z Darią Domraczewą, dobrą formą biegową na tej trudnej trasie z selektywnym podbiegiem może nadrobić ewentualny błąd na strzelnicy w tym elemencie nie jest już tak dobrze jak w biegu ale średnia na poziomie 81% jest przyzwoita. Z presją brązowa medalistka sprintu z Vancouver nie powinna mieć większych problemów to doświadczona biatlonistka w najlepszym sezonie zajęła 4 miejsce w klasyfikacji generalnej nie znacznie ustępując Henkel. W swojej kolekcji ma 6 medali mistrzostw świata ale żadnego indywidualnie, jutro jest dobry moment aby wywalczyć coś tylko dla siebie, byłby to piękny powrót do biatlonowego świata.
Kurs spadł można było grać po @ 1.75
Czy Daria Domraczewa (BLR) zdobędzie przynajmniej jeden medal? - TAK @ 1.35 bwin
Jeśli to nie pomyłka buka to bez żartów:grin:, jak z takiej trudnej trasy biegowej Daszka ma wyjechać bez medalu wydaje się lokata.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Domraczewa zdobędzie 1 medal na MŚ @ 1,35 Bwin
Dobre asy że takie coś wystawiają, przecież to powinna być formalność w przypadku Daszki. Biegowo miażdży a na tych trasach, nawet z 2 pudłami wejdzie na podium. Lokata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Ja dziś jako Anonymous przeszedłem się do Kapicy bo widzę kilka perełek.
Dahlmeier - Skardino 1 @ 1.3
Dorin-Habert - Laukkanen 1 @ 1.3
M.Fourcade - E.H. Svendsen 1 @ 1.32
AKO: 1.96
STS ✅ izunia sprinty miód malina jak na takie wiatry :cool: teraz tylko kuponu papierowego nie zgubić hehe
Nadzieja dość dobrze strzela jednak do Laury i tak traci w tym elemencie a w biegu zdecydowanie szybsza Dahlmeier. Niemka to poziom wyżej nie sądzę aby nagle zaczeła pudłować seriami, do tego jest w stanie odrobić biegowo do Białorusinki.
Tej pary chyba nie trzeba opisywać, Maryśka po ciązy już wrociła na właściwe tory. Biega wyśmienicie jutro powalczy o czołowe lokaty. Z kolei reprezentantka gospodarzy na strzelnicy prezentuje sie fatalnie ze swoimi 69 %. Wczoraj Francuzka szybsza o ok. 40 sek.
No i dokładam Martę na zniwelowanie podatku. Wczoraj był najszybszy z całej stawki, poprawił szybkość strzelania względem początku sezonu, główny kandydat do zlota. Emil ten sezon fatalny w Oslo nie startował wziął się za trening jednak nie jest w stanie w tak krotkim czasie poprawić tylu elementow aby rywalizować z Francuzem.
Jak dla mnie dobry tripel na netowych są dużo cięższe pary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Domraczewa zdobędzie 1 medal na MŚ @ 1,35 Bwin
Dobre asy że takie coś wystawiają, przecież to powinna być formalność w przypadku Daszki. Biegowo miażdży a na tych trasach, nawet z 2 pudłami wejdzie na podium. Lokata.
Org. zakład w wersji anglojęzycznej Bwin brzmi:
Will Darya Domracheva (BLR) win at least one gold medal?
także chyba źle przetłumaczone na polski ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom