>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Biathlon 2013/2014 - Ruhpolding - 08.01.2014 - 12.01.2014

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Jestem właśnie w punkcie Milenium , pary Ukraina - Szwajcaria i Słowacja - Bułgaria są nadal do gry !!!
no to ktoś tu jest pinokio , bo mam milenium na telefon i laska z punktu mówi , ze ich nie ma = ale się przejde skoro mówisz, ze sa i zobaczymy. Radhu głupio mi zarzucać Ci kłamstwo , ale własnie mi koleszka looka w kompie u dupy w milenium i mówi , ze na 100% nie ma tych par co wiecej maja komunikat z 10.50 , że pary te zostaja wycofane - nic nie kumam ale ide sam zobaczyc
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Składy potwierdzone, Szwajcarzy bez Wegera i Hallenbartera !!!
Tak , ale problemy z zagraniem niestety potęzne - wpadam do punktu - para jest , chce za 5 tys, laska rozbija po 1tys - przyjmuja , idzie drugi i już odmowa - po chwili dokładam do tego rossije i ...juz pary nie ma. Podobno pojawia się i znika cały czas .W tej chwili watpie, zeby komukolwiek udało sie to jeszcze zagrać - natomiast jesli ktos chce za wieksza kase to juz w ogóle nie ma opcji
 
S 3

szymon2002

Użytkownik
Tak , ale problemy z zagraniem niestety potęzne - wpadam do punktu - para jest , chce za 5 tys, laska rozbija po 1tys - przyjmuja , idzie drugi i już odmowa - po chwili dokładam do tego rossije i ...juz pary nie ma. Podobno pojawia się i znika cały czas .W tej chwili watpie, zeby komukolwiek udało sie to jeszcze zagrać - natomiast jesli ktos chce za wieksza kase to juz w ogóle nie ma opcji
przed chwilą wróciłem z milenium o 13.40 pary były ale tylko w punkcie przez neta ich nie ma
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Rosja wygra sztafetę 4x7,5 km 3,35 Unibet ⛔
Właśnie myślę jak RADULA, że zmiana Malyshko - Christiansen może być tutaj decydująca. Wcale nie musi Norweg dobrze strzelać a biegowo raczej jako jedyny z Norwegów odstaje od Malyshki. Reszta zmian na strzelnicy chyba pewniejsi Rosjanie ale biegowo Norwegowie. Jednak w pozycji stojącej może im się przydarzyć karna runda. Shipulin ostatnio w wyżej formie i biegowo może nie odstawać od Emila a na strzelnicy chyba nawet jest pewniejszy. Gram Rosjan za mała stawkę bo kurs apetyczny a IO coraz bliżej.. co za tym idzie forma u Rosjan idzie do góry co pokazał dzień wczorajszy..
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Narazie tylko oferte ma bet365 i tu spodobały mi się 2 typy:
Olga Vilukhina - Vita Semerenko 1 1,50 ✅
Tutaj stawiam na Rosjanke. Kurs może i nie zachwyca ale patrząc na Jej występy na strzelnicy to naprawdę wygląda świetnie. Na strzelnicy ma 93% skuteczności. Na 4 strzelaniach uważam,że 1 pudło to maks co może zrobić.
Ukrainka niby też bardzo dobry % bo 93 jednak oddała w tym sezonie mniej strzałów. Biegowo obie wyglądają słabo w porównaniu do czołówki jednak strzelnica to ich mocna strona a ja bardziej wierzę w Rosjankę.
Krystyna Pałka - Julia Dzhyma 1 2,00 ⛔
Tutaj kurs według mnie troszkę na wysoki. Na strzelnicy panie bardzo podobnie biegowo również więc to takie dla mnie 50/50 a tu kurs na to nie wskazuje. Krysia na 20 strzałów ma bardzo duże szanse na wynik w okolicach 19/20 w co bardzo wierzę.
Oba typy oczywiście są propozycjami do zagrania. Ja czekam osobiście na coś mega u innych bukow i zobaczymy czy się pojawi coś takiego...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Narazie tylko oferte ma bet365 i tu spodobały mi się 2 typy:
Olga Vilukhina - Vita Semerenko 1 1,50
Tutaj stawiam na Rosjanke. Kurs może i nie zachwyca ale patrząc na Jej występy na strzelnicy to naprawdę wygląda świetnie. Na strzelnicy ma 93% skuteczności. Na 4 strzelaniach uważam,że 1 pudło to maks co może zrobić.
Ukrainka niby też bardzo dobry % bo 93 jednak oddała w tym sezonie mniej strzałów. Biegowo obie wyglądają słabo w porównaniu do czołówki jednak strzelnica to ich mocna strona a ja bardziej wierzę w Rosjankę.
✅
Radula. Zawsze musisz mnie uprzedzić. Podpisuje sie pod tym typem. Vita to słabsza z siostr Semerenko. Olga w bardzo dobrej formie strzeleckiej. Lubi biegi indywidualne. Stać ją na wysokie miejsce. Semerenko ostatnio nie błyszczy, przynajmniej nie Vita.
ode mnie typ:
Valj Semerenko - Flatland [email protected] ✅
Valj w bardzo dobrej formie. Przede wszystkim pewniejsza w strzelaniu a nizeli Norweżka. Biegowo podobnie,może nawet na plus dla Ukrainki, ale tutaj nie ma mowy o odrobieniu np 1 minuty w biegu. Najwazniejsze będzie strzelanie, a tutaj jestem zdecydowany zauwac Valj. Flatland potrafi, a nawet lubi pogubic sie na strzelnicy.
Valj na MŚ w Novym Mescie rok temu w biegu indywidualny zajęła 3 miejsce, a w ogolnej klasyfikacji biegu indywidualnego w poprzednim sezonie zajęła 9 miejsce, a więc widać, że spisuje sie dobrze w biegach indywidualnych.
W tym sezonie odbył sie tylko jeden bieg indywidualny i Ukrainka zajęła 16 miejsce, a Norweżka była 25. Jednak uważam, że Ukrainka jest w zdecydowanie lepszej formie niz była w Ostersund , gdzie odbył sie własnie ten bieg.
Dla mnie te dwa bety są zdecydowanie do grania.
AKO: 2.49 :cool: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Zacznę od tego Panowie, że również wpadł mi w oko typ z Pałką i kużwa oby to nie wyszło żle dla RADULI. Do tego dodam że jutro zawody których najbardziej nie lubię i trzeba grać tutaj na dobrze strzelających zawodników czy zawodniczki do tego te karne minuty a nie bieganie.
Valj Semerenko - Olga Zaitseva 1 1,93 Marathonbet ✅
Olga tydzień temu nie występowała i nie ma zwyżki formy co pokazała w sztafecie. Na pewno to nie jest najlepszy znak dla Rosji, ponieważ w niej upatrywali pewnie głównie faworytkę do medali w Soczi jeśli chodzi o kobiety. Valj bardzo dobrze w sztafecie, szybko biega podobnie do Rosjanki. Jednak strzelanie na chwilę obecną lepsze prezentuje Ukrainka. Widać, że buduje formę pod IO bo na początku sezonu tak dobrze pod tym względem nie było. W biegu indywidualnym na początku sezonu różnica miedzy jedną a drugą była około 3 sekund ale wtedy Valj odrobiła jedno pudło i oczywiście była przed Olgą na mecie!
Marie Laure Brunet - Dorothea Wierer 1 1,45 Unibet ⛔ człap, człap, człap
Kurs niski a ryzyko dość duże bo to przecież bieg indywidualny. Jednak Brunet to chyba najlepsza strzelczyni. Był u niej spadek formy który jest już chyba za nią. Tydzień temu nie występowała i to dało efekt. Wczoraj w sztafecie na czysto podobnie jak Włoszka. Wierer również bardzo dobra strzelniczy jednak trochę gorzej biega niż Brunet. Jeśli miałbym stawiam który spudłuje to jednak była by to Włoszka który potrafi spudłować np 3 na 5 w &quot;leżaku&quot; a kilka minut póżniej 5/5 w &quot;stójce&quot;, jest po prostu nie równa. Stawiam jutro na Brunet, takie biegi to dla niej szansa bo strzelanie to jej super mocna strona. Na pewno w tej konkurencji upatruje dla siebie szans medalowych w Soczi.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Domracheva vs Kuzmina |1| kurs:1,35✅
Białorusinka ostatnimi czasy dominowała,jest w bdb formie.Biegowo najlepsza w stawce,na strzelnicy wyglądało to ostatnio całkiem fajnie.Kuzmina biegowo na pewno trochę straci,a na strzelnicy raczej nie jest lepsza od Darii.Stawiam więc na Domrachevą.
Zaitseva vs Gasparin |1| kurs:1,35⛔
Szwajcarka ostatnio słabo,nie prezentuje tego co wcześniej.Jeśli Rosjanka nie będzie miała bardzo słabego dnia nie widzę innej możliwości niż jej zwycięstwo w tej parze.Na strzelnicy bardziej ufam Rosjance,myślę,że da radę powalczyć dziś o dobrą lokatę.
Vilukhina vs Flatland |1| kurs:1,60⛔
Rosjanka w bdb formie,na strzelnicy tak jak wspominali koledzy wcześniej prezentuje się wybornie,biegowo trochę odstaje ale dziś głównie trzeba zwracać uwagę na strzelanie.Norweżka nie strzela jakoś bardzo słabo,ale myślę,że przy czterech strzelaniach zaliczy więcej pudeł od Rosjanki.Stawiam na Vilukhine.
Pałka vs Gwizdoń |1| kurs:1,40✅
Standardowo.Cztery strzelania,więc typ przeciwko Gwizdoń.Krysia na strzelnicy to całkiem inny poziom niż Magda.Biegowo dużo do Gwizdoń stracić nie powinna.Gwizdoń po prostu strzela słabo,więc w takich biegach jak dziś nie ma co na nią liczyć.Stawiam zdecydowanie na Krysie.
Bukmacher:STS
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie oby typy weszły ale fajnie że się zgadzamy;)

Dahlmeier - Hildebrand 1 1,86 Betsson⛔

Pojedynek Niemiecki. Stawiam na Laure która prezentuje się lepiej na strzelnicy. Biegowo panie podobnie a wiadomo tu za każde pudło doliczana jest 1 minuta więc kto w tym pojedynku spisze się lepiej na strzelnicy ta wygra. Stawiam na skuteczniejszą i solidniejszą Dahlmeier.

Vitkova - Preuss 1 1,40 Unibet✅

W tej parze według mnie wyraźną faworytką jest Czeszka,która i biegowo i na strzelnicy spisuje sie lepiej. Wczoraj Veronika odpoczywała więc dzisiaj powinna być moc. Niemka Preuss przy 20 strzałach podejrzewam że zaliczy 3-4 pudła a to już powinno załatwić sprawę. Kurs niski ale tu nic nie powinno się dziwnego wydarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Domracheva vs Kuzmina |1| kurs:1,35
Białorusinka ostatnimi czasy dominowała,jest w bdb formie.Biegowo najlepsza w stawce,na strzelnicy wyglądało to ostatnio całkiem fajnie.Kuzmina biegowo na pewno trochę straci,a na strzelnicy raczej nie jest lepsza od Darii.Stawiam więc na Domrachevą.
Zaitseva vs Gasparin |1| kurs:1,35
Szwajcarka ostatnio słabo,nie prezentuje tego co wcześniej.Jeśli Rosjanka nie będzie miała bardzo słabego dnia nie widzę innej możliwości niż jej zwycięstwo w tej parze.Na strzelnicy bardziej ufam Rosjance,myślę,że da radę powalczyć dziś o dobrą lokatę.
Vilukhina vs Flatland |1| kurs:1,60
Rosjanka w bdb formie,na strzelnicy tak jak wspominali koledzy wcześniej prezentuje się wybornie,biegowo trochę odstaje ale dziś głównie trzeba zwracać uwagę na strzelanie.Norweżka nie strzela jakoś bardzo słabo,ale myślę,że przy czterech strzelaniach zaliczy więcej pudeł od Rosjanki.Stawiam na Vilukhine.
Pałka vs Gwizdoń |1| kurs:1,40
Standardowo.Cztery strzelania,więc typ przeciwko Gwizdoń.Krysia na strzelnicy to całkiem inny poziom niż Magda.Biegowo dużo do Gwizdoń stracić nie powinna.Gwizdoń po prostu strzela słabo,więc w takich biegach jak dziś nie ma co na nią liczyć.Stawiam zdecydowanie na Krysie.
Bukmacher:STS
Dwa ostatnie typy bardzo dobrze. Kto zestawia w parze o wiele lepsze strzelczynie z zawodniczkami, ktore spokojnie 3-4 pudla przy dobrych wiatrach będą miały.
Jeżeli miałbym polecać cos z STSu to własnie te dwa typy.
A co do tych dwoch pierwszyc typów.
Kuzimna lubi lubi indywidualne. W tamtym sezonie praktycznie zawsze w top10. W tym sezonie w jedynym biegu zajęła 2 miejsce.
Oczywiscie ostatnio Daria zaskoczyła z formą, ale dla mnie nadal jest niepewna na strzelnicy. Owszem potrafi w sprincie strzelać na 0, ale kiedy są 4 strzelania nie wygląda to tak kolorowo. Oczywiscie nie mowie, ze Kuzmina strzela wybornie, bo jej rowniez przydarzaja sie wpadki na strzelnicy, ale po ostatnim wystepie w sztafecie gdzie zaliczyla dobry czas i wyciagnela swoja reprezentacje dosc wysoko oraz fakt, ze biegi indywidualne jej leża nie pograłbym na Domracheva po 1.35.
Tak samo ma się fakt z Zaitseva. Po takim kursie przeciwko Gasparin ? Rosjanka dopiero wraca po przerwie. Już w sztafecie pokazała, że na strzelnicy nie czuję sie za pewnie. 0+1 i 0+2. Seline Gasparin potrafi zakoczyć. 81,1% strzelecki, wiec nie wyglada to najgorzej.
Rowniez kurs nieadekwatny do ryzyka.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A jeszcze podam coś takiego:
Makarainen - Flatland 1 1,55 Unibet✅
Stawiam na Kasie która biegowo wiadomo niszczy Flatland a na strzelnicy panie bardzo podobnie. Kasia coraz to lepiej sie spisuje i dzisiaj mysle ze jest w stanie strzelac na poziomie 17,18/20. Norweżka też napewno 2-3 zaliczy a może i więcej. Finka biegowo spokojnie jest w stanie 1 karną minutę nadrobić a to bardzo dużo. Stawiam na Kasie i obym sie nie zawiódł;)
Pogram tripelka:
Makarainen +Vitkova + Vilukhina z (Vita) ako 3,15 Pozdro!✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Witam,
A czy ktoś znający się na rzeczy mógłby napisać coś na temat tej pary?
Tora Berger - Gabriela Soukalova 1 @ 1.37
Warty zagrania jest ten typ?
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
No to jeszcze dwie propozycje na dziś:

Dahlmeier vs Sachenbacher-Stehle |1| kurs:1,40✅

Według mnie dość ciekawy typ.Laura na strzelnicy może strzelić 18,19/20 i myślę,że to w zupełności powinno wystarczyć na Sachenbacher.Evi na strzelnicy jest słaba i nie ma co się oszukiwać.Cztery,pięć pudeł to jej norma podczas czterech strzelań.W biegu może odrobi minutę,półtorej ale na strzelnicy Laura ją łyknie i to spokojnie.Myślę,że gdy Dahlmeier zrobi o dwa pudła mniej od swojej koleżanki z reprezentacji zajmie wyższe miejsce.Stąd mój typ na Laurę.

Krysia Pałka vs Weronika Nowakowska-Ziemniak |1| kurs:1,40⛔

Kolejny moim zdaniem pewny bet.Weronika lubi czasem sobie popudłować tak jak Gwizdoń,nie jest stabilna tak jak Pałka jeśli chodzi o strzelanie.W biegu pewnie będzie lepsza,bo w tym aspekcie jest mocna ale nie o to w tej dzisiejszej zabawie będzie chodzić.Stąd moja kolejna propozycja w stronę Krysi na dziś.

Bukmacher:Bwin
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Witam,
A czy ktoś znający się na rzeczy mógłby napisać coś na temat tej pary?
Tora Berger - Gabriela Soukalova 1 @ 1.37
Warty zagrania jest ten typ?
W życiu bym tego grał po takim kursie. Gabriela chyba jednak lepiej strzela obecnie niż Tora a biegowo Tora minuty raczej nie odrobi. W Marathonbet było na Tore około 1,40 a jest 1,85 ???? mówi samo za siebie. Chciałem grać po 2,90 Soukalovą bo to ogromne vaule było moim zdaniem ale dałem sobie spokój. Poza tym w tym roku bieg indywidualny właśnie wygrała Czeszka ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
er.Evi na strzelnicy jest słaba i nie ma co się oszukiwać.Cztery,pięć pudeł to jej norma podczas czterech strzelań.W biegu może odrobi minutę,półtorej ale na strzelnicy Laura ją łyknie i to spokojnie
w 1.biegu lepsza o przeszło 3minuty, więc nie wiem, czy warto grać na człapiącą Niemkę po niskim kursie...
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
w 1.biegu lepsza o przeszło 3minuty, więc nie wiem, czy warto grać na człapiącą Niemkę po niskim kursie...
No faktycznie,trochę przesadziłem z tą minutą,półtorej.Ale nawet jeśli odrobi ponad dwie,dwie i pół w biegu to myślę,że na strzelnicy Sachenbacher popłynie tak,że za dużo jej to nie da.Jakoś nie wyobrażam sobie aby Dahlmeier mogła to przegrać.Sachenabacher i bieg indywidualny?Jakoś tego nie widzę ale zobaczymy jak będzie.
 
Z 14

zarka94

Użytkownik
Brunet vs Skardino |2| kurs: 2.75 ✅
Semerenko Valj vs Flatland |1| kurs: 1.66 ✅


Skuteczność Brunet na strzelnicy to 86 %(106/123), natomiast Skardino na 84 strzały trafiła 69 razy co daje 82%. Wczoraj w sztafecie obie nie popełniły błędu i podobnie biegły. Myślę, że po takim kursie warto zaryzykować na Skardino.

Jeśli chodzi o drugą parę to Valj w tym sezonie trafiła 148 razy na 175, co daje 84%, a Flatland 101/123, czyli 82%. W tym sezonie w biegu indywidualnym Valj była lepsza od norweżki przy tylu samu błędach i liczę właśnie, że nawet przy takim samym strzelaniu forma biegowa zadecyduje o wygraniu w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom