>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 - Ruhpolding - 08.01.2014 - 12.01.2014

Status
Zamknięty.
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Bieg indywidualny pań wyszedł bardzo dobrze pod wzgledem typów, jutro panowie na 20km.
Bet365 ma juz oferte wiec gramy:
Ustyugov - Loginov [email protected] ✅
Zaraz, zaraz. Ja czegoś nie rozumiem. Jakim cudem jest zestawiona taka para skoro Ustygov ma 88% na strzelnicy, a Loginov 78%? Bo bukmacherzy zobaczyli ostatnie zawody w biegu masowym i tam Ustygov zanotował wpadke, a Loginov odpalil ? A wczesniejsze zawody w Oberhofie sie nie liczą, gdzie Ustyugov był 4 w sprincie i 10 na dochodzenie, a Loginova nie widać. (19 i 25).
Poza tym bieg indywidualny to całkiem inny bieg. Tutaj zawodnicy troszkę wolniej biegną, ale bardziej przykładają sie do strzelania i takiej gafy jak z biegu wspolnego Ustyugov nie popelni jutro.
W tym roku tylko jeden bieg indywidualny był rozegrany i tak Ustygov 13, a Loginov 15.
W sztafecie rozgrywanej wczoraj Ustygov 0+1 , 0+0, a Loginova nie było, wiec w wyższej formie wg trenera Rosjan jest Ustygov. W mojej ocenie rowniez Ustygov jest po prostu lepszy zawodnikiem niz Leginov i jutro powinien potwierdzic swoja dobra formę.
Eder - Kristiansen [email protected] ✅
Kolejna nie do konca zrozumiała dla mnie para.
Eder bardzo dobrze i bardzo szybko strzela. Kristianes ma co prawda 84.1% w strzelaniu, ale Eder ze swoim 86% wyglada lepiej.
Eder to po prostu solidna firma, a o tym Norwegu nie mozna tego powiedzieć. W jedynch zawodach indywidualnych w tym sezonie Eder zajął 2 miejsce, a Norweg był 17.
Eder z pewnoscia bedzie zmotywowany osiagnieciami swojej sztafetami i bedzie chcial sam rowniez cos osiagnac, a gdzie jak nie w biegu indywidualny?
Biegowo nawet z lekkim skazaniem na Edera, a na strzelnicy nie ma szans na wiecej pudeł Austriaka.
Landertinger - Lindstroem [email protected] ✅
Trzeba pograć cos w strone Dominika bo jest po prostu w bardzo dobrej formie. I na strzelnicy i biegowo prezentuje sie swietnie.
87.4% na strzelnicy mowi samo za siebie, przy 82.3% Szweda wyglada bardzo dobrze. W dodatku Dominik uwielbia biegi indywidualne. Rok temu zajął 4 miejsce uwzględniajac tylko biegi indywidualne. W tym roku w jedynych zawodach zajął dopiero 24 miejsce, ale bylo to pod koniec listopada, a teraz z jego forma jest znacznie znacznie lepiej. Jego ostatnie wyniki: 9,9,6, a w sztafecie wyprowadził swoją drużynę na pierwsze miejsce na ostatniej zmianie walczac z Shipulinem i Schemppem.
Szwed aktualnie pod formą. W biegu ze wstartu wspolnego zajal 15 miejsce, w sztafecie zawalil i biegał karną rundę.
Jak widać w zdecydowanie lepszej formie biegowej jak i co najwazniejsze strzeleckiej jest Austriak i az grzech nie pobrac tego betu.

Mysle nad jeszcze jednym betem, ale to albo dzisiaj wieczorem albo jutro bo teraz nie mam czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Arkadiuszch no stary tym razem Ty szbszy hehe i zgadzam się z 1 typem w 100% natomiast co do drugiego mam trochę wątpliwości a przy trzecim się nie wypowiem;)
wszystko bet365
Dominik Landertinger - Fredrik Lindstroem 1 1,66 ✅
Tutaj w pełni zgadzam się z kolegą. Austriak naprawdę wyglada bardzo dobrze bardzo pewnie strzela i z bardzo wysokim % skuteczności. Szwed może ciut szybszy na takim dystansie jednak napewno 1 minuty nie będzie w stanie odrobić a na strzelnicy jest bardzo chimeryczny. Niby może się zdarzyć że jakimś cudem wystrzela 19/20 jednak jak dla mnie jest to wątpliwe. Gram na Dominika.
Evgeny Ustyugov - Alexander Loginov
Kurcze nie wiem co o tej parze myśleć...Niby Ustyugov powinien być lepszy ale no własnie jest to &quot;ale&quot; ja chyba jednak odpuszcze...pożyjemy zobaczymy...
Andreas Birnbacher - Jakov Fak 1 1,57 ⛔
A tu gram na Niemca bo uważam,że mimo wszystko na strzelnicy wygląda pewniej niż Fak. Podczas sztafety 1 pudło Niemca a 4 Faka. %też o wiele lepiej Birnbacher. Jeśli nie będzie odchyłu od normy i Birnbachera to powinien strzelać w granicach 18/20.
Edit: w Betsson para Landertinger - Lindstroem kurs na Austriaka 1,80 trzeba dograc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Oj Panowie ścigacie się ale mnie i tak zawsze prześcigacie ???? Podpisuje się pod Andreasem i Dominikiem ;)
Lukas Hofer - Jakov Fak 1 1,72 Unibet ⛔
Słoweniec pod formą zdecydowanie. W sztafecie biegowo podobnie jak Włoch ale na strzelnicy to jest forma zdecydowanie poniżej jego możliwości. Lukas natomiast 8/10 przy 4 pudłach Faka. Ostatnia forma jednego i drugiego to również inny poziom. Fak potrafi strzelać dobrze co pokazał nie dawno w sztafecie ale to są sporadyczne przypadki w tym roku. Na początku sezonu w indywidualnym miał 6 pudeł i był daleko a Hofer wysoko bo strzelał ze 100 % celnością ;) Stawiam na Włocha! Może coś jeszcze dorzucę jak Marathonbet doda jeszcze jakieś pary.
Jean Guillaume Beatrix - Alexis Boeuf 1 1,65 Betsafe ⛔
Jeszcze jeden typ który wpadł mi w oko to para francuska. Strzelają Panowie dość podobnie nawet na korzyść Beatrixa ale bieganie to przepaść, Boeuf po prostu &quot;człapie&quot; przy Beatrixe jak Brunet dzisiaj. Jutro cztery strzelania i duży odcinek do biegania. Jeśli ktoś miałby tutaj odrobić minutę to na pewno Beatrix jednak wątpię by był stanie. Uważam mimo wszystko, że to nie będzie potrzebne bo będą strzelali minimum na podobnym poziomie a nawet myślę, że Beatrix może zaliczyć jutro o jedno pudło mniej. W Szwecji strzelali tak samo a wyżej był Beatrix i to o ponad 45 sekund to po prostu pokazuje różnicę u Panów jeśli chodzi o bieg. Gram w stronę młodszego z Francuzów.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Przyznam,że w tym sezonie rzadko śledzę zmagania mężczyzn jeśli chodzi o biathlon ale na dziś mam jedną propozycję:
Landertinger vs Fak |1| kurs:1,80⛔
Austriak w tym sezonie 87% na strzelnicy,Fak 78%.Biegowo myślę,że trochę lepszy Landertinger,forma lepsza też u Austriaka.W pierwszym indywidualnym w tym sezonie lepszy Dominik.Ostatnio trzy miejsca w TOP 10 w Oberhofie,dobry występ w ostatniej sztafecie.Wszystko przemawia za nim,więc proponuje jego zwycięstwo w tej parze.Z tego co pamiętam z zeszłego sezonu Słoweniec dobrze czuł się w takich biegach ale w takiej dyspozycji w jakiej jest w obecnym sezonie o dobrych miejscach raczej nie ma co marzyć.
Bukmacher:STS
E:Aj minimalnie lepszy Fak,osiem sekund zaważyło_Obaj bardzo dobry występ.
 
kaszmir1985 6

kaszmir1985

Użytkownik
Svendsen TOP 6 1,30 FORTUNA✅
Kurs niski ale mało ryzykowny. Długi dystans sprzyja norweskiemu zawodnikowi. Ostatnio dwa rewelacyjne występy w niemieckim Oberhofie. W biegu masowym trochę gorzej, ale biorąc po uwagę 3 pudła i tak wysoko. Myślę, że dziś jest faworytem do zwycięstwa, ale wybieram bezpieczną opcje czyli miejsca 1-6.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Takie dzien z biathlonem to ja lubie ????
Jutro biegi na dochodzenie i bet365 wystawił juz oferte.
Olga Vilhukina - Teja Gregorin [email protected]
Kto wystawia te pary w bet365?
Rosjanka bardzo dobrze strzela. 92.8% to drugi wynik u kobiet. Natomiast Gregorin 85.1% to juz znacznie gorzej. Obie zawodniczki naleza raczej do tych wolniej biegających, jednak Rosjanki jest w zdecydowanie lepszej formie czy to strzelecko czy to biegowo (ukazał to bieg indywidualny. Rosjanka o przeszło 20 sek szybciej biegła). Dlatego też Rosjanka wystartuje 11 sekund przed Gregorin do biegu pościgowego. Jutro cztery strzelania, a Rosjanka w takich biegach czuje sie jak ryba w wodzie.
Vilhukina strzela lepiej, biega szybciej, na starcie 11 sek przewagi. Zupełnie niezrozumiała para dla mnie.
U kobiet nie widze nic lepszego u tego bukmachera.
A poczekam az wystawia wiecej par na bieg mężczyzn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Emil Hegle Svendsen - Evgeny Ustyugov 1 1,55 Marathonbet ✅
Emil widać z formą, można śmiało tak powiedzieć jak się patrzy na to co ostatnio robi. Eugeniusz również jest w formie ale jednak myślę, że szczególnie biegowo odstaje trochę od Emila. Jutro już wracamy do karnych rund więc spokojnie Emil odrobi jedno pudło w razie czego tym bardziej, że rusza z 8 sekundową przewagą na trasę. Uważam, że jutro wygra bo czuje po prostu na chwilę obecną strzelanie ale postawie po mniejszym kursie na niego w parze z Eugeniuszem ;)
Gabriela Soukalova - Tora Berger 1 1,60 Unibet ✅
Normalnie bym tego nie grał ale Tora nawet jeśli wraca do formy to na razie kiepsko wygląda biegowo. Do Czeszki straciła wczoraj prawie minute! Co jest w normalnych warunkach nie do pomyślenia. Na starcie ponad 30 sekund przewagi Gabrieli do tego dobre strzelanie podczas tego weekendu. Co do strzelania to również Tora wygląda dobrze ale nie lepiej niż Soukalova. To wszystko powoduje iż uważam, że spokojnie te 30 sekund powinna Gabriela utrzymać jeśli nie spali się na strzelnicy bo na pewno Darya będzie ją mocno ścigała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Jednak oferta na biathlon w Bet365 nie powala na kolana.

Olga Vilhukina - Teja Gregorin [email protected] dokładam Volkov - Schempp [email protected]
AKO: 2.05 i to sa jedyna dwa H2H, ktore warto pograć u tego bukmachera.
Kobiety opisałem wyzej, pora na panów.
Typ z tych pewnych, ale juz po normlanym kursie, jaki powinien wystawic bukmacher. Niestety promocji typu @1.50 nie ma, ale w dubelku wychodzi juz kurs przeszło 2.
Ok do rzeczy. Volkov bardzo dobrze strzelający zawodnik. Na strzelnicy nie zawodzi, 92.9% mowi samo przez sie. Schempp równiez bardzo dobrze strzela bo 89%, ale jednak jest mnie pewny niz Volkov. W biegu oczywiscie na plus dla Volkova. Dzisiaj w biegu indywidualny o prawie minute szybciej niż Niemiec, ktory nalezy raczej do tych człapiących.
Na starcie przewagą Volkova bedzie wynosić 27 sekund i to spokojnie powinno wystarczyc do tego , ze Niemiec nawet sie do niego nie zblizy na trasie.
Volkov już w Oberhofie prezentował niezla forme, a tutaj tyko potwierdził to. Solidnie w sztafecie oraz wysmienite drugie miejsce w biegu indywidualnym.
Kolejna zupełnie nie zrozumiała para, jednak bez promocyjnego kursu.

AKO: 2.05 mi pasuje :cool:
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Franziska Hildebrand- Nadezhda Skardino 1 1,40 Unibet
Skardino pozytywnie zaskoczyła w biegu indywidualnym, ale tylko strzelaniem 20/20, bo w biegu nie ma za wiele do zaoferowania. Hildebrand startuje 7 sekund wcześniej, 84% na strzelnicy w porównaniu do 82% Skardino. W biegu potrafi o nadrobić sporo nad Białorusinką. Warto dodać, wysokie miejsce Skardino jest sporym zaskoczeniem, ale w biegu indywidualnym przy 20/20 zdarzają się takie wysoki jednorazowe. Jednak uważam, że jutro tego nie powtórzy i uplasuje się za Niemką.
Wynik: ⛔nie ma to jak zrobić 3 pudła w 3 ostatnich strzałach. 13-9
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kurcze za dużo tego wszystkie i weź bądź mądry i wybierz to co najlepsze...
Zaczynamy od Kobiet
Unibet:
Hildebrand - Skardino 1 1,40 ⛔
Niemka o wiele szybciej biega więc nawet 1 karną rundę jest w stanie odrobić i to spokojnie. Na strzelnicy troszkę lepiej Hildebrand wygląda % jednak ja bym uznał że strzelają na tym samym poziomie.Na trase 7 sekund szybciej wybiegnie Niemka. Uważam to za pewny typ.

G.Soukalova - T.Berger 1 1,55 ✅

Tu przede wszystkim bardzo dużo robi różnica na starcie a wynosi dokładnie aż 32s co przy tak dobrych biegaczkach uważam,że jest nie do odrobienia. Jeśli tylko Czeszka nie spali się na strzelnicy a tam pewnie będzie rywalizowała z Daria to będzie ok. Tora niby powraca do swojej formy jednak nie sądzę aby strzelała 20/20 a tylko takie strzelanie moze dać jej wygraną z Soukalova.

AKO=2,17

Czas na bet365

Domracheva - Soukalova 1 1,83 ⛔

Wiem,że wcześniej pograłem na Czeszkę jednak w tej parze szanse oceniam bardzo podobnie a może i ciut większe na Domracheva. Niby startuje 17s później jednak przy takim biegu Białorusinka jest w stanie już po 1 strzelaniu być praktycznie na równi z Czeszką. Za drobne można spróbować.

Valji Semerenko - Vitkova 1 1,83⛔

Tutaj już gram z pełnym przekonaniem. Super występ Czeszki strzelanie 20/20 robi wrażenie jednak temp biegu bardzo słabe....Ukrainka 19sekund później startuje jednak na trasie jest w stanie odrobić sporo a jeśli Vitkova spudłuje z 2 razy to Valentyna ja przegoni. Nie sądzę aby Vitkova znowu 20/20 strzelała. Ukrainka pewnie z 2 pudła zaliczy. Przy takiej samej postawie na strzelnicy stawiam na Semerenko.

Betsson:

Vilukhina - Henkel 1 1,86⛔

Jeśli Rosjanka będzie strzelała lepiej niż wczoraj czyli powroci do swojej formy strzelackiej typu 19/20 to jestem spokojny o ten typ.Wszystko tu zależy od Vilukhiny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z panow tak krótko:

Landertinger TOP 3 2,75 Unibet⛔
Malyshko TOP 3 2,75 Unibet⛔

U innych o wiele niższe kursy. Landertinger swietnie się spisuje na strzelnicy i wyniki 19/20 nikogo już nie dziwią. Wczoraj an niego stawiałem i się nie zawiodłem dzisiaj ma szanse na pudło.
Rosjanin biega fantastycznie i jest bardzo w stanie bardzo wiele nadrobic a i na strzelnicy ostatnio spisuje się dobrze.
Kursy uważam za wysokie, warte pogrania.

I z Unibet jedynie widzę:

Malysko - J.Boe 1 1,75 ✅

Rosjanin szybszy i pewniejszy w chwili obecnej na strzelnicy. Młodszy z braci Boe ciut wolniejszy ale na strzelnicy potrafi dać pokaz jak nie strzelać czego przykładem może byc sztafeta. Biegowo Malyshko na chwile obecna lepszy +10sekund przewagi na starcie. Kurs fajny więc pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Pałka vs Gwizdoń |1| kurs:1,50✅
Stały punkt programu.Cztery strzelania typ przeciwko Gwizdoń.W biegu indywidualnym Magda mimo tego iż Krysia strzelała bardzo źle i biegła żenująco słabo była za nią.Czy dziś na strzelnicy u Pałki może być gorzej?Nie sądzę.Jeśli Krysia swoje strzeli,a wierze,że dziś to zrobi to Gwizdoń może zapomnieć o wyższym miejscu.Jeśli chodzi o bieg to już w tym sezonie widzieliśmy takie przypadki,że jednego dnia Krycha człapała,a drugiego biegła bdb.Stawiam na Pałkę.
Dzhyma vs Skardino |1| kurs:1,55✅
Ukrainka strzela dobrze,nie dużo gorzej od Skardino.Jeśli chodzi o bieg to jest zdecydowanie lepsza i ewentualnie jedną karną rundę,jak nie dwie odrobi.Ukrainki mają dobry sezon,Dzhyma jest jedną z zawodniczek,które w tym sezonie mogą się podobać.Liczę,że mnie nie zawiedzie i zajmie lepsze miejsce od Białorusinki.
Henkel vs Nowakowska-Ziemniak |1| kurs:1,45✅
Zufam Henkelównie.W Niemczech na własnej ziemi zazwyczaj notuje przyzwoite występy.W biegu z Nowakowską raczej szans nie ma ale na strzelnicy moim zdaniem jest zdecydowanie pewniejsza.Nie wiadomo co przyjdzie Weronice do głowy i ile pudeł zaliczy,a pudłować potrafi.Myślę,że kibice poniosą dziś Andree do jakiegoś niezłego miejsca,a na pewno wyższego niż Polka.
Malyshko vs Fourcade.S |1| kurs:1,20⛔
Typ na podbicie kursu.Małysz w dobrej formie,biegowo lepszy od Francuza,na strzelnicy też zdecydowanie solidniejszy i regularniejszy.Fourcade w indywidualnym zaliczył tylko jedno pudło ale to raczej jednorazowy wyskok,bo pudłować potrafi i to z tego co pamiętam dość często.Stawiam na Ruska.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Pałka - Gwizdoń 1 1.50 sts. ✅
To wydaje się być najlepszy typ na dziś, Gwizdoń przy 4 strzelaniach w bezpośredniej walce, to znów może być spora porażka, do tego biegowo nie wypada tu specjalnie, Pałka dobrze czuje się w takiej walce, lubi pościgówki, powinno być izzi.

Soukalova - Berger 1 1.55 unibet (do dubla w sts 1.45) ✅
Czeszka w rewelacyjnej formie, przedwczoraj minutę lepsza, 30sek na starcie, powinna przy swoim stabilnym strzelaniu być dziś znów na podium i przed Torą.

jak ktoś gra w milenium można dodać do kuponu standardowy bet wystawiany przez nich na Brunet powyżej 4,5 celnych na pierwszym strzelaniu ✅ Francuzka na strzelnicy kozak, u niej pudła to rzadkość, w czwartek w leżaku dwa razy 5/5
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kaszmir1985 6

kaszmir1985

Użytkownik
Malyshko D.-Fak J.1.65 MILENIUM
Wczoraj Malyshko dużo lepszy biegowo, strata niewielka. Na strzelnicy Fak zalicza wpadki. Myślę, że Jakov nie powtórzy tak dobrego strzelania jak wczoraj, i rosyjski zawodnik zakończy zawody na wyższej pozycji.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z Betsson

Landertinger - Fak 1 1,86 ⛔

Wczoraj bardzo dobry wystep Faka jednak nie sądzę aby dzisiaj znowu tak swietnie strzelał. Dominiki strzela rewelacyjnie i to nie przypadek. Biegowo panowie podobnie. Stawiam na lepiej strzelającego Austriaka.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
u kobiet bez niespodzianek 3/3 ????

co do mężczyzn wydaje się że ponad stan faktyczny wczoraj rezultat osiągnął Simon Fourcade, ale bieg indywidualny, jego specyfika to coś właśnie dla niego, dziś w bezpośredniej walce powinno być już dużo słabiej, dlatego po bardzo przyjemnym kursie 1.533 można zagrać przeciwko niemu w parze z Landertingerem, który biegowo jest stabilny a na strzelnicy jest naprawdę mocny i równy...
Landertinger - S.Fourcade 1 1.533 marathonbet ⛔

Landertinger - Fak 1 1.86 betsson
⛔
podpisuje się pod tym co pisał RADULA. Fak jest jednak sporym znakiem zapytania i nie przesadzając ze stawką można spróbować Austriaka.

niestety, Austriak w stójce po ostatnim niecelnym strzale na 3 i 4 strzelaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom